Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
21. nov 2008

hej kojim ale na noc davam kasu a rano tiez pak len kojim a na obed prikrm a zas len kojim a aj celu noc kojime 😉

angienka
21. nov 2008

preco kati az 36rokov???Sak to ho uz mozno ani neuvidi vyrastat-ako nic v zlom len nech sa dozijete aspon 100rokov ale je to risk,ja tiez tak som chcela ale ked budem mat 26 druhe a bolo by to akurat,aspon timmyho vnucat by som sa dozila a to druhe si vychovala aby bolo s nami doma 😀

katka755
21. nov 2008

aha ta fajne potom,ja som tiez zacala davat aj bebu lebo mi nechcela pit a potom by uz aj chcela a bolo menej mlieka no stale sa snazim aby sme zase len kojili.
kolko krat do dna si mu davala bebu pockaj to si nemala mlieko ci ti nepil?

katka755
21. nov 2008

no eni tak mi to trepol ci o bude alebo nie nikto zatial nevie,je to vo hviezdach,smiali sme sa na tom tak to berieme z rezervou a preco staka aj starsie maju deti

katka755
21. nov 2008

moja krstna mala 38 ked porodila 4dceru

angienka
21. nov 2008

ja viem kati ze aj starsie maju,ja len ze ja by som nechcela mat bo nevies nikdy kedy to pride a bala by som sa ze nevychovam svoje dieta 40tka to uz je vek to ani neviem ci sa jej dozijem a si neviem predstavit ze jak 50rocna babicka o palici budem chodit na rodicovske 10rocnemu dietatku ☹ to len moj nazor dakomu to nevadi...ja by som nechcela tak 😝

angienka
21. nov 2008

bebu som davala pred 2mesiacmi lebo som bola chora a on to odo mna chytil a asi zato necel papat len menej a svokra ma nahuckala ze mam slabe mlieko ta sme kupili bebu ale nechcel ju moc pit max raz denne trosku ked vypil niekedy len ked bol u svokry ta mu davala bebu tam som nebola ja ta si mohol vybrat hlad abo beba 😒
tak zacal papat no ked nam skoncila kupili sme sunar a ten necel ta pak zas bebu ale uz ked ju nemal 3dni ta uz nechcel vobec ta len do kase som mu pridavala aby som to vycapala 😖

angienka
21. nov 2008

kati ja uz nejak nechcem kojit planovala som do 5mes,do zac 5mes bol len plne kojeny no tak asi 4a pol mes mal ked som zacla uz kasu na vecer taze nie uplne do 5 ale furt kojim a to len koly nemu aby nebol nachylny na choroby ale nejak sa nesnazim aby som mala mlieko ani nepijem ani kojo caj si nerobim-kojim ale mlieka je uz menej aj tym ze mi ho svokra na vikend berie hoc uz nechcem no ona furt ze hej bo nema cas cez tyzden a ona ho chce no 😠 a ja pak neodstriekavam az ked mam uplne plno ta kus a uz sa menej mi robi 😒

katka755
21. nov 2008

hmmm a co budes robit ked ti celkom dojde?ja chcem strasne len mam ho nenej snazim sa pit ale nejak sa to mliecko extremne nerobi neviem no som unavena a vystresovana tak asi preto,no dnes som bola na mensi vylet aby som vypadla z domu tak mi je lepsie.no dufam ze aj moje cici sa naplnia

jankando
autor
21. nov 2008

Caute baby, pisete jak dracice..
fuuu..dnes sme konecne prevetrali trochu Seana..sice len po obchodoch, ale aspon trosku ineho vzduchu..a tak fajne spinkal a taky bol zlaty....som ho naviekal do fesneho svetrika cerveneho a john na mna, ze z neho roim dievcatko a ja nie...ja len vianocna nalada nie, a tiez ja zboznjem vidiet deticky oblecene ako dospelakov..juuuuj...a taky sveter by sa mi pacil na dospelakoch..cize tak...sommu milionarsky svetrik uz chcela kupit,ale nemaju take male cislo.tak trosku podrastieme a bude.. 😉

jankando
autor
21. nov 2008

ta zase tu nikoho?
len ja sama? 😠

jankando
autor
21. nov 2008

tak nist nist?
zase monolog.. 😠

katka755
21. nov 2008

hej jani monolog idem ja uz hajat lebo som unavena jak pes tak pis ja ta zajtra docitam 😀 😀 😀 😀

D O B R U U U U U U U N O C B A B Y

katka755
21. nov 2008

DOBRE ZE SOM TO TAK ODDELENE NAPISALA A ONO TO VSETKO SPOJILO 😠 😠 😠 😠

jankando
autor
21. nov 2008

Tak bru nocku prajem

malibuu7
22. nov 2008

ahojte zienky.....
my mame sniezik 🙂 sa vytesujem jak male dievcatko, ale nebude mi to jedno, ked pojdem kocikovat 😅 do takej zimy....
ako vikendujete?

katka755
22. nov 2008

ahoj hmmmm vikendujeme tak ved vies....mala akurat zaspala sama v postielke az mi cudne uz dlho sa je tak nepodarilo.tak idem varit konecne.
ty sa uz ucis a inaś nikde nikoho........... kazdy ma asi polovicky doma nie?

angienka
22. nov 2008

ahoooj,no my sme si vcera s muzikom spravili filmovy vecer az do 00.30 sme kukali na filmy ja som pak zaliezla do vane a on siel kupit hamburgery blazonko bo sme mali hladik a pak prisiel ze vonku snezi 😀 a hned rano sme sli do prahy na ten vypredaj ta sme fajne minuli ale pokupili na vianoce darceky 😎

angienka
22. nov 2008

no timmynko ted spinka a muzik sa mi pokusa vytisknut nejake scrapy noo je to vzdy nejake rozmazane 😠

jankando
autor
22. nov 2008

caute baby, ja pred nedavnom vstala..uz dlho som si tak nepospala..joooj, ale spala by som este viac... 😉
trochu nam tu smutno,bo mamca isla spat ku brachovi, tak tak nudne nejak nam je..
esteze Petko tuhulak sem tam urobi...
dnes mi spal 7 hodin.som neverila..jedol o pol dvanstej a potom hned zaspal az do 7 hodiny rana..waw..somho naucila, zze cez noc sa ma hajat a cez den jasit.. 😀

angienka
22. nov 2008

no a ted ked vam poviem ze timmy nejedol vobec comu ani sama nemozem uverit,bol u svokry zas 😠 a ze mu dala o 20tej a potom az o 8mej rano a v noci sa vraj len 2x zobudil na dudak 😵
Skoda ze doma neni tak ukazkovy 😎

jankando
autor
22. nov 2008

Eni, to vies, sa ako keby hanbi u svokry... 😀
doma neeeee..doma si da... 😀

jankando
autor
22. nov 2008

Joj, tak kukla som do pasu a tak to idu tie mesiaciky..my tu budeme mat o chvilu treti a vy uz pol roka za sebou.....

Inak vcera som videla pekny husty biely vianocny stromcek s dost dobrou cenou, tak ho idem vyhaldat na nete 😉

angienka
22. nov 2008

hej jani no alebo sa boji proste neni doma no a su tam ini ludia so mnou je furt ta si so mnou robi co chce 😎 😉
hej bezi to jak silene moje miminko neni mimi ale veeelky chlopak,inac neviem ci som pisala ze nam este mudr zakazala posadzovat ☹ a ked on tak chce furt sediet 😒

angienka
22. nov 2008

joooj stvu ma tie fotky 😝

angienka
22. nov 2008

a jaky je cely biely ci len tie konce ma?Mne sa s tymi koncami pacia 😉

jankando
autor
22. nov 2008

prave cely biely je...
nahrada snehu tuna, kedze tuna poraidne nesnezi..
ja som videla i ten co len s konacami..ale mne sa i tak pacia klasicke zelene..no ten biley bol tak fajne velkya husty...nead sa odolat..ked pojdem najblizsie do mesta, tak ho vezmeme..
uz ma kupeneho anjelicka, ktory sa dava na stit stromceka..takyje chutny.. 😉

jankando
autor
22. nov 2008

takze mudr zakazala, hej?
no a nas Petko je zivan velky..vies co..on najradsej sedi..lebo jak ho dam lezat, hned reve ... 😠
sak som pridala 2 fotky..tak kuknite..v noci som sa nudila.. 😀
ale viem,ze to nie je dobre, ale on tak chce...a tiez mu pak slinky dost tecu.. 😀
a inak ma riadne pevne nohy..sa na nich stavia jak velky chlap..ale to este nedovolim..uz ma dost sedenia.. 😠

katka755
22. nov 2008

ahoje jaky je krasny Petulko cokoladkovy,na zjedenie. 🙂 🙂 🙂 boli sme vonku az oolo piatej u nas zacalo snezit.baska sa nevedela natesit skakala jak opica a mala to vsetko prespala

katka755
22. nov 2008

takze vy tak hej?jedna spi a druha zase po nakupoch lieta,ta co ste zase kupovali?a preco vam eni zakazala sadat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre