Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
27. nov 2008

jani sak toto,keby sa mi o timmca tak netrebalo starat ta kaslem na to ale som uplne grogy ze nevladzem sa s nim ani hrat ani ho nosit no pohroma tak som si zvykla ked to mam 2-3hod denne sak za polroka to uz jak samozrejmost ale ted to mam asi tusim 3x tak co to trva 2dni a neprestava 😢

angienka
27. nov 2008

hej jani a nasla si tam dakoho na tej stranke???Ja som akurat vcera ci predvcerom s luckou pisala ta som sa pytala ci o nikom nic nevie z triedy a ona ze ne ze len so mnou pise,ale ze tam uz malo prace maju ta nevie ci na slovaci neskonci nakonec 😒

angienka
27. nov 2008

som sama zvedava ci sa zajtra dokopem k tej lekarke 😝
jaaaj janu asi si sa tam zabudla ta budem koncit ty si len hladaj kamosov 😀 😉 ja idem k lasocke no nevidim dnesnu noc moc dobre 😢

angienka
27. nov 2008

ivca radsej ani kona nezapina a sprta asi a katus neviem co s nou zeby ju slecny zas zamestnavali???Tak sa lucim a prajem kludnu noc 😉

jankando
autor
27. nov 2008

no , ale to skor kamosky nie zo skoly...a tiez manazera, z prace, kde som zo zacitku pracovala.. 🙂
ale na azete si pisem s Jozkom, tak nieco viem..

jankando
autor
27. nov 2008

eni, ta ked si tak rychlo zdrhla, tak bru nocku prajeme...

jankando
autor
27. nov 2008

tak ja sa idem lucit, kedze ste vsetky nejak vycerapane...
nejdem este off, ale lucim sa s konikom.. 😠 i tak nepisete.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 javascript:addEmoticon('😠','vBody')

jankando
autor
27. nov 2008

heh, o tyzden v piatok mame tri mesiace... 😵 😵 😵 😵
a vo stvrtok ideme na dalsie ockovanie... ☹

angienka
28. nov 2008

zdravim a hlasim dalsiu prisernu noc ☹

angienka
28. nov 2008

hej ta co to je???Stale nikto???
No zienky konecne mi paralen na treti den v horuckach zabral
😵 volala som rano mudr a dvihla sestra ze nech zavolam v pond ze dnes tam mudr neni 😖 ta nakonec ze nejdem k doktorke a ked ta poobede na pohotovost bo chcem k tamtej chodit 😒 no ta som vzala po 8mej paralen a lahla si i ked maly vyvadzal som ho musela uspavat 15min na rukach no pak zaspal AZ na polhodkz ale asi to pomohlo 😕

majka225
28. nov 2008

ahojte dievcence ako sa mate a jak vase ratolesti pocuvaju? no my sme sa s leuskou dlho neohriali na slovensku uz sme tu naspät v prahe...hmm bez ocka je nam smutno no aj tie ucty za telefon 🙄
musim sa pochvalit leuske uz konecne vysiel zubok pred tyz. a uz jej ide aj dalsi hned 🙂 konecne...

katka755
28. nov 2008

ahoooooooooooooooj maji aj my uz mame zubok aj jozko,tiez pred tyzdnom jozko uz aj pomaly dva.

nooooooooooo to som si myslela ze ked mate moznost s nim byt dlho bez neho nebudete.rodina chyba ale tatko je tatko ze?a manzel hmmmmmmmmmmm bez neho je to tazke poznam.............

angienka
28. nov 2008

ahooooooooooooj Maji no konecne 😎
to je jasne ze tato chyba aj ja zvazujem pobyt na sr po sviatkoch no neviem kedze viem jake tazke je byt bez neho ☹

angienka
28. nov 2008

vsetci ste zubaty len my nie,ja sa s avmi nekamaratim 😒 😉
mne sa paci taky bezzubi i tak najviac jak mu vidim tie dasienka hole ta som hotova normalne,ale jasan ze zub potesi bo uz nebude taky nerv!!! 😝

angienka
28. nov 2008

zeny ja uz neviem co s tym mojim hajzlom malym 😠 ale uz mam nervy je prefikany a vycurany ze uz nemozem 😝 hajzlik prtavy po kom to len ma 😠
Pred chvilou tu bol rev jak krava nosim ho uz hodku s prestavkami a ted vie ze uz toho mam vyse hlavy ta seka dobrotu na chvilu v postielke vala psie oci a smejula sa na mna 😠 a o chvilu zas spusti 🙄

jankando
autor
28. nov 2008

Dobry den baby...
dnes sa hlasim takto..si predstavte, ze som dnes pesko boooola veeelmi daleko.... 😠
aspon nejaky ten cvik..esteze tak..

jankando
autor
28. nov 2008

Jeeej, Maji..no vitaj spat medzi nami..konecne...
a Leuske gratulujeme k prvemu zuubku....
ako sa mate, okrem toho, ze vam tatko velmi chybal?

jankando
autor
28. nov 2008

Enus,
no sak si este v mojom klube bezzubych... 😀 😀 😀 😀
mne s atie zbrutalne paci Petkov usme, ked vidim len tie hole dasienka a on sa tak chvilu na mna zasmeje a hned odvrati hlavicku, ako keby sa hanbill....joooj, moj maly chlapina... 😀 😵

jankando
autor
28. nov 2008

Inak, Eni, i ja hlasim dnes hroznu noc.... 😖

jankando
autor
28. nov 2008

ale ja ju mam zrejme prvu..
k tomu som sa v noci zaobudila s bolestou v oku..v kutiku oka...ja snad privolavam vsetky choroby na seba.. 😠

katka755
28. nov 2008

ahojte,tak dnes kazdy zlu noc tak aj ja sa pridavam mala mi zaspala az ookolo pol tretej,ci druhej.no uz som bola aj ja hotova,nejak neskoro teraz zaspava a z takym placo ze susedia sa asi odstahuju.jooooj a keby este za lacno predavali ta kupim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
28. nov 2008

Kati... 😀 😀 😀 😀

katka755
28. nov 2008

co?????????????

jankando
autor
28. nov 2008

no ze by si pokupovala... 😀 😀 😀

jankando
autor
28. nov 2008

Joj, baby, dneska nuda s vami..nic nepise ...
a Ivca asi len vkuse sprat, ze sa uz neozyva..

pride mi tu o chvilu mamcu ke petkovi a konecne si popratam doma..bo hruza..
a tak ma zachvatilo to predavanie na ebayi, ze som si uz pripravila kopec nadbytocnych veci a idem ich pofotit a hodit tam, nech ludze kupuju..
😀

jankando
autor
28. nov 2008

ani Enus uz tak casto nepise...
Katus, este, ze ty si tu..a to tiez tak strucne...
no ta ja v poslednom case dost casto monologujem, nezda sa vam?
😠 😠 😠

jankando
autor
28. nov 2008

takze nikto????
uz ani Katuska??? 😠 😠 😠

angienka
28. nov 2008

jani ta sme dve co si vystacime same ukecane 😀

angienka
28. nov 2008

sak ja furt tu a nakukujem a nikde nik ta som sa nastvala a vypla notas no ted sme kukali s muzikom na stavebne sporenia chceme dat,no on isiel priamo na pobocky pozistovat co najlepsie ta ja zas sa trapila s timmcom no som ho uspala ta supeeeeeeeeer 😵 a chcem sa okupat no pockam na muza zeby som z vane nebezala keby nahodou vstal 😝

angienka
28. nov 2008

ved staci jani ked sa kukneme do pasu na pocet prispevkou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre