Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
3. okt 2008

ahoooj....ruzove tak ten stromcek chcem potom vidiet hej uz teraz sa tesim...

katka755
3. okt 2008

tak to je fajn ze papa.....
vidis a to aj nam treba stromcek ved my teraz budeme prve vianoce uplne sami jeeeeej sa tesim

angienka
4. okt 2008

ahoj zeny,i ja sa na ten nas stromecek tesim,no urobime ho ruzovo strieborny aby to nebolo uplne hot 😀 😉 ale nie muzik vie ze som total uchyl na rozovu a toleruje mi to a sam povedal ze ok,ale nenasli sme spic alebo hviezdu ruzovu tak som si povedala ze strieborna to ozivi,tak dnes sme dokupili strieborne hviezdicky,no poviem vam....to bol zahul dnes....boli sme v prahe az doteraz 😠 to bol nakup,teda poriadne sme sa vysantili,teda my ani tak nie ako pre inych na vianoce sme uz pokupili darceky 😎 teraz som odlepovala cenovky a davala do tasiek 😀

angienka
4. okt 2008

no u nas vraj musi byt zivy povedal muzik tak sme urobili kompromis ja vyberam ozdoby a on stromcek 😀 ale vysavat to ihlicie bude on 😒
Kati my ani nie sami-teda dufam,ale prvy krat u nas doma,minule sviatky sme vsetci sli na sr aj svokra a decka a ted nasi pridu k nam,aspon tak je v plane a aj prababicku cesku som pozvala...tak bude veselo...
Ked sme pritom som sama zvedava ako to zvladnem na vianoce ako navarita napiect-i ked dnes som si kupila formycky na linecke 😀 zaklad uz mame 😅

Kati a aku riedku robis tu krupicku???Ja som mu dnes urobila 200ml a dala som 10lyzic kavovych len a bola riedka ale akurat myslim no ale sak to je asi na 5krat ta krupicka,nie???Ja som mu 3x robila a uz je polka prec 😕

angienka
4. okt 2008

inac oznamujem ze janke zapojili net konecneeeeeee 😵 😀 uz tu bude veselsie 😉

katka755
4. okt 2008

no teda a ja ze kde si a ty zase po nakupoch,hmmm.....ten stromcek chcem vidiet potom.no a my tiez tak ze sami v byte hoc nie nasom ale akoze,tesim sa strasne.a derceky ze teraz dobry napad lebo to tesne pred vianocami zhon aj ceny zdvihnu,tak ste to dobre vymisleli,asi vam tatko dobre zarobi ked vy stale len po nakupch.............
no neboj ved to varenie zvladnes mamcu budes mat tak pomoze,my mse v byte akurat druhu veceru robili si sami viec co myslim,jak po starom.........

eni a kasu tak od oka aby cez dierku hlavne presla ja len 120jej robim,tazsie sa jej grga ked jej dam vecer tak nechcem prehanat.ja na tych 120 vody davam 1plnu pol.lyzicu a 1len tak zarovno.no a mne tak na tyzden vydrzi jeden druh,teraz jej davam rano ked vstane z bananom a vecer ryzovu z kukuricou sunarku.tak mi za tyzden pojdu dve kase

katka755
4. okt 2008

nooooooo super sa tesim na nu............mne mala este len teraz zaspala tak idem do sprchy zajtra ma svokra na kermes volala tak idem 😖 samej sa mi tam nechce som radsej ked tam chodim z marekom,dnes sme volali tak by mal prist v piatok alebo sobotu ta sa strasne tesim len ab ysa nic nezmenilo............

katka755
4. okt 2008

eni a to vam maly tak vydrzi dlho len v aute ci obchode?nasa je taky lenosik ze je jej naj doma,ked sme niekde dlho tak to dava najavo a ked uz prideme domov taj je happy,proste som si na nej vsimla ze ked je v klude je najzlatsia,ked pride navsteva a zacnu do nejs opat tak je nervozna dokonca uz sa mi aj vie rozplakat ked ju niekto vezme n ruky co ho dlho nevidela..............

katka755
4. okt 2008

tak zajtra asi uz neprides ze?dobru noc.....

katka755
4. okt 2008

hej a este som si vsimla ze moja mala slecna dnes oslavuje 5mesiac.juuuuuuuuuuuuuuj jak to zbehlo este mesiac a ma pol roka...........utekaaaaaaam

katka755
4. okt 2008

jeeeeeeeeeeeeee a lea presne 7mesiac a uz naozaj idem ahooooj

angienka
4. okt 2008

jeee kati ty tak ponocujes,co sa Tamke nece spat???To mne nastastie timmysek zaspal tatik mu dal kasicku a je to,no snad sa zajtra ozve trochu sme skypovali 😉

angienka
4. okt 2008

tak gratulujem zienky vasim ratolestiam,no kati ci zaraba ci nie,ved kazdy kupuje darecky na vianoce nie,tak my teraz hopom sme to vzali-boli sme vsetci ta som sondovala co sa paci muzovym surodencom a ked bolo za dobru cenu ta sme kupili a aj nasim ked je to v zlave tak radsej nez potom za draho a hlavne teraz potrebujeme pre veeela ludi darceky 😒
hej ta ja len na noc davam i ked vcera som dala i cez den ale menej,ale to on hned spapa moc mu chuti a som chcela brat bo boli v akcii a pak ze ne ze ma a ja nevedela ze to tak rychlo pojde ja ze jak ta beba sunar co mame 😒

angienka
4. okt 2008

tak sme sa minuli ja ani necela pozerat len som svoje vytvory zo vcerajska zmensila a hodila do alba ta ze juknem ci janu predsa nenapsala i tu a co nevidim 😉 no tak uz asi spis ta i ja pojdem uz toho bolo dost od rana...a maly je senzacny fakt uzasny dokonca aj zabudame prebalit a nakrmit ked vyletnicime lebo je uzasny tak semtam je na rukach ked nakupujeme semtam spi v kociku po tych obchodnych centrach to ide 😉 ale po ceste toho uz mal dost a bol protivny a len co sme prisli dom ta hadzal usmevy a ani spat necel 😀 zlatinko moje 😵

katka755
5. okt 2008

no eni est som tu ma chitilo luskanie a tie vase porody tak som nemohla odolat az ma oci bolia a tolko naraz som tusim v skole naposledy citala som zvedava kedy ja vstanem

katka755
5. okt 2008

ahoj eni.no jasnacka s tymi nakupmi by si bola trubka keby si teraz nekupila ked dobra cena a ked mas moznost..
hmmmmm no ta kas ide rychlo to hej a si zober ked robis hustejsiu tak este skor.

to mas dobre ked je taky mne mala tolko nevidrzi potrebuje pohodlie a ked to na nu pride tak vreskot taky ze az ta to vydesi.a hej ked uz domov pridu tak to je zmena hned srandiciky na nich idu.no mi dnes na ten kermes ideme do svokry ale mozno este stihnem janku ak nie tak.........

vitaj spät janus,uz si nam tu chybala,tak sa nam pekne rozpis ako sa mate a ako si spolu rozumiete...proste vsetko a fotky nam pridaj urcite sa fesacik zmenil..................
tak idem sa ja dat do kopy nech rochu vyzeram a hej babky majka uz dnes cestovala na SK tak s nou asi dlhsie nebudeme pisat,ale hovorila ze sestra by mala mat net tak ze sa niekedy ozve

angienka
5. okt 2008

ajoooj zeny...jaaaj ta Majula je ale potvora ani neviem ze sla na slovac,ta co vy ste skypovali??? 😕 ci pisete za nasimi chrbtami IP??? 😠
no my sme dnes dali veeelky uklid uz mame v novom skoro vsetko zariadene uz len obyvak je taky nie moc upratany 😝
tak co aky bol kermes???

katka755
5. okt 2008

no eni skypujeme,IP nie tam sa klebeti nie?uz len teba nema tak ked chces tak ti do IP napisem skype moj.tak ty dnes pracovna nedela hej?aj ja som dnes vysavala 😅
jaj a kermes no uvavny az mam dost aka som znicena no uz sa tesim kedy zalahnem,mala mi dnes no az teraz grcka ale neviem z coho nic nove som jej nedavala tak az cumim co s nou spat sa jej nechce no hruza

angienka
5. okt 2008

tak mam ta pridanu,no pracovna tu v cr to nieje ako u nas,tu ani neviem ze je nedela ze se nedela 😀

katka755
5. okt 2008

hmmm teeeda ja si tu nedelu uzivam,no dnes som musela vysavat.........ale vies ked clovek nestiha nedela je super den na dohnanie.........

jankando
autor
5. okt 2008

Caute baby, konecen som tu
nestiham vas citat urcite co ste za mesiac napisali, ale pokracujeme...tak by ste mi mohli kazda napisat kratky supis, co ste noveho zazili, naucili sa a tak..nech som v obraze...budem sa snazit chodit castejsie, i ked sa ani pravduupovediac nechcem nejak od Petkulka odtiahnut.. 😀 😵 😵

angienka
6. okt 2008

ahoj babenyyyy...
jani a my sme s katkou skoro do polnoci skypovali 😀 som myslela ze si uz v posteli,unavena od zehlenia ta ze nedorazis...
Jani no my sedime,papame sunar aj kasicku,nespime a zlostime ale je to moje najkrasnejsie a najuzasnejsie stvorenicko 😵 ted cumi na tv a sedi namne,ale to nic nove 😀

angienka
6. okt 2008

A Jani ty pis jak sa mate a co petko???no asi tu nieje uz nik,my sme sa boli uz 3krat prezliect a to je len hodku a pol hore 😠 este ze mame tolko veci i ked mam plny ko vypranych a nevyzehlenych 😒 a dnes idem pre nho zas nakupovat lebo mame malo bodycok s dlhym rukavkom,tak to vyzera ked cela rodina nakupuje rok dopredu,ta na zimu ma 25 s kratkym a s dlhym 4 😠 a natelnikov do bludu no ja to neznasam bo ho ma vzdy na krku 😝

katka755
6. okt 2008

ahooooooooj janus uz si nam tu chbala kat pis hlavne ty ako sa mate,
my sa mame dobre lepsie bude v sobotu ked manzel dorazi ale inasc celkom dobre,este kojime kasicky papame uz mesiac,mrkvu a jablko asi 2tyzdne a dnes zemiacky skusime.baska nam chodi do skolky tak mame trochu klud............no inac asi nic nove no ale ty sa hlavne chval.....

jankando
autor
6. okt 2008

Caute baby..
no co my,..najstastnejsi rodicia na svete...Petulko je pokladik, i ked sem tam zlosti, ale da sa to..take su deturence..
s johnom mame dost dusno ...sem tam ...lebo obaja si myslime, ze vieme vsetko dobre...vam sa mozno chlapci do "vychovy" nestaraju..no mne john hej..to nie do vychovy, ale starania sa o maleho..cize sem tam dusno ..lebo ja si myslim, ze viem najlepsie a on si mysli tiez o sebe...vymena nazorov..a eni, uz zmizli malemu tie vyrazticky z tvare? petulko ma tiez a neveim co to je...vraj to moze byt novorodenencky ekzemik alebo len potnicky...davali sme na to sudocrema a to tak hlupost....bo zoschol a nesiel dole ten krem...a vyrasticky ma stale...joj, ale nechapem, ak to su potnicky, tak moj syn asi musi byt vkuse holy.. 😀
inak odstredujem mliecko , ale sem tam tak vyjde, ze nedokazem odstredit flasku, tak mu dame sunar, este skoro , ale co mam robit, ked to nejde? no a mal zapchu z toho nie..sak to je normalne ked prechadza na sunar a zlvast taky mlady.. 😉 tak som bola i ja dost nervozna lebo nekakal, vkuse sa pucil i zo sna a ja som sa bala..no viete..ale uz je v pohode..infacol a fenyklovy caj pomohli a teraz kaka jak alik...dnes to bola riadna palka a vcera, ..vcera ho john nechal bez plienky dychat a taaaaaak sa nan vykakakal, zeaz.. 😀 😀 😀 toz tak..idem urobit nejaky album

jankando
autor
6. okt 2008

etse som zabudla napisat, ze mame mesiac za sebou a vahu 4220 g/..// 😉

jankando
autor
6. okt 2008

joj, nechce sa mi teraz robit s foteckami tak neskor pridam

angienka
6. okt 2008

jani tak timmy vobec nemal zapchu ked sme zacli davat i sunar ani ted ked kasu,prave sa mu to upravilo a ted kadi vzdy rano a to medzi 9-11tou 😀
inac ide nic nez pravda tak kukam 😎 a stale nechce od teba papat???

angienka
6. okt 2008

jani gratulujem k vahe a uspesnemu mesiacu 😵

katka755
7. okt 2008

uz som tu,no fakt nikoho nikde...............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre