• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
ja pozdravujem krstnú a celú rodinu vo Svidníku....
a mladomanželov MARIU A JANA....možno si prečitate
dva krúžky zazvonia,dva hrejivé stisky dlaní,to dvaja ludia sú jedným menom podpísaní
ku šťastiu k všetkému,čo je pre vás krásne,príjmite naše blahoželanie,tak aké boli vaše prvé spoločné kroky
nech ubiehajú všetky vaše dalšie roky :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ako sa mate?my sa mame super,vsetko v poriadku,chodime aj plavat,ale maly si este nejak nezvykol,cely cas skoro mrnci :unamused: ,ale ved hadam si zvykne..
a kto sa to bral adi?Tym co ste mali ist na svadbu si vravela ze svadba rusia,ci?
31. máj 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau mukky
svadba bola,ale len mladomanželia a 2 svedkovia.....
nevesta ja mojej mami krstňa,patrilo by sa....tešili sme sa....
31. máj 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :slight_smile: a ako sa mate?
31. máj 2009 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plavanie je super určite si zvykne :slight_smile:
ja by som tiež niekde skočila do vody,my sme mali na dvore len detsky bazen,dievčata sa čapali :grinning: :grinning: :grinning:
ale aj včera bol brat umyť auto na dvore a moje kočky využili moment a polievali sa studenou vodou,a to nebolo voooobec počasie,to sa im pačilo mokre od hlavy po päty :angry:
31. máj 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ach tie deticky :slight_smile:
31. máj 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemala som dobrý týždeň,ale ide to....
31. máj 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super ze byvate v dome,mozno aj my raz budeme,ale len v takom kde dole nie su okna len hore na poschodi,lebo ja by som sa strasne bala :grinning:
31. máj 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dufam ze nic vazne :confused:
31. máj 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amalka mi pokašluje....asi dosledok :confounded:
chystate sa stavať?alebo kúpiť dom?
31. máj 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,to len take uvahy boli zatial,ze mozno o par rokov...zatial chodime na chatu s malym a tam sa mu velmi paci :slight_smile: ,lozi si po travicke kolko chce :slight_smile:
31. máj 2009 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacina nejaky film,ale uz sa trochu bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,tak neviem ci dopozeram :grinning:
31. máj 2009 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem pozerat,ahoj budte zdrave....
31. máj 2009 o 00:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked lozí tak je este dobre,je to milé...ale leto travička a svoj dvor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja už musím davat retiazku na dvere,kocky sa mi dostanu všade,otvoria dvere....
len striehnem :sunglasses: :grinning:
31. máj 2009 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2009 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHojte dievcata

Kati..no bola som uz doma, hej...len na 3 dni, uz som spat..ale asi sa budem koncom juna chystat zase..uvidime
Prajem pekny dnik..
31. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocandy, tak som precitala co u vas nove... konecne ste sa ozvali :wink: u nas asi vsetko po starom, akurat z jozka cim dalej vacsi zbojnik rastie. v piatok sme oslavovali narodky a tuto sobotu budeme zase, ale na slovensku aj s druhou babkou a dedkom. tak sa tesim.
Adi, to musis naozaj velmi stirehnut na kocky, vymyslaju riadne co? Adi tak dievcence sa tak tesili na svadbu a nic z toho nebolo? juj, to je skoda. ale v satickoch sa paradili doma asi poriadne co?
no mne jozko zacina liezt po vyskach, len aby sa mohol na daco postavit a hned je hore. aj na chladnicku sa mi splha, ved musim pridat foto jak mi na nej visi. chjo.
ale Katka by sa mohla pochvalit s Tamkou, a prve krocky ako si uzivaju... :sunglasses:

jani a vybavila si vsetko co si chcela doma?
1. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, vy ma tu nemate rady :unamused: vzdy ked ja nieco napisem, tak sa tu nikto niekolko dni neozve, pekne od vas :pensive:
2. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malibuu....ja som tu,do teraz som ukladala pradlo,dnes sme boli po soničku u babky,aj u jednej panej
tak za dobru cenu nam dala 2 vrecia šatstva po dcere,ale velkéééééééé,kým moje vyrastu....
tak sa chystame do svidnika tam to dam krsnatku...ona už je velka kocka,koncime 1rocnik :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ani velmi nie,nevymyšlali moje dievčata,vedia že mame šaty v skrini a ked si zapneme cd...novú vanesku :slight_smile:
tak si možme obliect aj saty,ale verim že dajaka slavnost sa este udeje, :slight_smile: :slight_smile:
3. jún 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vobec som sa ja pozdravila?caute ....maminy :slight_smile:
dnes sa amalka hrala na dvore hadajte s cim?s kaciatkom :grinning: :grinning: take male chodilo za nou,ona ho mojkala,ale skoncilo to smutne :frowning2: len som po cosi skocila dnu a moja amka otvorila psom a ham,kacka je v 7nebi :confounded: ,nevadi
ale zlate kača bolo :frowning2: :frowning2: a amalka za nim velmi plakala,este nechape vela veci a robi si po svojom.....
3. jún 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani....no veru chýbala si nam,si mala dat vediet som ti mohla prist aspon na cestu kývat....
napiš ako to zvaldli tvoji fesáci?
3. jún 2009 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malibuu....no nase decka maju taky vek ked chcu vsetko sami skusat,a vsade sa dostat....
amka si sama dvere otvori a ide von,ja ju hladam....a ona aj na branku pred dom vyskoči,mava autobusom a vsetkým zdraví AHOJ,DOBý DEN :dizzy_face: :dizzy_face:minule na sudeda volala,že rýchlo lebo vyšla na auto na kapotu a hore si stála si hore a pozera na susedove holuby,no kaskaderka mi rastie a este si toho užijem...
idem lahnut,lebo rano ideme k doktorovi na ortopediu asi po vložky do topanok,amalka ma ploche nohy...
zatial pa,dobru noc :slight_smile: :pensive:
3. jún 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mam doma brata z anglicka,sa velmi tešime :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej adi, tak som sa pobavila na tom jaku kaskadeeeerku mas doma. a kolko ma vlastne Amka rockov?
kacicky mi je luto no.
3. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,malo 2 aj kus :slight_smile:
dnes bolo hnusne počasie,pršalo,ale ako vykuklo kus slničko boli sme na dvore hrat tenis,detský :slight_smile:
3. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute babuchy

Adi....
no moji chlapci to zvladli bravurne, dokonca mali i pansku jazdu,, johnoych kamosov z prace...fotky som dala na fb ale nekvalitne,lebo fotene len mobilom
Petko rastie ako z vody, kuceravi sa vraj ako ja ked som bola mala (to mi sestra povedala) a zbojnik to je ..krici, nadava a nejako sa rozplakal....za vsetko co mu zoberieme z ruky, a zacina z neho asi byt mamina cicka, coz ja nechcem aby bol rozmaznany, ale neviem tomu nejako zabranit..hracky ho vobec nezaujimaju, rozpravky v telke len tak na rano kus, na 2 min..Vypratava mi skrinky, busi hrcami, a otvara chladnicku jedna radost..a ked ho pri niecom pristihnem, to by ste mali vidiet ako zviskne,... :grinning: taky nachytany pri cine.. :grinning:
Asi pred 2 tt tu bola sestricka, tak mal 9.90 kil, povedala, ze nie je ani tucnucky, ani chuducky, taky akurat, no a meral 75 cm, coz ona usudila, ze bude vysoky..johna nevidela, tak usudila , ze po mne.. :grinning: to sa splietla riadne..
No ale moj smarkacik mi odmieta papnie tuhe, len mliecko by dusil...ale uz som prisla na koren veci..davame mu totiz vela mliecka a tak mu to staci...pomaly som zacala skrtit a pekne nam spat papa..aspon teda dneska papal bez okolkov, bez plakania..boinak reve, place, nadava, vykruca sa....zbojnik moj maly
No a zubka nikde .... :confounded: ale radi pockame..vraj , ze dlhsie vydrzia.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak som sa rozpisala.., co?
6. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adi.. :grinning: :grinning:
ty mas doma riadnu kocandu.. :wink: chodi si hore dole uz teraz.. :grinning:
kaciatka mi luto, muselo byt zlate..i chudak Amke bolo luto.. :frowning2: zlata moja.. :dizzy_face:
6. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivi
vybavila som skoro vsetko, este jeden papier mi treba, ale to mozem poslat z tade..nemusim osobne, i ked ja chcem konecne osobne zavitat s Petkom, len Johnovi sa velmi nepozdava, ze ma byt bez nas.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja mam este 16. juna stretko s nejakym lekarom asi ohladom mojich vysledkov z ctcka...takze potom uvidim ako sa zariadim..ale aspon na 1 tt by som domov chcela..ze kompromis pre Johna.. :grinning:
Doma sice dobre, ale podla mna na dlho , to uz nuda..a zvlast ak nie je pocasie..no ja ked som bola, tak nic moc..ale na to, ze som bola na kratko, bolo v pohode...len bez Petka.. :frowning2: Hlavne preto nuda, ze nemam nikoho doma..keby boli, tak inak sa zije.. :grinning:
Babka doma vsetko pripravila pre Petula, to by ste mali vidiet...postielka, chodak, (ruzovy sice :grinning: po sesterkinej dcere, ale sak po doma moze byt..len aby mal.. :wink: ) plienky nakupene, cela detska kozmetika..no toto...donutila ma vziat aspon jeden pack plienok spat tu, ze co ak nepridem ,tak aby sa vyuzili... :sunglasses:
No a Jozko sa ma ako?fotky? my sme aspon an fb pridali..tak kuk ak mate cas... :slight_smile:
A Katus? cisto prestala chodit tu a o Slavke ani nepisem...neviem co sa s nou deje..ci uz babo, ci co.. :angry:
6. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak aspon peknu nedelu poprajem, ked uz nikde nikoho..
Chlapci moji si dali nedelnajsi popoludni spanok a ja sa nudim... :angry:
7. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ženičky tak vás zdravíme z Prešova :slight_smile:
dnes dajaký stupeň 300 :angry: dusno,teplo,a zberá sa burku...už som bola chytať slnečník fuka jak dive :unamused:
roboty kopec,ale tááák sa mi nechce,trošku sme si výletovali,boli sme v Lubovni na kvašnu vodu,jak sa u nás
hovorí :grinning: :grinning: ,a aj poľskom Leľuchove na jahody,tak zaváram,mrazím varím lekvár...aj čerešne už aj ríbezle pomaly,ktorá príde pomocť? :grinning: mamina mi pomáha aspoň tak že vezme sonku,a si žijú chodia do divadla,s babkou
na džúsik do mesta na letné terasy a zmrzlinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som doma s amalkou,pracujeme v záhrade a zachraňujeme kačiatká,včera skočili do brodiska a nevedeli výjsť von
už plávali z posledného... :pensive: ,ale doma sme ich fénovali,sušili tak su ok... :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok