Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
18. sep 2008

ahoj bambulky...
hej kati, dufam ze ti kresielko dnes privezie... snad si najde chvilku casu... bo ked ne tak 😠 no a ten stroj stale nie a nie, tak mu musim napisat kde je...
eni aj my tak, ked sa jozinkovi chce tak sa pekne hra alebo pozera na telku ale ked nie, tak len na rukachje kludny...
no a najnovsie sa mu brutal nepaci v kociku... to spusti taky krikot... vcera s nim svokra hned prisla domov, no neboli vonku ani 10 minut... jak vystrajal... a dnes to robil mne... no ja som ho vedela ukludnit, tak trosku pospal. a dufam ze aj teraz babke spi.
a dalsia novinka... ze ked sa zobudi v noci, tak sa chce hrat... hruza 😒

angienka
18. sep 2008

no ja uz niekedy mam riadne nervy my vonku sme dobry aj dnes sme kocikovali 3hod bo spal hned a este aj pak ked som ho vytahovala z kocika a dala na gauc nahulaneho ta sa nezobudil hoc mal uz jest 😕 no ale mne sa tu vonku casto nece a samu by ma ani nebavilo tolko sa prechadzal len som stretla prababicku ta sme kecali a chodili...no to poznam to aj timmco...tak ted viem ze ho nemozem prebudit uplne v noci,bo ked ho len nakojim ta bud hned zaspi a ked ne ta kus pokeca abo dam dudlana a spi,ale ked ho napr idem prebalit a on sa uz uplne zobudi ta tiez tak vyvadza a zacne mi spievat a rehlit sa a ne a ne zaspat 😀
no poviem vam som taka hladna 😠 nebolo ani casu bo furt musim byt s nim a muz ted maluje ta som rada ze zaspal bo uz ma hlava boli...len maso nemam rozmrznute ta cakam 😒

katka755
18. sep 2008

ahojte ivi no my sa uz bavime je to super vec aj basku zaujala,tak sa bavia obe mala na hracky pozera a baska ju polohuje,ze stroj neprisiel pohoda sak nemusim hned chudnut 😀 😀 😀 😀
baby aj moju v noci nemozem budit....
ivi to mne toto tamarka robila hrozne ne?

malibuu7
18. sep 2008

hej kati je to strasne... snad sa to upravi... ale zrovna teraz ked by somsa potrebovala ucit, no couz

katka755
19. sep 2008

ahojte baby.kde ste vsetky?my sa z malou salime a tie cecka ivi co nam fesak poslal su super kedy sa dalo tak ich pozuva,cela je potom mokra od toho.dnes sa nam nechcelo vstavat vonku prsi,ale bolo celkom fajne aspon sme sa vyvetrali....

angienka
19. sep 2008

tu som 😕

angienka
19. sep 2008

no my sme sa dnes moc nevyspali,zlostidlo ma zlostilo celu noc,prevaloval sa a stale sa tlacil ku mne tak som nemohla spat stale som ho sledovala dala som ho do stredu jeho polovice a za 5min bol v skare v strede postele a tam sa vytocil na bok do klbicka boban maly a tak spal 😵 no casto sa budil mal asi zle sny a rano ma uz total dostal 😠 len jak ma vykopnut z postele hajzlik jeden a podarilo po kriku a skusani vsetkeho mozneho sme museli opustit priestory postele!!!A polozila som ho na gauc v obyvaku a klud 😠 😠 😠 😝 ted mi tu spieva a mne sa chce taaak spat,boli ma hrozne hlava...

angienka
19. sep 2008

jaaaj a co vam vsetkym strasi,co ze tak vseetky chudnete??? 😨 😕

katka755
19. sep 2008

no super noc aj sme taku vselijaku mali a ja chcem zhodit brucho lebo mam hrozne velke....
vidis eni tak v noci rozlozit gauc a spat tam mozno potrebuje zmenu...my sme tak mynule spali

angienka
19. sep 2008

kati myslim,ze i to by zlyhalo,ted som sa chcela vykupat tak som dovliekla kocik do kupelky a myslela ze bude krik bo uz ani na gauci sa mu moc nepacilo ale klud divel,spieval a smial sa a pak som ho preniesla zas na gauc a taky mega krik a len nosit sa,no po polhodke som mala svaly jak rambo a povedala ze konec ze sa musi naucit byt aj sam a lezat a to bol krik az muz vstal a snazil sa ho utisit no nic nezabera len nosenie a uz ani on nevladal ta mi ho dal ale nastastie uz bol taky unaveny ta sa mi podarilo ho uspat 🙄 konecne uz to nezvladam,ja nevem co ma take nervy a najhorsie ze pri vcerajsej prechadzke po mne skocil bacil 😠 no este taka pohoda...no tak idem zehlit,mam toho pozehnane 😒

angienka
19. sep 2008

tak to mne sa do chudnutia vooobec nece,kaslem na to i ked by to chcelo trosku spevnit,ale zas neni to az take hrozne jak som cakala 😕 mam uz takmer svoju povodnu postavu resp uz asi je to ono co pred tehu,hoci to neni uplna vyhra ale co uz,mozem to ted uz zvalit na dieta nie 😉 ? 😀

katka755
19. sep 2008

eni aj mozem zvalovat uz na dve 😀 😀 😀

katka755
19. sep 2008

joooj teraz pisete ze vy mate zle deti a p paru dni sa ja budem stazovat a vy budete v pohode,ne?tie nase deturence sa menia stale jak pocasie a nam neostava nic ine len im to tolerovat a znasat....
moja teraz zaspala a aj ja som zdriemla tak mi fajne bolo len som pri sebe nemala deku a zobudila sa na zimu.su tu stare okna a fuka cez nich dnes som tesnenie lepila tak trochu pomohlo ale aj tak stare su stare..

malibuu7
19. sep 2008

caute kocky...
eni my sme mali tiez hrozitansku noc... od pol 2 do 5 vystrajal a nie a nie spat.. i ked unaveny bol brutalne...
no nechapem co to sa deje...
kati pocasie... fakt dobry vyraz

katka755
19. sep 2008

diki ivi 😀

katka755
19. sep 2008

zase nikde nikoho.my sme uz doma,chcela som chvilu ostat vonku,mala nam pekne spinkala no stale kropi...tak sa nudime pri telke,jaaaaaj keby uz bol doma tatko a to je tam este len 8den... ☹ ☹

angienka
19. sep 2008

co noc,ale timmyno zlostil cely den uz som nevedela co s nim tak ze ho necham vyplakat a veru fakt som sa divila ze to so mnou takmer nekyvalo a slzy mu tiekli po tvaricke a on taaak silno plakal chudak az nevladal ze tatko 2x k nemu vstal a vzal si ho utisit lebo ja uz som nevladala ho nosit 😠 tak sa chudak nevyspal a ted priniesli kreslo a zas siel pomahat mamci...no super este ze mne tu "ma" kto pomoct,no boli sme von a hotovy anjelik sa z neho stal pekne 3hod spal a ted som mu dala hraciu deku a keca si a hra sa a ja konecne varim uz som taka hladna ze sa idem zblaznit ☹

angienka
19. sep 2008

inac je mi este horsie a tu nemam ani doktorku,no super to je sa bojim ze ho nakazim uz aj hlava zacina byt horuca a smrkam 😠 no co neurobim pre toho mojho maleho hajzla aby mi tu nekrical cely den 😖 jaaaj no to bude ale akonahle sme vysli von ta klud a ja som ani necela ze mi bude hambu robit ... no ale tusim to zas zacina 😠

katka755
19. sep 2008

no mas ty veselo ked tak zlosti moje dve sa bavia teraz spolu tak mam chvilu klud kym ju baska nenastve

angienka
19. sep 2008

ty sa mas i ked ja ted tiez,muzik mi tu poslal jeho segru ze ci ho nevezme von aby som stihla navarit,lenze ja uz navarene mam tak ale vzala ho tak mam este taku polhodku 😵

angienka
19. sep 2008

no chcelo by to urobit poriadok a taktiez pozehlit,dnes som stihla 3tricka kedze spal len 10min 😠 tak idem ja na to 😝 i ked zrovna ked sa na to dam tak asi dorazia 😒

katka755
19. sep 2008

tak co eni stihla si?nam uz mala spi okupkana amy pozerame telku nejak sa nudime tak dnes idem spat asi z baskou,nic sa mi nechce,chyba mi muz baby ☹ ☹ co teraz skocim za susedom? 😀

angienka
19. sep 2008

hmmm nestihla,teda riad som ako tak umyla i som sa v klude najedla,ale na zehlenie nevysiel cas a uz boli tu 😒 no co uz,ale mimisek mi spinulka ted sa zacal nejak vrtiet tak neviem co to bude v noci 😠

katka755
19. sep 2008

ja som malu pochvalila a uz je hore akurat sa bavime.....

angienka
20. sep 2008

zdravim ☹
no to bola noc...neprajem nikomu zazit 😠 je mi taak blbe hlava hori,nos som smrkala kazdu pol hod aj v noci,kychala a k tomu drobec bol stale hore vobec nespal,daval si take 20min a ja som bola na dne stale krik mrvil sa ze co je...zaspal az 5.30 na 2hod 🙄 takze som sa super vyspala a nevladala ani vstat z postele,no nastastie nevyzera ze by to odo mna chytil 😝

angienka
20. sep 2008

co nikto nepise 😢 😕
Januuuu,kde si ☹

angienka
20. sep 2008

inac asi sme prisli na to v com ten jeho krik spociva ☹ no asi mam slabe mliecko a on uz po 2hod bol vyhladovany ma to napadlo a hned som budila muza ze ideme kupit sunar,no ten zial nemali ta sme vzali cosi od nestle este drahsie nez sunar ta som sa za hlavu chytla a smrdi to hnusne a k tomu mu to ani nechuti ale snazim sa to do nho dostat a je trosku lepsie i ked ted som kojila a je klud a uz presli 2 a pol hodky 😨 no baby mala som ja normal jest a nechat hop nech si krici a kludne varit a bolo by mlieko a ja cakala az do 16tej a az pak obed varila 😝

majka225
20. sep 2008

ahojte my sme tak isto vcera radili do pol 12 v noci prislo na prinzenu hranie a santenie 😀 ale dospinkali sme to do pol 10 este ze ta 😉 hmm som zvedava kedy dneska kedy mieni zaspinkat... v kociku nechce byt iba kric ai len po rukach by sa nosila 😠
Kati: jeee jaka uz je Tamarka slecna 🙂

angienka
20. sep 2008

maji tak to timmco len v kociku je kludny 😎 😠
no ale komu by sa chcelo s nim stale vonku v takom hnusnom pocasi,dnes ho kocikoval strycek bo mna zmohla choroba 😝 ale to papanie jaaaj zas som to do nho tlacila a najprv ho napinalo a vypluval a pak trosku potahal...no a uz spinka nastastie 😵

angienka
20. sep 2008

kati...hej no kukla som phota a na tej poslednej vyzera jak rocna uz... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre