Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
19. nov 2008

ani ja neviem setrit ale treba 😠

angienka
19. nov 2008

janu ta vy aspon odkladate a my nic,este ani sporenie sme timmcovi nedali 😠 i ked o tom uz dlho rozpravame a furt ze ktore a kde a aj stretko sme mali mat s jednou s poistovne no zatim nebolo casu 😝

angienka
19. nov 2008

ta co babi vy nestihate ci co???? 😀

angienka
19. nov 2008

ta ja som vsetko nechala uz ani negimpujem a take nove som si stiahla pekne ramceky a pozadia jaaaj zavisla som... 🙄

angienka
19. nov 2008

jaaaj tak nic z vas...

malibuu7
19. nov 2008

stiham iba citat pri prckovi

katka755
19. nov 2008

no aj ja iba citama trochu ujdem a zase som zacitana

katka755
19. nov 2008

keby ste videli ako mi tu teraz lezi na mojich nohach na bruchu jak keby som jej chcela na ritku nasekat

katka755
19. nov 2008

ta kde ste teraz jak som docitala?hmmmmmmmmmmmmmmmm?????????

angienka
19. nov 2008

tu som,len som vam davala cas a urobila peknu fotecku zatim 😀

angienka
19. nov 2008

hej vam ratolesti este nespinkaju hej,ta ja uz som myslela ze hej ked sme sa tu tak zisli 😉

angienka
19. nov 2008

hej vianoce sa blizia a ja nic nenakupujem pre svokre nemame este total nic 🙄 no a par drobnosti treba skoro kazdemu dokupit...

angienka
19. nov 2008

ani ozdoby este nemame uplne dokupene svetielka a spic 😝 som chcela to tu nejak vyzdobit ked uz pridu nasi a aj babca asi k nam ta nech tu je utulne...halooo,tak ja si stihnem snad odmachlit ksicht 😉

jankando
autor
19. nov 2008

venujem sa Seankovi 😉

jankando
autor
19. nov 2008

petko mi story ted vyprava 😀

jankando
autor
19. nov 2008

eni, ja uz jeden darek mam kupeny, asi som uz pisala..pre bracha.. 😉

jankando
autor
19. nov 2008

a my este ani stomik nemame.. 😠 nie to este ozdoby

angienka
19. nov 2008

no ten stromik to bude zahul 😒 este muza furt nepresiel ten zivy a chce ho tyzden pred vianocami co my uz doma mali furt postaveny a oni doma tu vraj v ten den ako na vianoce stavali ta mu vravim ze nenene ze 2tyzdne pred budeme stavat no ze zoschne a ze tyzden pred je najlepsie ta som zvedava zeby sme nakonec nemali len ozdoby v skrini 😝

angienka
19. nov 2008

zeny neuverite kto mi prisiel na navstevu...?

angienka
19. nov 2008

mna uz porazi z toho 😠 kto iny ako mrcha blba 😠 😠 😠 uz ma to fakt nebavi a zistovala som a vraj je to v poriadku ked sa to deje pokial neni ako normalna MS co moja neni 😝 len ma sere ze pride a je tak slaba ze byt nemusi vobec 😠 no ale preco nie ved uz tu 9dni nebola jaaaaaaaaaj vyrastiem z toho 🤐

angienka
19. nov 2008

no nic zeny nejak sa mi zlato prebralo a cuci tak ja pojdem bo uz mi oci klepaju dnes som sa moc nenaspala 😝

malibuu7
19. nov 2008

teda zienky, ja som akurat uspala chrustika mojho a idem sa vrhnut na ucenie, tak sa majte pekne a dobru nocku prajem

jankando
autor
19. nov 2008

IDEME UZ HAJURKAT, DOBRU NOC VAM vsetkym prajem..zajtra praccca.. 😠 😖

katka755
19. nov 2008

no a ja jak vzdy posledna luskam tak dobru noc vam baby

angienka
20. nov 2008

dobre ranko,hej ale ja furt jak prva tu strasim 😠 tak sa mi chce spat no to bola zase noc ☹

malibuu7
20. nov 2008

dobre ranko... my sme dnes hore od7, a uz perieme postelne 😀 pretiekla plienocka a cela postel okakana 🙂 to bude stastia

angienka
20. nov 2008

fiiiha tomu sa hovori pech 😒 no my sme tiez boli prebalit nejaku zvlastnu vonu som citila a pozeram okolo a nikde nic len timmyk pak pricuchnem k jeho prdelke a dajak divne vonala ale nie smrdela tak idem a konecne naklad veliky zlaticko a ked som prebalovala ta som ani necitila zapach no divne,ale bolo tam toho jak za tyzden,no ma to tuhe jak fras po tych prikrmoch 😀

angienka
20. nov 2008

a len co som si ted sla uvarit kaficko pridem a on zas pasie,no hruza i v noci pasol asi 15min aj ted rano no je to nezmar uz ked vidim ze sa ide pretocit ta ho otocim nazad,ale divne ze sa sam este nevie otocit nazad,i ked vcera sa mu to skoro podarilo ale tato jeden to pokazil a nenechal ho trapit sa sameho a pomohol mu 😠

angienka
20. nov 2008

ivi mi dnes uz od 6.30 sme hore,no okolo 8mej zaspal na 40min a to vsjo 😠

malibuu7
20. nov 2008

eni takze vy tak pasiete? pekne, tak jozinko sa vie otocit uz na obe strany z chrbatika aj z bruska, uz sa proste gula aj... a najlepsie ze uz i sadat si vie sam a ked sedi a ma daco pri sebe vankus alebo v postielke tak sa postavi prcan maly....
no mne jozko vcera vecer nalozil pporiadne 😀 a rano znovu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre