Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
13. feb 2009

Ja len, ze kocik je uz kupeny.. 😉
ten mackovy...no co..i Ena poradila, ze pekny je..tak som vzala..i Johnovi sa pacil...tak v pondelok alebo v utorok ma prist.. 😉

majka225
13. feb 2009

ahojky 🙂 juj mame my to ale hnusne pocasie ani vonku sa neda ist 😠 😒 moja leuska ma uz druhy den zaspaty neviem co to s nou 😔

jankando
autor
13. feb 2009

AHoj Maji
to nam sa tu lepsi pocasie..
uz sneh zisiel...teda este mozno sem tam niekde je..ale je pekne vonku..chladno,ale pekne
Maji a ty si ted doma, co?
Ena je uz asi na ceste domov.. 😉 taksa isto stretnete.. 😉

majka225
13. feb 2009

jani to vazne pride ena domov 😕 😕 tak to som ani nevedela...hej hej my sme teraz doma a je tu ovela lepsie jak v prahe...neviem niejak si nemozem zvyknut na velke mesta a zit v bytovke... predsa doma je doma 😉 😀

jankando
autor
13. feb 2009

Maji..to vazne..ide domov..tusim, ze uz vyrazili.. 😉

majka225
13. feb 2009

juj dufam ze sa stretneme niekde vonku na prechadzke 😉 jani a vy co neplanujete prist v lete domov?

malibuu7
13. feb 2009

ahojte

tak sa hlasim na chvilu, mali sme navstevu, kamosa, od vcera ale uz isiel.

Adri, konkurencia SP ZOO 😀 😀 😀 😀 som sa posmiala na tom 😎

my sme dnes mali kuraci perkelt s kolienkami a som navarila toho, ze i zajtra bude... a to som zajtra chcela robit opilcovu pochutku so zemiak.plackami... hm tak asi az v nedelu.... ja rada varim... i doma som varila za "mladi" teda ja uz od zakladky som skusala kde co doma uvarit... mna to bavilo a mamca i segra boli radi, ze nemuseli oni 😀 i teraz ma vcelku bavi, ked mam chut... ale i ked nemam, bo jest sa musi no... no moj manzel bol velmi vyberavy, kym mu mamka vyvarala.. no ked som zacala varit ja, tak mne zjedol vsetko... i to co nechcel a ja si urobila, tak ochutnal a uz papa... takze tak... akurat nemusi mastne masko, takze vzdy vsetko dokonale ocistene od toho... ale inak pohodicka

maji, jasne doma je doma... i ja by tak isla na slovač uz...

my asi zaciatkom marca pojdeme, ked stihnem urobit manzelikovi vsetky papiera a danove 😖

jani, slavi, kati i ja sa pridam k stretku.... jani aj ja chcem koncom maja ist domkov... no to este daleko,takze to len plany zatial...

malibuu7
13. feb 2009

ked ja pridem, tak vas nikde a ked odidem, tak vy pridete a žabotate do noci a ja musim potom len docitavat....

adrianamickova
13. feb 2009

ahoj moja tak ja vecer ked klud ticho,,,,, 😅

adrianamickova
13. feb 2009

no dnes mi soni poobede nespala,ale uz bola taka mrzuta......ale vana,kakavko na flasu,a o20.uz bolo ticho 😵

adrianamickova
13. feb 2009

bebenky caute zatial,neviem na 100 percent ale vikend nebudeme doma a to znamena ze nebudem tu s vami ☹

adrianamickova
13. feb 2009

mozem vas tu nechat same?nevyparatite daco??? 😉

adrianamickova
13. feb 2009

tak bostekujem deticky.... a ja si vas docitam,piste piste piste... 🙂
prajem pekny vikend,uzite si 😀 😀 😵

adrianamickova
13. feb 2009

a este jedno kuk na dobru noc 😝

adrianamickova
13. feb 2009

a este by som zabudla 😕
KRASNY VALENTINSKY DEN,VELA LASKY...POZORNOSTI,BOZKOV A PREKVAPENI ..... 😵 😵 😵

jankando
autor
13. feb 2009

Ahojte baby

Adi, snad nas mozes nechat same..snad nic nevyparatime.. 😀 😀
a coze coze..kam sa chystate na vikend?
Mne dnes John oznamil, ze darcek dostanem az na vyplatu, lebo vraj je drahy.. 😕 😨
on tiez asi az 😨 neskor dostane dodatocne i ked som nechcela riesit Valentina.. 😠

Maji, hej, ja planujem prist domov na 100% len kedy presne este neviem..ale chcela by som ,hej Ivi, koncom maja...az bude pekne slniecko ...teplucko.. 😉 Ivi..tak ta beriem , a Katku, Slavku za slovo a Maji ak budete i vy doma, tak i teba a Eni, i teba, ak budes nahodou na slovaci.. 😉 skocime na tu novu pizzku 😝
Adi, i ty mozes dosjt..sak z PO k nam to je len asi 2 hod autom..nie som is ista.. 😉 myslim, ze i menej....

jankando
autor
13. feb 2009

No a tiez Vam vsetkym prajem Krasneho Valentina..velaaaa laasky prajeme hlavne.. 😉

jankando
autor
13. feb 2009

Kati, tak sme boli dnes na nakup,
nakupila som tie smotany..dufam, ze to maju byt tie take sladke, ci ake to su..no prosto nie su kysle.. 😀 a kopec syra...takze zajtra tusim urobim tie zapekane cestoviny so syrovou omackou

Este sa spytam, ci moze byt tretia pridavka karfiol pre Petka?co myslite? mrkvu, zemiak a karfiol? 🙄

malibuu7
14. feb 2009

ahojte

krasny Valentynsky dnicek prajem 😎 😀 😎

jani myslim ze kludne mozes karfiol - kdesi som citala ze karfiol vraj naduva, no nikdy som o tom este nepocula, az teraz. Tak vraj stonka sa nema davat, iba tie vrsky-kucierky - ze toto nenaduva... ale ja jozkovi davala normalne i kusky stoniek a nic som nepozorovala,zeby bol nafuknuty abo co. ale aj kalerab je velmi dobry, fajny sladucky.... ten bude isto petkovi chutit. Ked ho tam kupis, ale snad ano.

jani tak to sa tesim velmi na stretko

jankando
autor
14. feb 2009

Ahoj Ivi

no maju tu kalerab, isto iste..len musim pohladat vo slovniku ako sa vola po anglicky.. 😉
ja kalerab nikdy nejedla..tak ani neviem ako vyzera.. 😀

jankando
autor
14. feb 2009

Sme akurat vstali, a tato sa k nam nechce pridat.ze je este unaveny.. 😠
ta sa mi nic nechce..... ☹ samej... 🙂

majka225
15. feb 2009

ahojte..nikde nikoho od vcerajska 😕

jankando
autor
15. feb 2009

Caute
tiez sa Maji divim, ze nik nenapisal... 😠
Ena tu chyba a to jej monologovanie..aspon by som aj ja mala co citat....tak robim citanie asi len ja vam.. 😠

malibuu7
15. feb 2009

ahojte a pekny dnicek prajem....
musim priznat ze vcera sme mali nadherny den... boli sme v nakupnom centre, muzik mi kupil dva tricka, tak uz chcem leto, aspon teplejsie, aby som ich vytiahla 😀 bol tam program tak sme chvilu kukali, fotila som sa s drobcom, (bo tatko nechcel, on nie je na take) no a vecer sme si dala sampano (iba take malinke tusim 2dcl 😀 ) no mne to bohate stacilo... drobco bol dobrucky...

dnes sme spinkali do pol 11, potom sme varili a teraz oddychujeme... drobco babci a deda 😎 pohoda den... keby som sa ucit nemusela... ale vela tomu nedavam, i tak sa to nestihnem naucit do utorka.... takze bud v lete ked mi povolia termin alebo za rok... co uz... zivot ide dalej... 🙂

jani neverim ze si nejedla kalerab... ta ja ked bola mala tak som ho zboznovala... a Petkovi isto bude chutit, lebo je sladucky, este mozno aj sladsi nez mrkva 😉 a vyyyyyborny....

hej ena tu chyba riadne, to ona sa na nas hneva? na mna mozno? ci nebodaj ju admin vyhostil? dufam ze nie 😕

katka755
15. feb 2009

ahojte zienky,tak ja som myslela ze uz dobre bude a my zase v noci bojovali,mala teraz zacala vrackat hlieny,celu noc sme nespali a ani teraz cez den velmi nemoze lebo ked lahne tak ju zacne dusit a strasne kasle az sa zobudi.

ja mam kalerab rada ale curovy......mnam

ivi krasny den fakt.ja taky den budem mat az ked tatko pride.............. ☹
baby mrzi ma e vas nestiham,uz s tesim ked budu zdrave,ale aspon vas citam to stiham ked na chvilkun zaspi

jankando
autor
15. feb 2009

Ivi
niee..nejedla..alebo aspon o tom neviem... 😕
Hej, ena tu chyba no.....admin ju nevyhostil....

Kati, ta to co stale, ze mas chore slecny? hm? tu som raz kdesi citala, ze aloe vera treba pit...ze vraj to dobre na imunitu..ale kojo zenam nie...
Ivi..ta ukaz fotka, ne?nech vidime aky ste mali krasny dnicek.. 😉

jankando
autor
15. feb 2009

My sme uz kupili druhu nabijacku na baterky, tak uz iba pockame na kocik a pofotime, 😉

jankando
autor
16. feb 2009

Caute baby
tak som pokukala na letenky na maj...tak okolo 26.05 je fajna cena..vlastne na kazdy datum je fajna cena.. 😀
no budem sa musiet po ponahlat s kupou letenky, b ceny stupaju kazdym dnom.. 😠
a kto vie ako dlho sa nam bude robit rodny list doma... 😠
dufam, ze do maja bude hotov

Tata soim pripravila, ze ideme na dlhsie.no nebol nadseny ale co uz...pre istotu nekupim spatnu letenku , keby mi bolo smutno, tak hned pocestujeme spat.. 😉

majka225
16. feb 2009

ahoj jani...a tvoj drobcek ake bude mat obcianstvo anglicke alebo slovenske? my ked sme vybavovali rodny list tak sme cakali 3 mesiace pokial ho poslali do BA a spät

adrianamickova
16. feb 2009

ahojte som tu 😅 len nemam cas....vecer som tu ako na modrom konikovi 😵
pozdravujeme vas z presova 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre