Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
3. feb 2009

jani aj ja som mala info ze sa ma zo zaciatku varit aj ovocie, i katka zo zaciatku varila jablcko... no ja som nikdy nevarila ovocie... vzdy cerstve mu robim (teda dakedy aj kupovane vyzivky - klasicke jablkove s niecim vacsinou)
a uz si tak zvykol na to, ze nic mu nevadi v tom...

malibuu7
3. feb 2009

a inak my sme nikdy valentyna extra neoslavovali, vzdy len nejaku malickost, ale moj manzel nie je na taketo oslavovanie umelych sviatkov

jankando
autor
3. feb 2009

Ani my nejak extra valentina nie
len ked sme sa dali dokopy, tak bol veky valentin, ale potom uz nejak ne..
a ani sa mi do toho nehce velmi, bo mesto daleko a ked ideme tak zvacsa spolu...tak ako pred nim kupovat darky? 😠

jankando
autor
3. feb 2009

Ja som sice este ovocie nedavala, ale tie stavicky som dala, tak som nevarila, to len mrkvu a jablko, ale nevarila som..rovno som natrela

Inak, hlasi, ze sa mi dite zacina pretacat samo...no nie je to sikula? 😵 😵
len to prebalvanie uz ide tazsie..
Ivi, ty si pisala, ze prebalkujes sem tam i v stoji, pouzivas tie huggies easy pants ci ako sa to vola vlastne? co sa len natiahnu?

jankando
autor
3. feb 2009

Vidite, som nevedela, ze treba varit....
ale bars sa mi do vareni jablka nechce..no ale isto budem musiet, ked tak uvazujem, ze to treba mixovat, tak by bolo makksie, co?

jankando
autor
3. feb 2009

Baby
som rada, ze sa diskusia vratila do normalu..i ked, ako som uz i Eni pisala, ze mi je trochu luto, ze sme jednu clenku doslova vyhnali.. ☹
lebo dobrych rad nikdy nie je dost..

jankando
autor
3. feb 2009

Zase monologujem.. 😀

malibuu7
3. feb 2009

jani nieeeeeeee obyc. klasika plienky pouzivame... ale ono prides rychlo na cvik ked uz nepolezi ani sekundu...

jani ja jablcko struham na tom sklenenom struhadle i mrkvu ( i ked ta ide tazsie, ale je super najemno)
ale ked som mu mixovala, tak som tiez nevarila... to sa ti rozmixuje uplne v pohode i cerstve jabko


hej hej vyhnali sme jednu clenku... ktora nam vobec nechcela zle... len ma ine a ovela viac problemov a preto zhana viac info odvsadial... a nam sa jej pristup tak nepacil, vsak????
no ale my sme tu zvyknute na same pochvaly a slova kritiky znasame veeeeeeeeeeeeelmi tazko...

adrianamickova
3. feb 2009

ahojte,ja mam krsnatko vo svidniku a aj nejaku tu rodinu...

malibuu7
3. feb 2009

ahoj adriana,

aj ja mam krsniatko vo svidniku... 😉 ale zijem v cz

adrianamickova
3. feb 2009

tak aj teba zdravim malibuu7,vydata tak daleko?

malibuu7
3. feb 2009

no vydata 😀 hej zo stropkovskeho okresu do svidnickeho som sa vydala 😀 ale teraz zijeme tu, manzel tu pracuje a ja studujem popri tom vsetkom 🙂

jankando
autor
3. feb 2009

Ahoj Adriana
ja nemam sice krsniatko vo svidniku, ale som zo svidnika....ale mom. v uk
vitam.....

Ivi..
no to pravda, kritika sa tazko znasa kymkolvek akokolvek by si to nahovaral.. 🙂

jankando
autor
3. feb 2009

Ivi
ja to struhadlo sklenene nemam.....len obyvajne, ale ja som davala len stavcku, tak aspon nejako.. 😉

adrianamickova
3. feb 2009

tak klobuk dole,a co ze este nespite?je pravda ze praca tu tazko,ale ak ste spokojni....a uz ste dlho?

jankando
autor
4. feb 2009

Ja nespim, lebo klasicky ako kazdy den ponocujem..ale konecne mam natiahnute super filmy, tak chcem i pozriet
Len KON je moja zavislost a zvlast ak niekto pise, tak neviem odist 😠

malibuu7
4. feb 2009

no ja som v CR piatym rokom 🙂 ale chcela by som sa vratit na slovac, len skolu dokoncit tu chcem...
a ja nespim,lebo som si chcela dopocitat matiku, no jak janka pise Kon zavislost, a ked piseme ta piseme, nevieme kedy dost

adrianamickova
4. feb 2009

jankando,ahoj,dakujem za privitanie

angienka
4. feb 2009

ahoj babule ta to coto zas ste mi pripravili citanicko na rano??? 😠 😠

angienka
4. feb 2009

zdravim novu clenku no k tejto teme sa vobec nechcem vraciat mne to vobec luto nieje 😀 ako som uz pisala janke som rada ze je to tak 😎 rady mi nevadili aj som skusila a aj chcela skusit co pisala ale kritizovala ona a narazala na vsetko a teraz je klud,kritiku je fakt ze znasam tazko ale ked som si vedoma ze je to tak jak ten dany clovek pise ci vravi tak sa zacnem uvedomovat a uznam si to aj ked nie na vonok velmi,lenze ked si myslim ze som skvela mamina a ze sa staram o svoje miminecko najlepsie ako viem a niekto o tom vie prd a robi o mna krkavciu matku tak to inac nejde to sa branim 😉 a tak to ma byt 😒 takze uz sa nechcem vraciat k tej teme,bo mi az zle je co popisala 😠 som rada ze teraz nemusim zzdovodnovat ako to ze som na nete ked mam male mimi a co robi a preco sa s nim teraz nehram...
Tak nakoniec toho tak vela nieje som myslela ze i na druhej strane je daco...

angienka
4. feb 2009

zavislaci jedny a teraz ja sama tu budem pisat bo vy ste zas ponocovali,co??? 😀 no nie ideme sa pohrat kus len skusim dopit kafe a ranajky a ak bude spat ta mi treba popratat 😒 no nece sa mi do toho ale timmy mi tu uz poriadky robi ta idem na to... 😀

angienka
4. feb 2009

inak este som sa cela pochvalit i ked neviem ci som pisala e uz chodime 😵 viem ze som pisala ze stoji okolo gauca hlavne ked notas tam je ale aj tak robi sam kroky dopredu krasne ale musim ho pridrziavat-stale chcel len stat a hopsat a zrazu som cumela ked mi zacal davat nozicky pred seba a su to take bozske kroky sa uz tesim na segru toti jak ho uvidia ta budu hotovy 😀

jankando
autor
4. feb 2009

Ahojte baby
hlasim sa...
no dnes hruza...teda hruza pre mna...som unavena na prd a to sme skoro isli spat, i Petik spal pekne, ale mne bolo tazko spat, moj synacek je chorucky..z nosika mu tecie a kvoli tomu jak ma nosik zablokovany tak tak chrcal..joooj...tak mi ho luto,tak hned rano sme sli k lekarovi..
no ako stale, vseto je ok, to len vraj nachladeny je..tak mi dala aspon do nosa kvapocky, vraj pred jedenim sa maju uzivat......to ste mali vidiet ako sa naplackal, ale musime, nech sa lepsie dycha.. 😢
no a Paracetamol sirup na teploty..tak sme mu dali nadranom a teraz...
Taki sme unaveni s tatkom obaja, bo sme malo spali, ja som vkuse kontrolovala, ci dycha, bo mi tak pekne spinkal...
tak teraz tatko s malym na ruckach spia...ale tato uz do prace by mal ist..a ja tiez tak unavena, tak to pojdem asi lahnut ku Peturovi
Inak som vcera hlasila, ze sa Sean zacal sam pretacat.ta sranda, ja ho dam na bok lahnut a on dvihne hlavu a pretoci sa na pasenie.. 😀 😀

angienka
4. feb 2009

jani mas doma krasnu sikulku proste 😉
no s tym nachladenim som ti vravela no aj nam tak dali kapky a my sa tak bali bo prvy krat chory bol ne a este takym stylom ze sme ani nemuseli chodit ze to je len take slabe...no ale vzdy lepsie sa uistit 😒

angienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre