Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
22. nov 2008

jani a k tomu spinkanu gratulujem,keby to uz tatko ostalo co,to by sa nam hajalo

jankando
autor
22. nov 2008

Jeeej, Kati,
i ja by sa tiez uz chcelas vysantit v sneziku....
Petko je nasa mala mliecna cokoladka.. 😀 😝 😝 😝

jankando
autor
22. nov 2008

NO Kati, on tak spinka cez noc..dlhsie nez cez den..som sa snazila ho naucit, ze v noci sa ma spinakt a nejako to funguje, ale dnes uz spal dlho i na mlieco som somho radsej budila..sak mi spal 7 a pol hodin..a bez jedenia.. 🙂

katka755
22. nov 2008

to je fajn ze tak spal no mne mala tiez spinkala celu noc a velmi dlho tak spala a traz uz vstava napapa a spi hned

hmmmm ja viem ze tvoja cokoladkaa mne nezozenies taku?

jankando
autor
22. nov 2008

nie, nie..
Manzel tvoj by bol proti.. 😀

jankando
autor
22. nov 2008

uz mate baby stromceky?

jankando
autor
22. nov 2008

nebodaj i ozdobene uz?

a kde budete tarvit vianoce?

eni, k tebe pridu rodicia, ale budete u svokry ci sami doma?

jankando
autor
22. nov 2008

kukam si stale do konikovskeho pasu a ze Sean Peter ma 2 mesiace a 2 tyzdne..a ceal som ahappy 😉

katka755
22. nov 2008

jani tesime sa s tebou ze sa tesis ze ma uz tolko,este len teraz si rodila ze?
no my budeme doma na vianoce ale neviem ci este mamku nebudeme mat,bracho sa asi vypari z domu ten vianoce nemusi a ked ostane sama tak pride asi k nam ale to bude iste asi az posledny tyzden.nemam stromceke este ani kupeny neboj

malibuu7
22. nov 2008

jani, no jaky je zlatunky pfuj pfuj na neho 🙂

jankando
autor
22. nov 2008

no ved to..este len teraz som porodila.. 😉

jankando
autor
22. nov 2008

zlatunky je slintos moj..
inak baby, od kedy ste svoje deturence nechavali alebo davsli sadnut?
bo petik lubi sedenie, ale to len s mamkou a na fotky sedi sam

jankando
autor
22. nov 2008

No Kati, ani my nemame..nic ani este ozdobby...
len som jedneho anjelicka kupila , ktory patri na spic stromceka....tak toto zatim mma pripravene na vianoce a tiez uz jeden darcek..to vsjo.. 😖

jankando
autor
22. nov 2008

zase ste zdrhli ...

malibuu7
22. nov 2008

no jani jozinko mi sedi od 3,5 mesiaca sam, i ked pokusy boli skor... ale od vtedy sa uz vie drzat a teraz ma uz ako fakt pevny chrbatik a rovny.... a to som citala vcera ze deti v 7 mesiaci sa este podopieraju ruckami pri sedeni a ze maju este obly chrbatik... ale je to velmi individualne si myslim... predsa kazde dietatko je ine... tak ked sa vie pekne drzat - sediet, ze sa pri tom netrapi tak preco nie...

jankando
autor
22. nov 2008

no asi tak..ale citala som , co ena pisala, ze jej mudr zakazala davat sediet Timmyka, tak ja uz neviem..petko velmi rad sedi...on place ked ho dame lahnut aked sadne, tak je spokojny...no ale vies, este nie sam sedi..tie fotecky, co sam sedi, to sme len pre foto robili..on inak len s nasou podperou...tak ja neviem...

jankando
autor
22. nov 2008

a tiez rad telku sleduje..najviac futbal.. 😉

jankando
autor
22. nov 2008

Ivi...no a Jozik je riadna sikula..robi radost rodicom...co.. 😉
taky maly experimentar...vsetko rychlo skusa.. 😉

malibuu7
22. nov 2008

hej jani on fakt vsetko chce skusit a potom uz len toto robi.... no v postielke sa mi sam postavi zo sedu, teda sa pritiahne ku kraju a dvihne sa... ma velku silu... no... jasne ze to nie je dobre ked uz teraz sa stavia, ale co mam s nim robit

jankando
autor
22. nov 2008

sak Ivi ja viem...viem,z e nie je dobre, ze davame Petka sediet, ale co robit, ked chce.. 😠

Kaati, tak 'prvu' slecnu mas nadhernu..pfuj pfuj...
taka je vlasana blondata...nadherna.... 😉 😵 😵 😵

katka755
23. nov 2008

no este tu strasim som davala njake fotky do oboch alb,vidim ze janka uz nasla 😵 ale uz idem spat,baby mam este na gauci spinkaju len ich prelozit.dufam ze sa bude spat az do rana.

jankando
autor
23. nov 2008

videla som len jedenalbum..hned idem kuknut i druhy..
ja tiez strasim jak diva, ale uz pojdeme do hajan, tak dopreu prajem bru nocku

jankando
autor
23. nov 2008

Katuus, male je bohovska..
a ta fotka..no ja sikam jake je tam zlatucka..jak starenka...ja sikam...kde na take napady chodis....na spapnie je tam... 😀 😝 😝 😝 😝

katka755
23. nov 2008

dobre ranko
nooooooooo na tej fotke sa este aj tak super zatvarila,fakt jak babka.skoda ze sme nemali digitalny fotak ked bola baska mensia taaaaaaaa bola tiez dobra maska.

angienka
23. nov 2008

ahoj,zeny mam nejaku depku takze sa m i ani moc pisat nechce ☹
No neviem preco zakazala,no ale ta sa snazim to obmedzit ale on furt chce a chce ta ja neviem sak uz mal polroka ta by uz snad mohol no na chvilku to isto nieje na skodu no ale sama ho neposadzujem len ked on chce 😝
Tu snezi uz 2dni take prekvapko to bolo ale ja zimu nemusim 😠 😝 uz nech je zas leto 😵

angienka
23. nov 2008

jeee jani ten je ale rozkosny a jak velky chlop si sedi vo vani hej 😀 zlaticko je to gratulujem k tak krasnemu a poslusnemu synatorovi 😉

angienka
23. nov 2008

jani timmy zacal sadat od 3,5mes to mam aj no fotke sme zrovna prisli zo sr a sli na pivo tu v cr a jak bol na dedkovi ta sa zacal dvihat sa smejem ze pivo ho posadilo 😀
Ale nenechavala som ho a predtym vobec ani trosku az ked sam zacal sa dvihat ta som mu podavala z predu rucky nech sa taha sam...
No a ja ho davam do zidlicky uz skoro mesiac a ona mi ted povie ze nemam ho nechavat tiez jani zo zaciatku toto mi robil ze plakal a mal nervy ked som ho nenechala no snazila som sa len chvilku kus nech sa potrapy a pak na ruky rychlo aby zabudol ze chcel sediet 😉

angienka
23. nov 2008

zeny skoda ze som tu nezabludila ja som sla vcera spat az o 2hej ale necelo sa mi pisat no nesiel mi net nejak taze som ani nemohla muz prestavil cosi a net vypadol a az dnes ho zapol ta co uz hned idem nazret do alb,tak dobieham co som vcera zameskala no tu sa rozchumelilo zas jak dive 😠

angienka
23. nov 2008

kati fotky su nadherne baska je prenadherna zenska uz 😵 a tamka rastie tiez daky dlhan je to a v tej pracke co si ju vyprat dala 😀 ?

katka755
23. nov 2008

ahoj
hej prat dala mi kicala na kuraach a stala som pred prackou tak ma napadlo a ona hned smiech,ta tam bola kym zase nekricala.
ta co na teba prislo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre