Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
31. jan 2009

hej mukky som sa pytala muza ci nece drzat dietu delenou stravou ta ani nevedel ze co to je 😀 ze to nikdy ani nepocul no neviem cudujem sa ale cr,no co by som cela 😒 😉
my sme dnes boli plavat na poslednu chvilu sme sa rozhodli ze ideme bo jeho rodina necela a ja ze tak nemozme ist bo co ja jak maleho sama zobleciem a aj seba,no muzik ma presvedcil ze sa to da obist a tam musia mat prebalovak no maju ale len pre tie kurzy detske takze to bolo,este ze za mnou prisla mila pani ta mi aspon skrinku pomohla zavret a tiez vychadzala po nas taze mi ho pak podrzala inac som ho na zemi obliekala 😠 ale tak sa mu tam pacilo ani z vody necel mal az fialovu pusinku a tak sa mu klepala a on jak si ju dral aby sa mu neklepala 😵 zajtra pridam fota bo muzik zabudol fotak v aute 😠

angienka
31. jan 2009

jaaaj ivi ta co uz s tebou 🙄
jani opita hej??? 😀

jankando
autor
31. jan 2009

Hej, eni
ta sme dali vinko ..joj , jak fajne po dlhej dobe ai zasmiali, fasa, prezrali sa..padla moja dieta..
ale budem davat pozor co papam..asi budem castejsie radsej varit nez chlieb..som dostala naladu..no to mozno preto,ze som tak prijmne napita.;a to mi stacili len 2 poharky.. 😀

jankando
autor
31. jan 2009

Eni, fajne, ze ste boli zase plavat
i ja bych tak chcela,..joj..ale to vidim asi az na leto...

jankando
autor
31. jan 2009

potom hodim , ci som uz vlastne hodila par foto na aazet, ta kuknite kto chcete
a tiez som dala jedno foto do alba me and ja ci ako sa vola a tam moje vlasy kus vidno...to pre teba eni.. 😉

jankando
autor
31. jan 2009

Baby a vy ani jedna este nie ste na Facebooku?? 😨 😕 😨

mukky
31. jan 2009

tak my uz spinkame,manzel na nocnej,idem pokecat s kamoskou...jani daj si aj za mna 😀 😀

jankando
autor
31. jan 2009

Uz sme skoncili
uz nam navsteva odisla, ale fajne fakt bolo..lubim take navstevy.. 😝 😀

angienka
31. jan 2009

hej jani i ja take mam rada ked sa zide fajn parta dakedy i jeden clovek navyse a ja rada spolocenske hry ale ne tip pantomima a podobne trapaky to nikdy ale take jak dostihy ci monopoly a hrat a kacat a smiat a popijat...no super,len ted nam timmy neda hrat bo to na 5hod min tie hry su...tak to moc nejse i ked zas sviatky boli v znameni hier 😉

angienka
31. jan 2009

a co to je jani ten facebook ci co? 😕 😕

mukky
31. jan 2009

tak pokracujte sami nadalej 🙂

angienka
31. jan 2009

co sami???nechapem teraz 😕
hej a skukla som fota jani fajne su a ani odrast ti tam nevidno moc to zalezi od svetla asi nie ked kukas do svetla ta si ho vidis ale tak dobre a sak i strih mas super take fajne jemne vlasy vyzehlene,co??? 😀

angienka
31. jan 2009

i ja pridavam ale zatim len 3asi bo robim cez gimpa 😉

jankando
autor
31. jan 2009

No Petko bol dnes zlaticko, sa s nami hral a po pritom sme i pili, fajne bolo..nehrali sme spolocensku hru, ale bracho prisiel ukazat video co natocili ked boli v prahe a ana koncerte.. 😉
ta popritom sme skukli i American Idol, i v mekaci sme boli, i vino kupit..ta super bolo..len teraz velky bordel..ale som unavena, takze mi to ani velmi nevadi...

Eni, to je stranka....taka , kde mozes najst vela ludi znamych
ja na tom frcim sem tam i viac ako tuna.. 😉

a fotky vsetkym obkukujem.. 😀 😀 😀

www.facebook.com
je to v angline, ale da sa prepnut i do ceskeho jazyka.. 😉
dam si mozes tiez vytvarat milion albumov

jankando
autor
31. jan 2009

ok, eni, idem hned skusknut, co si dodala.. 😉
Inak sme dnes obedovali zase mrkvicku.. 😉

jankando
autor
31. jan 2009

Hej, eni, zehlim furt, bo to bych vyzerala... 😖
ale to uz i mastne tusim boli..po celodennom nakupvai..hlavne, ze pyzamo mam na sebe.. 😀 😀 😀 vsimla si si? 😀 😀 ale uz vyrastli kus.. 😉

jankando
autor
31. jan 2009

tiez nechapem ako to bolo myslelne, ze sami...

angienka
31. jan 2009

niee prave vyzeraju jak priamo vyzehlene take leskle a zdrave,mozes robit reklamu na shaumu 😀

angienka
31. jan 2009

nene vobec nechodim a ani tolko casu neni a ja nejak nechcem nikoho najst uz som nasla muza ale nie ce net 😀 a na ine fota niesom vedava vobec len na ludi co ponam ale na cudzich ee 😉

asi jani ze si nedala stranku na fotky abo neviem-sak pride ta vysvetli 😉

angienka
31. jan 2009

hmmm tak uz nikto? 😕

jankando
autor
31. jan 2009

Eni
sak na preve, tamlen hladam znamych, skusala som niekoho zo strednej, ale nic no...
ale aspon zo zakladky, i segru napr. no i kamosov tuna z prace.... 😉

angienka
31. jan 2009

ta tu o tom asi moc ludi nevie jani...hmmm ja nejak ani s tymi co nemaju net ta moc nekomunikujem ako s kamosmi bo sa mi nece minat na telefonaty a cas na sms ani u mobil nenosim ted rozmyslam kde ho mam len na noc si ho berem k sebe aby som vedela kolko hod a keby muzik pisal inac nezaujem...
Ja nerada phonujem neviem preco 😒 tak co uz dlhsie nesom v kontakte ako myslim fyzickom ta uz nemas ani co tak povedat bao zzas na dlho a to uz take no ja najradsej pisem abo kecam osobne teda...
Jaaj zo zakladky si hladala?To s balu sme kus spominali a ona uz skoro nikoho ani nepozna ani zo strednej uz ani dakoho nevedela ze jak sa volal abo co ta ja si pamatam vsetkych i zo zakl snad...ale uz by som si nemala asi co s nimi povedat 😕

angienka
31. jan 2009

ta vidis tys skusala a ked zo strednej tam nik neni ta ani nemusim tam ist 😀

jankando
autor
31. jan 2009

eni, ja tiez tak riesim mobil..mne ked sa vybije ta nezajem, john miho musi nabijat, bo absolutny zajem on nemam a to doma ked som bola, ta som ani na wc bez neho nesla.. 😀
ja hladala a jednu spoluziacku som nasla..a nadku, to tiez zo zakladky, inak asi nik iny nema net.. 😠
nikoho som zatim nenasla zo strednej, akurat ucku- Kocurovu, ma ucila anglinu, sme si potykali, i na azete.. 😉

angienka
31. jan 2009

hej hej jani i ja tak som sa nepohla bez mobilu a furt mi tukali sms a ted si na mna uz nik ani nespomenie a ked hej ta ja sa neozvem nazad furt nejak zabudnem...

angienka
31. jan 2009

aj mne tak jani aj 3dni mam nenabity mobil a to muzik furt sa mi snazi dovolat a stale asprd dostanem mobil vybity pevna vybita ta minule mi nechal este jeden svoj mobil bo 2pouziva sem tam a ja ani ten jeho nedvihala 😀

mukky
31. jan 2009

jani ja ze len si pisala ze navsteva uz odisla,tak ze pokracujte sami s priatelom dalej v party,tak to bolo myslene

angienka
31. jan 2009

ahaaa ani ja som tomu nechapala,no nic idem ja hajat uz bo som sa zabudla na foteckach a uz mam toho dost 😝

jankando
autor
31. jan 2009

Jaj, MUKKY....hej, my uz len odpocivame..Sean spinka na tatulovi, tato kuka futbal, a ja stahujem nejake filmy nech mama co kukat.. 😀

Eni, ta ja pevnu musim mat furt pri sebe, bo jak zvoni ta celu bytovku budi.. 😀
a John mi furt na pevnu vola, z prace..ta on tak furt tajne mi vola...jak ho raz chytia, ta uvidi.... 😠 😠

jankando
autor
31. jan 2009

Eni,
ja cerstva jak ryba...a ty uz hajat ides.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre