Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
29. apr 2008

oki..no ja este nechem spat, len ani tukat nehcem velmi a hru si hrajem ze netukam vies...no asi to na dnes zabalime, to tukania a ja zajtra vyprvim johna do prave, prichystam papanicko a mozme...oki.. 😉
tak zatom ja uz pojdem off z kona.. 😉

jankando
autor
29. apr 2008

take hry..najednej anfglcikej stranke.. 😉 tke obycajne..

angienka
29. apr 2008

oki tak ja zaleziem do hajan,dnes sa mi nece nic hladat a citat...
Tak dobru noc dnes popoludni 😀 😅

jankando
autor
29. apr 2008

oki.tak dobru nocku vam..skoro narodenym.. 😉 😵 😵 😵 😵

malibuu7
30. apr 2008

cauky cauky... ty jo, no vy fakt nemate spanie.... ja kym vas docitala tak som sa aj najedla a 3/4 hodky fuč 😒 jake ste rozpisane... dnes som sa superne vyspinkala, asi aj preto ze tu prsi.... ale stale, aj v noci, mi tvrdne brusko, tak sa to tam uz asi pomalicky pripravuje... tak ja idem este co to popisat a pred obedom frcim do pardubic...
teraz si urcite pekne chrapkate, ale stavim sa ze vecer vas to znovu najdem 😀 pekny dnik vam prajem pa

angienka
30. apr 2008

Zdraviiim,no malibu to mas jasne-my sme baby ukecane a hlavne nemame ted inej prace...ach ta zavislost.
Tak dufam,ze stastne docestujes a mne muzik vravi,ze dnes ma nejake makke brusko...

angienka
30. apr 2008

No nikde nikto a mna to tu neavi cakat,tak sa idem zvalit na telku-snad neskor dorazite baby klebetnice 😉

jankando
autor
30. apr 2008

caute, baby, asi chodime na striedacku, co? no ja som skusala aj skor, ale cosi mi nechcelo otvorit temy.. 😠

angienka
1. máj 2008

Ahooooj dievcence...tak konecne mam stiahnute fota j v tomto pc,no idem upiect kolacika tak to nejak nestiham-lebo ich musim orezavat 😒 nikde nikto,no ani ja tu moc niesom-kedze muzik sa bud hra,alebo sme boli von. A ted idem urobit kolacik 😀

jankando
autor
1. máj 2008

mnaaam eni, tak si dajte aj za mna.. 😝

angienka
1. máj 2008

no pol pekaca sme zjedli spolu s muzickom,ale ja sa na nho este pred spanim isto vrhnem 😉 inac pridala som fota 😝 asi posledne s bruskom...
No dnes boli poslickovia teda brutalny...ani neviem ci to je fakt ono,lebo som to mala moc casto a trvalo to dlho take hnusne krce...

angienka
1. máj 2008

Dnes uz asi nikto nepride...hmmmm 1maj-lasky cas 😀 a ten moj si uz pekne chrupka na gauci,no mne sa este nechce...tak kde ste niekto????Viem,ze Janu uz sla spat,tak asi sa uz nedockam...co malibuuuuuu???

malibuu7
2. máj 2008

ahojky babky-zabky.... no sorrky ze som sa vcera ani neozvala. ale tak sa mi nechcelo, som tiez vcera piekla kolacik, ta mi tam zostalo asi zo 5 mallinkych kuskov... 😀 jaki sme my s drobcom a manzelom ´papkaci...
Eni, to uz tak na teba ide??? ty kokso.... ta fajne, uz ii ja by chcela... no tak buduci tyzden by to bolo suprove, ale na mne ziadne priznaky, no tak neviem neviem, ale dufam z nepotiahnem do juna... 😠 to by som nerada...

malibuu7
2. máj 2008

hm, ta vy dve nocne sovvy a ja ranne vtacatko... vobec sa mi nechce spat, od kedy manzelik odisiel do prace... tak idem popracovat na bc, aby sme si mohli zajst pre drobca do porodky 😀

angienka
2. máj 2008

Zdraviiim,no ja uplne lietam dievcata,prave som obdrzala 3doporucene zasielky na ktore som taaak dlho cakala-takze mam aj nohavice,aj cesku karticku zdravotnu a aj trvaly pobyt po ten si ale musim osobne zajst a az 15.5 takze este muzik telefonuje ale nik neberie-ci by to neslo skor...taaak a mozme vybavovat dalej ale som stastna ze sa to uz pohlo 😀

angienka
2. máj 2008

No ja by som ani nevstavala,este som bola ted v pyzame ked zvonila postacka,tak si musela pockat 😎 to len hlad ma zobudilo 11tej...Ted skocime na zdravotku a pak na zahradku,jaaaaj no som stastna 😅 😵

angienka
2. máj 2008

a jaky si piekla malibu???Ja mam svoje 4druhy koaca a peciem len tie,uz by to chcelo zmenu,ale nieco mnamkove a jednoduche 😉

malibuu7
2. máj 2008

angienka, tak to je super, ze sa to jakžtakž pohlo... teším sa s tebou...
ja som piekla obrateny jablcnik, po prvykrat som to robila, lebo manzel ze toto by si dal... no a podaril sa mi, sama som spraskala takmer pol pekaca a zbytok manzel 🙂 a mi povedal vecer ze by som mnou nemohol byt doma cely den, lebo by som ho len vykrmovala... ma tak chvalil... 😀 ´mne to ani nepride, ale som rada ked mu chuti... tak a dneska ideme na "zranicu" do Detenic... tak som zvedava... je to nejaka staroceska hospoda, kde sa je rukami, oslovuju tam ako v stredoveku... no moc sa mi tam nechce, ale snad bude dobre 😎

angienka
2. máj 2008

hmmm...nahodou znie to zaujimavo,hned by som sla 😀
My sme prave dopraskali zvysok pekaca,lebo ja som robila so slahackou navrchu tak om to dala do mrazaku,kedze v ladnicke nebolo miesto a rano bol zmrznuty,inac by bolo za 10min po nom 😝 no uz sme aj boli kupit dalsie veci a muzik chce aby som ho spravila aj dnes...svokre aj detom straaasne chutil,uz aj recept som im pisala a dnes ich muzik pozval na veceru...no nejak sa mi do toho nece 😒

angienka
2. máj 2008

inac ja jablkove kolace milujem,no muzik ani nie,takze ked cem robit nieco s jablkami vzdy musim pre nho aj s niecim inym...pri najhorsom to uz zje,ale vraj to nema rad...zato ja by som ten obycajny jablkovy kolacik jedla kazdy den a on ani strudlu-mnaaamka-minule som spravila 4 a sama som ich aj zjedla 😀

angienka
2. máj 2008

halooo zeny,tak kde ste???Toz mam 2moznosti-bud ist pratat alebo si lahnut,no je to tazka volba 😀 😎

jankando
autor
2. máj 2008

caute baby, tak eni, som rada i za teba, ze ti nakoniec vsetko vyslo... 😉 🙂
tak a babo moze prist, co? uz je cas... 😉
inak , babay a vy take pekarky? no toto....no ja sama co som si navarila, tak to uz druhy ci treti den jem, lebo john nechce.. 😠 😠 no ja teda nepecime, ale uz dusim doma dlhsie kompot aby som urobila konecne ten ryzovy nakyp, no john mi zase raz vychlastal mlieko.. 😠 😠
tak nic...ja este stale pasem to cajove pecivko, co doniesla svagrina..celu krabicu som vyyjedla, akurat sa idem pustit na posledne kusky.. 😝

angienka
2. máj 2008

No a mne si vcera narobila chute,tak som si dnes objednala tiez kuracie prsicka a fajne urobil muzik vsetko mozne tam dal,este mi aj ostalo som nevladala dojest a vzdy som prejedena,no slubila som ze dojem do polnoci 😀
Ty kucharocka,sak neboj zacnes i ty-ja furt to iste do novych receptov sa mi moc nece,lebo mi to bud nevyjde alebo nechuti,ta stale to iste,ale chcelo by to zmenu 😒

malibuu7
2. máj 2008

tak som sa tu znovu objavila na chvilocku.... v tej stredovekej krcme to bol teda zazitok... ty kokso... 😀 este len pri vstupe mi casnik stuchol do bruska a ze "co to do tebe vjelo ty chechule"... no zaciatok dobry... a tak to pokracovalo cely cas, co sme tam boli... ze co budete žrát, chlastat, vsetci obleceni v dobovych kostymoch, papali sme rukami, same sviecky, po zemi slama, same kozusiny, drevene stoly, lavice, no proste to bolo uzasne... sme sa poriadne zasmiali, napapali... a vecer tam je program, ze napr. aj zatvoria nejaku zenu do klietky a musi odprosovata take vselijake haluze,.. ale na to sme nezostavali,lebo sme nemali rezervacku... no baby, vrelo odporucam takuto navstevu ...

angienka
2. máj 2008

no a mimi este nemoze-ten trvaly totiz neviem ci nebudem mat vystaveny az k tomu 15.5 a to by bol riadny pruser-by sme museli vybavovat aj rodny list slovensky a bol by to nekonecny kolotoc tak ako aj s mojim sobasnym slovenskym...ale straaasne ma boli brusko...nechapem,ale ja to nemam asi jak poslickov ze ti pridu a odidu,mna to boli vkuse,maximalne na par sekund alebo minutu to prestane a zas 😠

malibuu7
2. máj 2008

angienka. tak co zvitazilo, upratovanie ci lazkanie:o) mozem asi hadat co? 😀

angienka
2. máj 2008

jeeej malibu myslim ze daco podobne je aj v pardubkach,no ted si niesom uplne ista-asi na kunetickej hore...no to uz fakt neviem s urcitostou...no muselo to byt pekne 😎

malibuu7
2. máj 2008

jeeeeej angienka, tak to este nerod, ked az 15.5. to budes mat... ale vies co, ja som raz pisala na nejaky urad do poradne a pani mi odpisala, ze ked sa dieta narodi v cz, tak bude mat ceske obcianstvo... takze rodny list ti musia vystavit tam kde sa dieta narodi, to by bola riadna blbost ze na sk

malibuu7
2. máj 2008

na Kunke take daco je??? ty kokso, som tam byvala 3 roky a ani raz som tam nebola 😒 hamba mi 😅

angienka
2. máj 2008

no jasne ze lenosenie,pockala som na muzia a ten mi pekne navaril aaaj no phodicka 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre