• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
všetko najlepšie Savierkovi k rociku, kedy to presne mal? suprove fotky mate... sa mi najviac paci jak postielka pri mori, to je bomba :grinning:
31. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivi,boli sme na 10 noci, i,bolo vyborne..ziadne obmadzenie sme nepocitili,takmer :grinning: ,ze mame dietatko.Postielku bol moj napad brat,ved vies ako aj jozko a j moj lieta,boli sme doslova atrakcia :grinning: .Ale my sme boli takmer vzdy v mori,ja som tusim lezala len raz asi 5 minut na plazi..ja ani moj mm sa nejak neopalujeme
31. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivia dakujeme,uz sme si pisali o narodkach :grinning:
31. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak sa ospravedlnujem,ale uz je tych informacii vela na moj mozoček :confounded: nezvlada to nejak... neviem čo s tym urobim, bo ho teraz budem veeelmi potrebovat.
inak by ste neverili co sa jozko vcera naucil hovorit... ze PIVO... sme s babčou na neho len kukali... babca upratovala flase od piva a on hned zacal vykrikovat pivo, pivo.... :grinning: a vie aj otvorit dvere od bytu
Tak super, ze vam tak krasne vysla dovča. Tesim sa s vami.
1. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi dik a :grinning: :grinning: :grinning: jozko je teda SIKOVNY CHLAPCEK :wink:
1. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau svidnícka,témička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
som sa dlhšie neozvala ospravedlnujem sa.....ale posledné dni prázdnin,utekali strašne rýchlo :slight_smile: boli sme vo vašich
krajoch,ako som pisala výlet na Duklu,počasie nam nevyšlo ale super,dievčata sa zo začiatku báli kopy železa,teda
tankov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale potom ako po preliezke sa škrabali,chodili sme sa kupat aj k nám na Delnu aj
do Sabinova,je to bližsie a páči sa nam tam :slight_smile:chvílami som sa hrala na kompotáren,zavarala som uhorky ,lečo
hrušky,mame nového psa...Kendy sa volá,brata som tu mala,kámošku s malou,boli sme aj v zoo,v spišskej ....
a posledné dni prípravy do školky,je to zlý pocit...odviest dieta,ja som si tak poplakala aj v noci aj ked ostala v školke a domov som isla v aute sama,nezvyk ticho...teda tak naozaj to letí už mam skolkarku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, tak co ako sa mate??? deticky rastu isto jak z vody :wink: vonku zacina byt skaredo, tak som myslela ze tu niekoho najdem, ale ništ zatim :unamused:
1. nov 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau Babuchy,

treba torsku zaktualizovat Svidnik, nie?
kde ste ktora?
ziadna nic nepise..kukam, ze i mesiac...
Vsetky uz len facebookuju..hah.. :wink:
7. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo to len ja tu obcas nakukla a tiez nikde nikoho tak som to uz aj vzdala... :frowning2:
tak co kedy navrat do svidnika? myslim realne? jani? nechystate?
13. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: polepším sa v novom roku a nakuknem častejšie :slight_smile:
prajeme KRáSNE VIANOCE Dieťatko v Betleme, Ježiško maličký, za tebou ideme, čuj naše prosbičky. Daj nám zdravia, sily, do jedenia chuti, srdce rodičovo nech sa nezarmúti. Zošli požehnania aj do nášho domu, by sme mohli pomôcť v biede hocikomu
24. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.chcem sa opytat ci na kupalisko do svidnika je treba pre dieta plienocku do vody? :confused: dakujem :slight_smile:
7. aug 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte....kde ste kto? :slight_smile:
1. okt 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky....tiež som z okresu Svidník :slight_smile:
9. okt 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ahoj:slight_smile: mozno to tu opät ozivime,ked uz sem nik nechodi...
9. okt 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka jeeee ahoj som rada že sa mi niekto ozval :slight_smile: tiež pozerám,že nejak nič moc príspevkov za poslednú dobu :unamused:
9. okt 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli su aj zazivnejsie temy...myslim,ze je to preto.ja tiez chodim viac tam,kde je viac ludi a najma podla toho,o com chcem kecat.ale najma,ked tu nikoho nebolo,co by som tu hrala solo?:grinning:
9. okt 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka tak to máš pravdu... :wink: no ja som totu tému začala čítať najprv od začiatku a tie babule tu hádam boli aj 24 hodín na deň a teraz nikto... :unamused: no čo už asi je nas tu málo zo SK.
A ty si priamo zo Svidníka?? Kde si chodila na školu ?? :dizzy_face:
9. okt 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli4 ja som sa pristahovala.ale vdaka tejto teme som si nasla kamosku:wink: len sa teraz odstahovali a ocividne uz nema tolko casu.ked som tu zacala pisat,mnohe baby ani neboli zo svidnika,len sem chodili do skoly.tak tie si mozno neskor zalozili novu temu....alebo len nemaju tolko casu:wink:
9. okt 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka tak ja som sa tu prihlasila len teraz a ani poriadne neviem ako to tu chodí... :unamused: skor fungujem na facebooku... :slight_smile: je tu kopec zaujímavých diskusii a niečo sa tu aj dozviem tak viecmenej čítam a vzdelávam sa... :sweat_smile: no keď som objavila tému Svidník tak som myslela ,že tu bude viac babeniek,ale som rada ,že aspoň ty si sa ozvala... :slight_smile:
S tým časom pri drobcoch to tiež nemám inak ako ine mamimnky no dá sa...moj drobček je dosť samostatný čo sa týka hrania,tak sa trochu dostanem aj na net :dizzy_face:
9. okt 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee ahoooj Svidnik temicka... strasne dlho som tu nebola... Ale vo Svidniku som bola asi pred tyzdnom. Super žurka bola ;))))) ako žijete?
14. okt 2010 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malibuu7 Ahoj :slight_smile:
no keď som tu pridala 9.10. príspevok tak som bola rada ,že sa mi niekto ozval... :wink:
Fakt tu už dlhšiu dobu nikto nebol... :frowning2:
14. okt 2010 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malibuu7
@lawli vy takto ponocujete? :confounded: ja by som nemohla,deti vstavaju tak skoro,ze by som vyzerala ako s monoklami :sweat_smile::grinning:
14. okt 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka mne zas drobček ide spinkať tak okolo pol 11 - tej a vstáva okolo 8 - mej :slight_smile: Takže keď ho uložím mam chvíľku pre seba :dizzy_face:
14. okt 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
? Mne idu spat vecer skor,ale do polnoci by som nemohla byt na nete,lebo rano mam budicek uz okolo pol siestej :grinning: ale ja som zvyknuta
14. okt 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si na ponocovanie zvykla pri drobcovi...ešte stale ho v noci kojím tak 2 - 3 krát a keď nas trápia zúbky tak aj častejšie...nespal mi ešte ani jednu noc celú.No už som si zvykla ,tak čo budem robiť v posteli,len tak ležať sa mi nechce...tak aspoň tu kuknem čo a ako... :wink:
15. okt 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ahaaa...uz rozumiem.mne starsi prespal celu noc,az ked som prestala kojit.a u dcery to asi nebude skor :grinning: ale ona len pocuca a spi dalej(viackrat za noc)
15. okt 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka tak nejak ako ty s dcérkou to mam aj ja so svojim šibalom,niekedy poťaha poriadne a niekedy len tak trocha...kojiť by som ešte nechcela prestať,ale v noci by už to mohol nechať... :slight_smile:
A ako sa tebe podarilo svojho odnaučiť ?? :confused:
15. okt 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok