Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
7. máj 2008

ena je odpojena, zeby na nu prisli bolesti???? 😨

malibuu7
7. máj 2008

no hej, to by bolo trapne tam behat na zachod stale... takto to je dobre premyslene....
no neviem kde je angienka, ale pisala ze ked neodpise tak je v porodke, tak asi fakt isla rodit
skoda ze nenechala telefon na seba, aby oznamila novinu... 😒

jankando
autor
7. máj 2008

tak ja dufam,ze sa ozve,.ona je i zo skypu odpojena, cize je mozne, ze to na nu prislo..len nevieme, ci ma niekoho pri sebe.. 😠 no spominala, ze svokra mala byt s nou ten tyzden, tak neviem...do kekla.. 😠

malibuu7
7. máj 2008

hm tak to ma blbe, a muzika ma kde?

jankando
autor
7. máj 2008

v praci, on robi nocnu, mal minuly tuzden volno, ze ak by nahodou a tento si mala vziat jeho mamca, tak dufam,ze su spoluu.. 😠

malibuu7
7. máj 2008

juuuuuuuuuj tak snad s nou niekto je, lebo to ked je sama, tak to nebars dobre

jankando
autor
7. máj 2008

no ved to...tak ja dufam, ze hej..a inak co je to ten chinin ci co...? 😨

malibuu7
7. máj 2008

no je to nejaka zlozka, ktoru tonic obsahuje, to je to horke vlastne, ale ako presne aby som ti povedala co to je, tak neviem...

jankando
autor
7. máj 2008

jaj, a to davaju pit v nemockach??? bleeeee 😖

jankando
autor
7. máj 2008

no enik je zase pripojena na skype, tak je asi vse oki

angienka
7. máj 2008

Caf zeny este nerodim 😀 idem citat ja som kontrolovala a nikto nic...a zrazu ste tu???

jankando
autor
7. máj 2008

tu sme.....aspon ja...ale tiez oo chvilu pojdem, bo dnes busy den som mala... 😠

angienka
7. máj 2008

tak to s tym mocom mate fajn,ja musim jest vela tatarskej aby sme mali skenicky a mohla do coho curat,lebo musim nosit prvy ranny moc 😠 uz som ich tam nechala asi 10 😝

angienka
7. máj 2008

No zienky pekne ste sa bali,ale som ok a dnes je so mno aj muzik...takze pohodka 😉
Aj ja som mala rsno ale nejak sa az tak necitim unavena no mala by som opocivat ted ked to uz mozno ide...no vraj to aj 3tyzdne moze trvat mi jedna mamca napisala 😒 no u mna to bude rychlejsie si myslim...

angienka
7. máj 2008

tak co je???Zeby sme uz isli spat?Muzik je taky smutny normalne si futbal pustil-to este v zivote nepozeral 😀 tak idem za nim...snad na mna prid spanok a neporodim v noci 😝 sak uvidite zajtra ...

jankando
autor
7. máj 2008

tak davajte na seba pozor...ja uz idem do hajan pomaly 😉
dobru nocku vam vsetkym...i tym v bruskach.. 😉 😵 😵

angienka
7. máj 2008

tak sme sa zhodli ja este spat nejdem ale skukneme dajaky filmik 😉 tak dobru nockuuu aj vam 😎

angienka
7. máj 2008

a malibu to ja by som nezvladla tie odbery ja nemozem mam odpor k tomu a odpadavam alebo ma natahuje a niekedy to rozdycham inokedy nie,ale 3x sa nechat vysat to ani nahodou ja som vzdy utekala mamca ma musela nahanat a kadeco mi slubovat ked ma posielali na krv... 😉

angienka
7. máj 2008

ale uz fakt idem 😉 paaaaaaa

jankando
autor
8. máj 2008

eni, to aj mne vseetko slubovali len aby som dala krv a nikdy som nedostala pisaci strj ci babiku, ktoru mala ta lekarka vystavu...😢
ale ma stale oblbli, 😠
no ted sa uz nebojim..ted zvladam vsetko skoro.. 😉 😝
inak pekny dnik vam dnes,,,my mame pekne pocasie opat

angienka
8. máj 2008

Ahojda...
Jani mne to ale mamina slubila vzdy a hned po odbere sme sli nakupovat 😀 nikdy ma neoklamala 😉
No a inac,vsetkych som tym vystrasila,kazdy caka a boji sa co a ako a som ostro sledovana-svokra od 3tej rana nespala a hned rano k nam utekala ci je vsetko oki...a drobec si to rozmyslel a tatkovi sa dnes do prace tak necelo-tak mu vravel-aby sa zbalil a chcel ist von hned...no zatim nic 😎

angienka
8. máj 2008

Inac aj tu bolo opat pekne pocasicko-zas sme kus na zahradke pobudli a hlavne sme boli u svokry na obedik a pak zas na kaficko a kolacik-ved len nedavno sme dosli a muzik hned do prace...
Tak co zeny-rodite,ci co??? 😀

jankando
autor
8. máj 2008

eni, mna mamca neklamala tiez, to ta doktorka tam.. 😠 oni tam mali na vitrinke vystaveny pisaci stol a babiku..a furt mi slubovala a nikdy mi nedala.. 😠 😲 ...stale som len to do hrdla dostala a nejauk omalovanku.. 😠 ☹
teraz som uz velka a uz sa nebojim pichania voooobec..mozu mi aj tisic krat mozu, ale to do ruky, myslim chrbta ruky..(vyzivu) tak to boli fest.;to som ted po prvykrat mala jak som na pohotovosti bola ted a brutal , taka hrubocizna ihla, ze az.....a este mi ju tak prilepili nejakou jak lepiacou paskou, tak si vies predstavit jaku som mala ruku napatu? 😠 a to mi inak pichli morfin na ukludnenie bolesti co som v hrudi mala ....ta bolest presla,ale ruka furt bolela... 😠 a to ked som odchadzala, tak ma odpojili od vyzivy, este som sla na wc a aj sa oblect a ja uz odchadzam a na v ruke furt ihla..tak som sa spytala sestricky, ci mi to chcu nechat aj na doma...ona taka zahanbena bola, ze az..bo mi zabudla vybrat,jak som videla tu hrubociznu ihlu jak vyzera, tak uz mi nebolo vsetko jedno a jak krv z nej nenormalne tiekla..bleeee.a doteraz mam este jazvicku po pichnuti.. 😠 😖
no tak to ta urcite caka..bo to vyzivy pichaju pri porode, ze? no ale aj mna a vsetky..nechcem strasit.. 😉
tatko ma dobre hlasky.. 😀 😝 😎 😀

jankando
autor
8. máj 2008

ja som tu, ale malibuu nejak vynechava.. 😀
inak eni, dnes mi tiez john , ze chce jeho baby von...ze ho chce vidiet...a ja ze takto si este pocka.... 😀 😝
a dnes mi lahol na brucho s hlavou a krici babu , ze hallooooooooo...a ja mu ,ze to nie telefon... 😀 😀 😀

angienka
8. máj 2008

no Jani,tak to ti peeekne dakujem-ja som cela ten porodopis napisat-holenie a klystyr mi snad vadit nebude-to neodmietnem ale nech ma pichaju ked uz muia len skusene sestry a ze tu vyivu neceeem v ziadnom pripade-no davaju to casto ak je zena vysilena a ma tazky porod a nemozes to odmietnut ☹ toho sa bojim snad mi to nedaju bo sa zblaznim 😠

angienka
8. máj 2008

no tak este ho nepocuje-este hlasy nevnima-ale o chvilku uz bude-tak sa s nim budete rozpravat aby vas spoznal hned😀

jankando
autor
8. máj 2008

jaj, no....tak mozes zo zakona vsetkoodmietnut ale to potom musis i podpisat..somtu citala na konikovi ..jedna holka pisala..
takze sa das holit? ja nie....ja sa budem snazit, nech sa oholim doma, i ked to nemozme predpokladat, kedy pojdem rodit, ale budem sa snazit.. 😉 bo tu ani klustir nedavaju ani asi neholia...ide to tu asi na ostro aj s chlpkami.. 😀 😠

angienka
8. máj 2008

no ta ja sa holim stale-ta nevem ci ma tam budu este holit-ci bude co 😀 no teraz idem poslepu uz totalne takze mozno sa niekde nieco najde a co som citala tak oni holia i tak aj ked je oholena...ked to zena neodmietne jasne no ten klystyr mi bude vadit a este do zadku mi to budu pchat ale neuvazujem nad odmietnutim...to jedine ze by som si bola ista ze som uplne prazdna-ale i tak by som to asi pretrpela,len tie injekcie neprekusim a kapacky 😠 to budem nasrata

angienka
8. máj 2008

idem kuknut Prison Break davaju a ja to milujeeem tak o polhodku som tu zas 😉

jankando
autor
8. máj 2008

aj ja a john, my uz mame vsetko dokukane..tak si uzi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre