Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
14. máj 2008

no ja som si nohy podkladala v spanku stale, lebo aj kvoli tej segrinej tromboze... ze vraj to ma dedicne ale nevieme po kom...

jankando
autor
14. máj 2008

no to segre povedz nech dava pozor...fakt...
nehccem strasit, ale spoluziackina matka zomrela na trombozu.(ona bola ale veeelmi tucna, ale halvne na nohach....)..a jej dcera (moja spoluziacka) stara ako ja, a uz teraz tym trpi..ked som bola doma tak som jubola navstivit a chudak , na marodke je, aeste dlho bude a nohy -stehna cele obviazane a ze jedno stehno ma viditelne hrubsie nez druhe..take smutne to je.. 😢

angienka
14. máj 2008

no ani my ...sme mohli akurat ranajky na vianoce a pak ze musis do vecere vydrzat a uvidis to prasiatko 😀 no ja som vzdy odzobla ved to tak vonalo po celom dome 😉
normalne tak lahko to je mrazene a dokonca uz maju aj take co su na platky ze nemusis uz ani valkat-len pomucis trosicku a naplnis das piect co na najvyssiu teplotu a na chvilu aby sa ti neotvarali....a mnamka...ja stale aspon 3plechy urobim 😀

malibuu7
14. máj 2008

hm, ved toto. ona robi casnicku uz dlho, vlastne ona nic ine snad nerobila... ale v lete s tym chce seknut hlavne kvoli zdraviu

malibuu7
14. máj 2008

eni a co znamena na chvilku??

angienka
14. máj 2008

fuuuha tak to hej to je hrozne zeny...no ja nevykladam vobec,tak asi je uz nskoro zacat 😝

malibuu7
14. máj 2008

ale ked nemas problemy tak v poho

angienka
14. máj 2008

no ked mas uz nahriatu ruruja to davam vzdy tusim na 250stupnov a hned ked chytaju taku zltkastu farbu no ide to strasne rychlo ani nestiham dalsiu varku naplnit a uz su hotove-to snad ani 5min neni...bo moja maminka robila ale take jak rohliky listkove a vzdy jej ekvar vytiekol...treba na vysoku teplotu a na chvilu...

jankando
autor
14. máj 2008

no eni, len zacni.. 😉
iinak Ivi, ja tie enine skusala, ale som som nemotorna, a mne sa to nejak akokeby nedopieklo ci co a aj pootvaralo, ale inak dobe bolo.. 😀 😝

malibuu7
14. máj 2008

no musim i ja skusit, asi zajtra urobim, lebo musim kupit cesto

angienka
14. máj 2008

a sa to isto oplati bo jak vidim tie ceny satociek v obchod a ja to listkove zboznujem,tak si urobim a je to fakt rychle-okolo 12-16kc stoji jeden balik tak ked si vezmes 2 a k tomu lekvar tak to mas za 50kc a napecies z toho do bludu...

angienka
14. máj 2008

jani isto nesi nemotorna,nevadi ak ti to na 1x nevyjde...mozno slabo vyhriatu trubu si mala-ja to v pohode otvaram a nakukujem mne sa raz neprepiekla strudla-lebo tam je stocenych viac vrstiev toho cesta tak jeden zavit bol surovy-to sa musi dlhsie nechat tam tusim pisu 20min ale to by bol uhlik...

angienka
14. máj 2008

ja este najma ked plnim jablkami tak ich picham s vidlickou-lebo tie jabka su stavnate ak ono sa to zvykne otvarat ale tak mi to vychadza vzdy pekne sa mi nestalo tu nikdy zeby sa mi otvorili...

malibuu7
14. máj 2008

joj vy viete narobit chutky 😒

angienka
14. máj 2008

jablckove by som si ted dala...ale jabka nemame a aj tvaroh som vsetok spotrebovala...minuly tyzden som piekla kazdy den tak vsetky zasoby sli...no mam len lekvar a nutelu...

angienka
14. máj 2008

no ja i sama sebe 😉

malibuu7
14. máj 2008

no ved tie ceny v obchodoch su sialene, a to cesto minule v akcii za 7 kc mali,viem lebo svokra casto pecie z toho

angienka
14. máj 2008

normalne by som si dala segedyna a potom este jabkovu strudlu...jaaaj no asi zobudim muzika nech klusa do kuchyne 😀

jankando
autor
14. máj 2008

ja robila eni minuel plnene tavrom, bo ja rada take z obchodu , on iboli upecene, ale z vnutra od tvarohu namocene, tak sa zdali , ze nie su dopecene..ale spapali sme s johnom..chutili mu..i ked sa nevydarili.. 😀

angienka
14. máj 2008

no tu mali za 6,50 a este maju v kaufe ale to len male 200g,som poslala muzika nech vezme 10 a pak jak som videla ze to je take mikro balenie ta sme vzali len 3...

angienka
14. máj 2008

no tak to neviem a ty s tym klasickym asi tvarohom s robila-ten som nevidela uz roky...ja kupujem tu uz v tegliku taky jak rozmixovany a dam tam vanilku,skoricu,hrozienka a je super-ne taky jak ked vajicko tam davas...aspon ja som si zvykla na tento...

jankando
autor
14. máj 2008

nie, tu nenejdem klasicky tvaroh, tu je mixovany, jemny..sak i ja som tam dala vanilku, skoricu nelubim , hrozienka nelubim,

angienka
14. máj 2008

tie platky su najlesie ale myslim ze stoja 16,90-ale nemas ziadnu babracku som to len na denku robila prerezala na polku a naplnila-ani kuchynu som nezasvinila...proste taka rychlovka...nieco by sa mi zislo,ja rada take rychle mnamky robim 😒

angienka
14. máj 2008

tak neviem a nenechala si hrube cesto???Ze sa to neprepieklo?To uplne jak pirohy ja i kadejake tvary robim,take tenke...fakt neviem cim by to mohlo byt...

angienka
14. máj 2008

a my tu mame taku staru trubu ze som sa obavala ako na tom budem piect ale je dobra...tak neviem mozno to aj v tom bude...

angienka
14. máj 2008

tak ideeem 😎

malibuu7
14. máj 2008

eni kam ides?

jankando
autor
14. máj 2008

nie nei, ja som tiez len tie vyvalkane platy kupovala ☹

angienka
14. máj 2008

jaaaj sak chute som mala ta som zobudila muzika aby navaril...no a ja som i upiekla tie satocky...

angienka
14. máj 2008

no zeny ja ze budem mat co citat a vy ste to zabalili spolu so mou 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre