Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
29. júl 2008

jaj leo sa nesiel kupat vobec 😕

alena22
29. júl 2008

a dakujeme za pochvalu fotiek 🙂

cezetko
30. júl 2008

Vobec. Skusila som mu namocit nohy a to bol velky rev. Nejake dieta ho len oprskalo a on spustil nanovo. Plavaren a ani kupalisko nie su pre nas, zial

alena22
30. júl 2008

veru kazde dieta je ine ten nas je zas vodny zivel my sme mali problem ho z vody dostat 😅

cezetko
31. júl 2008

Myslim ze teraz sa na urcity cas odmlcime. Hura ideme na dovolenku!!
Majte sa pekne a ak aj vy idete dovolenkovat, tak vam prajem dobre pocasie a skvely oddych.

alena22
31. júl 2008

Aj ja sa lucim kocky toho 10.8.budeme snad doma majte sa krasne papaaaa a uzite si dovolenky a peknucke pocasie taktiez zelame 😉

mamartinka
31. júl 2008

a kamze vsetky odchadzate?ale vam je.alci zas budu nove fotky?tak pa,pa a uzivajte si. 😎

sylverka
31. júl 2008

jupíííí podarilo sa mi to konečne načítať tak som tu zas babenky užite si dovolenku aj za mna ja dúfam že pôjdem ten posledný augustový dúfam príjemné zážitky a vela lasôčky všetkým

radoslava
autor
6. aug 2008

Jej tu som nebola davno myslim v tejto teme. Az sa hanbim.
Zdravim vas babulky hlavne Alenku, Mirku

radoslava
autor
6. aug 2008

A este osobitne aj Mandy zdravim 😀

sylverka
7. aug 2008

ahojte ako sa mate dnes som bola na spinningu a zaberák ešte sa dovolenkujete potom sa pripojte zdravim radoslava 😉

radoslava
autor
8. aug 2008

Ahoj Sylverka
Pridem do Senice na par dni okolo 20-24 august.
Mozno by som sa pridala na ten spinning kde sa to cviči?

radoslava
autor
8. aug 2008

Ozaj pojdeme na amfik na Bathory pojde niekto

sylverka
8. aug 2008

ahoj radoslava spinning je pri agrostave pri autoškole progres a cvičiť teda ja chodim v utorok a vo štvrtok ak chceš pridaj sa pošlem ti tč v ip

radoslava
autor
8. aug 2008

Dakujem Sylverka pošli mi ho ja by som isla .

cezetko
9. aug 2008

ahojte! My uz sme doma! Pocasie nam vyslo skvele. Bolo velmi dobre. S Leom sme zvladli aj dve mensie tury. Na popradske pleso a na obrovsky vodopad z hrebienka. dokonca sme sa boli i kupkat. Radka dufam ze sa konecne uvidime 😉

sylverka
9. aug 2008

ahoj mirka ako sa mas dúfam že fajn som veľmi rada že ste prišli v zdraví a toľko toho pozažívali na druhý týžden sa ozvite ak budete chuť ísť s nami von papa

sylverka
10. aug 2008

ahojte nikto tu nie je 😠

alena22
10. aug 2008

Ahojte kuk kuk kuk tak sme doma uz aj my joj baby ani sa mi nechcelo ist domov ja sa chcem vraaaaatit nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad ☹
normalne zacnem navadzat muza nech posatvime dom tam pozemok tam je a malemu ako sa pacilo no na jednu paradu 😵

sylverka
10. aug 2008

tak ta zdravim alenka

alena22
10. aug 2008

cau cau sylverka veru dobre bolo dobre uz som dala aj nejake fotecky 😉 mrknite 😵

radoslava
autor
11. aug 2008

Ja som kukla super fotky Ali. Ako sa mi mavate

cezetko
11. aug 2008

Ali aj ja som pozrela fotky, su fakt super.

cezetko
11. aug 2008

Zistila som vlaky! 9.22 alebo 12.27
spet 12.25 alebo 13.29 alebo 14.38 alebo 15.29
Neviete ake ma byt pocasie?

saxana2
11. aug 2008

Ahojte babenky,
tak som pozerala pocasie na stredu nam v Senici hlasia burky ☹
Mirka ten 9.22 by sa teda asi dal rano vsetkym stihat 🙂 , naspat cca o tej pol druhej?

cezetko
11. aug 2008

Ja suhlasim. Co ostatne?

sylverka
11. aug 2008

no ak nebude pršat ak bude neviem ako pôjdeme a zhruba o tej pol deviatej by sme mali vyraziť že ak chceme isť pešo

sylverka
12. aug 2008

Babenky ked budete na nete skuste si prečítat vo volnej diskusii tému BLBNU NO A na niektorých príspevkoch som sa išla usušiť. 🙂

alena22
12. aug 2008

ahojte tak mi dnes mame zakaz ist von boli sme na ockovani vraj nemame ist cely den na slnko 🙄 s dvomi deckami budem doma jak trt 😠
ja budem vediet az dnes po obede ci ideme do trnavy ale na 90 % ano 😉
uz sa tesim dnes na spining ty ako tam chodis sylverka peso? ja idem autom keby si chcela ta vyzdvihnem 😉

alena22
12. aug 2008

a dakujem za pochvalu fotiek 🙂

radka vcera som sa sem nedostala mam tu malu segru na prazdninach a bola som rada ked som to ulozila spat a lahla k tv ozaj zistujem ze mi bohate jedno dieta staci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre