Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
4. máj 2008

no ale je to trapne,hoc su na to zvyknuty a pripraveny a stava sa im to castejsie nez by mozno chceli,ale prave koly tomu necem aby tm muzik bol a videl to a tiez jak tam rozparana som a ma siju...no to by som ja nezvladla pre niekoho urobit...ale ja mam alergiu na vsetko co sa tyka lekarstva,krvi a tak....

malibuu7
4. máj 2008

no tak to budes mat tazsie, ale ktovie, mozno ze nakoniec to dopadne, ze zostane pri tebe a ty bude len rada

malibuu7
4. máj 2008

jooooooooooooj mi stale smiesno, jak si to napisala 😀

malibuu7
4. máj 2008

no a trapne je nam to teraz ale potom nebude, ver tomu... to budeme mat uplne ine myslienky

angienka
4. máj 2008

sak prave-a vies jak,vsetky mamce tvrdia ze vtedy im to je uz jedno ale ne nie-ja sa prave nebojim porodu ale tych trapasov a jak mi tam kukat budu a najviac injekcii...tak si myslim ze to tak dodrziavat nebudu,ze ahaaa ona dala zakaz tak to budeme respektovat,no keby ze nahodou tak moj muzik je bez hanby poviem jemu nech najde daaakeho doktora a povie mu ze si to nepraje,no pak na mna budu este horsi asi 😒

malibuu7
4. máj 2008

no ved toto, ze ja som taka ze ked sa mi daco nepaci tak hned poviem, no ale co potom? kto tam s nimi vydrzi, sak sa budu ku mne spravat brutalne

angienka
4. máj 2008

inym mozno nie ale ja sa prave na take to veci sustredim a ked s bude dat tak cim skor vypadnem na vlastnu ziadost nez tam tak traposit 😒
Ta vies jak-keby prisiel jeden doktor ta by som povedala ze ja som dala zakaz ale ked sa ich tam zide cela kopa ta nepoviem chapes sa budem hanbit...

angienka
4. máj 2008

ja tiez,ale viem kedy si to mozem zas dovolit a ku komu...zeby som na to zas pak nedoplatila moc.Ako nenecham si libit nic,ked sa budu zle spravat tak im to isto vratim a nebudem jak cukrik samy usmev 😒

angienka
4. máj 2008

koly tomu by som brala ten nadstandard ale kde na nho vziat 😠 😒 no ale ked to vydrzali ine,tak to nejak budem muset i ja pretrpiet...
Jaaaj prave na nove daky hnusny stary cesky film zacal a tam porod mimca bol 😝

angienka
4. máj 2008

No tak nafilmovat pri tom by som sa ani za miliony nedala-bleee no bol to hnusny pohlad 😒

malibuu7
4. máj 2008

hm, hej suhlasim s tebou... zase ked sa v tom prostredi vyznas, ale ja tu v nemocnici nepoznam ziadneho dr. vlastne hej z ultravzuku, no ale ked ich tam je o veeeeeeeeeeela viacej.... neriesim. nejak bolo nejak bude. par dni to vydrzime a potom si budeme uz len uzivat drobcov doma... idem ja asi do hajan, aby som rano nebola jak vybluta na poradni, maj sa pekne a dobru nocku

angienka
4. máj 2008

Oki tak dobru noc aj tebe,tak daj znat ako si dopadla na poradni ja az v stredu zas 😎

malibuu7
4. máj 2008

ty jo, a ja cely den pri pc, a ani telku som nemala zapnutu, jaka som vzorna 😝 ale nerada kukam na cudzie porody som zistila

angienka
4. máj 2008

no ja nepozeram,ale akurat som sa otocila-bo tv mam apnutu vkuse ci pozeram ci nie,to je moj spolocnik,nemam rada ticho 😀

angienka
4. máj 2008

a nejak som zanedbala cvicenie-ted ked by to mohlo aj pomoct tak uz tyzden vooobec nic ani lopta 😝 tak idem na to aspon tych 5min za cely tyzden-kedze vy ste to uz vzdali...

jankando
autor
5. máj 2008

caute babusky...no teeeda, vy ste sa rozpisali..riadne dlho mi trvalo, kym spm vas scitala.. 😝
inak co sa tyka toho, ze budete nahe lezat a ze bez gatiek lespie..tak to urcite...ja jak som bola vtedy v nemocke, tak som mala to ich obliecko (takze nie uplne nahe, budete mat ich obliecko, alebo svoje pyzamko na sebe) a vlozky mi tak len prikladali..a bolo to smiesne, ked si na to ted spomeniem, ale ja som tu dobu tam celu prespala, takze ma len budli ked nieco chceli..vazne..takze ani gatky velmi netreba..snad asi na to,ze ked budete chciet ist na wc alebo tak...no a ja som vtedy veeela krvi stratila a tiez som krvacala jak z tepny..vazne...vsetko som im tam zakrvila 😖 tak som sa hanbila, ked som odchadzala, ale neva, preslo to..
ale ja vam obom budem drzat prstiky... 😲 aby vam vsetko dobre vyslo a dufam, ze date potom vediet a rady pre mladsiuu tehu.. 😝 😎

jankando
autor
5. máj 2008

baaaby...malibuuu..ty si myslim spominala v jednom prispevku, ze ti tieklo z prsnika...no ale myslim nie mliecko ale taky ako maz ci so..baby, neuverite, aj mne, dnes som spozorovala, ale len z jedneho..mamaina mi spominla, ale som myslela, ze az neskor...to pride a ono som este len v skoro 6 mesiaci.. 😠
jooooj..

angienka
5. máj 2008

caf Holkyyyyyyyyyyyyyyy

jankando
autor
5. máj 2008

cauuuuuuuu eni..

angienka
5. máj 2008

Fiiiha Jani,to je kolostrum-take ako mazivo hej sak som ti vravela ze to sa moze ale sa mi zda ze sa to az od 7mesiaca tvori...no nevem-dajak skoro fakt...

jankando
autor
5. máj 2008

no..teraz som jednej holky sa pytala, ze v poho, ze ona to mala od 4 mesiaca...a ze tiez cucala na to jak puk... 😠
tak ze je iste, ze mliecko babo bude mat..inak citala si ma na azete?

angienka
5. máj 2008

Inaaac dnes som mala uspesny den-dievcence boli sme v prahe,muzik vsetko vytelephonoval a sli sme takze z kurzu zas nic 😠 ale mam trvaly a zajtra mam ist na pracak uz som sa tam bola pytat a ked ma prihlasia,tak si aspon sama nebudem platit zdravotne socialne konecne 😎

jankando
autor
5. máj 2008

noo...tak to mas fajn....blahozelame...ti....vam.... 😉 😲

angienka
5. máj 2008

nieee dnes som uplnehotova-pustam si horku vanu...
No asi som prechladla na zahradke...za 7hod co som spala som bola 5x curat v noci a pak sme sli do prahy a tu na urad a este som piekla satocky a pirohy robila a nevladzm zit 😒

angienka
5. máj 2008

no som uplne stastna z toho...a ked si vezmem,ze pre tie ku... som prisla o tolko penazi 😠 jaaaaj-snad sa im to vrati!!!Mohla som brat cely cas podporu,pak matersku a odvadzali by za mna zdrav a socialne chapes????No ale proste hlavy vykradnute vedia povedat len,ze to nejde...

angienka
5. máj 2008

pak si ta janu precitam boli ma cely chrbat i ruky z toho piplania v kuchyni a to ted keby ste to tam videli ta myslite ze atomovka tu spadla ale kaslem na to...tak sa hodim do vane a o hodku som tu uz vyrelaxovana 😀 a daco vazne na azete???

angienka
5. máj 2008

no tak asi si odbehla-zas davam monolog tak ideeeem...no a chvilu prideeem 😉

jankando
autor
5. máj 2008

oki..tak chod zarelaxuj..no nieco vazne na azete, jak furt, nevies.....
tak a pak ozvi..ja budem kontrolovat ci si tu.. 😉

angienka
5. máj 2008

Taaaak a uz som tu 😎

jankando
autor
5. máj 2008

nooo..akurat som docitala jeden smutny pribeh... ☹ 😢 maminka opisovala,jakjej zomrelo male babtko... 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre