Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
2. dec 2008

aj ja vitam Angelinu... 🙂 ahoj...

jani, dobre info si o nas dala... sice svidnicka tema... ale ta my s katkou sme mali vzdy blizsie do SP, kym sme si muzov z druheho okresu nenasli 😝 a este s rovnakymi priezviskami... 😕

jankando
autor
2. dec 2008

ma tu nechavate monologovat..
to fakt chcete pozerat na stranu plnu mojej fotky?
ci asi lepsie preskocit taku stranu , co?

Ivus, vy mate tu hraciu deku?

majka225
2. dec 2008

uz leuska dava znacenie ze chce hajat ale dneska ju tatko uspava atd.
😀

malibuu7
2. dec 2008

a druha susida neviem kde sa flaka ani na skype mi nepise tak neviem co s nimi, asi stale upratuju, maju upratovaci den... a ena asi dokoncuje ten kalendar, aby jej ho stihli vytlacit, asi...

jankando
autor
2. dec 2008

tebe dobre Maji..
nas tato pride az o 10 vecer..coz o 11 vasho casu..a potom ma ale maminka volny cas..tatko sa stara o Petka.. 😉 😀

malibuu7
2. dec 2008

jani nemame hraciu deku... ani som nechcela... no mame dve hrazdicky... ale tie uz niesu vobec aktualne... uz ho nezaujimaju... kym lezal tak to bolo ok, ale teraz sa uz aj sam dvihne do sedu, takze nieeeeeeeee

maji tak mas dnes volno... ti take dopraju... u nas uspavam len ja... pri nikom nechce... teda v kociku este zaspi pri hocikom no

jankando
autor
2. dec 2008

Ivi...ta vy take dve susidi riadne... 😀
vzali muzov zo svidnickeho okresu i s rovnakymi priezviskami...hm.. 😠 no toto... 😀
Hej, Ena, isto dokjoncuje ten kalendar..Ivi..asi si ju nakopla ... 😀

malibuu7
2. dec 2008

jani a vysvetlim ti preco susidky ... 😀 lebo katka byvala vo vagrinci no a pak uz i ja... a my na berežku, tak som len zavolala na nu a uz bolo... ale tak sme sa videli len ked listie na strome nebolo... bo inak cez listie nic nevidno 😕 ta tak my susidky 😀

jankando
autor
2. dec 2008

ja premyslam, ci zaobstarat, ci nie... 😠
fakt....neviem co robit...sice by mu teraz take nieco bodlo..to viem....no...ale zase na konlko ho to bude bavit..
sak i bracho mu zaobstaral taku tu sedacku s hrazdickou a nejak ho to vobec nezaujima.....hracky absolutne...dnes som mu tu hrazdu dala prec a len tak ho tam polozila a spievala mu..a zaspal...chudnika...co ma pri takom skriekote robit..radsej rychlo zaspat nez moj spev pocuvat.. 😠 😝

jankando
autor
2. dec 2008

a ty si predtym kde byvala ak nie vo vagrinci?

angelina22
2. dec 2008

no, aj ja som tu ale aj som zabudla, čo ste sa pýtali ,lebo je toho vela, a to čo si písala janka, som si aj tak nezapamatala, ale časom sa spoynáme 😀 ,,hádam.....hej, jani ja som si pozerala tvoje foto, ten tvoj malinký je aký zlatý,,,juuj na spapanie 😉
hej som si spomenula,,si sa pýtla ako si manžel zvykol...no čo iné mu ostávalo..hihihihi

malibuu7
2. dec 2008

no ved ja z vislavy neeeeeeeeeeeee? jak slavka i katka 😀

majka225
2. dec 2008

ta mne leuska pri hocikom zaspinka neni problem lebo od malicka je zvyknuta stale pri dakom sa hrat atd.

malibuu7
2. dec 2008

no neviem jani, tazko povedat lebo ked ti uz bude sediet, tak jak jozinko, tak uz sa vela nepohra asi... ja neviem teda... ta deka je ina ako hrazdicka, tak neviem posudit

jankando
autor
2. dec 2008

no jasne.....ale dobre si urobila...bo zvacsa vychodniari sa hrnu na zapad a tak....tak ty si svojho dotiahla zase k nam..len tak dale....a rodte tam pekne dievky jak tvoju dcerusku..a moj chlapcek si pride potom vybrat jednu devu do koca..i do voza... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malibuu7
2. dec 2008

no maji, ako aj jozko ked je unaveny tak zaspi babci na rukach trebars... ale som to myslela tak nejak ze ked IDEME spat tak zatial len pri mne no 😒

jankando
autor
2. dec 2008

ivi..si ma ridane doplietla....... 😠
ja znala, ze mi nieco na tom nedesi, ze slavka nebola z vagrinca....ze ona z vislavy... 😠

malibuu7
2. dec 2008

jani 😀 😀 😀 prepac... no... ta my rodene Vislavcanky... ale ja s katkou teraz Vagrinčanky 😝

malibuu7
2. dec 2008

teda Vagrinčanky oficialne, ale ani jedna tam normalne nebyva 😖

majka225
2. dec 2008

ivi ja som mala spoluziacku vislavcanku..katu kacmarovu

jankando
autor
2. dec 2008

no teeeda..si ma zmiatla nadostac... 😠
hlavne hje, zeste v teme svidnik....no nie? 😉 😀

jankando
autor
2. dec 2008

heeeh, same rodziny tu/..... 😀 😀 😀

malibuu7
2. dec 2008

maji a ona ma teraz maleho chlapceka nie?
no teda... tak ja co viem, tak mam ako prva z triedy dietatko 😀 inak este nikto no... 😀
jani prepac, ale ano hlavne ze Svidnik tema funguje naplno... aj ked nikde nikto nepise... ale vo svidniku heeeeeeej 😀

jankando
autor
2. dec 2008

a angelina....
mala si dobre vlasy na svabde..mne sa tak lubi..obycajne.....bo ja si samu seba neviem predstavt s ucesom nejakym.ja taka divna.....
dobbra inspir. ak by nahodou nieco.. 😉

jankando
autor
2. dec 2008

no aspn raz za cas... 😉 😀

angelina22
2. dec 2008

noo, budeme sa snažit.. 😉 hned ako sa nastahujeme do domčeka a ak nam pán božko dá tak by sme chceli druhé,,(cca o 2-3 roky)

malibuu7
2. dec 2008

jani daco chystate??? kedy?? 😀 😎 😝

angienka
2. dec 2008

dnes je hrozny den neviem co je lepsie ked nespi celu noc alebo ked decentne i pospi a zlosti cely den i teraz uz mam nervy v kybli tak som ho nechala nech si reve az to muz nevydrzal a vzal si ho no nic nezaberalo vychcanka neviem ci v tej kasi dake drogy boli ale nevladal uz ani oci drzat ta sme sli vykupat a davam kasu a zrazu total brutal zdivel zacal sa rechtat a rozhadzovat ruky nohy malem som sa bala ze zacne lietat 😝 no prave tusim zaspal,doted som ho na rukach nosila a dala do postielky a sa mrvil no nejak som ho uhojdala ta som zvedava dokedy ale mam toho uz davno vyse hlavy 😠

majka225
2. dec 2008

to nic ze tema svidnik hlavna vec ze kazda tam chodila do skoly 😀 😀

jankando
autor
2. dec 2008

heeeh, koho to tu maaame...... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre