Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

sylverka
15. sep 2009

🙂 jej tešim sa na ten otvarač

alena22
15. sep 2009

aj ja a mne pridu hned dve naraz objednavky aj od segry co som si ten slahac tak asi rovno spravim nejaku pomazanku 😀 😀 😀 😀 😀 a uz mam dve veci co si chcem zas objednat ale to az u janky toho 21 ci kedy to presne je 😵

vana
15. sep 2009

Ahojte!
Aj ja už teším na ten otvarák dnes som otvárala tuniaka zase som si ponadávala na ten starý.
U mna je to 21 t.j. pondelok o 17:00,tak sa teším na novinky.
Ali kedy budeš zajtra doma alebo to stačí až vo štvrtok,daj vedieť kedy je ti lepšie.

vana
15. sep 2009

Bibi dnes konečne skoro zaspala tak idem konečne pozerať ordináciu.

cezetko
15. sep 2009

Ahojte. Aj ja som sa sem konecne dopracovala. Akosi nestiham. Dufam ze sa u Janky stretneme v hojnom pocte. Ja sa uz na to celkom tesim, len dufam ze bude mat kto deti varovat.

avanka
16. sep 2009

No ja teda neviem, ale my mame otvarak z Ikei, je presne na ten isty princip ako Tupperwarovy a stal nas len 39 ck

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/1008...

Ak by niekto chcel, v decembri vyrazame na velke nakupy do Brna 😀

alena22
17. sep 2009

ahojte no ja uz som mala dnes vianoce 😀 vsetko som si vybalovala skumala otvarak skusala a petov kolega nam dal taaasku paradajok tak som rovno v tom mixeri skusala posekat ich nadrobno a sacikovala som si do mrazaku ze podklad na pizzu a omacka na cestoviny 😝 pretlaku mame od svokry a paradne to islo 🙂 dufam ze aj vy budete spokojne 😵

vana
17. sep 2009

Veru paráda je to. Našu Bibi najviac zaujal ten otvarák a schovala si ho hned v izbe tak dobre že som ho pekne dlho hladala mrška malá 🙂
Paráda hlavne že sa našiel,tak už teším na pondelok čo bude nového.

cezetko
18. sep 2009

Aj ja sa tesim na pondelok. Dufam ze to vyjde a zucastnim sa. Moj muz odlieta zasa niekam do.... 😠 😠 😠

vana
18. sep 2009

Neboj nejko to dopadne.
Ja som dnes upiekla celkom peknú tortičku pre moje krsniatko takú barbinu tak sa vytešujem zajtra ideme na velkú oslavu tak dúfam že tortička aj prežije prevoz.

Všetkým prajem pekný víkend!

alena22
19. sep 2009

jani potom daj foto torticky som zvedava ako sa ti podarila 😉

vana
20. sep 2009

Tak už sme späť,oslava bola super ešte sme dnes trošku pokačovali.

Vy ako ste všetci víkendovali kde ste všetky?
pripomínam ešte zajtrajšiu akciu aby ste nezabudli o 17:00 u nás doma ,teším sa.všetky prídite.

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alena22
21. sep 2009

caves 🙂 jani super bolo pomazanka bola perfekntna a aj torticka mnam skoda ze som zakusok uz nevladala 😀 😝 😀 sa tesim na mlyncek uz 😵

vana
21. sep 2009

jaj som rada že už je to za nami,bibi bola bola už dobre rozjašená mrška malá,ale tiež som sa napratala teraz sedím s plným bruchom.
Budem mat veru aj ja pekné bolestné za operáciu tak sa mi bude lepšie odchádzať.
Dakujem vám že ste prišli.

ivulik007
22. sep 2009

Zdravím 😉 Je tu niektorá z Vás z Jablonice?

cezetko
22. sep 2009

Vcerajsia akcia bola pre mna prijemna zmena. Troska oddychu od deticiek 😉

alena22
22. sep 2009

miri skorej iba od lea ved malu si mala 😉 ale krasnucka je sranda ako sa podobaju aj ked to sa pomeni ale zo zaciatku to tak ma vela ludi tu surodenecku podobu 😀
jani tak darceky budu? aj sôahac na mlieko? 😔
ivulik z jablonice asi ani nie 😒 a ty si z jablonice ?

cezetko
22. sep 2009

Ved bez malickej to zial zatial vobec nejde 😉 Ale myslim ze sa spravala ukazkovo 😉

ivulik007
22. sep 2009

Ali - zatiaľ ešte nie, ale čoskoro budem, pretože sa zakrátko sťahujeme a ja tam žiaľ nikoho nepoznám. 😒 Tak som skúsila, či náhodou tu stade niekto nie je.

alena22
23. sep 2009

miri mala bola bohova ako hltala co martina rozprava praveze mas dobre kludnucke babo 😵 😵 😵

ivulik ja tam mam dve kamosky mate deti priblizne v rovnakom veku, mozme tam dat niekedy stretko a pozoznamujete sa 😉

cezetko
23. sep 2009

Dakujem za pochvalu dcerky. Ameli je zatial velmi poslusna a kludnucka. Uvidime ako to bude dalej.

vana
23. sep 2009

Ahojte!
Tak šlahač na mlieko nebude taký obrat nebol ale to ma až tak netrápi,mlieko nejko v poslednej dobe nepijem.

Ameli bola parádna ,až som nechápala pri tom hurhaji.Dúfam že jej to čo najdlhšie vydrží.

Zajtra sa valíme zase na chalupu až do soboty tak sa velmi teškám snád aj počko nám vydrží.
Tak sa tu majte pekne. 😀

ivulik007
24. sep 2009

ali - ok 😉

cezetko
24. sep 2009

Ivulik z kadial sa stahujes do Jablonice?

ivulik007
24. sep 2009

cezetko - z Malaciek 😉

avanka
25. sep 2009

Ivulik, tak budes chodit castejsie do Senice a mozme sa stretavat 😉

Jani, kedy ides do nemocky?
ved by sme sa aj stretnut mohli, konecne.....

tak a ja mam Lukaska zase choreho..mame od vcera sopliky, nervozny je, place a to u neho nie je zvykom 😅

cezetko
25. sep 2009

Baby inak uz dlho sme neplanovali stretko 😉 Konecne by sme sa fakt mohli stretnut, co vy na to?

sylverka
26. sep 2009

no to je super napad stretko len dajte vedieť dopredu aby som sa mohla zariadiť lebo mi sme každý deň niekde ivulik vítam ťa 🙂

avanka
26. sep 2009

Ali, ako bolo?????no blbo sa asi pytam, jasne, ze super, co?? myslela som na vas, ako tam mrznete 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre