• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
@snehovavlocka tak hlavne je, ze budu zdravucke :slight_smile: a si priamo zo SK ?
3. jan 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taniellita ahoj :slight_smile: nič neboj lekar by ti mal dať zoznam alebo skus si opytat od sestricky :slight_smile: a ešte si zober aj čiapku pre male ponožky a rukavičky,plienky,obrusky,masť na ritku ,telove mlieko,a tušim, že oni kupu v čistej vode ale možem aj nejake mydielko,aspon 5ks latkovych plienok,ja som mala aj vlasne košielky tie "čo ešte ja som v nich bola" kebyže často babo grca :slight_smile:
a všetko ostatne čo pisala snehovavločka :slight_smile:
3. jan 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rodila niektora z vas vo svidniku a mala epiduralku? je tam vobec taka moznost? dakujem
3. jan 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taniellita uz sme sa prestahovali,
@vika9792 myslim,ze je tam ta moznost (neviem isto,radsej si dopredu zisti),ja som nemala epidural
4. jan 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kocky, ake ms su vo svidniku? Mam za ulohu zistit :wink:
27. mar 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ahoj :slight_smile: možno mi nedopaluje ale čo je MS? :grinning:
28. mar 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 MS=materska skola/skolka :wink:
13. apr 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. apr 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukam na pravo tam su vselijake temy a nasla som otazku : je tu niekto zo svidnika? no som sa potesila ze reku idem sa prihlasit a vy uz na 323str.? ste na mna zabudli ci kde som ja bola ze som si tu temu nevsimla ? :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes:
13. apr 2013 o 19:16  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianax to bude tym,ze tato tema je uz hoooooooooooodne dlho dost neaktivna :wink: ale mozme ju skusit ozivit :grinning:
14. apr 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka ahaaa tak som za :wink:
14. apr 2013 o 13:02  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianax :grinning:
@mariana0915 ja som tiez cumela jak puk,ze co ma byt MS a napadli mi len majstrovstva sveta :sweat_smile: :grinning: :grinning: teda skolka by mi ani vo sne nenapadla :slight_smile:
14. apr 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marianax
@snehovavlocka
@mariana0915 no tak to tu mozeme ozivit. Ja som povodne z bardejova, teraz byvame v ke, do svidnika-semetkoviec chodime na chalupu.
15. apr 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ahoj ja som svidnicanka a aj tu byvam giraltovcana mam muza tam sme byvali 3roky a tu sme uz 12rok :slight_smile: zo semetkoviec mam spoluziacku alenku zeliznakovu :slight_smile:
15. apr 2013 o 22:37  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7
@marianax takže ja som z Radvanoviec okres VT a Svidničan je moj Mm v SK sme byvali 3.5 roka, momentalne byvame v N.Orliku :slight_smile:
15. apr 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z Michaloviec ale momentalne byvam v Stefurove okr. Svidnik
15. apr 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko7 a teba na 99% poznam :grinning: :grinning: :grinning:
my sme byvali v SK 3 roky, ale uz nebyvame. ale v teme rada ostavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kedze sa tu viacere tocime hlavne v okoli svidnika,tak si ani nemam velmi co vycitat :grinning:
@lawli ked si najdes minutku,prid medzi nas :wink:
16. apr 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marianax poznam ju, ale hlavne jej brata Roba a sestru Katku :wink:

@marianax tak to uz svidnik dobre poznas.

No tak, kocky, viete mi povedat ci je dobra skolka Ludovita Stura?
16. apr 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 ja skor hodnotim podla ucitelky....aj v "dobrej skolke" moze byt odveci ucitelka a zas aj v menej oblubenej skolke moze byt super ucitelka....takze prepac,ja neporadim :unamused:
16. apr 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 no vidis a ja zas jej surodencov nepoznam :-! Ano poznam no vecsinou som doma :-! Neviem aka je ta skolka nemam s nou skusenosti :slight_smile:
16. apr 2013 o 17:01  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka to je pravda, suhlasim. Ale v niektorych skolkach sa menia ucitelky kazdy rok.

@marianax ved mas male babo, tak to sa mu musis podriadovat. Pozeram, ze mas uz aj vacsie deticky, obdivujem ta, ze to zvladas
16. apr 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mystery7 dakujem moja snazim sa :slight_smile:
16. apr 2013 o 21:14  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som sice z Ke ale od Svidnika z Krajnej polany mam rodinu a casto tam chodim :slight_smile:
16. apr 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snehovavlocka ake poeticke meno mas.....ale teraz si to zmen na jarny vanlk...nech aktualna :-P
17. apr 2013 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarny vanok som myslela... @snehovavlocka
17. apr 2013 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko7 :grinning: :grinning: :grinning: pri registracii mi nic nenapadalo a chcela som sa vyhnut tomu,ze mi bude stale vyskakovat,ze taky nick uz je,ze si mam dat s takym alebo onakym cislom....tak som vyskusala snehovuvlocku :grinning: ale keby sa dal menit nick (co sa neda :wink: ), tak by som si uz o par dni mohla dat " zasadenezemiaky " :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mystery7 Ahoj :slight_smile: moje deti tam nastupuju od sept. takže potom napišem :slight_smile:
20. apr 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka Jari tha my sme dlhšie byvali v Sk ako Vy ??????? :grinning: :grinning: a deti ako???????zvladaš to?????obdivujem ťa :wink: :wink:
20. apr 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, bude v sk nejaka akcia medzi 1.a8.majom? Keby bolo pekne, chceli by sme dojst.
23. apr 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka Ahoj ,no vidím ,že tých minútok ,kedy tu nakukaš ty, je tiež málo :slight_smile: ako sa inak maš ? :wink:
@mariana0915 Ahoj kočka aj ty si tu ? Pochváľ sa ako žiješ ? :slight_smile:
Inak baby ja len kuchyňa a deti a domácnosť a tak dokola ani neviem kedy stihla narasť tráva :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok