Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
10. sep 2007

no v podstate hej ale stale behame po kontrolach pendlujeme Blava a trencin v jednom kuse niekedy v tyzdni ideme aj tri krat niekam ☹
ale uz vyzera byt vsetko o.k. 🙂

radoslava
autor
11. sep 2007

Musi to byt tazke , ty si ale silna osobka a urcite bude vsetko ok.

radoslava
autor
11. sep 2007

Ali vy ste mali psika a ked sa babatko narodilo tak ste ho dali svokrovcom?

cezetko
11. sep 2007

My s malym chodime od 6mesiacov po vyletoch. Boli sme aj 4 noci mimo dom u svokrovcov v Novych Zamkoch-teoreticky dovolenka 🙂 a prezili sme s nim aj noc na Smolenickom zamku. Drobec sa spraval skvele. Na buduci rok chcem presadit normalnu dovolenku. U svokry bolo fajn ale.... 😀

alena22
11. sep 2007

radka nie my mame psika doma nesiel svokrovcom 😉
sem tam sa sice varuje u nich ked ideme k lekarom do TN alebo BA aby nebola sama doma ale byva tuto snami 😉
cezetko no parada ze si takto behate ja mam svokrovcov coby kamenom dohodil kusok od nas na tej istej ulici takze dovolenku ku nim neplanujem 😀

alena22
11. sep 2007

si predstavte ze minuly tyzden sme boli v utorok v trencine na rizikovej poradni a vojtovke v stredu tuto v senici u pruzinca na klbiky vo stvrtok sme boli v ba v podunajskych na plucnom dnes som bola na myjave na kardiologii a na buduci tyzden zasa trencin no stale dookola taky kolotoc ja si do jesene 08 tu matersku ani neuzijem a uz budem v robote ☹

oliverka
11. sep 2007

Teda, Alena, nezavidim vam... Ale verim, ze vsetko dobre dopadne 🙂
Zajtra mame v skolke rodicko, som normalne zvedava, ako vyzera rodicko v skolke...

alena22
11. sep 2007

jej ze rodicko to je sila teda 🙂 ale ako asi povedia vam par slov a potom zacnu ako skolka nema peniaze a dajte na toto a toto ver mi ucila som rok v skolke v hlbokom som totiz pedagooog 😀 ale iba rok pretoze za taky plat 🙄 ved si vies predstavit ale bavilo ma to mozno raz zasa v pokrocilom veku len ci na to budem mat potom nervy 😀

radoslava
autor
11. sep 2007

Ali aj ja verim ze bude vsetko ok a uzijes si aspon zbytok materskej
Oli urcite napis ako to prebiehalo ja som zvedava , to musi byt supa rodicko v skolke 😀

alena22
11. sep 2007

A kde chodi tvoja mala do skolky???

radoslava
autor
11. sep 2007

Ali to sa este nacakame kym pojdu aj nasi co?
Inak moja uz je zapisana v skolke.

alena22
11. sep 2007

heeej a kde?
moj pojde na buducu jesen uz do klubu sukromneho idem do prace uz 😉

radoslava
autor
11. sep 2007

No my byvame v Pezinku takze tu u nas.
To budes teda kolko doma s malym?

alena22
11. sep 2007

no chvilku iba v maji bude mat rok a v septembri uz pojdem do prace mozno v oktobri uvidim presne ale myslim ze september 😉 cize rok aj 4 mesiace to uz nieje take strasne 😅

radoslava
autor
11. sep 2007

To nieje strasne to je ok.
Ja neviem kedy pojdem chcela by som ostat 3 roky pripadne stihnut dalsie uvidime.
Ali ty si Kotvanova

alena22
11. sep 2007

nie ja som Kotvan bez ova to som si nedavala
preco poznas ma? 😀

radoslava
autor
11. sep 2007

Teba nie ale manzela,

alena22
11. sep 2007

jeeej vazne?
chodila si snim do skoly ci jazdili ste spolu v autoskole?

radoslava
autor
11. sep 2007

Nie byvali sme v tom istom panelaku. 😀

alena22
11. sep 2007

A ty si za slobodna Krizanova???
ak hej tak ta zdraviiii 😉

radoslava
autor
11. sep 2007

Ano som a aj ja ho zdravim 😀

alena22
11. sep 2007

uz povedal ze si od vedla z vchodu som mu ukazala fotos a hned vedel 😀

alena22
11. sep 2007

svet je maly ozaj 😵
tak to ta mozno niekedy aj uvidime ked pojdeme k svokrovcom a vy k vasim 😉

alena22
11. sep 2007

no nic idem na vyvolenych mam to velmi rada u nas fici len prima v poslednom case 😎

radoslava
autor
11. sep 2007

No je to mozne to by bolo super. 🙂
Mas pravdu svet je maly

radoslava
autor
11. sep 2007

Aj u nas fici prima ja pozeravam krehke vztahy aj letisko.
Inak ja som este nepozerala tychto vyvolenych, predoslych som hltala kazdy diel.
Kuknem aj ja trosku nech viem o com 😉

cezetko
12. sep 2007

Ali preco tak skoro chces ist do roboty? Ja si chcem materstvo uzit na plno, minimalne tri roky byt len s malym. Zatial si neviem predstavit ze by bol mimo mna co i len hodinu. On je velmi zelane dieta. Muz sa obava ze sa na neho velmi fixujem a tak sa vyhraza druhym babetkom 😉 .

radoslava
autor
12. sep 2007

No manzel tusim ziarli 😉
Cezetko aj ja chcem byt 3 roky ale keby mi po dvoch rokoch zavolali z roboty ze ma potrebuju lebo im niekto odchadza tak by som asi isla. Pretoze po tych troch rokoch by som uz nemusela mat pracu.
Jedna vec je drzat miesto ale druha je ze dokedy potom.

cezetko
12. sep 2007

To zasa hej. Ved zo zakona musia drzat miesto 3 roky 😉 . Ja dufam ze moje miesto ma pocka. Ale uvazujem aj nad zmenou. Ale na druhej strane moje povolanie je idealne k detom. Som ucitelka 😀

oliverka
12. sep 2007

Cezetko, a kde si ucila? Na ZŠ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre