Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
28. nov 2008

kati ale uz 3mesiace???Ta to snad tak dlho nejdu zuby a este ich nema vonku 😕 teraz uz hej to moze byt ale robi mi to hned po slovaci no to mal tak 3 a pol mes ked sme tu prisli nazad ☹

angienka
28. nov 2008

ne v postielke ostal spat sam jak ted

katka755
28. nov 2008

tak potom mi uz len ostava napisat ti ze bud stahovacka vy na slovensko alebo vasi k vam asi bez nich nemoze byt laska je laska

katka755
28. nov 2008

hmmmmmmmmm to je divne

angienka
28. nov 2008

ale svokra ho asi necha grgnut bo v ich rodine sa tak udusilo mimco a zomrelo...tensyndrom nahleho umrtia 😢 ta ona neverila ze sa nema davat no vie ze ja nedavam,ale ona ma hlavne tu cestovnu postielku ta asi ona ho v nej nekrmi no neviem jak to robi a tiez ze sa nezakvaci nikde v tej postielke jak tu o tycky a sa pohombe v nej ked zamrci ta supne do nho 2-3x a spi...

angienka
28. nov 2008

to hej ale tu sme boli bez nasich kati dolu v byte a po 6ti nedeli mi zacal pekne spat som bola rada okolo 22hej chodil spat a spali sme do 11tej aj dlhsie...a zobudil sa po 5hod a pak furt po 3hod...na papanie len nikdy ne na dudlik 😝

angienka
28. nov 2008

hmm ale to sa este nevedel pretacat a spal s nami furt v posteli ta pekne lezkal jak miminecko sladke hockedy som sa len zobudila sa na nho pozret jak spi jak andilek potisku vedla mna jak velky chlop pod perinou 😵 😵 😵

katka755
28. nov 2008

no moja slecna potrebuje na postel je v kociari a uz jej tam nedobre tak ja uz aj pojdem,hlava mi uz pada

angienka
28. nov 2008

ok kati tak dobru noocku vam 😉

malibuu7
28. nov 2008

tak zeny, TUKI TUKI TUKALO je nasa uspavanka... 🙂

a idem vas docitat

katka755
28. nov 2008

no musis skusat nieco ine lebo ked s nim budes robit to co vzdy nezmeni sa to

angienka
28. nov 2008

neviem ci cakat na zatulane duse tu ci uz nedorazia asi pojdem k chlapacickovi mojmu mu strazit snicky 😵

katka755
28. nov 2008

no som tu ia dorazila tak este ostanem len malu prelozim

katka755
28. nov 2008

a komu tukate a kam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angienka
28. nov 2008

hej no ale co s nim robit...netusimzas som skusala nedat kasu len nakojit ale on uz nece kojit moc len uzuzlava kus pije a sa kruti a nezaspi ta i tak furt mu spravim trosku kase,no ale vtedy som len kojila a pzacalo to...a co s nim robit aby neplakal zo sna to fakt netusim...a ked ma prdik ta si pekne odprdne a spi dalej taze brusko ho neboli... ☹
Ivi no mas co citat 😉 na dobru noc 😀 😉

angienka
28. nov 2008

ta ivca kym toto docita vsetko po nas ta aj rano bude 😀

katka755
28. nov 2008

ivca docita a pride a eni ja neviem ale aj take skusaj neskor ho davat spat a neskor papat kasu a kupat skus ja neviem nieco mu zmen

angienka
28. nov 2008

jedine ma napadali furt tie dasna ze ho uz svrbia,alebo ze si tak na dudlan zvykol a musi ho mat aj to moze z casti byt ale ze sa tak budi no neviem...
Ale ma stve ze mi mudr nic neporadila...

katka755
28. nov 2008

nobej o chvilu tu bude a pocuj eni vecerne prechadzky su dobre aspon chvilu ale dobre a zle deti

katka755
28. nov 2008

tak sa na nu nachystaj alebo jej zavolaj nech ti nieco povie

angienka
28. nov 2008

no k spanie asi pred mesiacom robil drahoty bo necel chodit spat ta zas okolo 22hej po boji hodinovom niekedy aj viac co som uspavala zaspal,ale ted je uz po 18tej tak unaveny ze ho len zabavam aby nesiel spat,bo kym by sa zobudil a pak kupat a hned po kupani cem aby siel spat...aj niekdy ho tak umordujeme ze uz len caka kedy ho ulozim a i tak sa budi ☹ kasu som skusala dat hod pred spanim a zadny vysledok a aj ked niekedy neokupem ta nic sa nemeni len je nerv ze nebolo caky caky a dostanem zprda od muza ze ho musim kazdy den kupat 😝

katka755
28. nov 2008

jooooj baby o par minut uz 30den co som bez muzicka a este takych 23 ma isto caka ☹ ☹ ☹ ☹

angienka
28. nov 2008

jaaaj katus no je to tazke nechapem jak to zvladas no co ine ti ostava,je to smutne ja by som nevydrzala sak ja uz ted mu vravim ze ma jeho nocna stve ze je malo s nami ta uz hlada daco ine...ale asi nenajde s rovnakymi peniaztekmi ☹

katka755
28. nov 2008

no je to tazke ale co uz neveky dufam tak nebude

angienka
28. nov 2008

hej i minule tak bol chory odomna trosku ta sme boli ale nerobila ta u druhej sme boli a pak tyzden na to sme mali prevntivku ta vravim ze este furt kasle a aj soplik ma a ona nic... 😝 som si nevsimla zeby dajak sa nato pozrela ze co ci mu daco nevadi abo ci to uz len dozvuky ale bez slov 😠

katka755
28. nov 2008

paaaaaaaaani moji vonku niekto tak vystraje ze mame az vreskot v byte

katka755
28. nov 2008

divna Dr musis asi ziadat aby ho pozrela skus ci nema za to nejak zvlastne priplatky na dverach vyvesena 😀 😀 😀

angienka
28. nov 2008

no vecer tu moc von sa mi nechce ale ked myslis vecer o 17tej tak to z casu na cas ideme ked necem ist poobede sama ta pockam na muzika a kym sa prebere ta okolo 16tej vyjdeme a ked daco vybavovat treba abo tak ale vonku pospi ale v noci nic ine nevidim...a myslis ze rezim bude mat vpliv na to ze sa budi v noci???zeby mu vadilo ze ho kupem o 19tej a on chce o 20tej ta sa budi???No neviem...

katka755
28. nov 2008

no ivco kde si,ja stale cakam na teba 😵

angienka
28. nov 2008

kati ma napadlo ze chce aby sme prisli neobjednany a zaplatili tych 30kc 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre