Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
15. dec 2009

Ahojte!
No teda Zuzi chrípka je svina!Tak si to vyberte radšej teraz a na Vianoce už budete fit.
Je to na ten spôsob už ju mám hotovú aj sa podarila len ja som na 10bielkou dávala 650cukru to stačí a do plnky ide ešte várová čokoláda celá a zalievaná káva.Já tú tortu moc nemusím ale mužík ju zbožnuje tak zatra má narodky som mu spravila snou najväčšiu radosť.
Aj bibi je trošku chorá boli sme dnes aj u dokiho my sme len zase vracali nič iné a stále hovorí že ju bruško bolí.to dúfam ale skoro prejde.
Tortu zajtra odfotím a potom hodím foto.

vana
16. dec 2009

tak kočky peňačka už je v albumíku rýchlo som fotila lebo za chvílu sa po nej určite len zapráší.

avanka
16. dec 2009

Jani a nie je tvrda? ako sa krajala?

vana
16. dec 2009

Uplne super sa krájala a už je skoro po nej akurát odišla návšteva a povedali že im ani inú nemám robiť,pre mna je to ale dosť sladké aj tak ale kdo lúbi sladké tak si príde na svoje .Nie je tvrdá ked sa dobre usuší.

cezetko
16. dec 2009

Je fakt velmi pekna ta torta a urcite bola aj dobra. Ako sa ma Beky? Dufam ze je lepsie. Ako ste zvladli gratulantov?

alena22
16. dec 2009

jani ta torta vyzera super 🙂 si sikulka 😵
ja peciem nakoniec pernicky teda medovnicky teraz som prisla po siedmej z prace a peciem peciem asi si k tomu dam poharik vinka nech mi to ide lepsie od ruky zajtra ak bude cas nazdobim a skoncila som s celymi vianocami ...teda vianocnym pecenim 😀

mamartinka
16. dec 2009

Inak baby teraz som si spomenula.Este mandy sem chodila tusim ze?Ti nebudu mat babetko?Ako sa ma?Uz byvaju v domceku ci este si ho robia?

alena22
16. dec 2009

mamartinka domcek uz je davno hotovy a kraaaaaasny ho maju 🙂
my si stale piseme so saskou a ked sa da aj sa navstivime a stretneme v meste a tak ale babetko zatial zial necaka ☹

mamartinka
16. dec 2009

Tak ze pozdravujem.Tak sme zatial 2 co necakame.

vana
17. dec 2009

dakujem za pochvalu!
Gratulantou sme zvládli.Bibi už dnes vyzerá podstatne lepšie včera prespala skoro celý deň aj celú noc spala konečne. tak som sa aj ja vyspala.Už aj papká tak už nabehneme zase na normálny režim.
Ali predsa sme ta navnadili na to pečenie 🙂

mamartinka
17. dec 2009

Tak uz aj mi mame trocha bielo.Mame tu snehove krupy a strechy uz su biele.

alena22
22. dec 2009

baby dufam ze ta stefanovska plati (diskoteka) ja idem na 100% uz t mam doma vybavene 😝

cezetko
22. dec 2009

Ako ste povinkovali? Prepacte ani som sa nestihla rozlucit a zazelat pekne sviatky. Deticky a manzel uz ponahlali. Majte sa pekne. Krasne sviatky plnej rodinnej pohody!!!!!!
Kam sa chystate na didzinu?

avanka
23. dec 2009

Kto vinkoval a ani mi nedal vediet?? 😀 😠 😅

Tak vonku je otrasne, snad nam to Orava so snehom vynahradi....odchadzame 29 rano a vraciame sa 3. januara, uz sa strasne tesim, len nenavidim balenie ☹ ☹ asi si budem musiet zacat pisat zoznam, aby som nieco nezabudla hlavne pre Lukaska.....

vcera som balila darceky, este dnes musime ist kupit nieco pre svokra, asi nejaku kozmetiku a hotovka

uz mame aj novu izbu pre Lukaska, tak sa z nej tesime, ale fotky nahodime az po Novom roku, lebo este to je bez uchytiek a tie pridu az 29.12....
objednali sme tieto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7320376
akurat budu nebovomodre so zltymi stredmi.....

a aby som nezabudla

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

alena22
23. dec 2009

avanka ved ste na atb tak sme ta ani nedrazdili s nejakym vinkom
vonku je hnusne to mas pravdu vsak na orave si uzijete snehu podla mna dost
aj my uz mame pobalene darceky sa tesim ako bude adko vybalovat on ked len spomenieme ze zajtra uz su vianoce skace a jasi sa ako sasko az si z toho jasenia dns skoro rozbil hlavu 😅
som zvedava na tu izbicku lukaskovu potom daj foto 😉
pohladnica je kraaasna

avanka
23. dec 2009

Ali, dakujem 😉
a Atb dobrane uz vcera, tak keby dalsie vinko, po Novom roku sa hlasim 😀

Luli spinka v novej izbe a vo "velkej posteli" uz cez 2 hodiny......ale aj cez to vsetko, ze postel ma len 167 cm, je tam taky stratenyyyyy 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

alena22
23. dec 2009

cezetko an stefansku do kulturaku 😀

mamartinka
23. dec 2009

Prijemne prezitie Vianocnych sviatkov,plne pokoja a radosti. Detickam kopu darcekov pod stromcekom.

vana
23. dec 2009

Paráda Zuzi krásna pohladnica,
Hej nechceš si pribaliť aj mna ja sneh milujem,idete na nejakú chatečku?Ja by som sa hned pobalila.

Všetkým prajem krásne vianoce a detičkám bohatého ježiška a vela pokoja v rodine 🙂

Ja sa teším na tú radosť zajtra! 😀

sylverka
23. dec 2009

Prajem všetkým veselé a krásne vianoce plné pohody zdravia a štastných detských emócii pri vybalovaní darčekov a taktiež Pf 2010 🙂 😉 🙂 😉 😀 😝 😅 😅 😅

avanka
24. dec 2009

Jani, moja spoluziacka z vysky pochadza z Oravy, ziju v Ba a postavili vo Vitanovej penzion, tak ideme kolaudovat 😉 otvarat pre verejnost ho budu asi v marci,

aj ja sa strasne tesim na to, co bude maly robit pod stromom.....

alena22
24. dec 2009

Šťastné a veselé Vianoce a taktiež Pf 2010 želáme všetým Seničankáááááám 😵

cezetko
25. dec 2009

Ahojte. Tak takto dodatocne. Krasne Vianoce!!!!!! Dufam ze ste si uzili rozbalovanie darcekov a vsetci ste boli s nimi spokojni. Majte sa krasne a vela rodinnej pohody.

alena22
26. dec 2009

cavte no my este len zaciname rozbalovat po rodine lebo adko ma spolu 7 babiciek kym to obehame tak snad stihneme pristavit dalsiu izbu aby sme tie veci mali kam davat 😀
len skoda ze neni snehu bolo by to vsetko o 100% krajsie 🙄

avanka
28. dec 2009

Ahojte, tak ja sa lucim, uvidime sa asi az 4.1 😀 😀 Prajem krasne prezitie Silvestra a nadherny Novy rok 2010

vana
28. dec 2009

Zuzi štastnú cestu prajem a užite si to tam!

Vy babenky ako po vianociach? Nám to nejako rýchlo ubehlo chvíla radpsti a je po všetkom,ale máme vela nových hračuliek tak sa máme zase s čím hrajkať!

alena22
29. dec 2009

jani nam to este stale neskoncilo ale uz nam ostavaju iba dve babky a dnes ideme k tete a moze zacat zas silvester 😀 😀 😀
dnes rano nam odisiel aj dedko z ciech s babkou tak sme si trosku uzili nakupy imunologicku a teraz kym adko spi aj pc a tv 🙂 a hraciek no.....no comment 🙄 odkupime pivnicu niekomu asi 😀

zuzi uzite si snehu a zimy a krasneho silvestra aj vam 😉

vana
30. dec 2009

Vy toho máte nejko vela 🙂 Ja to vidím u Darka ked má tolko babiek nevie kam skorej.

Všetkým prajem krásného a veselého silvestra a v novom roku vela zdravia a spokojnosti v rodine 🙂

sylverka
31. dec 2009

PF 2010 🙂 😉 🙂

mamartinka
31. dec 2009

Prijemneho Silvestra vsetkym Senicankam a este lepsejsi rok 2010.Nech je lepsi ako 2009. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre