Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

ifuska
24. júl 2008

Caute babky. Idem posilnit rady z SK. 😉

malibuu7
24. júl 2008

ahoj ifuska... to je dobre ze sa pridavas...
eni, som tu... nejak ten cas rychlo bezi... drobco mi od vcera kasle a tecu mu sopliky... tak sa chystame k dr. ☹

malibuu7
24. júl 2008

ifuska, si priamo zo svidnika?

malibuu7
24. júl 2008

Eni, to kde si bola tom zraze? hm? ty taka vyletnica 😀

angienka
24. júl 2008

Zdraviiim 😀
inac ja s vami uz nekamaratim-stale somm tu sama vy flakacky 😝
tak vitam novu clenku snad sa tu ukaze castejsie 😉
Ivi boli sme len tu v meste,mali sme rezerve v hospode na teraske taaak pohodka...
jeeejda a nam sa urobili vyrazky ta asi tiez k mudre ☹

angienka
24. júl 2008

jaaj no pisem jak blbecek,no mala som timmca na rukach robil sceny-len ted sme vstavali 😲 😕 ,a na rukach bol klud a hned zaspal,zistila som ze je uz az moc dobry chlapecek a tak sa mu malo venujem,drobcatku mojmu stale lezi vedla mna a ked nieco tak dudanek,alebo ruky ked nic nezabera...takze to musim napravit-ale jednym palcom sa mi pise zle 😀 😝
Inaac som tak nasrana-vyfotila som tolko fotiek bol taky krasny tatka zas kupil botasky tak ze sa musime vyfotit skor nez mu budu male lebo vzal c 1 a to mu uz male je obuje len na bosu nozicku a nas blby fotaaak jaaaj,tolko som sa vecer nanadavala som ani spat nesla a ono to stahovalo 1fotku 10min a i tak som cakala a robila na 3x bo mi niekedy neulozilo fota a nakonec vybilo baterky a neulozilo to-som myslela ze ma klepne na mieste 😠 🤐 😠

malibuu7
24. júl 2008

hm mame my starosti s tymi deturencami... 😒
takze ty si vcera mala asi riadne nervy ked tak citam, no ale dufam ze sa ti to nakoniec podarilo
tak my sme sa vratili, lebo dr. dnes poobede nerobi

angienka
24. júl 2008

ivi,no nepodarilo inac by bol uz albik plny ☹ joooj mam nervy este teraz uz sme pozerali ze kupime externu citacku,lebo do toho fotaka ide velka CF karta a my ani v normal pc ani v notasi nemame na nu otvor 😠
no nejak mu to trosku zmizlo tie vyrazticky ze niesu take cervene ale uz len take male bodky jak vystuple take drsne... 😒

angienka
24. júl 2008

no tak to mate smolu a az taky je chorucky???my sme mali soplik a aj kychal hned asi tyzden ked sme sa vratili z porodky a nic nejak to preslo,som to vravela aj doktorke a ona nic...a citala som ze kychanie je normalne,no radsej ked mas pochyby tak mudr isto poradi,my este pockame asi to budu len potnicky...

jankando
autor
25. júl 2008

Cauce baby, zase raz pisem len z mesta , z cafe...doma este nemame net, vraj az buduci tyzden.. 😠 taky humusaci su tu..taaak som sa s nimi vyhadala, ze az.. 😠 😠
no snazila som sa vas preluskat, ale kukam , ze ste dost aktivne, tak si to necham az na doma, az budem mat cas... 😉
ked sa dovtedy zase nerpestahujeme (lebo tak to vyzera ☹ ) a zase budeme cakat za netom zo 20 dni..achjooooooo 😢
no baby, dufam, ze deticky sa maju uzasne..my tu nejak mame dnes dobre pocasicko, boli sme s johnom v meste, dnes mal ist na nadcas, ale kedze je tak krasne a my mame rusne dni za sebou, tak nesiel do prace a uzivame slniecka..obaja sme ted na nete a potime sa jak prasiatka.. 😀 😀 tak je tu dnes krasne..az neuveritelne..to asi preto, ze na vychode take zaplavy u nas.. ☹ chudaci ludia ☹
eni, timmyskovi blahozelame k 2 mesiacikom/ 😉 a my sa chvalime, ze sme mali uz 3 kontrakcie..teda to boli zrejme poslovia..ale boleli jak svine.. 😠 john mal pre pripad natahnute na sortkach po doma i rifle, ak by nahodou ..tak nech je ready 😀 😵 mali sme len tri a presli...no inak sa babco ma dobre, hlavka pripravena na porod..dole...a nam chyba este 4 tt a 2 dni do terminu.. 😉 postielku mame uz pripravenu, tasky som nam zacala balit, ale nemame estek vsetko dokupene... 😠 teda babco ma vsetko, to uz len mne chyba par veci... 😉
ej, ale som sa rozpisala/...dobre, idem ja hladat nejake bytiky pre nas..potencionalne...drzte palce...zatim..pak sa ozvem..

angienka
25. júl 2008

jeeeeeeeeeeee Janiiiiii 😵
aha,tak len z kaviarne 😒 no aktivna som asi len ja 😝 aj fotecky som pridala...
jeeezisi to sa ti uz tak krati???Neuveritelne...nam z ceskeho MK prave porodila v stredu jedna mamina 😉 fiha tak to je dobre uz sa tesim na tvoje fotecky a hlavne kedy tu uz prides,holky su nejak zaneprazdnene 😢 a moj muzik ma firemnu chlastacku a prave sme prisli z menin jeho brat slavil a on este z tamad odisiel a sli chlastat tak som sama s timmykom 😒

angienka
25. júl 2008

Jani to fakt budete cakat 20dni???Neni to postavene na hlavu a akoze mate platit za nieco ked tam ani nebudete na to hej?To su blbci...tak snad to bude uz coskoro lebo sa tu sama zblaznim,timmyk uz dost casto spinka tak nech pokecam kym sa tebe narodi pokladik pak nebudes mat ani ty casik 😒
No skoda ze niesme na svk,zajtra sa u nas hra nohejbal,pak turnaj vo futbale no smola,ale uz len tyzden,no nemozem sa dockat 😵
Jaaaj zeny no uz by ste aj mohli pisnut 😠

malibuu7
26. júl 2008

ahoj holky...
tak dr. nam povedal ze to je len letna viroza... akurat nam dal kvapky do nosa, no take tmave... a kychanie je normalne... Jozinko kycha od narodenia stale, a menej ako 4x za sebou to nikdy nie je... 😀 no uz sa nam to lepsi myslim, klop klop
Jani, tak uz aby ste boli nastahovani kompletne, lebo porod moze prist co chvila a potom budes mat maaaaalo casu, drzim palce

malibuu7
26. júl 2008

no Eni tedaTímmy je uplne podobny na teba... ale brutalne 😉

angienka
26. júl 2008

jeee ahoooj

malibuu7
26. júl 2008

ahoooj, uz som chcela ist do postele

angienka
26. júl 2008

no aj timmyk kycha,ale nie zas tak za sebou ale niekedy 2x a pak zas o chvilu...
a co bola si na kontrole po 6nedelkach???Ako dopadla?
fakt???No ted sme pozerali muzikove foto z detstva a ked bol foteny vo vani tak presne ako timmy ale inac tiez sa mi zda ze viac na mna a niekedy ZE UPLNE AKOBY SOM TO BOLA JA 😀

angienka
26. júl 2008

no este ze som ta stihla 😉
mne sa nejak nece spat a muzik ma nastval tak sa s nim nebavim,takze asi tak a na bednu sa mi moc nece cumiet i ked som pozerala toho Guru co davali na prime...

malibuu7
26. júl 2008

no aj mne pride na niektorych fotkach presne ako ty na tej fotke z detstva... no toto, to je podoba...
hej bola som na kontrole, vsjo ok, takze som rada... si robil dr. srandu, ze mi tam drobec nenarobil ziadnu neplechu 😀

malibuu7
26. júl 2008

no a moj manzel nie je doma... tak ho asi pockame... my mame tusim markizu zapnutu... Akce nemluvna

angienka
26. júl 2008

tak to je dobre 😉
no z detstva co mam fota tak sa dost podobame ale dost ludi vravi ze aj na michala teda jeho rodina ze je to cely on a moja ze cela ja 😀 kazdy ma ine oko no...
Aj ja som prepla na markizu a pak muzik kym som robila zmrzku zas na novu a mne je to jedno aj tak nevnimam co ide a pozeram na timmyka 😉 nece sa mi spat no hruuuza...

malibuu7
26. júl 2008

hm to aj u nas tak presne, manzelova rodina ze na neho, moji zase ze ma crty zo mna... no ja vobec neviem... oni to beru tak, ze nas poznaju z detstva,tak preto tam vidia tu podobu...
tebe sa nechces spat? no to mne hrozne...

angienka
26. júl 2008

aj u vas bolo dnes tak nenormalne horuco???Ja som teda vysla von ale odpadavala som a tak som sla za prababickou nech ide s nami kocikovat tak sme si pokecali viac nez 3hodky,ta aspon ze tak,som aspon vypadla z domu...no a u nas na vychode potopy 😠 no hruza 😝

angienka
26. júl 2008

a mne vobec,nic sa mi nechce ani tv kukat,len pisat 😀 este jak tak 😎
no jasne ja to beriem tiez len tak ze z detstva teraz sa na mna nepodoba ale tak som vyzerala ked som bola malinkata...michal nee,iba par foto ma podobnych teda tam vyzera ako timmyk presne ale na inych uz nie...

angienka
26. júl 2008

zuzlik maly doteraz sa tu tlemil na plno a ted ma celu rucku napchatu v pusinke 😀

malibuu7
26. júl 2008

ano ano aj tu je brutalne horuco... no a teraz jak tu mame dusno.. . no des... a na vychode jak inak - skaredo 😠
ta fajne ked si tak s prababikou vyjdes... i my sme dnes boli vonku, ale az kuveceru a len tu za bytovkou... na preliezkach, tak som so svokrou pokecala, potom i svokor priesiel na kus reci...

malibuu7
26. júl 2008

hm to aj Jozinko robi... celu pasticku strci do pusy a potom ho natahuje, ked rovno nezvracia 😒

angienka
26. júl 2008

hej oni su tam pri vas v cr robia???Ci len na dovcu k vam prisli???
ale my mame objednane pocasicko na august ked prideme ze uz bude pekne 😀

malibuu7
26. júl 2008

oni tu pracuju a zhodou okolnosti byvaju oproti v bytovke, ale na 1. takze z okien na seba vidime 🙂
ta dobre ked mate objednane... tak to sa zvezieme s vami... 😀

angienka
26. júl 2008

ja mu hned davam dudlana ale je daky moc aktivny a si ho vytahuje ruckami a odhadzuje 😠 az moc sikovny je 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre