Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
2. dec 2008

no august je pekny hmmm ja tiez dnes malo jedla tak pcham do seba

angienka
2. dec 2008

no kati zato ta obdivujem neviem ako to zvladas,to ja uz som mrtva a timmca mala svokra uz asi aj 4x na noc a tak si ho asi 2x vzala pokocikovat a raz ked sme sli na kolieskove ta na 2hod tam bol 😒 no ale ta ked si ho vezme ta furt daco bud zehlim,abo upratujem abo varim ne zeby som lahla a spala a to je vzdy vtedy muz doma taze pozerame vzdy filmy a tak...nejaku dovcu by to chcelo len keby bolo zaco ☹

angienka
2. dec 2008

aj by som daco zjedla no nechce sa mi nic robit a pak zas zuby umyvat 😝 tak vydrzim do rana 😀

angienka
2. dec 2008

hmmm co nejedla ale okrem kafca som nic nepila 😠 ked nemame nejaky dobry dzus doma ta ja ani nepijem 😝

angienka
2. dec 2008

tak kde si katus,uz i ty si zdrhla????? 😕

katka755
2. dec 2008

hmm ja ijem skor mineralku nooo ale kavu si dam jednua potom este pijem caro kavovy napoj o ivca mi poradila a z miekom ta super to je.lenze mi viac mlieka jak vody ne susid?

katka755
2. dec 2008

tu som tu len jem neeeeeeeeee

angienka
2. dec 2008

neviem ci sa mam pustat do noveho mesiaca bo marec sa mi nepaci,no ale uz cas pokrocili aj hlava ma uz vyssiu teplotku zas no a ja trubka zas som zabudla mudr zavolat 😒 jaaaj zabudliva som riadne 😖

katka755
2. dec 2008

no dik nemas zaco obdivovat tiez som uz det.........

katka755
2. dec 2008

hmmm ty chod k tej Dr nemas strach ze co s tebou?

angienka
2. dec 2008

hej i ja rada aj kafe len s mliekom ja to volam take skor ze spinave mlieko abo kakao ze pijem mnamka to ja lubim a u nas v lidli maju uzasnu obilninovu kavu a tu v lidli ju nemaju,ale nasla som ale inu a to uz neni onco ale da sa 😉

angienka
2. dec 2008

hej ta ted mi kus lepsie teda oproti tamtomu je mi supeeer len vecer uz citim furt teplotku,ale este pohodka to uz unavena som,strach mam skor z injekcie jak z toho co je so mnou 😀 viem som tuk tuk 😝

katka755
2. dec 2008

konecn nieco v Cz nemaju stale ma stvete ze tam vsetko a za super cenu 😀 😀 😀 😝

katka755
2. dec 2008

hmmm tu sa tuk tuk neda poslat skoda ale pockaj 😝 😝

angienka
2. dec 2008

no ja mineralky uz nepijem nejak som z nich prepita,furt mattonku som pila ale ne cistu len ochutenu a pak pred tehu mi uz prestali chutnat to zas len cola sprite a take fajnotky ale pak som nemohla bublinky ta uz len juice ale ta ne vzdy kupime a ked ta po malo len ked je akcia ta vezmeme balik i dve a ted nic nikde neni ta len take umelinove dzusy mame a to neceeem ta nepijem 😝

angienka
2. dec 2008

no kati ani morcadellu tu nemaju 😠 to ma stve dakedy aspon v hypernove mavali tu v litaku hypac sice nemame ale prestali uz asi pred 2rokmi kym som ece v pardubkach bola ta uz nedovaza sa do cr 😝

katka755
2. dec 2008

noooo ja zase tehu mlieko pila to som na kartony normalne,sak marek sa smial ze mi kravu na balkon ze ze na moje mlieko ani nezarobi,ku vsetkemu a od smädu no strasne to bolo a teraz zas az tak nemusim no do kavy hej a granko ale cez tehu som same pila

angienka
2. dec 2008

no ale bola som potiahnut timmyckovi aquila kojenecku vodu ta mu ju pijem naj dozeniem-aspon 2dcl naj dostanem do seba 😀

katka755
2. dec 2008

dzus a nejaku colu ci nieco bubli a sladke som ani neskusala zaha svina

katka755
2. dec 2008

no super dalsia veca le sa tesim hnustna som coooo?

angienka
2. dec 2008

hej a ja zas nemohla mi bolo jedno obdobie z neho zle,teda zo zimneho cisteho len teple granko som pila sem tam a kefiiir ovocny furt,ale nejak od tehu uz mlieko nepijem a asi aj koly tomu jak som od koznej dostala zakaz ze to sa preto robia tie vyrazky timmynkovi ta som prestala 😒
Jaaaj chuda moje no teraz mi zacal tak zalostne plackat ale to asi koly tomu ze mal hlavicku na tyckach od postielky ta ho tlacilo ☹

katka755
2. dec 2008

ja jogurt straciatela papam a uz som aj lesnu zes zjedla mam morcadellu ty aj spagey by som zjedla kurna

katka755
2. dec 2008

ty mas vasu postielku v spali a v obyvacke mas aku?

angienka
2. dec 2008

ja tiez bo muz ich neznasa ta nemozem robit ale dala by som si musim nasim povedat naj mi kupia karton morcadelly a aj tu obilninovu 😀 ked nedovazaju zasobovaci donesu rodicia 😉

angienka
2. dec 2008

no teraz mi nasi doniesli tu co my sme v nej spali este a ta ma sklapaci bok ta totu sme dali do spalne a v obyvaku mame tu novu co sme kupovali 😉

angienka
2. dec 2008

ja som konecne bobiky a pribinacky zacla jest a nema uz take vyrazky ta ked to bolo nahodou fakt z toho ta uz asi neni na to alergicky 😕 bo ted zjem 2-3 velke bobiky denne a nejak nevidim sem tam jednu malu ma abo taku krupicku malinko 😒 a mlieko do kavy tiez a sladke mi uz moc nechuti bo mi az zle je jak vidim muza ze na ranajky zje studentsku pecat a pims choco ta az blijem,sem tam si dam no a nema...

angienka
2. dec 2008

som zvedava co to bude dnes za noc 😒 tak uz sa asi poberem bo zas fnuka,a ja aby som aj pospala bo furt sa stazujem ze sa nevyspim ale ponocujem tu-i ked uz tak som si zvykla ze uz aj ked idem o 22.30 spat ta zaspim az po polnoci 😠

angienka
2. dec 2008

ta ja zas sama monologujem 😝

katka755
2. dec 2008

som tu len so ti do albu kuk

angienka
2. dec 2008

no nic baby budu mat aspon radost ze sme im tu toho tolko naplkali 😀
tak sa lucim a prajem vsetkym dobru a kludnu noc 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre