Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
12. dec 2008

no sak toto ked teraz sa akurat minieme ivca aj majka pridu a ja idem het 😒 a janka asi tak skoro nezavita 😝

katka755
12. dec 2008

hmmmm sak to ze tazko vas vsetky spolu do sk dostat

dakujeme eni

angienka
12. dec 2008

kati ta cesta neni dlha ta cosi sak to 2km ku benzinke teda k tesle 😉 a ja dalej nechodim bo tam neni chodnik ta blba cesta a kopa kamionov ta nejdem len tam a nazad a ted ani k benzinke nedochadzam ta mam asi 1,5km tam a 1?ťkm nazad ta 6km ked 2x otocim a este po dedinke sa prejdeme,ale sak to iste ked si vezmem ta musim i v meste prejst sak ked som vonku 2hod a nesadnem si len chodim ta sak musim tiez prejst...to sa len nezda bo ked mas mesto a obchody ulice ta to nevnimas a tu dlhy chodnik ta sa zda dlha cesta 😉

jankando
autor
12. dec 2008

Custe..juch, vy pisete... a ja kuk do volnej diskusie...ze ake temy tam..ta som co to napisala.. 😉
som myslela, ze vas nikde..a vy si tu kludne bezomna pisete.. 😀

KAtu, to i my sa pridavame ku gratulacii...fiii...vy zubane jedne.. 😀

angienka
12. dec 2008

no jani ta to tak ked nas zanedbavas a vypisujes inde 😠 😉

jankando
autor
12. dec 2008

NO baby.ja by rada prisla cez leto k nam...domov..nech petko vidi poriadne slniecko...tak by som velmi chcela..dufam,z e to vyjde.. 😉 a ze bude uz dovtedy rl urobeny.. 🙂
Katu a to jak pridem, tak na 100% dame stretko...ti pridem pod veziak spievat.. 😀 😝

jankando
autor
12. dec 2008

ta ked ste tu neboli a petko mi spi...idem si uobit nejaky chlenik, bo som hladna ako pes.. 🙂
vy len skabajte, ja budem citat.. 😉

angienka
12. dec 2008

joooj ta ani neni co pisat az na to ze neverim ze to uz tyzden som tu ma sesterka musela presviedcat ze to uz vikend ☹ jak to bezi 😝

jankando
autor
12. dec 2008

noo....ja si tiez eni neuvedomujem cas...tak to vsetko leti...jaaaaaj

angienka
12. dec 2008

zeny ted mi mamka hovori ze tote jeze neni vobec piskotove cesto 😕 ze tam med ide a nejak inac ta mozno budeme robit,ze ona vie jani ta dufam ze si nerobila tak jak som ti pisala ze obyc piskotu i ked ani taky by nemusel byt zly 😉

jankando
autor
12. dec 2008

Kukam si do pasu..dnes mame 3 mesiaciky a 2 tyzden..waw...o chvilu bude mat drobec 4 mesiace.....fu..to leti...a vcera jak sme boli na navsteve, tak mne sa petko stale zdal no moj, maly..nie ako mysim, ako keby sa od novorodenca elisil..nie...a vcera jak sme ich prilozili k sebe, tak nas uz velkiky chlop....a dievcatko malo 3 tt...joj, taky je uz vyrasteny moj syn...ani neviem kdey to vseetko tak zbehlo..

jankando
autor
12. dec 2008

eni, ja rozbila podla mamci....a ona robi klsicku piskotu..ale na nete som nasla tie co tam ide med...ale nerobila..moja amca robi suprove a len z piskoty ... 😉

angienka
12. dec 2008

hej hej jani neuveritelne to leti ☹

majka225
12. dec 2008

ahojte zienky tak ja som tu 😀 😀 leuska mi spinka s babkou 😉 dneska vobec nema naladu asi s toho pocasia rano nam tu prsalo a jeeejda teraz nam tu snezi 😀 😀 hmm len s toho bude capkanica nic viac 😠 😠

jankando
autor
12. dec 2008

jeej..tak sa to u rozbieha..mmozno sa prida este i ivca.. 😉

maji ahooj

mne petko dnes sam zaspal..nechala som ho sa vyblaznit as potom si uz skrel ocka a zajal sladko..uz som len dudku dodala.. 😵 😵 😵

jankando
autor
12. dec 2008

ale uz ho mam hore....a kaka.. 😀

majka225
12. dec 2008

dneska rano nam prisla babka aj s havinkom juj jaka leuska bola radostna ked videla babko a havinka......sidlo male som jej vravela ze kde je hava a ona ava ava 😀 uz blabota o 106 😀

majka225
12. dec 2008

luska ked je v chodaku ta beha jak kula a havinko sa tak boji chudacik uteka od nej 😀 😀 joj po to sranda z tych 2 somarikov...jedno lepse jak druhe 😀 😀 😀

angienka
12. dec 2008

jeeej maji i ja cem avuuuu 😀

katka755
12. dec 2008

ahoj maji tak musi byt podarena strasne ...

mne uz mala krici zlosti sa pre zubok ale uz je vonku to je hlavne

angienka
12. dec 2008

no a mne vzali timmca stary rodicia a blbnu s nim ta parada 😎

majka225
12. dec 2008

eni ked timmca maju stary rodicia aspon mas cas pre seba a si odychnes...ze je to super ked ti s nim niekto pomaha? 🙂 😉

majka225
12. dec 2008

no leuska ma tiez spodne zubky vysli jej skoro naraz oba...ale je podarena ked sa zasmeje alebo sa zlosti zubak maly 😀 😀 juj este sa nam tie nase deturence pozlostia pokial vijdu vsetky zubky 😒

angienka
12. dec 2008

to je jasan uplna parada bo mam cas si pisat s muzikom i so segrou aj s vami 😀 i ked by som si aj do vane sla lahnut no kaslem na to pojdem zajtra si porelaxovat 😉

majka225
12. dec 2008

no vidis nezaskodi ti sem tam zajst na slovensko a odychnut si preve ze ti to este prospeje odreagujes sa od vsetkehe a potom je dobre 😉

malibuu7
12. dec 2008

ahoj zienky, tak i ja som tu... len som piekla linecke... a idem ich este lepit asi... drobco spinka a tatko isiel do krcmy
ale ste toho vela popisali, tak som chcela precitat...
stretko? suhlasim, ale vidim to tak na leto mozno...
kati hej kobicu treba...

malibuu7
12. dec 2008

a hej baby k receptu tych jezov... tam ide med, to viem... ale inak tusim klasika piskota

katka755
12. dec 2008

nooooooooo aj ja viem ze med ide ale inak klasika piskota,no ja tie linecke asi zajtra spravim ked budu baby dobre....

angienka
12. dec 2008

hej babule ta vy ma stvete s tym pecenim ta ocina som sa pytala ta by rad medvedie labky,a s mamkou o jezkoch sme hovorili bo ze to rychlovka a ja linecke a muz chce robit vajecny liker ze u nich taka tradicia tak uvivime aj ci urobi tie osie hniezda 😉

angienka
12. dec 2008

no zajtra idem i ja nakupit ale no mamka este na nocnu ide dnes ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre