Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
23. nov 2008

no ta ja neviem budem sa na to asi len v pc pozerat 😀 😠
no dam si vytisknut par asi velkych len musim kupit vykres bo mam len male foto papiere a na kancelarsky to necem tisknut a na vykres celkom fajn fotky su ta vyskusam co to je za rozmer 😝 a ked ta si necham vytisknut aspon tie velke vyberem par najlepsich i ked to bude tazke 😉

malibuu7
23. nov 2008

no zeny, tak my sme boli na nakupoch dnes, tak ma manzel potesil, vylepsil mi naladu... ale dokopy nic take extra sme nekupili, ale mala som proste chut... 😀
no k tym uradnikom sa nevyjadrujem uz, nema to cenu... i ked tu som sa doteraz stretla len s dobrym pristupom a aj teraz sa mi snazi kazdy pomoct... teda nemusim platit zdravotne aj muzikovi znizia jeho preddavky co plati z podnikania, lebo je na rodicovskej 😎 takze niektore sa fakt snazia pomoct a hladat tu najlepsiu cestu... no keby vsade take boli... 🙂
kresielko sme nasli fakt bombove, aj my sme spokojni... mame ho na papanie a uspavanie... no a ked potrebujem cez den nieco urobit tak ho tam priputam ale dlho nechce byt no... ale nelutujem...
no a hladame uz vacsiu sedacku do auta, ale ked to asi skoro, lebo vacsie su na sedenie a to na dlhu trasu pre drobca nedobre ked ma sediet... tak ja neviem teda...
a eni, to je zle ked je tak vychovany a najhorsie ze uz sa prevychovat neda no... 😒

angienka
23. nov 2008

ivi u normalnych chlapov sa da ale u mojho nie 😀 😉 a to som dokazala zmenit tolko chlapov no on aj ked sa snazi ta vzdy len na chvilu proste uz je to v nom a on mysli ze tak to je spravne ked bol tak uceny cely zivot 😠
Sedacku zhaname aj my ale su hrozne drahe tak chceme skocit asi do nemecka v tej sa uz krci uz s nim nechcem nikde chodit nozky mu vysia hlavu ma az v streche nacpanu joooj chuda je v tom uz 😢

angienka
23. nov 2008

no my sa najblizsie nechystame na dlhu cestu teda min mesiac nie mozno zacinam zvazovat ze by som sa zviezla s namimi po sviatkoch ked budu od nas odchadzat jasan aj s timmcom no este o tom nik nevie a ani ja neviem ci tak bude no ale to uz bude mat 7mes a tyzden takze to uz by aj sediet mohol i ked casto by museli byt pauzy 😖

angienka
23. nov 2008

vy sa mate ze mas stastie ja od zaciatku tehu som narazala na samych hlupakov a neochotnych a vzdy mi len ublizili nie pompohli a poradili az na konci ked som mala trvaly pobyt sa to zmenilo alebo ked som prisla 2tyzdne pred porodom v 30st vedrach s pupikom pod kolenami ta az vtedy ma kus polutovali a neboli na mna zly 😝 a vtedy uz ani nemali dovod lebo som mala vsetky dokumenty a aj viac informacii nez oni na vsetkych uradoch dokopy kedze som nemakala a studovala zakonnik do rana do 3tej 😠

angienka
23. nov 2008

ivi a prisiel ti uz ten santovsky oblecek???Ja by som ho tak chcela no z nextu uz neobjednam bo nedojde a tu je drahy,jedine ze mi segra kupi z anglicka ked janu spominala ze tam videla i lacnejsie,ta ked bude mat volno ta jej poviem naj sa mi mrkne 😉 dufam ze jozik nevyrastie a zmesti sa do nho a bude maly santik na vianoce 😎
Inac dnes som dala malemu overalik 12/15mes a je mu akurat az by som povedala ze mensi 😝 jaaaj ten rastie jak z vody

angienka
23. nov 2008

no nic budem koncit bo ja si i sama vystacim jak mate moznost vidiet a zapisem kludne aj celu stranku 😀 tak sa lucim vy uz asi hajate abo sa venujete deturkam tak idem i ja ku svojmu miminecku 😵

katka755
23. nov 2008

no eni mne az teraz zaspali deturnce mala po velkom boji.

fajne fajne kresielko mame 😎 😎 diki susid

no jake vy uz sedacky pozerate tie velke?sak tie stredne sa daju dat na lezato,to mas taku packu v predu a ked to potiahnes tak das na lezalo,aj ja som uz rozmyslala ze malej dame tu väcsiu lebo teraz naobliekana sa tam tiez kruti rucky len tak ma stisnute.idem aj ja do postele mam dost ten zuabik moj maĺicky mi dal dnes zabrat

jankando
autor
23. nov 2008

Ivi...ja tie papiere mam, jedna zlata holka mi to poslala ale prelozene do angliny lebo mne tu anlganska lekarka nepotvrdi slovenske tlacivo..
ale chcela som sa spytat, ze ako si to vybavila, ze ti dali na cesky rodny list..lebo mne bolo povedane, ze sa na anglciky mi nedaju, ze musim mat prve slovensky..
ale jedna holka vraj dostla na anglciky,len muslea zaplatit 2000 sk za nejaku peciatku
no neviem..a ty spadas pod stropkovsky ci svidnicky urad? mohla by som i ja ist ziadat do sp? ci ako to funguje?

malibuu7
23. nov 2008

jani no na tej ziadosti je napisane ze mozes aj na ten rodny list pokial nemas slovensky a potom im dolozis... ja som v SK ziadala... lebo ako vydata patrim do SK 😒 prave ze nemozes inde mimo trvaly pobyt... co je blbe... no my sme to uz cez bardejov riesili, cez sefku celeho oddelenia, bola mila pani, sme za nou boli... a o slovensky si este asi neziadala co? ked nie, tak sa poponahlaj... tak to neviem aku peciatku potrebovala, mozno nejaky preklad anglickeho? hm fakt neviem... a mozno tak jak ja. ze musela dodat rozhodnutie ze nedostala porodne v inej krajine...

angienka
24. nov 2008

ahoj holky tak dnes priserna noc taku uz dlho nepamatam spala som dokopy mozno hodinu 😠 furt sa budil,bud sa zlakol,3x pasol koniky v noci zo sna,pak buntosil pak hlad kojila som zas 4x od 1nej do 7mej no hruuuza 😢

katka755
24. nov 2008

ahojte baby tam my sme uz chore vsetky.idem mi hlava strelit.malej tak tecu soplilňky ze nestiham odsavat a ked.... tak sa tak zlosti ze ma az bije

katka755
24. nov 2008

ahoj pocuj eni kolko bol teraz u svokry?mozno sa mu nepaci ze ho davas na noc prec tak ti to vracia

katka755
24. nov 2008

my ked sme boli na svade a raz vonku tak po tej noci co som bola prec od nej,som mala co robit aby som ju zase naviedla do toho rezimu a hlavn kludu,bola mi par dni dost nervozna

malibuu7
24. nov 2008

caute zienky, tak na to ze mi drobco zaspal az po pol 1 tak potom spinkal v postielke pekne asi do 6 potom uz pri mne, lebo papal, takze relativne dobre no... ideme na postu... a mame novy albumcek, ked budete mat cas tak nakuknite

angienka
24. nov 2008

no neviem kati on tam je rad bo traja ludia furt sa s nim dakto bavi a vecer je tak unaveny ze odpadne a az rano sa zobudi 😝 bol tam z piatka na sobotu pak som si ho na den vzala a vecer mi ho ukradli zas 😠

angienka
24. nov 2008

holky tu napadlo tooolko snehu ze hruza asi ani z kocikom nevyrazim 😠 no este uvidim chcela by som sa prevetrat,vcera sme neboli ani predvcerom tak chuda maly ☹ zas sa mu spravili tie vyrazky ale sak ja som vcera nejak extra nejedla na rano cokoladavy keks a kafe s mliekom bol jediny prehresok co nesmiem a na to kafco si zvykol bo vzdy pijem ta nevem co to 😠

angienka
24. nov 2008

ivi fotky suprovske,jozi jak velky chlop vy uz na nocnik davate???my ani kupeny nemame ozaj pekny hrosik 😉

katka755
24. nov 2008

jeeeeeeeeeeeeej jaky ste zlaty a na tych poslednych fotkach jaka je baculka.a pozeram ze tatko uz opravil gauc coooo?

angienka
24. nov 2008

tak co je babule???Mne prdelka uz spinka dalo mi to race asi 6min som ho uspavala na rukach a ide mi upadnut 😝

malibuu7
24. nov 2008

no obcas ho posadim na nocnik aby si zvykal, ale nepodarilo sa mu zatial ani raz... ale este o to neide, hlavne nech vie ze sa tam ma trosku posediet... 😀 my sme boli na poste.... tak mam balicek a idem hned rozbalit...
kati hej gauc opraveny hned v ten den, lebo my ho mame stale roztiahnuty

malibuu7
24. nov 2008

no babule jake to je krasne - ten santovsky oblecek... uvidim ako bude drobco v tom vyzerat... s tesim... aj bodynka sa mi lubia.... 😀

angienka
24. nov 2008

hej ta to je super ze sa podarilo a aj velkost mu bude sediet dufam,no vidis to sa oplatilo 😉
Hej aj my ted sme mali skoro tyzden roztiahnuty gauc to lepsie no muzik ze naj to tu vyzera ta ho vcera zlozil 😖

angienka
24. nov 2008

kukam na tie sedacky ale bolo by dobre kupit tu jak katka pise no sa mi nechce zas tolko penez a potom zas dalsiu 😠

malibuu7
24. nov 2008

no ved ja by som taku chcela co sa da polohovat ale ked by som to nazivo chcela vidiet, tak musime niekam do obchodu zajśt a potom asi na nete kupim... to je tusim do 36 kg ze? no tak eni to bude predsa na dlho uz, snad 😅 teda ked ti timmy bude takrychlo rast tak teda neviem neviem 😀
hej oplatilo sa urcite... potom mu skusim obliect

angienka
24. nov 2008

ta tie do 36kg to su az od 9mesiacov a je to od 15kg niektore od 18 do 36 taze to nejde a tie niesu polohovatelne len tie 0-18kg a to neviem no na rok ci dva bude mat timmy som chcela tamtu bo to uz do 12rokov je pak sa da urobit jak podsedak 😖

malibuu7
24. nov 2008

eni su aj od 9 do 36 kg

malibuu7
24. nov 2008

mne sa pacia tieto http://autosedacky-prikryl.cz/_c79_l2_/autoseda... , ale ta cena 😅

malibuu7
24. nov 2008

ale my budeme kupovat sedacku hlavne podla nejakych atestov... aby boli bezpecne... a tak cena, no tak uvidim co vyberieme.. az som sama zvedava

jankando
autor
24. nov 2008

Caute baby,
eni pripajame sa..
tiez priserana noc
petik v noci nechcel pit..teda nadranom....a asi ho bolelo brusko, tak sa natahoval.dali sme mu caplol a chuda to nevedel lignut..ta vyvrckal cely caplol vonku a nevedel sa naychnut ako keby...
no a uz od vtedy nechcel vobec pit mliecko ale spinkal...
no a rano som akurat odchadzala do prace (este stastie,ze john nespal) a maly sa zo spanku povracal..vsetko to mliecko co vypil..to malo...chudcek moj..s takym tazkym srdcom som odchadzala a nenaramne som si priala, aby ma z prace vyhodili a aby som sla za petkom..ta vam pracujem a zrazu za mnou manazerka doleti, ze mam telefon...fiiha, to cudne, ale zlakla som sa na mariu..sak to len zle spravy sa takto oznamuju...a john , ze nech pridem domov, ze s petkom nedobre, ze sa ide do nemcky..tak manazerka, taka zlata, hned ma pustila domov...bracho prisiel po mna a behom sme dosli domov a moj maly chlapcek bez farby, len mrncal a ani ocka nechcel otvorit..zlaticko moje male... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre