Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
23. nov 2008

kati blahozelaaaaaaaaaame k zubku, tak uz mame klub zubatych seliem 😀 cakame na timmyho 😉 a potom aj na seana

katka755
23. nov 2008

diki ivco.uz spinka,taka bola zla,baby asi z hrkalkou si to prekusla uz vcrea to mala,pod tenulinkym dasienkom.

katka755
23. nov 2008

baby jedne kadial sa zase flakate?my sa nudime doma chceli sme ist k mame len si netrufam ist autom na prvy sneh.tak strasne som chcela ist,som doma a som z toho nervozna,uz keby bol tatko doma hmmmm....... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi uz smutno a do vianoc este tolko nemam ani darceky ani stromcek a baskou zajtra asi pojdem k Dr.zase je chora.mala mi nervaci pre ten zubok.

angienka
23. nov 2008

kati no ja neviem asi to je vo vacsej miere z toho ze tu nikoho nemam a nemam s kym pokecat-teda okrem vas a rodiny abo kamosov na telefone ale chyba mi vyjst s niekym von a kecat a kecat 😠 a k tomu zas timmyho ukradla babca ta som ho tu nemala ta ma to tak zmohlo ☹
Jeee a GRATULUJEME k selme zubatej,my stale nic 😢 no je taaak protivny vraj u svokry zas andilek ze sa zobudil az o 8mej a to mu uz spravila konecne jest a inac nic a hned ked mi ho priniesol na obed tato ta bol protivny az ted som ho uspala konecne...inac muz nam robi morcacie ta to tu vonia az mam hlad nic som nejedla od vcera 😝

angienka
23. nov 2008

jejda ta baska z tej skolky nic nema furt len marodi chuda male ☹
toho sa docela bojim,som myslela ze po 3rokoch si najdem aj ja nejaku pracu bo ja musim az 4roky ostat na materskej no ale ked timmy pojde do skolky ta asi moc makat nebudem a furt budem s nim marodit ☹ a doma mi uz svihne ☹

angienka
23. nov 2008

a co je s mojou chorlavou pracujucou triedou???? ☹ januuuu kde si 😕

angienka
23. nov 2008

my sme dnes kati tiez doma a stve ma to chceli sme sa ist prejst vsetci s kocarkom no nejak sa stmieva a neviem na aky special sposob to muzik robi ale vari uz hodinu a mne uz kruci v bruchu a stale nic 😒
tak kde ste teraz vy???????????? 🙄

malibuu7
23. nov 2008

ahoj tak my sme uz doma a jozko na prazdninach 😀

malibuu7
23. nov 2008

eni to preco musis 4 roky byt doma? no musis, teda mas matersku na 4? takze dostavas len tych 3600kc?
u nas je oficialne tatko na "materskej" ale ja som ako student, takze si nemusim platit zdravotne... takze to je dobre.
sme sa s katkou bavili minule ze po 2 rokoch by sme zacali pracovat, keby bolo kde a ked bude kde dat drobca.... teda ja az ked skolu dokoncim

katka755
23. nov 2008

no bavili a asi aj tak pojdem no chcem myslim ze je lepsie ked si male este zvyka na skolku baska nastupila az ked mala skoro 4roky tak mozno preto ze je malo odolna,no boli sme vo vagrinci a aj tak ja som skolu mala do 2rokov tak sme doma boli len rok potom som bola zase tehotna.no mam uz odskusane takto a teraz by som chcela inac vyskusat aj do roboty by som chcela baby sak ja som este nikde nerobila
vy sa mate vy deti na prazdninach a mne ich nema kto vziat mamca stale pri babke ale cez tyzden k nam pride na noc.

jankando
autor
23. nov 2008

Caute baby
tak ja som si dnes pospala zase raz az do tretej...no co...a maly spal so mnou..bol hore 2 hodky a zase chrapka..

Kati, blahozelame k zubku..no nie tebe.ale slecinke zubatej.. 😀 😀
ja sa uz teraz obavam zubkov, ze ako dopadneme, ci bude nedobre znasat, ci ma prekvapi.... 😉

jankando
autor
23. nov 2008

vy tuo praci basnite, sa tak ponahlate, ja by bola najradsej doma s Petulkom a musim makat..ked musis, tak musis...
no ale tusim, ze ma vyhodia...lebo tam nemaju dost prace a ja nebola vo stvrtok a v piatok v praci, pretoze som sa zdravotne necitila na to....no a vcera som sa dozvedela, ze holku, ktora so mnou nastupila vyhodili v piatok, takze cakam, ze i mna...tak tam uz kopec ludi povyhadzovali ala natarali im, ze to len praca nie je na teraz a ked bude tak sa ozvu..a stale ti ludia su doma...no co uz..je tu kriza toho roku s pracou..

katka755
23. nov 2008

no jani baske aasi lepsie isli mala dnes bola hrozne zla.
a diki uz sa tesim ked ho bude vidiet fajne a posleme foto

jankando
autor
23. nov 2008

😠 😠 😠 😝 bola by som aj na jednej strane rada, ze by som bola s Petkom, ale na durhej strane nie, lebo mi treba darceky...
ak nebudem nakoniec travit vianoce na slovaci.. 😠

jankando
autor
23. nov 2008

len posli pak foto, sa teism na zubanu.. 😀 😉
joj, a co vkuse nervaci Tamka? ☹

angienka
23. nov 2008

jaaj ta vy ste tu?

katka755
23. nov 2008

no celi den je brutal zla stale sa vrti z nervoch

angienka
23. nov 2008

inac vecera bola suprovska mnamka 😵 a ted sa zas nudim timmy sa sam hra v postielke a ja nemam co robit uz sa mi nechce srat ani s tym gimpom ked to nejde tisknut 😠 😝

angienka
23. nov 2008

hej i ja by chcela makat ale ta neviem ako to bude,jani ta ty ta prava ze ci sa ponahlame ked ty hned po porode nastupila 😉 a vidis skonci tam nema to zmysel porod a tehu bolo vycerpavajuce a ty sa hned vrhnes do prace to je blaznovstvo a petik ta potrebuje kasli na darceky,kup drobnosti od srdca a je to 😠

angienka
23. nov 2008

a ivi hej ja musim bo ked som otehotnela som bola akoze nezamestnana uz bo v pardubkach som dala mesiac pred tym vypoved a v pizzerke som robila na black akoze brigadne na skusku a pak mi daju zmluvu ale ani dohodu som nemala taze tak no 😠 a tie 3stupne co su nie ta ja som si nemohla vybrat na kolko chcem ze nezamestnany nemaju narok proste musia ostat 4roky 😝 zatim mam ivi 7 600kc ale po 21mes od narodenia znizene budem mat na 3600 😢 az to bude hruuuza 🙄

jankando
autor
23. nov 2008

Eni, tak mas pravdu, bazmek....
ale tu sme vsetci tak hnusne rozmaznani..az na mna..vynimka..ze ich uz hocico nepotesi..no a petik si i tak zasluzi najviac..i ked tomu velmi nerozumie..ale isto budeme kamerovat, ako kazdy rok a bracho mu potom urobi pekne dvd..az bude velky, nech kuka....bo ja take nemam.. 😠 ja nejak ani fota z detstva nemam..neznam co nasi robili.. 😠 😠 😠 😠

jankando
autor
23. nov 2008

Eni a inak ohladom toho sedenia..ja myslim, ze to moj este by nemal..ale Timmyk by uz mohol..sak ma uz 6 mesiacikov....ci este ani sediet nema..a niektore deti sa uz pustaju do stavania...to ako to.. 😠 chapes..

jankando
autor
23. nov 2008

Katus, tak pokym ti neplace, to este dobre nie.... 😉

jankando
autor
23. nov 2008

Pouzviate nejake geliky? co dobre oporucas? ty mamka dvojnasobna, tak rad babo.. 😀 😀 😀

katka755
23. nov 2008

hmmm geliky mne dala cupka v lekarni olejcek na dasna ze o beru ze je fajni ale mne sa nezda,umyjem prst a tak kuse a najviac sa jej moja brada paci,jak je na rukach tak mi do nej hryzie az placem.
no jani ona aj place a ked je na rukach otocena ku mne je to hruza fakt vlasy mi trha stipe ma skriabe a kuse

jankando
autor
23. nov 2008

joj, chudacik moj...
no ale bude z nej zubana.. 😀
tak s trosku potrapite a pak bude na vas skerit ten jeden zubek ..to bude stastia a fotiek krasnych..

katka755
23. nov 2008

jani a co takeho musis na vianoce ze su taky rozmaznany?ja tiaz len skromne budem........

eni a to mas blbe ze len tolko no teraz mas dobru no ja mam 4860 na 3roky plus 1000sk rodinne pridavky na obe

jankando
autor
23. nov 2008

joj, ta vies..
ja sice neviem s cim by som potesila..
brachovi som uz pekny svetrik kupila a mamci a svagrine nemam ani potuchy..a by ste sa divili, ze i Petkovi neviem co kupit...ale to mam zase jednoduchsie..ten nie je vyberavy.. 😀

jankando
autor
23. nov 2008

Kati a rodicak nedostavas?

katka755
23. nov 2008

hmmm to hej chuda moje len nech sa netrapi uz takto pri dalsich

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre