• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
no ved prave, ked sa neozyva, tak mozno uz aj isla... joj jak s nou sucitim... ty kokso ale fajne bude to mat za sebou
14. máj 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nesla-tu som :grinning:
14. máj 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej byk...mne uz susti :grinning: a vanu bych si dala zas...no naco ja ju vlastne vypustam daky ohrievac vody by sa mi zisiel...len najest sa a zaliezt zas do vane :grinning:
Len ste nikto episali a mna zacal bolet chrbat a nudim sa tu kedze vam to dlho trva :wink:
14. máj 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiezby som to uz mala za sebou...sak uz rodim 3tyzdne... :angry:
14. máj 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj, sak ja pisem eni pravidelne..ale sem tam monolog, tak .. :angry:
14. máj 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja monolog stale...ale nebavi ma cakat znas polhodku na odpoved sa tu nudim-uz sa mi nece nijake clanky citat az tej nudy ma chrbat boli....
14. máj 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejaka som uz nervozna-asi zato ze som nevyspata...a nevem co ci budem rodit ci ne-uz ma to stve,chcem to brusisko mat uz konecne prec a nezrat stale jak prasa :angry:
14. máj 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na rodinku som hnusna zas mi kazdy pise ze co jak sa mam a mne to uz leze na nervy...neviem co ma caka a kedy to pride,ale zas mi ide ta zatka krvava-muzik si siel zas lahnut ze sa pripravy na porod aspon on,ze si oddychne a vezme to zamna...kiezby to slo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, chapem...ani mne sa nechce nic citat, no sem tam kuknem niekomu do alba, na insipraciul.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
eni, to pride, uvidis...a kontrakce nemas?
14. máj 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to ejak preslo...poslednu hodku nic az ted jak som si sadla ta zas take jemne ale hned to preslo...
14. máj 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj babky ja nepravidelne pisem sa ospravedlnujem, ale mi pisal veduci bakalarky tak robim posledne definitivne upravy... huraaaaa a zajtra vytlacit.... no a jaky zlaty bol, ze dufa, ze bude medzi prvymi co dostane foto nasho drobca :grinning:
14. máj 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked som bola v 5mes tak som citala jak svihnuta vsetko...od zakonov po porodnice,vsetky priznaky a pribehy a blbosti kazdy den aj do 3tej rana...ale uz mam vsetko asi precitane a uz ma nic nezaujima,len nech za vyzeram jak clovek... :angry:
14. máj 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej Ivi-taze protekcia :grinning:
14. máj 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja radsej nic necitam, bo pak haluzim zo vsetkeho, pak tesne pred porodom snad nieco precitam..i tak je vsetko individualne.. :wink:
14. máj 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne uz ze idem varit a pak ma napadlo ze mam spinavy pekac bo vcera som vecer neumyla,tak na to kaslem :angry: to je lenivost,co???
14. máj 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno trosicku som si spravila, ale neviem ani ako... lebo aj v nedelu pisal vsetkym ze je chory a ze nebude s nikym konzultovat, no a ja mu napisala a on mi do hodky odpisal, vsetko skontroloval a este dopisal take, ze vie ze ma teraz cakaju ine povinnosti, ta zlaty je
14. máj 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eni , Eni, to je teda riadna lenivost
14. máj 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to teda...a sa ti neche umyt co?
ja dnes neviem co papat skor...john bol rano v meste tak mi kupil z jedneho oblubeneho (ked sme v meste) obchodu bagetku s tunakom a zeleninou...mnaam..jednu soom hned spraskala a ted predo mnou strasi este jedna a krici a krici na mna..a ja neodolam a este zo vcera halusky tam v kuchyni tisko lezia..a prosia aby som si dala aspon trosku..tak sa neviem rozhodnut.. :angry:
14. máj 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je,ale mna to zaujimalo,nemam rada ked som uplnebez info a to je situacia-pri ktorej nikdy nevies co moze nastat,tak som chcela vela info a ma to zaujimalo a dobre ze som to vtedy vsetko preluskala,teraz ma to uz netrapi a nezaujima ma to...
14. máj 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, na mna tiez tak stale zmurká vsetko v chladnicke :grinning:
autor
ivi, tak to mas protekciu.... :wink:
tak to foto pak nezabudni vazne dodat.. :wink:
no to je,radsej budem hladna a dam si este 2keksy a pockam kym sa mangel zobudi a pak zaleziem ze nech ma polutuje :grinning: a urobi on :sunglasses: snad to zaberie :wink:
14. máj 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babky a ja konecne po 2 dnoch uvarila polievku, bo manzel vcera uz bol hotovy ked sme 2 dni nemali polievku, to my musime stale... a ten karfiol bude dneska, len kto ho obali...
autor
eni ja luskat uz nic nemusim, bo co to si poradila ty a naco luskat este raz ked ty si tu.//no nie? :grinning: :grinning: :grinning:
idem asi na tie halusky, bo mi ich luto jak v kuchyni same placu.. :cry:
Eni, no ale potom sa necuduj ze tak priberas, ked to same keksiky :wink:
14. máj 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Jani tak to mas super...my zas stle cestve varime,bo moje detatko nechce nic 2dni po sebe taze vo velkom sa u nas nevari-inac vsetko skonci zakvitnute v zachode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas tiez varime malo, aby nezostavalo, akurat polievku, to sa mi nechce kazdy den, tak vzdy tak na dva dni navarim
14. máj 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas super-ja som vzdy neznasala polievky no ted by som aj jedla,ale muzik moc nece a ked tak zje 1tanier a na 2den uz nece a i tak sa z toho nenaje...takze zbytocna praca...
no Jani tak-tak,ja citala a teba zatazovala tymi humusovinami co som objavil a teba to vtedy este ani netrapilo ze daco take za 8mes pride :grinning: no ale aspon si informovana :unamused:
14. máj 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak ja eni tiez nemam rada jedla z chladnicky, my sme najk doma takto nejdeli tak nie som zvyknuta, jedine macanku som tak milovala az na druhy den. ale inak niee..ale task mi luto , ze som vcera tolko energy dala do toho a dokonca aj john praskal, chapes, co on halusky, ze bleeee... :angry: a poprvykrat sa mi vydarili halusky aj dobre osolene...tak mi luto vyhodit, musim dopapat..setrim...ekonomika.. :grinning: :grinning:
14. máj 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak keby to i mojmu stacilo...tak by som rada bola,ale moj masozravec by jedol vzdy...
No jasne to su tie akcie...pak to bereme na kartony-zas mame 3kartony keksov a pomaly ich likvidujeme-no....pomaly-kazdy den aspon 5 kazdy :grinning:
14. máj 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok