Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
23. feb 2009

Inak
Ivi
toho psika si cerpala z tej temy vo volnej diskusii?
bo ja dnes do nej nakukla a normalne ma insiprovala....sa pustim do toho papieroveho pletenia, len musim ,som zabudla, spajlu od bracha vypytat a lepidlo John zabudol tiez u brata...ale super to vyzera, takze sa pustim..aspon budem menej netovat
John bude rad...konecne si bude on moct kukat a stahovat filmy

malibuu7
23. feb 2009

jani i ja budem pliest z papiera.. uz som skusala rulicky robit 😀 ma to chytilo nejak teraz

malibuu7
23. feb 2009

hej hej presne ta tema... jak ta holka tam ma take kraaaaaaaaasne veci i to pergamono ci jak sa tomu nadava sa mi lubi, len treba ten plast kupit 🙂

jankando
autor
23. feb 2009

a v pohode to ide?
ja mam noviny doma, tak sa tesim, len tu spajlu a lepidlo musim dostat domov.. 😀
a fajne to vyzera, nie?

malibuu7
23. feb 2009

janus som myslela ze by som aj box na hracky mohla casom spravit a ked sa znici ta ma to nebude tak stvat, sak papierovy 😝 😀

jankando
autor
23. feb 2009

a Katus kde sa tula?co nepise cely den?
Hej, ta holka ma nadherne veci fakt... 😵

malibuu7
23. feb 2009

hej pohodicka to ide a vies co? zrovna dnes to davali v telke v Receptari to pletenie, takze to je aktualne velmi toto
no uplne uzasne to vyzera, vselijake veci i na velku noc i na vianoce i na bezne veci, proste super, vyuzitie je sirokeeeeeeeee

adrianamickova
23. feb 2009

o com je rec????i ja chcem

malibuu7
23. feb 2009

katka pisala mi na skype abola totalne znicena z dievcat, boli dnes vonku a davaju jej riadne zabrat,tak zajtra posiela Basku do skolky i ked su prazdninky 😝

malibuu7
23. feb 2009

adi neisla si spinkat? i ja isla 🙂

adrianamickova
23. feb 2009

uz meliem s posledneho..... 😔

jankando
autor
23. feb 2009

ivi
a to sa da poslat do skolky i ked su prazdniny?
to verim, ze ju vystavuju, babizne jedne.. 😵 😵
baby,ja dostavam druhy dych, len keby to male stvorenie vedla mna spinkalo.. 😖

mukky
23. feb 2009

Ahojte,aj my sme dnes boli na navsteve na obed,u svokrovcov.Uz druhy krat za 2 tyzdne 🙂 a v sobotu ideme k svagrine 🙂 Mali sme dnes borsc,vyprazane kuracie prsia so zelerovymi hranolkami a jablkovu strudlu uff 🙂 Velmi sa tesii z malickeho,minule dostal hrocha plysaka,dnes rifle,oni maju vnucata v Chorvatsku,tretie sa ma narodit,a tu len nasho maleho.Ale stedri su ku vsetkym vnucatam a detom i k neveste 🙂 ked idu do Chorvatska,ledva sa im zmestia darceky do auta,no a po troch vnucatach sa ma narodit vnucka 🙂 uz sa aj ja tak tesim na malinku 🙂 v lete tam pojdeme,najmensi ma skoro 2 rocky a este sme ho nevideli ☹ len cez kameru.Ale maly sa aj tak najviac vytesoval zo sacku sustaveho 🙂

mukky
23. feb 2009

Malibuu a tie pirohy som zabudla napisat,aj my robime so zemiakmi plnene a nato cibulku a slaninku.A lekvarove len otec jedava,manzel nemusi vobec,takze mamka ak urobi je vsetko pre mna 😀 ja rada varim ,ale tieto pirohy som robila len raz,a raz pelmene,na tie k svokre chodime na pelmen party,tak to volame 😀a dedko bol z Niznej Polianky a aj s kyslou kapustou robieval,a vo Verlichu 🙂 som este nejedla.A babka mi urobila cibureky,to su plnene take velke mletym maskom a vyprazane,ale som hladnaaaaaaa,idem si dat jogurt,manzel pije kavu,a malinky bude papat o chvilu jablcko ,snad i s hruskou ked uz zmakla.

malibuu7
23. feb 2009

dobre ranecko prajeme...

jani ano, nejak tusim robia jednu triedu v niektorej skolke a ta funguje... aspon tak nejak mi to katka vysvetlovala 😉 len ci ju tam naozaj odprevadila,to netusim...

no mukky pekny vikend ste mali.... my sme mali drobca u svokrovcov (ale kedze je to len tu kusok cez cestu) tak pohodka... inak by som ho nedala... aj to len na par hodin tam bol...

ja dnes ranajkovala chlebik s maslom a sunkou a drobcovi som obcas dala hryznut chlebika s maslom bez sunky... len tak trochu lebo som ho na posteli este kojila... no na obed mu chcem spravit zeleninku s kuracim a pohankou, ked budem stihat, bo my musime pred obedom este vonku... jemu sa tam tak fajne zaspava...
tie pelmene su co?

mukky
23. feb 2009

Pelmene su cestoviny male ako napr.torteliny ..a su pnene masom.Varia sa a potom sa maslom pomastia,a mozes aj do pretlaku si to namacat,divne to znie,ale pasuje to k tomu.Alebo si nato nastruhas syr,ale to by ma asi Ukrajinci zahlusili 😀 ze takto im kazim to jedlo 😀 ale mne to tak obcas chuti 🙂 Ja som kupila cerstve spenatove listy vcera,tak skusim dnes malemu pridat do papania,tak uvidim,ale len trosku ci mu bude chutit.Urobim radsej 2 alternativy.Spenatik podusim a pred tym sparim,no este som to nerobila,tak radsej si to niekde poyriem ako na to.

adrianamickova
23. feb 2009

tu som........ahojte

malibuu7
23. feb 2009

ahaaaaaaa pelmene... no nejedla som to este nikdy.. 😒 ale ochutnala by som...

u nas spenat este nebol... ja ani neviem ako na to...

baby tak som v predoslom prispevku kecala, nie pohanku som myslela ale kuskus... takze dnesny obed bol zeleninka (mrkva,cuketa,kalerab) + kuracie masko + kuskus a spapal mi riadne vela... no tak parada... a dnes som kupila kukuricne chrumky, tak ten ked uvidi sacok s nimi, hned sa natahuje a chce... no to je len taky oblbovak, z toho sa teda nenaje 😉

mukky
23. feb 2009

malibuu7 ahoj,ja idem varit tu kukuricnu kasu s jablckom,dnes sme mali kuracie masko+kel+mrkva+kalerab+spenatik a chutilo tiez 🙂 Len keby tolko neskakal a netesil sa pri tom 😀 my papame aj 2o min koli tomu,snad i dlhsie 😀.Tie kukuricne chrumky si kupujem aj ja ako oblbovak 🙂 take velke balenia ,ale tie farebne,sladke,ked mam chute na sladke,je to trosku zdravsie ako cokolada,ci moja oblubena zmrzlina.Manzel vcera nakupil asi 6 sackov,ja som to nikdy ale nejedla,az po porode,a este to striedam so sladkymi burizonami,ale tie doma nemam,nemaju ich vsade a vcera ich v obchode nemali ☹

jankando
autor
23. feb 2009

Ahojte
tak vy len vyvarujte jak dive a mne sa tak nechce
teda Petko ma varene stale, ale nam sa tak nechce..teda mne, bo John stale nieco skuchti. 😀
ale mam na rovasi ten recept od Mukky, tie rezne cinske a tiez jeden recept z temy lacne recepty, myslim ze njak zemiaky ,kapusta, kuracie smotana, a to na pekac sa vrstvuje ci ako a vyzera to byt fajne... 😉

jankando
autor
23. feb 2009

Musim ist do obchodu ten kalerab zaobstarat

Ivi..s cim ste davali kalerab?
no a spenat je ina fajnovka..mnam..mamka kupovala mrazeny myslim a robila nam mozocek z toho..viete co je to mozocek?nie? teda spravne sa robi z karfiolu, ale mamca bola asi happy, ze sme vobec spenat vyskusalli.. 😀

Inak, pamatam, ze ked sme boli maly, tak mi vcelku chutila cuketa..(dufam,ze dobre pisem) obalena v trojobale ako rezne..to by som si dala.. 😝 😝

adrianamickova
23. feb 2009

ahojte ja sa zastavim......amka mi este nespi,nemozeme najst dudku
ale teraz ju tu mala nechapem kde ju smarila??? 😕

jozino24
23. feb 2009

ahojte svidnicanky... vraj ste ma tu ohovarali... hihi

jankando
autor
23. feb 2009

Ahoj Jozino
vitame ta tu....
neohovarali
len obdivovali.. 😉

jankando
autor
23. feb 2009

Adi...
ja tak stale hladam dudku tiez.. 😀
idem kupkat.....tak sa udomacnite....
potom citnem..co ste pisli.. 😵

mukky
23. feb 2009

Ten listovy spenat som kupila 1 krat cersrtvy,listky.Sparila som ho vodou vriacou,a pridala na koniec k ostatnej zeleninke ked sa varila.Ale moze sa i podusit na vode trosku.No a mrazeny lubime obaja s manzelom,na cibulke ,vela cesnaku a pomiesat na zjemnenie so sladkou smotanou,ci s mliekom.A varene zemiacky a volske oko,taka klasika.Mnaam 🙂 Ale uz budem kupovat aj takyto spenatik,aj do cestovin si dam.A uz aj recepty som si dala do oblubenych poloziek s cerstvymi spenat,listkami.Karfiol vyprazany zboznujem s kasou zem.i tak studeny do ruky 😀 A robievam aj zapekany s postruhanym syrom,a ak mam aj brokolicu pomiesam ,ci to alebo to len robim a k tomu zemiaky,joj take mnamky na vecer 😎 😎 pojdem si po jablko a budem kludna 😀 A aj ako mozocek je fajn,aj ako fasirky so sojovou drtou ho robievam,len skoda ze teraz neni tak vela casu na varenie,ked som sama doma,uz cakam na ohradku,lebo maly lezie vsade neskutocnou rychlostou 😀 teda plazi sa 🙂 A tekvicu a aj cuketu milujem v lete tiez,na kruzka nakrajanu,ale ja ju robim v cesticku.Aj na studeno fantasticke,a tekvica nam rastie v lete na chate,takze super,ale privarky nemusim az tak velmi,len manzel.A par krat som robievala plnenu tekvicu,pozdlz prereyanu a vydlabanu,a napnit mletym maskom a syrom navrch postruhanym,ODPORUCAM 😀 Malibuu ty mi mas tiez nejaky receptik napisat,tak cakam 😕 😵

jozino24
23. feb 2009

noo dakujem za obdiv... aj ked nieje co obdivovat... musim sa starat ved je Lilinka moja... a nielen ze musim ale aj chcem... moj obdiv patri kazdej slobodnej mamicke... viem ake to maju tazke...

adrianamickova
23. feb 2009

slobodne mamicky povacsine ostavaju byvat s rodicmi ...si myslim....
nejaka ta pomoc najblizsich....sa rata 😵

malibuu7
23. feb 2009

dobry vecer,

tak tu uz veselsie ako vidim 😀

ja som maleho davala spinkat teraz vecer snad na 4krat. stale sa budil, nechapem... robila som mu kukuricnu krupicu, tak neviem ci mu to sedelo na zaludku abo co... i na nocniku si nakoniec posedel, vykakal sa pekne a uz spinka, tak dufam ze do ranka... 🙂

mukky hej hodim nejaky nas domaci receptik niekedy, ale ked nejak nestiham vobec, cim to je?

jozino i u mna mas velky obdiv... a mas super meno 😉 😀 nejake mi je veeeelmi povedome 😵 😵 😵

mukky
23. feb 2009

malibuu neviem cim to je ze nemas cas 😀 😀 ,aaaale ja ho tiez cez den nemam,len niekedy a ty sa vecer musis ucit a ja nie,len ja vecer robim vsetko naraz tiez,preto pomaly odpisujem...nahadzujem a editujem inzeraty asi na troch miestach,popri tom ich vypisujem,fotim vecicky,zmensyjem fotky,odpisujem na maily,studujem vsetko o strave a deti co sa tyka😀 no som to stale ja 😀 ,kukam recepty,prispievam do fora,atd atd..mozno sa mi aj z hlavicky pari 😀 a este kukam spatne programy co cez den a vecer nestiham kukat od narodenia mojej lasocky 😀 este som jedny spravy nevidela,a politika to je moje 😀 tiez....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre