Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
29. apr 2008

normalne este mam na daco chut a nemozem prestat na ten segedyn mysliet 😀 hruuuza,ale ked mne nikdy nevyjde taky obry jak maminke ☹

angienka
29. apr 2008

jaaaj no keby len ty,ale to je obre,ja tu tiez par mesiacov stravila prilepena cely den na obrazovku a cakajuca kedy dakto napise... 😒

angienka
29. apr 2008

no ked takto budeme pokracovat dalej tak pokracovanie budeme davat uz o mesiac 😀
Inac s tymi porodnymi kalhotkami som sa strasila musim ich otvorit a skusit ci ich obleciem vobec ked som teraz na tie zadne partie taaak pribrala...no ted sa mi nece v tej taske vrtat-neze tam pridem a nakonec neobleciem,to by ol pruser 😠

jankando
autor
29. apr 2008

no tak sme zavisalcky..... 😉 ..snad take pravidelne asi jedine..bo v nejakych temach som zazrela, ze tam sa baby stazuju, ze malo kto choid a nie casto..a ja tu kazdy den... 😉 to by som asi rodit musela, abych neprisla na kona. 😝
joj ty s tym segedinom..ja take nelubim , ale mamca nam robila akoze segedin z kuracieho maska, bo my iine nemame radi... 😀 ..moja mamca, to kuzelnik ..chudak, pre bracha musela varit bez cibule a cesnaku, takze ako ona tvrdi bez chuti.no my sme si tak zvykli.. 😲

angienka
29. apr 2008

este si tak pisete so stankem???

jankando
autor
29. apr 2008

nie, to len retazcovy mail...chapes, co ti nakoniec pise, ze posli to priatelov a take haluze...no a on i mna nezabudol..a ja ze ooo , ake pekne...no john uz zalaha do postele...unaveny je chudak.. 😉

angienka
29. apr 2008

co kazdy den,ale cely den...no okrem toho ked spim...ted uz kus zanedbavam,bo pri tomto sa mi nece tolko sediet,ale ked bude zas notas tak to budem castejsie...i ked dovtedy pride mimisek...tak zas tak casto nie-ale isto pridem a zapojim sa ako jedina mamicka po porode v svidnickej diskusii 😀 ratam ze jaduska nechodi tak sa zapaja inde...inac ona mala 2deti no nestihla nam nejake rady dat...

angienka
29. apr 2008

hej sak ja chapem,ale ci si este pisete...ci toto taka vynimka po dlhej dobe...

jankando
autor
29. apr 2008

noooo..to ano....pridesa jak prva a opises pocity, city, smutky , radosti, bolesti...sa tesim.. 🙂

angienka
29. apr 2008

ja nejak ani nie,no viem ze zajtra si uz neuzijem-kedze muzik bude doma...tak uz tolko nepokecame-ja nerada ked niekto cita co pisem,takze radsej budem cucat na telku a vecer konecne pozreme dajake filmy spolu.
A zajtra tu ma byt zas krasne tak mozno ho niekde vytiahnem 😎

angienka
29. apr 2008

no to ja tiez,lebo to uz budem mat za sebou 😀

jankando
autor
29. apr 2008

takze zajtra budes offline, hej..no nevadi..tak si uzijete spolu a mozno aj posledni dni tehu... 😉

angienka
29. apr 2008

a co udobrili ste sa,ci to ostalo tak nijak???

angienka
29. apr 2008

no off nebudem,on bude spinkat este po nocnej,ale vies ted mame len jeden komp tak to je take nijake,bud on alebo ja-a ja som radsej s nim ked je hore...no ked vidi dlho volny pc tak neodola a uz stahuje a hra hry ☹

angienka
29. apr 2008

len tak do noci-teda do rana tu nebudem jak zvyknem vzdy od 20.40 ked odide az do rana do tej 2hej skoro vzdy vkuse 😉 sak to poznas.

angienka
29. apr 2008

ty uz asi zaspavas,co???Ja tu placam a placam a ty nic-mam pocit ze vediem monolog 😀

jankando
autor
29. apr 2008

no jasne, ja tiez si rada john uzivam,..chapem..no ajajeho chapem, bo som rovnaka a john i doted nebrdl do pc ale ted zacal, bo on si podava zapasy a online si to checkuje..takze kazde rano je prvy na nete a niekedy sa "hadame, ze kto berie telku a kto pc... 😀 😀 ...sak ted jak som isla na wc a on uz pc v rukach.. 😀

jankando
autor
29. apr 2008

nieee...

angienka
29. apr 2008

ale si mu ho uchmatla naspat-vybojovala si ho,no ale on aspon nerozumie tak pohoda-ja nerada tak pisem-nielen pred muzickom ale vseobecne ked je iekto pri mne a moze citat...

jankando
autor
29. apr 2008

ale piseme rovnako asi apootm si nevidime prispevky.. 😀

jankando
autor
29. apr 2008

no sak hej..a ja mozem i pred nim pisat, boon i tak nerozumie.. 😉

angienka
29. apr 2008

ja som dnes ani necvicila ni nikde vonku nebola...no hruza,ziaden pohyb a ajhorsie ze sa mi nece 😒 zato rucicky a prsteky som si riadne precvicila to pravidelne 🙂

angienka
29. apr 2008

ja vidiiim,ale ja napisem 3 a ty jeden 😀 tak nevem ci nezaspavas...

angienka
29. apr 2008

tak aspon nejaku vyhodu to ma...a to moj zas zvedavy i ked ja som na gauci s notasom a ontu a ze co robim s kym pisem ma pride prepadnut sem tam 😀

jankando
autor
29. apr 2008

no to ajja..ja len tak po malo pisem eni, bo john uz haja a aj telku uz stisim, dal do ciernej obrazovkyt,akze len tk romanticky hudba ide a ja tu tukam jak datel..a on chudak.. 😖

angienka
29. apr 2008

jaaaj sak mozme koncit nech sa chudak vyspi...

jankando
autor
29. apr 2008

nie, bo ja si hrajem i hru ted..uz som jak michal.. 😀 😀

angienka
29. apr 2008

nejak sa mi nece spat,no snad zaspim ked lahnem...a zajtra popiseme,zas vstanem niekedy okolo 14tej a ja hned umyjem donesem si papu pred pc a som tu...niekedy cely den,no ted budem muset poprat konecne a navarit 😝

angienka
29. apr 2008

ty zavislak...no ale on kazdy den si stiahne aspon 2,vies a rano sa hra bo ja mu moc nedovolim ked som uz hore...a pak este pred pracou abo ked varim,ale take haluze auticka a strielacky 😀 no jak maly chlapcek.

angienka
29. apr 2008

a co hrajes???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre