Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
10. okt 2007

Ahojte.Konecne som sa sem dostala. Drobcek zaspal.
Akosi sa sem nemozem dopracovat. Ked je pekne sme vonku a ked sme vnutri malemu sa snazim plne venovat a vecer bud zaspim alebo sa staram o choreho muza ☹

radoslava
autor
10. okt 2007

Naš ocko bol vcera chory asi nejaka viroza alebo co. Lezal cely den bol totalne KO.
A ja som zase dnes nebola na tom dobre bolela ma straaaaaaaaaasne hlava ale uz je to dobre. Ideme spinkat uz sme okupany tak hura do hajan.
papa

cezetko
10. okt 2007

Dobru nocku. Ja idem tiez spat bo drobec v noci nechce spat.m usim spat ked o n spi ☹

radoslava
autor
11. okt 2007

Cezetko u nas to bolo do 3-4 mesiaca tak ze mala spavala 8 az 9 hodin vkuse potom sa najedla a spala este tak 3-4 hodky. Bolo to super a my sme chodievali spavat naraz s nou a boli sme super vyspaty.
No od 4 mesiaca sa to rapidne zhorsilo budieva sa vela krat a to niekedy len tak cucka cecok potvorka mala.
Dufam ze u vas sa to prelomi naopak a malicky bude spinkavat azzzzzzzzz do rana bieleho 😉

alena22
11. okt 2007

hej hej radka ja som zakotvila na letisku uz takmer tri roky 😀 ale je tam super mne sa paciii 😎
no nezavidim cezetko ako to mate ja som taka rada ze sa vyhajame v klude si vecer telku pokukame a tak 🙂 podla mna sa to zmeni aj vam tak v pol roku 😉
a dakujeme za pochvalu fotiek 😀

alena22
11. okt 2007

no to ked uz za ruky chodi to uz sa kazdu chvilku rozbehne uvidis to aj kamoske v centre mala z nicoho nic isla kus sama len sme kukali 😀

mandy20
11. okt 2007

Ahojte mamicky 🙂, aj mna skolila nejaka viroza, vyzerala som ako po nejakom 2dnovom zure 😀
radka, no cochvila vam bude Sabinka po byte lietat ako taky maly sarkanik 😀

alena22
11. okt 2007

mandy no pekne my sme dnes ani vonku neboli a neviem ci pojdeme zajtra maly je v pohode ale maminku skolila bolava chrbtica esteze ta masticka pomaha aj ked to nieje uplne bezbolestne po nej ale ulavi sa mi uz sa tesim na tu masaz 😉

mandy20
11. okt 2007

ali, tak dufam ze sa chrbtici po masazi ulavi 😀 , zrejme to bude domaca masaz, vsak? 😀 , buduci tyzden budem urcite viac dni v se, tak sa ti ozvem, zatim zelam kraaasny vecer 😉

alena22
11. okt 2007

mandy no teraz domaca ale som objednana aj na odbornu masaz toto je ozaj bolest to nenecham len na muzovych rukach treba trosku odbornost na to 😀
i ked dobra je aj ta jeho ale ze by pomahala ale nemu tvrdim ze fajn lebo je to prijemne ale te krem co mam pomaha takze je to v celku fajn 😀
jasne ohlas sa budem sa tesit 😉

radoslava
autor
11. okt 2007

Ahojte tak ja som bola na kalanetike, celkom dobre ale je nova cvicitelka a je dost leniva normalne ma to chvilami nebavi sa nudim.
Inak Ali na masaz sa aj ja chystam, pojdem sa uz konecne objednat som objavila novy masazny salon tak vyskusam.
Mandy ta moja viroza bola veru ako po flame takom ake boli za mlada 😀

alena22
12. okt 2007

tak ja spolutovanim oznamujem ze adko ma sopliky ktore ho veeeelmi rozculuju von do tej hmly nejdeme ani nahodou nastava domaca liecba zatial bola noc ok az na to ze o siestej spustil taky rev ze ma plny nos ☹ ale teraz cez den ma menej asi to prehlta alebo co hned som mu dala morsku vodu a odsavam a mame aj kvapky do nosika tak hadam sa toho zbavime 😅 boze len nech to nieje ako posledne ked ma soplik to bol v noci kazdu hodinku a sme odsavali suseda sa musela cudovat ked pocula v noci kazdu hodku rucat vysavac 😀 😀 😀

mandy20
12. okt 2007

ali, chudatenko malicke, tak vam zelam skore uzdravenie 😉 , mne to prave odznieva, ale teraz je na taketo prechladnutia pocasie ako stvorene 😠 , a aj dospely jedinec 😀 je z toho nervozny tak co taky malicky drobcek. Vy ked odsavate sopliky zapinate vysavac? 😅

alena22
12. okt 2007

hej to je odsavacka na vysavac je ovela ucinejsia a je to bleskovka ako sa mu sparat s pumpickovou v nosiku hodku alebo ustnou nemam taky tah 😀
prave sme dobojovali s odsavanim a ma cisty nostek tak zalomil ale dava mi dobre zabrat a ako naschval len maminke na rukach ked ma boli ten prekliaty chrbat ☹ dufam ze do pondelka sme fit 😉

alena22
12. okt 2007

no takze do pondelka fit nebudeme maly ma teplotku kasle sopli je mimo uplne je hotovy dopujeme ho sirupcekmi a odsavame odsavame odsavame ☹
to bude vikend chudatenko moje male ☹

radoslava
autor
12. okt 2007

Ali no to je mi luto ze ste chorucky. Ta vysavačova odsavacka je super my ju pouzivame od 3 tyzdnov a aj nam ju odporučila doktorka.
Sabinke sa to zo zaciatku aj normalne pacilo teraz ju to niekedy hneva
Tak zelame rychle vyliecenie a sopliky prec od Adika

alena22
13. okt 2007

no tak sme dopadli boli sme rano na pohotovosti adko v noci zacal uplne chrcat a kaslat mame antibiotika a zapal priedusiek ☹ tak sa tu kurirujeme 😒 chudacik moj 5 mesiacov a uz druhe ATB ☹ ten si ozaj uzije

radoslava
autor
15. okt 2007

Chudatko malicke tak skoro antibiotika tak to si naozaj uzije. Ale aspon sa vylieci prelici poriadne a bude zdravučky. Pekne sa kurirujte a lezkajte.
Ali niekedy normalne nechapem kde to tie deticky chytia ved ich babusime a pestujeme ako v bavlnke a ty Adika takitak.
Nemohol to chytit v centre , my sme tiez boli pred 2 tyzdnami v jednom detskom kutiku a chytili sme tam nejaku virozu Sabinka grcala a mala hnačku ale len jeden den. Potom to od nej chytil Matko a potom ja.
A kamoska co bola som mnou detto cela rodina.
Ali budu tie nase deticky potom v skolke odolnejsie
Prajeme skore uzdravenie. A do centier treba chodit aj nadalej som videla fotky je to tam nadherne 😀

mandy20
15. okt 2007

Ahojte, ali, zelam vam skore uzdravenie, ja som prave v se, ale stretneme sa ked budete zdravucki, tak zelam Adkovi vela vela sil na prekonanie tych hnusnych bacilov 😉

alena22
16. okt 2007

no dakujem za povzbudive slova uz je adkovi lepsie pekne si vykasliava naladicka ho neopusta spinka celu noc sopliky su prec ale stale mu tam vypiskuje 😒 v piatok ideme do BA do podunajskych hadam to nebude nic zle len infekcny zapal

mandy20
16. okt 2007

Cawky, ali neboj, adko je maly bojovnik, urcite to bude ok 😉v piatok idem do skoly ale budem vam drzat palceky 😉

alena22
16. okt 2007

jej ty chodis do skoly?

mandy20
16. okt 2007

ali, hej chodim do skoly, teraz nastupujem do 3. rocnika na VS, na buduci rok by som uz mala byt Bc., teda dufam 😀 a potom by sme uz chceli babenko 😵 , koncit skolu by som uz mohla s bruskom 😀

alena22
16. okt 2007

no super teda tak dalsia vzdelana zena 😉
ja som na vysoku najprv chcela potom nie a nakoniec som nesla a dobre som urobila som mala take dobre obdobie na pracu 🙂

mandy20
16. okt 2007

keby sa mne naskytla dobra pracovna prilezitost asi by som po nej hned skocila 😀 a skolu skusila popri praci, teraz by bola uz hlupost zahodit 2 roky, nejako ten treti rok prezijeme, dorobime domcek, vezmeme sa a potom budem s vami v senici kocikovat 😀 . Adrianko sa ma ako, uz spinka?

radoslava
autor
17. okt 2007

Ahojte babulky
Ali vcera som na teba myslela. Ako to ide s tou 90 dnovou dietou.
Mne sa podarilo dat dole dve kilečka ale potom mala moja polovicka narodky tak sme boli v pizzerke a este aj strudlu so zmrzlinou som si dala chapeš.

😀
No a potom nasledoval vikend u mojich rodicov a tam som jedla
vseeeeeeeeeeeetkoooooooooooo mozne 😀 😀 😀
Kilo mam spat co ti poviem

alena22
17. okt 2007

jaj radka tak ja uz nedrzim bolo mi zle drzala som to moc prisne a papam vse ale snazim sa tak pomenej 🙂 to sa neda presne ako pises niekam ides a sup uz zeres
to by som musela doma sediet iba aby som to drzala na 100% 😀
joooooj mandy ty nez budes v senici kocikovat ja uz budem pracovat zas 😀

radoslava
autor
18. okt 2007

Mandy tak nech je to cim skor. Ali ale sak neva Mandy bude kočikovat a Adko bude behat uz popri kočiku a ked pride Sabinka vas pozriet tak sa pripojime 😀

mandy20
18. okt 2007

Radka, pekne si to napisala, tak dufam ze to bude co nevidiet 😀 .Ali a druhe baby neplanujete? 😀 , tak sa budeme stretavat vecer, deturence nechame manzelom a my si vybehneme nachvilku von 😀

cezetko
18. okt 2007

Ahojte!
Vonku je skaredo, prsi, drobcek spi, tak konecne mam trosicku casu byt aj na nete. Mandy co studujes?
Baby ohladne chudnutia, ja som z nicoho nic schudla dve kila 🙂 Ale na obleceni to este nieje vidiet ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre