Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
9. dec 2008

hej linecke napec tie vydrzia dost toho bo neni tak krehke cesto 😉

angienka
9. dec 2008

no my asi v polsku kupime bo mamke tam moc dajake chutia ze uz 2krabice zjedli a to nasi moc sladke nejedia ako my kazdy den 😀 no ta som zvedava ale zas moj muz zje vsetko ale chce domace bo u nich sa furt pieklo 20druhov min ale sicko na jedno kopyto 😝 podla mna zbytocne no co uz...

angienka
9. dec 2008

no janka asi recepty pise 🙄

majka225
9. dec 2008

eni ale sak ty by si mal prits po novom roku naspät domov ci nie??

angienka
9. dec 2008

ta ja kludne zapisem celu stranku,no ale uz ma i rucky bolia bo cely den som an nete 😀
kedze je tolko volneho casu ta len hladam a kukam sedacky a pisem a objednavam 😝 no uz zas ma hlavka bubka 😖

angienka
9. dec 2008

neneee ta cosi ta na sviatky zas bez muza???Ne ideme vsetci 21veho a nasi ostanu u nas na sviatky ja som mala po sviatkoch s nimi prist tu ale som nevydrzala bo uz som to nezvladala furt v teplotach a nemal mi kto s malym pomoct 😝 a az ked bolo jasne ze idem het ta svokra ze ona si volno na ten tyzden brala a ze myslela ze si timmca uzije 😒

majka225
9. dec 2008

aha taze tak....no ta to ti poviem skoro ti svokra povedala ze bere si volno...az ked si isla prec

angienka
9. dec 2008

a vzala si koly peceniu a prataniu...to len tak zeby sa nepovedalo 😖

majka225
9. dec 2008

ta to by si ho barz uzila ked by mala piect a upratovaniu

katka755
9. dec 2008

ahojte som tu na skok nooo v polsku j ja rifle kupujem a stale fajne kupim v cinaku malo kedy aby mi dobre sadli
na linecke mam aj ja a okrem toho budem este aj medovniky piect..... a potom asi na pskotu puding a smotanu zo slahackou a ovocie do toho to fajne ku kave

jankando
autor
9. dec 2008

eni, tak si schudla?

angienka
9. dec 2008

hej ja uz nekupujem v polsku ked som chodila do skoly ta hej ale ted uz ne...
a ten i ja robim piskotove cesto na to ovocie a taky puding abo zelatinu pudingovu a slahacku mnaaaaaaaaaam 😵

Hej maji to skor by zas otravovala a tahala presne tak muza jak ted do usti 😠 bo ona darceky nema a potrebuje gardedamu bo sama nikde nemoze ist 😝

jankando
autor
9. dec 2008

eni, to jak na gutu si svokra vzala volno.. 😝 si uzije plnymi duskami synacka 😉

majka225
9. dec 2008

eni co robis ze si tak schudla??? 😉

angienka
9. dec 2008

jani ani nespominaj bo cele vyrocie svadby co sme mali som mu nadavala ze jak ma sere a ze mam toho dost a tak,no a on ze jej povie ...
ale ta vidim jak...
nie az tak ale som mala extra velku prdel ne a prve 3mes v tehu mi schudla mozno o 4cm 😀 a po porode sa mi to vratilo ze mi ostala mensia teda asi 3mes po porode sa to tak upravilo na povodnu vahu...

katka755
9. dec 2008

no svokra dobre vedela preco volno berie ta vies ty sa zlostis ked ti ho berie ta teraz uz ho ma celeho.....hmmmm ani mne by to dobre nerobilo nezavidim ti to eni

angienka
9. dec 2008

nene neschudla tak,ale proste rifle nenosim uz elasticke a tie normalne sa roztahaju ta i ked nesu spinave ta musim prat abo namacat aby sa zrazili nazad 😉

majka225
9. dec 2008

eni po ja si troska pamätam jaku si mala postavu ale teraz by som skor povedala ze si ovela chudicia jak dakedy aspon mne sa tak zda 😉 🙂

angienka
9. dec 2008

a on hlupy on pojde jej robit sluhu bo sak co muza nema ta co by nepomohol ale radsej doma by mohol makat 😠 abo sa ted hrat na pc i ked vlastne nefunguje no ale ta na playstasnoci a xboxe no ale ona furt vymysli a on rad soferuje ta na 100% boli zas nasim autom a nase nove auticko musi ist asi po polroku na garancku bo ma uz vyse 10tis km najazdene sak co vsade chodime nasim a to na sr bol len raz a ted na polcestu ani ne 😝

angienka
9. dec 2008

no len ta zadna cast sa trosku zmensila 😀 😉 ale zas nie o moc 😠
no uz ma mamca vyhana ze mam vecierku 😀 bo aby maly sam nespal hore,to ne jak u nas maly byt tu by som ho nepocula keby hore mrncal 😝 tak sa asi budem muset rozlucit idem sa poumyvat apojdem mu strazit sny 😉

angienka
9. dec 2008

babky tak ja sa lucim prajem dobru noc 😉

majka225
9. dec 2008

tak sa maj pekne eni a dobru nocku vam dvom 😉 🙂

majka225
9. dec 2008

no uz i ja sa poberiem spinkat tak papa 😉 🙂

angienka
10. dec 2008

dobre ranko,tak ja som prave vstavala mamka zas s malym a nesla spat a ted mu pripravuje a vari zeleninku 😒
No nejak extra som sa nevyspala...i ked tak skoro vecer som uz daaavno nesla,no nejak ja s timmym spat nemozem proste vsetko ma zobudi i ked sa len otoci abo si vzdychne a pak sa uz zacal aj rozculovat tak som furt len vstavala bo bol v postielke hoc hned vedla no az ted rano kedze si mlady pan zmyslel od 5tej vyvadzat tak sa dedko zobudil a ze ma vystrieda kym odide do prace a pak mamka 😉

angienka
10. dec 2008

a dneska to vyzera byt este na vacsiu zimu ta som zvedva ako dlho vydrzim,no aby si mamka pospala asi budem muset cely den vonku strasit,domov ho len nakrmit a zas 😠

majka225
10. dec 2008

ahoj eni: jeeej tak to mas fajn ze ti rodicia pomahaju a beru si maleho k sebe aj ked musia chodit do prace 🙂 😉
leuska sa dnes o pol noci zobudila s placom nemohli sme ju ukludnit ale prisiel dedko zobral si ju poprechadzali sa po byte a bolo dobre 😉 neviem co jej bolo asi sa jej nieco zle prisnilo prinzeznicke mojej bolo vidno ze sa bala chudinka ☹ hmm teraz tu beha v chodaku po byte a babre do vsetkeho co jej pride podruky 😀 musime davat velky pozor....

angienka
10. dec 2008

tak zlaticko mi kaurat zaspalo rozvaleny na celu postielku je 😀 a uz aj mamka sa chysta konecne spat 😒 takze ked sa zobudi ta pojdeme vonku naj sa vyspi,hoc sa mi nejak nechce asi tu schudnem ked tak budem kazdy den chodit na 2hod chodze vkuse 😀

angienka
10. dec 2008

maji taze chodak je vyuzity hej???Dufam ze i ten co dostane timmyk pos kriak bude plne vyuzity,len o nho budeme zakopovat vsade asi 😀

majka225
10. dec 2008

leuska tiez akurat zaspinkala....no chodk ja vyuzity na 100% 😀 😀 ja som leu zacla do chodaka davat uz od pol roka ale to iba na troska a postupne na dlhsie som ju nechavala a teraz beha jak zbesneta 😀 😀

angienka
10. dec 2008

tak my sme uz boli vonku som zmrznuta ale zas zlosti ta asi budeme muset ist 😠 davam mu jest ze je jeho cas a ze pojdeme a on mi nece tak sunar nie spravim kasu tiez nie tak ja neviem,hladny vonku ist nemoze bo zas spusti krik a cala dzedzina na oknach bude 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre