Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
14. dec 2008

tak som este pridala jednu foto, teraz som dokoncila a uz sa mi nic nechce, neviem ci budem tych jezov robit... no uvidim

eni vobec nesu tazke suhajdy, to len urobis napln a zalievas cokoladou... ja som robila kokosovu plnku s rumom, fajnotka... ked tak tiez pisnem co a kolko tam ide...

malibuu7
14. dec 2008

a dakujem za pochvalu samozrejme 😉 😀

angienka
14. dec 2008

ivi fuha 😎 ta ty ne taka caja tak na take daco si netrufam,ja budem rada ked obyc linecke zvladnem ani nie v cokolade,tak sa s tym hrat nebudem,ale vyzera to bajecne tie hriby so srdieckami 😵

angienka
14. dec 2008

ivi tak super ja si isto z tych tvojich receptov vyberem jeden a spravim a tie suhajdy to s kokosom sa robia???Ja myslela ze orechy 😕 ale to asi kazdy jak chce 😉

katka755
14. dec 2008

ahojte baby tak ako som lenosila z rana tak teraz som si ani nesadla poriadne,bola tu slavka potom bola svagrina az do teraz.....

ivi hmmm s teba nieco bude... sikulka si noooo tolko uz mas a ja este len medovniky,pocuj do polevy si davala aj citron?
eni gratulujeme k zubku....
idem dat kocky spat a potom sa tu stavim

jankando
autor
15. dec 2008

Caute babky, tak ja sa hlasim tak neskoro...
dnes som nejak vkuse zaneprazdnena bola..nestihacka.. 😉

idem reagovat, bo som vas uz zluskala....no a nechce mi velmi prispevok poslat..

jankando
autor
15. dec 2008

Fu...no uz poslalo.. 🙂

TAk KAti, si mala navstevy den, hej?
ze pozdravujem Slavku.. 🙂

jankando
autor
15. dec 2008

IVus, tak nadherne si napiekla a k tomu este tak vela..waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw....sa nezdas.ae fakt to vyzera velmi pekne..sa cudujem, ze ti to este nezmazali...asi sa im paacia..tiez.. 😀
a ktore su tie suhajdy????????????

jankando
autor
15. dec 2008

ENi...Johnovy som zatial kupila tricko takej znacky z ameriky.., ktoru on moze.. 😉 uz je zabalena a pod stromcekom..
i brachovi som teraz vydrazila klucenku fasovu Mercedesa...bo on ma medaka.. 😉

jankando
autor
15. dec 2008

Jeeej, Eni, to blahozelame Timmcovi ku zubku....tak sa uz i on pridal do klubu Seliem zubatych.. 😀 😵 😵

jankando
autor
15. dec 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 IVIIIIIII 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prajeme vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam.....vela zdravicka, stasticka, lasky a penazi.. 😝
A este vela takych 16-stiek.. 😀 😉 😀

jankando
autor
15. dec 2008

No a ja som sa chcela baby pochvalit, ze mam napecene linecke... 😎
Som teraz o 12 hodine vecer zacala cesto robit.. 😀
no uz su hotove, len uz som unavena, tak ich budem lepit az zajtra..
to bude mamca pysna na mna...sama som si poradila, a dokonca i vysli...
baby, ja sa nezdam..

Ivi..este cakam na ten falosny medovy rez.....dufam, ze medovy rez a nie medovniky..bo ja medovniky vobec nemusim, to len pre mna pekne vyzera..ale papat eeeeeeee 😠 no ale medove rezy..mnaam..ja by sa v nich topila.. 😵

jankando
autor
15. dec 2008

INak kukam, ze snehova vlock aa angelina uz k nam nechodia.... 😖

jankando
autor
15. dec 2008

aj majca zaostava.. 😒

jankando
autor
15. dec 2008

NO, idem ja svojich chlapcekov vziat do postelky, bo mi tu v obyvacke hrapkaju obaja.. 😵

jankando
autor
15. dec 2008

Dobru noc prajem Vam..
vy uz spite siice.. 😀

angienka
15. dec 2008

no Jani to zasnem kedy ty chodis spat,u nas priiiserna noc od 3tej rana som behala maly plakal...dakujeme ku gratulacii a pridavam sa k Ivke i ked som jej uz na skypa pisala hoc este je neprihlasena 😉
Si si tu pekne popisala a janu ta ty sa teda nezdas vidis jak si sikula a co s tym stromcekom?Uz si ho opravila ci sa ti zacal pacit?

angienka
15. dec 2008

nop neviem jak ho nasi ten zub nemozu vidiet ale ja som sa dnes zas poskrabala na nom jak je ostry 😠 zubacik moj maly,uz nebudu tie uzasne hole dasienka sa na mna zubit 😉

angienka
15. dec 2008

kukam ze dnes som tu mega skoro a ja ze co nikto na skype neni a mamka ma rannu a ocino mal cas len necelu polhodku ta mu vravim naj ho ani nebere ze sa neoplati 😝 ta sa trapim s nim od 7mej a on ne a ne zaspat 😠

angienka
15. dec 2008

hej a divne ze majka nepise ked je v prahe,alebo zeby bola uz na slovaci???No nevidela som ju kocikovat tak asi nie 😕 tak isto pecie len ja mam moore casu 😀

snehovavlocka
15. dec 2008

tak- momentalne zijem vo svidniku. neviem o sebe pisat, len ked sa niekto na nieco pyta 😀 kati, kludne by sme sa niekedy mohli dohodnut a ist s nasimi drobcami von. a barborka chodi do skolky alebo je s tebou doma? len neviem, ako sa dohodnut, bo ja nechodim velmi casto na net. zatial ho este doma nemame, a nie som si celkom ista, ci vobec niekedy mat budeme- stale sa nevieme rozhodnut.

snehovavlocka
15. dec 2008

inak vam chcem vsetkym podakovat za privítanie- potesilo ma to. predtym som pisala na spolocnom tehu termine a nevedela som teraz, kam by som sa asi mala zaradit, ale mam pocit, ze sa tu medzi vami citim celkom dobre 🙂 len skoda, ze tu nikto nikdy nie je, ked pridem ja. angie- skoda, asi sme sa minuli

angienka
15. dec 2008

neneee tu som 😉

angienka
15. dec 2008

len mam mimiska na rukach a pisem jednou tak mi to trva a kym cakam ze niekto dorazi tak ma notas on vo svojej moci 😀

angienka
15. dec 2008

ja som ted v sp ak by ste mali chut prist 😎

snehovavlocka
15. dec 2008

hm, znie to lakavo, ale som bez vodicaku a muz akosi nemoze nas tam teraz hodit 😀 ale snad niekedy inokedy. tak ako sa mas?

snehovavlocka
15. dec 2008

inac, viem co je to pisat s dietatom na rukach- par krat som tak pisala seminarku do skoly 😖

angienka
15. dec 2008

ja v celku fajn az nato ze som nevyspata,to moje zlostidlo mi dava zabrat a kedze nam prave ide zubok tak to je este horsie a co ty???
Kolko mas vlastne rokov a ako sa volas aby sme ti nepisali vlocka 😉

angienka
15. dec 2008

ja tak pisem skoro vzdy ked som v cr,ted mi tu s nim pomahaju ta sa to da,no momentalne su rodicia v praci a jeho nebavi sa hrat sameho 😝

snehovavlocka
15. dec 2008

mne sa to s tou vlockou lubi, maly ma od pol roka stale len 2 zuby, ale inak v poho- pri kojeni hryzie aj tak 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre