Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
21. mar 2009

ech baby čaute... ta u zamenu riešite? no zajtra bude dobra... v nejakom greckom karavane, tak som zvedava...
ja som v školičke.... ale ešteže tu chytam net... tak robim 10veci naraz no 😝
vcera som prisla domov zo skoly a taaaak ma hlava bolela... ze som ani na drobca naladu nemala... mi vadilo jak knucal... a tak som mu chybala ze potom sa len po mne valal a mojkal sa... objimal... super to bolo
a viete jak ma zlosti??? ja ked mu poviem MAMA (chcem aby povedal ) a on hned ze BABA a tak ma stale zlosti... no akonahle chce ist na ruky, alebo sa mu daco nelubi tak vtedy aj MAMA vie povedat 😠

malibuu7
21. mar 2009

a vonku tak krasne svieti slniecko a ja musim v ucebni sediet... booooze a to az do 20:00 🙄

mukky
21. mar 2009

ahoj malibuu,tak to Ti nezavidim v ucebni trcat.. 😒 ale raz toto vsetko prinesie ovocie,ved uvidis 🙂 nas maly len baba ,tata uz davno nepovedal,a take jeho veci hovori 😀 a neskutocnou rychlostou stvornozkuje 😀 😀 ale uz zacinaju fanty 😀 ak mam nieco v ruke co nemoze,zacne plakat,aj ked mi nieco cmajzne a ja mu to zoberiem 😕 😀 ale uz mu pekne hovorim ze nono.....ale to ho prejde hadam,a ak bude starsi tak vysvetlim co moze a co nie....a ked lezime stale mi chce tahat vlasy,au au 😀 aj teda taha......a on aj ten najtensi vlas zbada a potiahne mi ho 😀 😀 dnes sme sami,musim ist pratat a neskutocne sa mi nechce.....aj varit este pojdem aby mal manzel na vecer co papat,a co ivi varis zajtra???Alebo ostatne baby.....rezne sme mali nedavno,aj kurca aj cestoviny s masovou omackou,tak uvidim...asi kuraciu pecienku s hranolkami alebo v placke zemiakovej...ako manzel povie ze chce....pekny den prajem,aj u nas je pekne slnecno,ale fuka studeny vietor...ivi ake to je ked uz maly chodi...si nonstop v pohybe?A nebojis sa ze spadne atd...napis ak ti potom cas dovoli...

malibuu7
21. mar 2009

juuuuuj casu mam habaduru 😝 lebo vobec nerozumiem co nam tu vyklada uz tretiu hodinu 😅
no vobec netusim co zajtra na obed... manzel bude v praci, tak nemam ani sajnu co spichnem... asi daco rychle len... vecer vymyslim,musim kuknut do mrazaku doma... 😉
no je to uzasne ako si cupitka... normalne sa dostane cez obyvacku na chodbu a pride za mnou az na zachod... po dvoch samozrejme... je to suprove... nebojim ze sa spadne... ved aj spadne... ale on ked uz spadne tak pekne na dupku a uz sa vcera aj prvykrat postavil sam zo zebe bez akejkolvek pomoci a isiel sam... 😵 hlavne ked spadne tak neplacka, on uz je zvyknuty na taketo akcie... lebo ja sa len zasmejem z toho, on len kukne na mna a tiez sa pousmeje... 😀 a pokracuje dalej... takze ja az tak v pohybe niesom... ale stale drzim oko na nom, keby nahodou nieco..

jankando
autor
21. mar 2009

Caute babuchy
tak vy takto cupitate hej? 😵
i moj uz fanty ukazuje, nechce sediet ani za bozicka..teda trosicku posedi a potom sa napne, zaprie jeho malinke nozinky a uz funka, on chce stale len staat.. 😠
a jedlo..ked nas videl mekac jest, ta to ste mali vidiet..s brachom sme mali mekacovu party minule a on len tak cucal v stolicke co papame a ja mam taky zvyk mu vsetko prilozit k peram nech oblize..ale jest samozrejme ze nie, sak jak by to i pokusal.. 😀 ale keb ste videli jeho ocicka jak som mu tak zlahka prilozila burger a tymi malymi rucicakmi jak mi ho chnapol...som ani nevedela kedy ako a on uz drzi moj burger v ruckach.. 😀 to bola fuska mu ho vydriapat z ruk, nechcel, burger na marne kusy .. 😀
zlatulo.....
a bracho jak videl , ta hotovy, ze on by mu najradsej dal, bo ho nechce vidiet plackat ze on take nemoze..ta povedal, ze jak bude vacsi, tak si budu dvojka chodit do mekaca.. 😉 😝
Uz sa tesim ako bude nas cupitat....
pocasie mame nadherne...
tato bol vcera vonku s Seanikom
fotky su na azete alebo facebooku ak chcete kuk 😉

mukky
23. mar 2009

http://archiv.nova.cz/multimedia/vymena-manzele... tak toto odporucam 😀 😀 😕 🙄 😲 😖 😠 😝 🤐 😵

mukky
23. mar 2009

inac ahojte,mame sa fajn,len maly nejak poplackava po ulozeni na spanok...a ako vy...

adrianamickova
23. mar 2009

baby caute,dajak nestiham,zase sme boli u lekara 3hodiny sme cakali
umyla som dnes okno...3okno,mam novu zaclonu 😵
este cakam muza aby my odmontoval garnizu....deti dnes .....ako z divych vajec 😀

adrianamickova
23. mar 2009

zaclona visi,popozerala som na telku...a idem spat
mozno bude modry sen 😉

adrianamickova
23. mar 2009

vacsinou si napamatam co sa mi sniva 😕

jankando
autor
24. mar 2009

Adi, ty si sikula
esteze nam tu chodia umyvat okna a nemusim sama. 😀 i kosit travnik.i pratat chodbu vonku 😀

Ale dnes som opat zehlila, bo segra dojde, tak musim vsetko do pucu dat.fuuuu 😠
tritisic veci som pozehlila..a este som si i navaarila...a este ma caka koopa veci.. 😠
a zajtra ak vstanem rano, tak nakup a piect kolace... 😠

mukky
24. mar 2009

jani a co si varila??A preco ak vstanes rano?nemas doma petka ci ako?kukni tu zamenu co som tam hodila 😀 😀 😲

jankando
autor
25. mar 2009

Mam doma Petka, ale ja spim dlho..
rano si ho berie tatik do obyvacky a ja dospavam.. 🙂 😉
ja som strasna rano

NO kolac je uz upeceny, len som to prehnala s tvarohom a neviem teda, ci bude dobry.. ☹
Ale nevadi...
este tu slanu tortu chcem a segre som kupila torticku, uz len dozdobit, izbu mam uz vyparadenu..sampanske rano dam chladit..romatnika cista.. 😀 😀
Idem este jeden kolac upiect, ze hrnciarska bublanina.. 😀 taky obycajny hrncekovy.. 😉

Uz mam vsetky zmeny kuknute.. 😉
a tamta holka super si zije, nie?, mne by bolo dusno v karavane, ale to slniecko, teplucko, more..to asi za to stoji.. 😉

jankando
autor
26. mar 2009

Som maximalne unavena , aj na sprchu som leniva, John tiez.. 😠
dnes sme od rana buntosili obaja a pratali jak divi.. 😲

adrianamickova
27. mar 2009

ahojte baby.....3strana dole?co to ?
ako sa mate,ako detusiky....pokroky?rychlo piste....
nas sa choroba drzi zubami nechtami,amky teda....my odolavame zatial...
dnes na doktor postrasil ze to moze byt aj mums 😨 😠
amka ma uz tyzden zapalene zvacsene uzliny pod usami,ako orechy 😠

adrianamickova
27. mar 2009

cely tyzden sme chodili k doktorom...brali jej krv z palceka a sonicka zlatusik solidarna...tak plakali spolu 😀
ale naozaj velmi sa rozplakala,ked amalke pichla sestricka do prsta...utisovala som ju este v aute..
co tam zabijacka ....nic,ale ked ublizuju sestre 😀 😀 😀
a na druhy den jej brali krv zo zily....zo zilky maluckej,a to som uz rozdychvala aj ja 😀 😀
vysledky budu az v utorok,tak uvidime co nas este caka...
a z nosa jej ide,strasne...ani bublifuk nam netreba
soplikova bublinka z jednej nosnej dierky,aj z druhej....
a chrape....moja budi sa na to tazko sa jej dycha...
no ta tak sa mi mame....sonku som dnes odviezla k mame nech sa aspon v klude vyspi...

adrianamickova
27. mar 2009

ja som dnes zdriemla poobede s nou tak sa teraz hrajem na spisovatelku 😀
pocasie je hnusne....fuka vietor,chladno.....kedy pride jar a aspon nad 10 stupnov?a slniecko???

adrianamickova
27. mar 2009

mukky....ta zamena uz isla u nas skor.....
chudak Justina 😀 ....zlata bola 😵
vy by ste sa dali nato?...ja nie

adrianamickova
27. mar 2009

zhanam saty na tu svadbu...pre sonku,
a musia sa tocit 😀 nemate dajaky typ?na 4roky...za rozumnu cenu?

mukky
28. mar 2009

adi ahoj,ja tie zameny poznam vsetky,to su z archivu 🙂 rychle uzdravenie prajem,joj nech ste zdravucki......nam idu vzadu zubky,ma to cele belave,stvornozkujeme a uz uz sa postavi coskoro 🙂 teraz sa zobudil,a nie a nie spinkat,poplckava,je v kociku....ani som si nestihla lahnut,rano budem grogy 😒 co uz...a ocko ma nevystrieda,bude spat po nocnej,a to nas caka zajtra velke upratovanie,maly ide koli tomu ku mojem mame aspon na 4 hodky.....baby ja tuzim po dietatku.....ale viem ze by to asi bolo skoro.....hmm

malibuu7
29. mar 2009

ahojte zienky...
tak u nas tiez choroba hnusna... adi soplikove bublinky i u nas funguju... cez den ako tak ale v noci sa mu tazko dycha... i teraz mal problem kym zaspinkal.
ale hlasim jar u nas... v sobotu sme boli v pardubiciach bolo 15st. a dnes sme boli v prahe a tiez fajne uz... len popoludni zacalo prsat no, nemuselo, ale co uz.
inak jozko uz nie chodi, ale beha... a konecne to moje vytuzene MAMA pouziiiiiiiiiiiiva 😵 😀 a zacina opakovat vsetko po nas... teda ked mu ukazeme ze AKO JOZKO SPINKA (polozim hlavu na vankus) tak aj on hned a zlatko male aj odfukuje pri tom... a pocikanu plienku minule odniesol do vedra na plienky 😀 a najlepsie ked otvori to vedro, tak my mu stale hovorime ze FUUUJ AKO TO SMRDI a on bobacik moj tiez fuuuuka o dusu 😉 a este staci aby niekto zakaslal a uz kasle aj on... no podareny je riadne... uz by som mohla aj nejake nove foto pridat, bo mam ich toooolko panabeka
vcera som sypala granko zo sacku do nadoby a on tam strcil rucku, tak to ste mali vidiet jaki sme boli obaja spinavi - cokoladovi... 😀 aj foto mame... a taaaaaaaak sa olizoval...
inak uz varim take polievocky aby aj on mohol papat.... a chutia mu velmi... vcera sme mali pirohy... tiez mu velmi chutili....
Ale mame jeden problem, cely chrbatik ma vysypany... uz sme boli aj u dr. tak mame taku vonavu masticku, ale nejak nezabera, tak rano idem znovu. uvidime no.

Adi prajem skore uzdravenie malej... joj hrozne to je ked su deturky chore.
Peti vela sil pri zubkoch...
my slintame jak o zavod, uz nejaky ten tyzden ale zatial nic vonku, no mam podozrenie na nejake zadne, kedze tak dllho slinta... je to mozne takto? ze zadne vyjdu skor, nez niektore bocne?

malibuu7
29. mar 2009

joj tak som sa krasne rozpisala, ze este pokracujem... ako som bola pred tyzdnom v skole,tak mam toooolko uloh, ze neviem neviem kedy budem pisat prace a ucit sa este... a to zacina byt teplo tak to uz vobec nie...
no tesim sa aby bolo este viac teplo, tak to uz budeme chodit s drobcom po vonku, nech trenuje chodenie aj tam. 😎 Ech baby uz len 2 mesiace a mame rok... to snad nie je pravda ako ten cas letiiiii 😕

malibuu7
29. mar 2009

adi jeden typ na saticky by som mala... na pozicanie... ale myslim ze sa netocia... sice netusim na kolko rokov su... ale v 2velkostiach by boli... su marhulkove, na snurovanie... proste prekrasne... sila ich katka, co tu pise... a mali ich moje neterky na nasej svadbe, hodim foto do albumu 😉

malibuu7
29. mar 2009

takto vyzeraju tie saticky... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... marhulkove, vacsie alebo mansie... alebo oboje... 😉

adrianamickova
29. mar 2009

malibuu...diki...urobim kuk 🙂
uz som urobila....jej jake male labky...pekne fotky,pekne ste rodinka
🙂

malibuu7
29. mar 2009

supla som fotku tam kde bolo miesto... kebyze si mala zaujem o ne... tak pisni... kedy to idete na tu svadbu?

adrianamickova
29. mar 2009

uz vidim...pekne,ale netocia sa 🙂
dakujem...a nevesta si ty?...
uz som sa zaregistrovala na babybazar,minibazar...a pozeram a pozeram...kolko toho je...wwaauu
a pre male babatka,vedela by som kupit...nasla som nieco...uvidim ako sa ozvu majitelky,
pekne chcu len poziciat...
a vooobec mi nejde otvorit ten minibazar,vzdy ze erorr 😠

adrianamickova
29. mar 2009

koncom maja,to by uz malo byt teplucko...
🙂

adrianamickova
29. mar 2009

dakujem za tip,postiskaj JOZINKA,bosam bosam...zlaty je 😵

adrianamickova
29. mar 2009

C:\Documents and Settings\ada\My Documents\My Pictures.....ukaze to???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre