Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

mukky
21. jan 2009

ja si prave preto od mojej mamky rady nepytam,ona si aj nepamata a vela veci nase maminy robili zle,co sa stravy a sedenia a inych veci okolo babatka tyka,nebolo informacie a ani tak medicina vyspela ako teraz,takze mamka sa uci odo mna 😀 😀 😀 a tie kase davaju ale az po prikrmoch no ved tu mas kamosky tak sa porad,a napis mi zajtra tu,ahoj 🙂 aj moj je prvy....a to som sa vedela doteraz postarat len o psika 😀 preco si myslis ze som tak dlho hore???? 😀 studujem info 😀

angienka
21. jan 2009

Zdravim,
Jani sak aj ja-sak pisem ked som bola mladsia ta hej-ale nie tak oslizle typy-bleeee 😝 sak ty sama dobre vies jak stareho som mala ja co som ti vravela 😀 a tiez som mala rada vtedy bo mlada zabka a ten starsi typo uz vedel co to o zivote a jak sa k zene spravat ta som si tak noobl pripadala pri nom jak velka zena 😀 😀 😀 a ted mam za muza skoro o rok mladsieho 😎 😎 😎 😉 ale v starobe to ocenim,ze neostanem uz za par rokov mlada vdova 😖
Tak myslim ze chlapi v 30tich su este pre mna pritazlivy jasan taky co sa o seba staraju,ale ted viem ze uz by som teraz k sebe tak 37rocneho nechcela-on by bol uz v dochodku a ja este na disko by chodila 😀 😀 😀 to spravanie starsich mi imponuje ale mam takych kamaratov a citim sa dobre ale za muza nieeee 😝

angienka
21. jan 2009

jani ted odpoved na tvoju anketu 😀
My sme zacali hned v 4mesiaci tusim na zaciatku-proste hned co som jej povedala ze uz plne nekojim ale skusila som UM tak povedala ze um mam vysadit a namiesto toho davat zeleninku...ze sa ma davat polievka na obed...ono je to lepsie kym si zvykne aby sa nezatazoval organizmus vecerou na vecer a tiez sama vies ze zeleninu ku ktorej pridas maso by si ty rano hned nejedla ☹
Malo by sa zacat jednym druhom,pak pridat druhy k tomu a zas treti co je maso nakoniec k tym dvom-tak sa najlepsie odhadne ci dieta nema na nieco alergicku reakciu a aj uvidis ako si na to zvyka a co mu chuti 🙂

angienka
21. jan 2009

no ja som zacla davat najprv kasu na dobru noc,lebo u nas nastal v tedy zlom ja som zacla davat uz v 3apol mesiaci hoci taka kasa ani neexistuje az od uk4mes je tusim ze tak to bolo alebo proste par dni alebo tyzdnov pred 4mes som zacla lebo mi prestal spat a bol mrzut hrozny a mamce furt tu pisali na inej teme jak im deti psia takmer celu noc zze raz na papanie sa budi a ja nespala s nim cele noci 😠 tak koly tomu a zeleninku mi papa bajecne skor jablcko uz nechce,dnes som mu ale kupila cucoriedkovu presnidavku teda vyzivu 😉 tak som zvedava,chcela som poprvy krat skusit sama ovocie urobit no nevysiel vcera cas ked som robila nam papanicko aj tortik 😎
Inac jani ja som skusala mrkvu robit ale najlepsie je si myslim kupit neni to tak drahe a ja som mala jednu sklenicku vzdy na 3dni co sa aj smie tak uskladnit do 48hod po otvoreni,tak bez starosti-mrkva mala male kusky ked som ju rozvarila a popucila a on mi to nechcel ako myslim ze v 4mes by ani ziadne ine mimco take kusky nezvladlo kor ked je zvykle len na ciste mliecko a s tym tuhym nevedel co robit len sa oblizoval 😀
Ten kupny bol hladky pak aj zemiak s mrkvou sme dali bio a zacal sa olizovat a snazit ale ked sa k tomu pridalo maso to ste mali vidiet jak otvaral pusinku a hltal takze za 8-10dni sme kraaasne papali z lyzicky 😎

angienka
21. jan 2009

docitala som az neskor ze mukky ti napisala jak na to no co uz tak si to tak podobne precitate znova 😀

angienka
21. jan 2009

neviem preco mi ale ovocie prestal papat ja som to robila tak ze som bud dala zeleninu ked uz som videla ze mi pekne papa vsetko tak som zacla s ovocim namiesto zeleniny na obed aby zas nemal moc tvrdu stolicu tak radsej som sla opatrne 😉 jabka mi kraaassne papal uz po celej 190ml flaske a ted uz nechce 😠

angienka
21. jan 2009

jeeezisi tak som zapisala skoro celu stranku aby som dohnala vasu diskusiu 😀 tak ted si na vas pockam 😀

malibuu7
21. jan 2009

ahojte...
jani i ja som citala presne to co pisali holky... no realita u nas bola ina... pretoze u dr. mi povedali ze mu mam hned na prvykrat skusit urobit vsetky druhy zeleninky, co doma pouzivam a mam a lyzicku kvalitneho olivoveho olej (kvoli vitaminom rozpustnych v tukoch) takze aj tak som to robila a v pohode, zo zaciatku mu nechutil zemiak v tom, tak som mu nedavala, potom som zase skusila a uz v pohode... teraz je z neho "šrotovnik" nema problem ani so zeleninkou ani s ovocim, akekolvek.
eni, jozko mi teraz vecer spapa aj 250 kase... a mne to nepride vela... na krabicke je sice napisane davkovanie, no ale ked to urobis tak to je huste - na lyzicku a pisu tam tusim 4krat denne (neviem presne).. no a ja mu davam len na vecer aj to riedsiu do flase... tak myslim ze pohodka...
no vcera som kupila novu flasu na kasu a si predstavte jak bojoval kym to vypil.... iny cumlik na tom je (od MAM) taky zamatovy a vobec to nechcel do pusy... ani citit... no ked som mu nasilu pridrzala v puse tak uz tahal v pohode...

a viete co sa nam vcera stalo? kukali sme telku... VKV to je nase... ked to skoncilo tak manzel prepina programy, no a na 1 Drislakoviny... a ja mu vravim, ze aha, ved to ta zena tam spieva, co sme kedysi boli na ich silvestrovskom natacani (cca 7 rokov dozadu) a za chvilu AHAAAA ved my tam sedime.... Tto bol sok pre nas... no a potom este bola kamera cely cas na nas, ked isli titulky 😀 😎 😀 Ta sranda... sme sa s chutou zasmiali aspon

majka225
21. jan 2009

ahojte ja som mala rano zas jazdu tak to bola komedia jak mi instruktor vysvetloval ako sa mam spravat k auticku 😀 😀 ako ku svojmu milacikovi jemne pomalicky neponahlat sa td.. 😀 😀 tak tak isto sa mam spravat k autu pekne pomalicky ako ze je to moj milacik atd.. 😀 😀 v pondelok mam ist na jazdu do presova tak to bude este vacsia sranda 😅 😀

angienka
21. jan 2009

ivi o tom oleji som necitala nic,viem akurat ze sa ma do mrkvy pridavat aby sa ten vitamin A uvolnil a malo to ucinnok ale to pre nas dospelych ako,ani mudr mi nevravela no kazdy robi ako jemu poradi mudr jani sak i tebe poradi neboj 😉 mne dala knizku naj si poradim sama 😀 a tam zas ze tyzden mam skusat ze mrkvu to len priklad davam hej ze zo zaciatku bude chciet len par lyzic ale tak mam robit aby uz na konci tyzdna mi zjedol celu davku a nemusela som ho dokojit resp dat um...ale ja som to tyzden nevydrzala a tak som robila po 3dnoch to mi katka poradila ze 3dni stacia a pak som k tomu pridala k tej mrkve zemiak a zas 3dni a pak maso ale to uz mi faakt krasne mlsal 😀 😀
Inac chvalim sa s tymi cucoriedkami vseeetko spapal akurat 2lyzicky male tam nechal sak zeby sa aj daco vyhodilo nie a aj zeleninku na obed vsetko ale bol protiva ta som urobila este sunar a on jak je chudak zvyknuty viac ze pije mlieko a ja na rano kasu a pak na desiatu cucoriedky a obed maso zelenina ta ziaden sunar nebol len ta bio stava no ta ja tak na skusku 140ml mu spravim a tahaaal jak divy 😀
Hej ivi este sa ta chcem spytat som bola v rossmanne a pytala tie kefky zubne a to ty tiez mas taku uz jak normal kefku jak my len mensia proste detska?Ja som myslela ze tu naprstnu abo jaku mi da a aj pastu som kupila elmex ci jak sa vola bo je od narodenia teda od prvych zubkov no ty tiez uz aj pastu mu davas ci len s vodou na sucho????

angienka
21. jan 2009

maji ta to mas srandu z toho vodicaku,co?No ja neviem nejak sa mi do toho nece a muz furt ze bbudem robit uz sa z toho nevykrutim,ale vobec sa na to netesim jak ty pises ta sudim ze ta to aj bavi,co? 😀

angienka
21. jan 2009

ivi a k tej kasi ja ked mu robim riedku ta iez tak min 250ml a tu na dobru noc musim viac robit taze 300ml robim a vzdy ju docucne celkom a taha este ked dam obyc nejaku inu sunarku abo babydream ta mu staci 250ml a niekedy zaspi skor nez to dotaha 😀
Ale prave semtam spravim hustu-aj vcera a plnu misku tusim to bolo cca 250ml a total husta co som sa divila jak pekne papa a este aj mini kusocky mala ta som sa potesila a vsetko mi az misku vylizal 😉 😀 bo ked to rozriedis ta tam ani tych 6lyzic nedas ta to je v poho ale pri tej hustej ta sa divim ze tolko zje a o 2hod som mu davala sunar este bo som cela nech zaspi a spasal 160ml este 😠 proste jak pises i my mame srotovnik 😀

malibuu7
21. jan 2009

eni i ja ho este kojim po kasi, tak do hodky vzdy a taha jak divy, no co, ked mu chuti 😉

no a tie kefky u rossmanna je to v 1 baleni 3kusy... ale v DM maju krajsie a ovela, tiez 3kusy ale kazda je inej farby... a stoji 69kc i tu i tu... pastu nepouzivame, len s vodou.... no on si tu normalnu kefku jak mame my kazdy vecer žuje, ked my si zuby čistime a potom mu ja este prejdem po vsetkych a je to... podla mna pastu zbytocne pouzivat este, lebo i ked je detska, tak kazda pasta nici sklovinu... tak tu este nebudeme... ale tiez mame doma vzorky elmex junior... aj my pouzivame len Elmex... a maximalna spokojnost...
a tu naprstnu kefku, to len taky silikon to som v drogerke kupovala...

malibuu7
21. jan 2009

presne toto mame, len za 69 kc 😖 http://www.hrackylumpik.cz/detail.php?zbozi=91069

malibuu7
21. jan 2009

eni no a u rossmanna maju take daco jak tento NUK http://www.lekarnadomu.cz/Zbozi/nuk-zubni-karta... len este je k tomu klasicka zubna kefka, malicka

mukky
21. jan 2009

ahojte,potom vecer si Vas precitam,teraz len tak na skok som tu,kym este manzel je doma 😀

malibuu7
21. jan 2009

zienky, tak som to nasla, sice ina znacka, aĺe toto som myslela http://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=580109

angienka
21. jan 2009

ivi ta taku nemame ☹ prave den po tom co si mi pisala ze maju v rossmanne sme boli v kaufe a mali take jak ty si posielala odkazy a 2tam boli za 119kc ale ta si mi pisala ta ja ze kupim v rossmane,no som sa pytala a ona len tote mi ukazala 2druhy mali bud elmex abo colgate pekna je ta colgate modrucka ale nie taka ale pisu ze od prvych zubkov,tiez nebudem ted pouzivat pastu sak ma len 2zubky a on by ju len papal 😀

angienka
21. jan 2009

hej mukky i ja ted len tak bo moj uz vstal ta vecer budem viac tu 😉 i ked aj teraz mam cas bo cipis sa hra v aute a tak sa nam rozkecal ze je zalapcany jaaaj jak stare babky 😀 ta my s tatom zavislaci on na jednom pc a ja na notasi 😉

jankando
autor
21. jan 2009

Caute baby..
no rady ste hodili, len neviem ci nemam prve kasu skusit az potom zeleninku....sak my este tyzden mame do 5. mes.... 😖
no a tu mrkvu , no ja asi prve stavicku..no a ja budem isto iste kupovat tie prikrmy..to az si zvyknem, uvidim, tak pak mozno uvarim... 😉
Eni a tu kupujes Bio? robi to nejake rozdiely? ci vsetky su bio?hm?
no nasa lekarka mi isto poradi..prd..sak vobec uz ziadne stretnutia nemame az ked bude mat rok na ockovane... 🙂 no a milion letakov mam doma, i nejake vzorky mam...tak mozno skusim.kasu davate na noc? a nie je to tazke?
a kasa sa pridava do um? ci ake vy mate?

jankando
autor
21. jan 2009

Som z toho jelen.........
fakt...dufam,ze do toho coskoro pridem...
inak ake znacky uzivate, alebo ste uzivali tych kupovanych vyziv? ja mam par vzoriek doma od HIpp mysim, ze tam je i kasa, nie som si ista, lebo oni tu pisu, ze ryza, ale tazko tobude klasicka ryza, ...... 😠

jankando
autor
21. jan 2009

No asi som tu zase sama, co?

Inak, nik nepridava fotky, ci ako to tu funguje?ha?

Baby, dnes ma rano ,no teda teraz, lebo ja som este len prednedavnom vstala, cakali ranajky, a odkaz..no toto...John aky romanticky... 😉 😵

angienka
21. jan 2009

jani ani na zeleninku nieje este skoro ale ked mas pocit ze by ti este z lyzice nepapal ta skus kasu,su 2druhy ak mas mliecnu tak ta uz obsahuje susene mlieko cize uz das len prevarenu vodu a do nej tu zmes kase ak ti pise ze nemliecna tie su lacne tak tam musis pridat um presne ako keby si len robila sunar to znamena 150ml je 5odmerok sunaru mas urobene mlieko a do toho das kasu ja nikd ynerobim ako v navode pisu ani lyzicky neratam ja sypem aby bola tak stredne riedka ked davam cez flasu co ty iste budes 😉

angienka
21. jan 2009

no tusim ze su aj ne bio 😀 aspon na dajakych ovocnych to nepisu ze bio tie bio su v takych mensich flastickach-aspon tie od 4mes ukonceneho co ja som kupovala-jani a rozdiel nepoznas kedze nikdy nevies ci aj tam daju to bio ked to tam napisu 😠

angienka
21. jan 2009

jak ze nikto???Ja pridavam skoro do kazdeho alba som dala dajaku-teda nie tu na konovi ale na azete 😉
http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/pokracovan...
Aby ste sa nenudili 😀
jejda jaky romantik 😎

angienka
21. jan 2009

jani ja tie ovocne kupujem hame hamanka a zeleninku uz moc nekupujem ale tusim ze to bolo od hippu 😉

Inac ted som timmcovi skusila urobit poprve ovocnu sama ale to len zato ze mame kopec bananov ta banany a otvorila som kompot marhulovy jaaaj viem ze tam je cukor no co uz trosku stavy som mu tam naliala a aj marhulky ta som na zajtra zvedava ci to nevylejem a neostanem pri kupnych 😒

A este dnes papame tu tortu a timmy na nas cumi a hned krik ta idem za nim ze mu dam liznut ten krem to akoze ta smotana s cukrom a granko a tak mu to chutnalo a jak tie piskoty boli rozmoknute ta spolu so mnou papal a pekne raz ho zaclo napinat ked som dala vacsi kus cokolady ale inac mnamkal kusky az na banan ten som ani nedavala 😉 ta sa tesim i ked dnes dost kalorii som mu dala ale ted si ho vzala svokra na chvilu ta snad ho umorduje ked ho uz tak dlho nevidela zas 😝

angienka
21. jan 2009

no ted ja pomonologovala a mozem ist varit veceru az na to ze neviem co 😖 zeby zas kuracie zas sme ich nakupili ze nam ani do mrazaku nevosli...hmmm a ma napada ze na zajtra nemam timmcovi uvareny obed 🙄 neviem ci len tu kasu abo ja tam zas pridam asi to maso ked uz nam budem robit...bo vcera sme boli v interspare a tam kalerab nemali 😠 no ale mohla by som s maslom 😒

angienka
21. jan 2009

no tak ja sa na hodku odmlcim idem nieco vymysliet...snad do vtedy niekto dorazi a popiseme ☹

jankando
autor
21. jan 2009

Ja dorobila akurat uding..mnam, to sa mi vydaril
idem dat PEtkovi papat..
no ja mam dve vzorky doma, od hippu, tak ked pride john, skusim precitat a mozno mu skusim dat..ja robim eni vsetko podla navodu...na mna doslova vyskocila sestricka, ked som sa pytala, ked mal Petko zapchu, ze ci by som nemala davat teda nemej UM do vody....ako ten prasok myslima ona, ze nech sa ani neopovazim, ze to moze urobit decko chore...a tak to i pise vlastne na mliecku, tak sa ani nepokusam...pekne krasne davam podla navodu i pekne levelujem, ale john neleveluje...... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre