Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
27. sep 2008

ahojte baby tak co nikto nikde....uz velmi dlho ste sa neozvali co s vami?nym sa nechce spat a som chora tak len cakam a malu sledujem ci ju nenakazim....take bavenie na nu prislo,teraz v noci,este ze baska sa rozhodla sama lahnut...

malibuu7
27. sep 2008

čau kati........ ta ja uz tu konecne tiez 😀

katka755
27. sep 2008

no super teda si tu fakt chybala.... 😀

malibuu7
28. sep 2008

tak verim ze uz budem mat viac casu na konika... 😉

katka755
28. sep 2008

ahojte baby,my sme si do teraz spinkali,tie moje slecny ma nechali vyspat,taka som chora myslela som ez dnes mi bude lepsie no hruza.idem nieco varit uz je aj cas,ze?

angienka
28. sep 2008

ahoj zienky a special vitam aj novu clenku respektive nakukovatelku 😉 janka mi akurat vcera volala a vraj 1oktobra jej uz zapoja net tak uz bude pisat...
nejak som vas zanedbavala ale v piatok predsa len bola ta oslava a v sobotu velka litomericka akce-Vinobranie,takze kopa stankov,medovina,burcak a kapelky...super sme boli na desmod tak parada a kopa dalsich kapiel tu bola a babicka hlidala maleho az do dnes do 10tej bol na sunare tak sme sa vyblbli trosku,no cez den sme boli na koleskacoch tak uz sme boli unaveny 😒 a co vy???Nejak ste sa moc nerozpisali...

angienka
28. sep 2008

katus i ja chora a maly stale tiez no asi trosku lepsie uz menej kasle ale soplik sem tam ma,no snad sa to vylepsi uz...

katka755
28. sep 2008

eni tak ste sa zabavali hej?no a my sa nudime a stale len na tatka myslim jaaaj uz keby bol tu.choroba mi neprechadza,len aby malej nic nebolo.akurat mi obe zaspali konecne a to ide zajtra baska do skolky tak som zvedava ako sa jej bude vstavat.idem aj ja som uz taka unavena.no a tu je tiez riadne veselo teda,nikto nepise

malibuu7
29. sep 2008

čaute žienky....
ako sa dnes mate???
eni mam na teba otazocku... co vsetko si potrebovala k rodicovskemu prispevku aby ti ho dali?

angienka
29. sep 2008

zdravim 😎
kati aj ja som tak trpla ci timmynka nenakazim a to spi hned pri mne v posteli a 2dni nic a az pak sa to zaclo 😠 no snad vas to minie a tebe choroba rychlo odide 😉
jaaaj ivi,tazka otazka-ja uz netusim ale tusim ze muzik tam siel a poslali ho ze tam musim sama,to som bola tesne po porode a dali mu take tlacivo nech ho vypisem a musela som doniest OP a trvaly pobyt a to bolo vsjo myslim a pak si ma tam natukala do pc a povedala kedy mi to bude chodit teda najprv schvalenie ze mi to budu posielat a pak penizky 😀

angienka
29. sep 2008

inac holky pridala som par fotiek na viac mi vcera neostalo casu,a ked to jedna mamca videla ta sa mi snazila dat zopar rad ale asi som uz total vygumovana a netusim ako to myslela,tak som sa snazila a skusala robit v tom blbom gimpe no uz som nic nevytvorila a dnes mame doma jak po vybuchu a este dnes dorazi babicka na oslavu tak musim zacat pratat a pripravit hostinu 😒

malibuu7
29. sep 2008

no eni pekne to je... 😉
a co oslavujete dnes?

babky, my ideme zajtra na slovensko.. huraaa
no ale dnes mame ockovanie ☹ tak som zvedava ako bude drobatku

malibuu7
29. sep 2008

tak uz je jozinko zaockovany, aj prevenar som mu nechala pichnut .
tak dufam ze ziadne vedlajsie ucinky nebudu

angienka
29. sep 2008

no ivi,dnes je michala tak muzik ma sviatok 😎 takze jedna oslava bola v piatok aby mohli vypit a jedna dnes ale to prisla len jeho babicka a pak sla maleho kocikovat a my sme dovystahovavali uz je to takmer vsetko uz len koberce zbalit,policku vysrubovat a skrinku vyniest a je to...no ale v new byte to zato zas vyzera jak po vybuchu 😠

angienka
29. sep 2008

haloooo holky tak kde ste???

angienka
29. sep 2008

no zeny,pozerala som ted Nic nez pravda a poviem vam teda brutal...ved ste to mozno videli,hruza des 🤐 no idem ja radsej spat 😒

malibuu7
29. sep 2008

ahoj eni, aj ja som to akurat pozerala... ty kokso, to som len cumela, k comu vsetkemu sa tam ludia priznaju... ale ta dcera teda... ani k nej nesla uz... vsak ani ja by som nesla... kebyze sa dozviem taku vec... hrozne...

aha fakt Michala dnes.... joj som zabudla...

angienka
30. sep 2008

zdravim...
sak ani ja by nesla,chudak dievca-este taka zlata bola ze nevadi ze nemala vianoce ako ostatni hoc bolo vidiet ze ju to trapilo a ze ted je radsej s maminkou a ona KRAVA TAK ZE BY JU NECHALA ZOMRIET 😠

angienka
30. sep 2008

zas nikto???
jaaj no musim vam zeny povedat ze asi prichadza dalsia kriza v mojom kojeni-kedze som v sobotu a v nedelu malo kojila tak mam asi menej mlieka a tak davam sunar uz 2-3x denne,aj hned rano o 8mej som mu davala a uz by mal aj papat no zatim nic tak ho to asi aj zasytilo viac...a zacal mu aj chutit,papa ho jak o zivot...i ted som si pripravila sunar 120ml ale najprv mu dam odo mna a pak sa docucne aby mu nebolo malo 😒

dnes sa taaak tesim ideme do kina na bathory 😎 😀 len neviem kedy odovzdame kluce od bytu 😖

angienka
30. sep 2008

taaak tentokrat ho bolo dost i ked papal malo ale mlieko bolo takze sunar nechcel vobec...no ja uz neviem co s tym mojim mazlickom...

malibuu7
30. sep 2008

ahojky...
no presne tak... takuto mamu mat, tak dakujem pekne... no ale rodicov si nevyberame...
takze vy uz tak na sunare ficite??? hm....
ja som sa vcera pytala u dr na prikrmy, tak mi nekazali davat nic zatial, ze pokial kojim tak az od 6 mesiaca, ze zbytocne by som mu zatazovala zaludok... no tak to este vydrzime... mliecko este mam tak uvidime...

angienka
30. sep 2008

ivi no ty sa mas,ja som sa taak tesila na tie prikrmy ze som to asi uponahlala... ☹ no ale ked sa mi tak casto budi i v noci ta si myslim ze mam malo a mam menej bo citim ze mam lahsie prsia nie ako vtedy nacpane mliekom 😒 tak davam no 😖

katka755
30. sep 2008

ahojte no vcera ste co nedali vediet ze nieco take ide teda to musel byt fakt brutal,ked vas to tak soklo.no ja som tu dnes mala batovu slecnu zase a to vam poviem to je cislo,vsak aj ivanke celu rodinu pomenovala,ze?tak smiesne rozprava a 2x sa pokakala a to hovienko je tak smradlave no hruza a jak tazko sa to potom vetra jaaaj nie a nie aby ten smrad odysiel.aj ked je uz davno prec vanesska,ju somodniesla a po basku som hned isla este ze mala mi pekne spinka....tak idem sa na gauc vystriet na chvilu

malibuu7
30. sep 2008

kati to na prime islo, neviem ci mas 😒
no tak vaneska zanechala daco po sebe nie? aby ste tak rychlo 😀 nezabudli

katka755
30. sep 2008

hej jasne citim este aj teraz.... a mame primu no tak nabuduce uz kuknem aj ja.....
no kocka sa mi uz zobudila tak sa teda ideme bavit,hmmm len do kedy.... ☹
tu nikto nikde...

angienka
30. sep 2008

tu som uz...
bathory bola supeeeeeer 😉 no katus mozes si to aj na nete pozret aj ja som si to minule pozerala este modre z neba by som chcela bo to zvykne byt dobre a minule sa nedalo bo timmy bol nervny...no ted mam inu zabavu-gimpujem po nociach a dokonca mi jedna mamca ted psala ze jak to robim ze to je tak nadherne-chacha-tie moje nepodarky 😒 snazim sa no stale mi to nejde zasadit do ramu...

angienka
1. okt 2008

ahoooj zeny...dochadzka zas miziva ale som zvedava ci dnes zapoja ten net janke...uz by mohli bo tu je vzdy nejak prazdno,nik nepise 😠

majka225
1. okt 2008

ahoj eni...no leuska mi zaspala tak mam troska cas 😀 dneska ideme na 3 kontrolu klb... dufam ze uz aj poslednu
ja asi s leuskou sa prestahujeme domov na slovensko 🙂 ale braz sa mi nechce ist po tam budem sama v v dome a bez muzika 😒 lebo rado tu ostava dalej pracovat. ty kokso ma tam slahne samej...no aj ked budem mat poblizku rodinku a znamich je to fajn....hmm

angienka
1. okt 2008

ahoooj,aj mne konecne zaspava,nic nezaberalo az ted sedacka 😠 uz mam z neho rohy chrusticek moj v noci za 8hod sme 8x kojili aby zaspal a podarilo sa no ale zobudil ma a stale sa budil niekedy som dala len dudlana inokedy papal 😒 uz neviem co s nim uz nech je na konci 4mes nech dam kasicku na noc vraj po tom deti zvyknu i do 2hej spat ta som zvedava jak ten nas hlados a na sr bez muza???
Hmmm i ja by som brala slovac ale by som sa tam zblaznila bez neho i ked s rodinou ☹

angienka
1. okt 2008

a co si sa tak rozhodla???? 😨
i ked ja uz som sa mu niekolkokrat tiez tym vyhrazala ze pojdeme tam ze tu nikoho nemam a sa nudim 😝 no ale viem ze by mi bolo hned smutno a on by musel cestovat furt za nami a my k nemu ta to by sme minuli este viac 😒
No my sme mali tiez ist na klby ale nejak nebol cas tak snad teraz v stvrtok fiha sak to uz zajtra,ja som uuplne dezorientovana jak nikde nechodim skoro nemam pojem o dnoch 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre