Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
9. júl 2008

no ja zajtra idem na kunov za nasimi na chatu nejdete nikto na kunov pizzerka royal tam ma pobocku na plazi ci kde nejste mobilne? 😅

alena22
9. júl 2008

no muz mi hovoril ze mandy je v senici lebo bola u neho na firme aj s drahym joj za chvilku budu mat svadbicku a potom uz bude riadna senicanka dalsia do klubu 😀

sylverka
9. júl 2008

mobilne sme len nemame vodičák takže len peši ale nechce sa mi počkam si do menin a kazala som si korčule tak už nebudem chodiť peši 😎

alena22
9. júl 2008

no viem kde ste boli sylverka pri bagetarni aj tam sme chodievali 😅
inak my uz mame dva nove zubky takze tie sople stali za to 🙂 jednu stolicku a konecne aj druhu spodnu dvojku lebo to vyzeralo blbo ked iba tri zubky mal dole 😀

alena22
9. júl 2008

joj vodicak no skoda tak sa dohodnime ze po obede by sme sa stretli niekde napriklad o stvrtej pri lacovi 😕
to uz budem v senici 😉
vyhovuje vam to zavolam aj mandy ak bude mat cas lebo teraz vela vybavovaciek ma a o chvilku aj skolu tak ma co robit ale katka s barus by sli snad a ak aj vy vsetky bolo by nas 5 +-1 mandy

cezetko
9. júl 2008

Tak mi mame ocny zubok na obzore. Plackame a nepapame.

sylverka
9. júl 2008

alenka hovoriš otých preliezkach

cezetko
9. júl 2008

Myslim ze to zalezi od pocasia. Kedy sa Mandy vydava? Dnes isli pre oblek.

alena22
9. júl 2008

hej sylverka o tom ihrisku kde je plot a hroch to je kusok od bagetarne 😉
joj ja nechcem vidiet co bude ado robit ked mu pojdu ocne lebo teraz so stolickami co mame 😒

alena22
9. júl 2008

26.jul 2008 o 14.00 na smolenickom zamku 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zajtra ma byt 20-22stupnov nemalo by prsat a ma byt pod mrakom som cekla shmu 😉

cezetko
9. júl 2008

Ali okolo stvrtej u Laca bolo velmi vela deti. Nestretli by sme sa radsej pri modrom hrochovi?

alena22
9. júl 2008

jasne mozeme aj tam to mam aj blizsie vies ja leniva 😝 😀
ako to vam vyhovuje my sa prisposobime 😉

sylverka
9. júl 2008

ok dohodnite sa ja sa idem ospršiť tak si to potom prečitam pošlite mi sms zajtra kde ste ahoj papa 😀

alena22
9. júl 2008

som inak natierala malemu zubky citronom teda dasienka a on mi ho potom vykmasol z ruk a zacal ho lizat mali ste vidiet tie ksichticky co robil pri tom a stale ho to lakalo liznut si 😅 maly šťovíček 😀

cezetko
9. júl 2008

Pekne. Mandy ti dalo oznamenie alebo mas taku dobru pamet?

alena22
9. júl 2008

tak dame napevno ze o 16:00 pri modrom hrosikovi a je 🙂
iba v pripade nepriazniveho pocasia to rusime nie keby lialo ci snezilo 😀
joj tak som rada ze tato tema ozila lebo to tu bolo sakra puste 🙄

mamartinka
9. júl 2008

senica dnes vedie.

cezetko
9. júl 2008

Vesle s tym citronom. My nenatierame zatial. My len davame prasok na zabu v ustach a to je des. Reveme, kricime o [retrhy

cezetko
9. júl 2008

Inak neviem ako dlho sa budem zapajat, bo nas pocitac permanentne strajkuje. Tak ok o 16.00 pri modrom hrochovi. Ak by som nemala prist dam vediet

alena22
9. júl 2008

jasne ze to mam z oznamka 😀 zas taka dobra nejsom co nevis ze ja hlava mapa zabudnem aj datum narodenia svoj ja na cisla nemam pamät skorej tvare 🙂
maju velmi krasne iznamko romanticke decentne nic precackane ziaden gyc

alena22
9. júl 2008

a co mu davas aky prasok na zabu?
nam velmi zabral roztok sody bikarbony a vody na paradu jednu a este je super sprej candibene nefarbi ako to fialove a zabera super moze sa vsak najviac 7 dni davat 😉 ale zmizne uz po 3-4 dnoch to zarucujem aspon nam zmizla

alena22
9. júl 2008

no idem aj ja o sprsky a hajdy na kute takze sa lucim na dnes dobru nocku a tesime sa na zajtra s adikom 😵
berieme fotak 🙂

alena22
9. júl 2008

boze ze 33 strana to ja som si myslela ze do konca leta nebude take cislo 😎

alena22
9. júl 2008

tak dobru nocku zianky majte sa nech vam deticky spia celu noc 😔

mamartinka
9. júl 2008

dobru alci a ostatne senicanky.alci dohod potom neake foto do albumika.pa

sylverka
9. júl 2008

no ahojte no pekne ste stihli popisať tak dufam že tam pridem saxanka aj ty prideš ak to budeš čitat pre istotu ti pošlem zajtra sms majte sa a nech sa pekne vyspinkáte ozaj martinka do toho irska ked pôjdem okolo skočim na kafe papa 😝

alena22
10. júl 2008

tak sa vyprsalo hadam uz dnes nebude pojdeme teda tam nie idem skusit zavolat mandy
😵

alena22
10. júl 2008

tak som volala mandy ta je dnes v trnave ale ak stihne prist do senice tak sa isto ozve a rada by prisla tiez chce spoznat nove senicanky 🙂
radka so sabinkou su uz doma v pezinku a budu v senici az za tri tyzdne ☹
ja idem s adom,katka s barbarkou ide a snad aj vy vsetky idete teda cezetko,saxana,sylverka 😵

sylverka
10. júl 2008

No dufam že nebude pršať lebo už ráno pršalo ☹

saxana2
10. júl 2008

No caute baby,
az teraz som sa dostala na net....
ak dobre citam tak dnes o 16.00 hod na tom ihrsiku pri tej bageterii kde je ten hroch hej?no my pojdeme von asi uz skor a budeme sa motat po okoli.Tak s Krsitinkou urcite prideme a dufam ze nebude prsat... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre