Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
16. júl 2008

no ivi take pochybnosti no...aj koly kupaniu ci uz mozem na verejne bazeny to som sa jej cela spytat a aj tak no...dala mi sice tabletky takze uz je asi vse ok a mozme pokracovat s muzikom ale i tak som sa mohla spytat 😀

angienka
16. júl 2008

jani ja cez den by som aj mohla ale nemam chut sama a ani moc casu nemam...muzik stale nejake vylety vymysla takze asi raz ci 2x som bola sama kocikovat...

malibuu7
16. júl 2008

eni, aha... no jasne, tak hlavne ze vsetko oki 😀
no baby tak vam to nezavidim ze taki grazlici tam vystrajaju... to mozno aj tu... ale my az v 10.poschodi, tak ani nepocujem 😀 a vecer nikam nechodim, uz nastastie
idem hodit photo

angienka
16. júl 2008

no a my v prizemi 😠
jeeee fotooo 😀

malibuu7
16. júl 2008

no v prizemiii.... tak to vaaam teda nezavidim ani trosku 😒

angienka
16. júl 2008

no uz sa tesim kedy sa budeme stahovat i ked zmluvu mame na 2roky...ale tu nad nami sa ma uvolnovat byt...jaaj to by som brala inac je to super miesto priamo v centre no len byt vyssie a bude to 😉
Ivi no kraaasa-to ste mali take velkolepe krstiny-fiiiha krasa 😎

angienka
16. júl 2008

a vy v 10tom?Tak to by som tiez nechcela-tu su tiez bytovky volne ale to neceme a to jak zvladas kocik nechavas dolu a vy chodite vytahom???Ci aj s kocikom a nakupy to nezavidim vlacit hore 😝 no ani tak ani tak nedobre...

angienka
16. júl 2008

a pekna fotecka aj v pase 😉

malibuu7
16. júl 2008

ja by najradsej isla byvat niekam do domceka... v byte sa mi velmi nepaci, i ked ho mame pekny...
no velkolepe... ani nie... to len moji surodenci a krsnej rodinka... ale fajne bolo... boli sme v SP v Metre

malibuu7
16. júl 2008

😉

no kocik mame hore na chodbe... su tu 2 vytahy takze vzdy sa dostaneme, s nakupami tiez nie su problemy... uz som si i zvykla

angienka
16. júl 2008

no vyzera to teda uzasne tolko tortikov a darcekov,no paradicka 😉
no to aj my a najlepsie do svojeho a noveho 😒 ale to mozme snivat-chceli sme nove auto tak si mozme ted trhnut na chvilu 😢
ked sme zhanali ta nijaky nebol pekny alebo jeden novy co mal aj cenu dobru bol blbo pri labe ta keby boli povodne ta hruuuza a aj vlak blizko a nic ine takze nam ostal len podnajom 😒

angienka
16. júl 2008

no tak to asi len my nakupujeme jak blby my parkujeme priamo pred dverami garaze a do bytu to mame 20krokov ale aj to ma otravuje ked sa mam na 3x otocit-no nase nakupy stoja za to 😉 asi vela papame 🤐

angienka
16. júl 2008

a ta posledna fotka je krasna a to druhe miminko je cie???Katkine?

malibuu7
16. júl 2008

no my tiez veeeela nakupujeme... ale vzdy nam pride pomoct svokra to vyniest aby sme nemuseli otacat... 😀
hej hej to je katkina Tamarka 🙂 dufam ze sa nebude hnevat susida ze som tu dala foto 🙂

angienka
16. júl 2008

to urcite nebude ved svoje krasne pokladiky tu musite ukazat,nech sa mame na co pozerat nie??? 😎

angienka
16. júl 2008

kde su zienky???Konecne sme sa rozrastli a nikde nikto aj janu to uz asi vzdala 😠 no hruuuza 😝

angienka
16. júl 2008

a co Jozko uz spinka???Ja som sa divila jak mi tu pokladik zaspal a pak prisla muzickova sestra na pokecik a on sa zobudil a ted uz nie a nie zaspat 😠
dufam ze nebudeme mat rusnu noc jak vcera 😝

malibuu7
16. júl 2008

hm, to hej, rozrastame sa pomaly. vsak dobre... zienky asi uz spia, i ja pojdem uz do postele..
inak jozinko po kupkani spinka, tak medzi 1 a 2 sa budi... to viem ze vzdy takto vecer mam klud od neho, lebo cez den toho nenaspi, len take kratke a ked nespi, tak sa i pohra pod hrazdickou, si vykecava, hada sa s hrackami uz, ale vyzaduje si pozornost a chce aby sme sa mu venovali... a rucku jak si cmula, o 106 😀

malibuu7
16. júl 2008

no a vy zase nespinkate??? asi toho tiez moc nenaspi, ci vie si aj dlho pospinkat?

angienka
16. júl 2008

no my nespime no...klasika sak som sa i divila ze zaspal no vydrzal asi polhodku a pak uz sa chce hrat a nosit a dudlat...no co uz zato spime do obeda pekne 😉
no aj timmyk cumla vsetko co sa da ked je na mne na brusku ta aj mna ocumlava 😀

angienka
16. júl 2008

no a my este nemame tu hraciu deku len hrazdu ale ja cem novu celu tu deku aj s hrazdickou kupit s tymi aktivitkami a tiez sa uz smeje aj so zvukom???
ok...tak dobru noc 😉

malibuu7
16. júl 2008

no my mame tu hrazdicku kde su zavesene hracky a dokonca dve... a tiez ma tak ocumlava ked lezi na mne... to ma rad take lezkanie... hej smeje sa so zvukom, obcas tak hikne ze sa sam seba zlakne... a este, ma teraz napadlo... ked kaka... to brutalne pocut a takmer stale sa toho zlakne... 😀 moje male

malibuu7
16. júl 2008

tak uz fakt idem, pa pa a dobru kludnu nocku prajem

majka225
17. júl 2008

ahojte eni: to ti vobec nezavidim byt sama doma v noci s timmyskom 😒 mi tiez byvame na prizemi ale nastastie nie som sama doma..... asi by ma slahlo od strachu keby som mala byt sama doma a este ktomu vo velkomeste 😒

angienka
17. júl 2008

Ahoooj zienky...
no to moj sa pri kadeni nelaka skor sa kruti polhodku uz pred tym jak zizala,ale skor to nebolo take ale posledne 2dni kadi len raz ci 2x,predtym aspon 5x denne no neviem,je to divne ale zvyja sa chudacik ze sa pritom ani nenapapa ☹
No tak co nam ostava,v prahe by som silela aj cez den,ale tu to nieje az tak hrozne ale predsa radsej by sme boli s nim aj cely den,no niekto musi aj makat 😖

angienka
17. júl 2008

inac sa divim sama sebe ze tu som sa nebala,lebo v kralupach sme mali prenajaty dom a byvali sme hore a dolu bol majitel ale len semtam tam prespaval a mal este aj psika a ja som nemohla spat jak som sa bala-kym som si lahla tak som prehladala vsetko ci tam nik nieje a dokonca musel muzik vymenit vsade aj zamky ale i tak to nebolo o moc lepsie ☹ a tu sme hned v prizemi a dokonca ani nie jak bytovky v prizemi ze su nad zemou ale my rovno so zemou a okno mam hned za hlavou jak spim a v pohode som sa nebala,az ked sa narodil timmy ta som sa zacla bat a dokonca tu par krat ked som kojila tak pod oknami teda tam su lavicky aj niekto bol 😝 a raz aj skrykol vtedy som myslela ze ma porazi,tak som sa lakla a po vcerajsku jak tu grazli vyvadzali mam dost no,mame na oknach mreze ale aj tak tu necem byt 😒

angienka
17. júl 2008

dnes nikde nikto,cooo?A ja som bola na prechajde s jednou mamcou s MK uz 2x po prve som bola este tehu a ted sme boli zas uz s kociarikmi 😉 a vy sa asi tiez niekde flakate 😒 😝 tak sa dam do uklidu,lebo to je uz hruza-ten chlapecek chcel ist k nam no si myslim ked uvidi ten bordel ta utecie ☹ hrozne,len timmycek vyvadza zas sa mu musim venovat inac je krik-no ti chlapi su hrozny 😀 😉

angienka
17. júl 2008

Janu je odpojena tak je tu pusto,ach zeny co ja len budem robit teraz??? 😠

katka755
18. júl 2008

ahojte baby.ja len pisem ze zijem,viac nestiham-manzel mi neda.sak uz si dokonca zacal pisat z ivankou,lebo ja nemam cas.a ako si pisu,ne susid?vcera sme boli grilovat,tak sme sa najedli az bolo zle,mala v noci nespala....lebo mamka to prehnala.a ivco za fotku a hnevat?ta cosi a este na teba...to urcite!tusim ze som dala tiez tu istu...

malibuu7
18. júl 2008

čaute babule...
Eni nebud smutna... ja som tu mala vcera vecer segru,,tak sme dlho kecali... no na MK nebol cas... a teraz tu mam krsna na prazdninach. takze veselo asi bude...
hej susid... piseme... zeby si sa mu malo venovala??? ked chce este aj ku mne zaskocit... 😀 asi musis este viac...
ta dobre ked nehnevas... 😉
a s cim si to prehnala, ze tamarka nespala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre