Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
1. jan 2009

Caute baby,
tak sa hlasim v Novom roku
Eni...tak to ti vysiel super silvac...
my sme jak tak nudne stravili silvac, ale dufam, ze buduci rok uz tak nudne nebude..to uz budem ja asi poriadat nejaku party..lebo sak ja nemam 60 rokov sediet doma pred telkou...jedina som sa doma vycajkovala, no ja i John...a oni zvysok, nic..lenivci jedny.. 😠 no ..haluz..chvilkami i zacinala srnad, ale furt to nejak zle doslo.. 😠 uz sme doma, pod paplonikom sedime s Johnom , Petko spi, tak spokojnost aspon ted.. 😉

jankando
autor
1. jan 2009

Baby, tak Vas tu zase niet..
ech, taky vstup do noveho roka..tak to po cely rok budem zase len ja pisat? 😠

jankando
autor
1. jan 2009

Inak, ja stale otravujem Johna, aby sme sli , az naasetrime nejak dost penazi, coz moze byt o dobrych paaaaar rokov...ak to vlastne raz bude.. 😠 ,aby sme sli zit na Cyprus...mam tam kamosky a tie fotky co kukam, tak ja prskam jak ich vidim.i ja tam chcem byt a zit a zit taky super zivot...sak tu je to hrozne..tu len depky z pocasia mam...a tam ak nuda, tak aspon na plaz mozes min. ist..
tak stale do neho rypem a on stale , ze nie.. 😠
a ja hovorim, ze sa nik nebude musiet prisposobovat..ze on je predsa zvyknuty na horcuvy, ja po anglcky viem, on tiez, Sean sa bude ucit tak ci tak anglicky,. tak bolo by najlepsie..tak neviem ci mi len rychlio chcel usta zatvorit, alebo to vazne myslel, ze ok, ze ak bude raz taky sen, ze usporime, tak ze mozme tam ist...
bo my sme dnes s mamcou a svagrinou na to tema rozpravali...a vsetky sme sa zhodli, ze to super zit v takej krajine ,isto iste..sak ked uz mam exotickeho snubenca, exoticke dite, tak treba zit i v takej krajine, no nie?> 😵 😵 😵 😀 😀 😀

angienka
3. jan 2009

zdravim vas v novom roku nech bude lepsi jak ten stary a hej ta to som neverila ze taaak fajne bude 😵
no jani ta to by bolo brutal uzasne v takej krajine chcela by som ale my nikdy nebudeme kedze moj muzik sa od svojej rodiny nepohne ani o 2km 😠

angienka
3. jan 2009

inac som sa neozvala aj koly tomu ze som dobabrala ten kabel nabijaci od notasu a nejde musime krivit kabel aby kus dobijal a vcera strajkoval a nesiel ani spustit pc 😠

angienka
3. jan 2009

no nic tak asi tu nieste co zeny???Tak ja sa stavim neskor zas mi nedobija baterku ta ma i tak vypne za chvilu 😠 aj lozic mi tu uz krici,obehol obyvak 2x ta uz je unaveny 😀

angienka
3. jan 2009

no nic tak som ho uspala a som tu zas,no vidim ze som jedina 😝 zeny chcem sa spytat ci to i vam sa deti prehodia na brucho a pasu 20-30krat za noc 😠 ja sa nic nevyspim bo furt stavam a pretacam ho i ked on niekedy sa pretoci a pospi aj na brusku ale to len chvilku a pak zas knuka v spanku niekedy v polospanku a musim ho pretocit a on zas sa otaca na pasenie 😝 uz ma to prestava bavit aj ho podkladam z kazdej strany aby nemal priestor no ta moja sikula to vzdy nejak zvladne 😠 uz som z toho nestastna ☹

angienka
3. jan 2009

jani takze ziadna tublatanka nebola??? 😀

angienka
3. jan 2009

a ani ja som sa nenahodila lebo som neplanovala ze niekde pojdeme sak som bola nafukla furt a hrala dotknutu a nakonec som zistila ze som sa nafukla a bolo to inac ale ja som si to nedala vysvetlit no co uz aspon to bolo zaujimave 😀 tak som este nebola na silvaca asi nikdy a po ine roky by som takto obycajne nevysla ani na ohnostroj na silvestra ale ted sme sli aj do baru a mne sa necelo prezliekat aj ked som mala cas a pak na diskoteku co som este ja navrhla 😀 ale boli sme si s timmyckom pripit o polnoci 😎 ten nezmar nespal a spievkal 😵
No ale uz by mohli dorazit aj tie nase slovenku na slovensku do cr a co to popisat nie??? 😉

angienka
3. jan 2009

jaaaj ale uz ma to prestava bavit,co som ho uspla tak sa uz 2x prehodil na brucho a musela so ist zas uspavat na rukach 😠 trafi ma z neho 😠 😠 😠 😝 a to sa mu taak chce spat tak musim bo zas bude protivny dalsie 2-3hod ak nepospi teraz 😖

angienka
3. jan 2009

no tak som si tu pekne popisala a zabrala aj vcerajsi den ktory nik nepisal 😉 a teraz budem uz len nakukovat kym niekto nedorazi 😖

jankando
autor
3. jan 2009

Caute baby
Eni, tak si sa vyrozpravala, co?
to s tou nabijackou na notas poznam..tiez som tak mala na prvom pc./.som musela krivit aby sa abilo az nakoniec vobec neslo a musela som kupit novu nabijacku..trafit ma islo...ale teraz zatim este funguje na tom druhom notaku..
NO a tublatanka nebola, joj, ani sa radsej nevyjadrujem k tomu..bo ma ide rozhodit..taka som sama na seba nastavana, este mozno keby som sama ostala s Johnom doma, tak by som si vacsiu zabavu vedela zariadit.. 😠

jankando
autor
3. jan 2009

Nik iny nepise len my dve s Enou.. 😠 ale dnes uz asi cestuje i Ivca domov, nie?tak snad napise, no a Katku nechame odpocinut pri manzelovi..😉majca nema doma net, ze?a Slavku presalo bavit pisat?

som zvedava ako oni stravili silvestra.. 🙂

jankando
autor
3. jan 2009

tak kukam, ze v novom roku sa to nejak nerozbieha...
tak uz prestanem stale nakukovat, bo i tak nik nepise.. 😠

angienka
3. jan 2009

TU SOM,LEN SME MALI NAVSTEVU 😉 michalovi kamarati teda par chceli vidiet timmycka a tak 😎 ted sme dali timmca prave babci na chvilku a ideme pozret filmik a pak po nho zas bo pri nom sa film neda pozret 😒

angienka
3. jan 2009

ta dajak skoro to slavku prestalo bavit 😠
hej katka ma odpustene,len nech si ho vsetky uziju 😉
a janu preco by bolo lepsie,co zas sa tam stalo???Ste mali dat petika im a vy ist von sa zabavit,ja tiez som pocula trapne nazory ze by deti nedali ked som pisala na ceskeho kona ze som dala na noc timmyka ta ze oni by nedali 😝 😝 😝 no tomu neverim jake vzorne maminy 🙄 jakeby som daco zle spravila no niet divu ze tu sa mi s nikym nechce vyrazit von 😎 pritom vtedy to bolo koly horuckam a ona za nim nikdy neprisla len cez vikend mala cas 😒 no a ja si myslim ze som mlada tak koly mimcu neni dovod zahodit svoj krasny mlady zivot a trcat doma a pozerat ako spi 😖 ja doprajem i starej mame naj si ho uzije 😉

angienka
3. jan 2009

jani asi budeme muset i my kupit totu nabijacku ale stve ma to 😝 no a najnovsie timmy jak sa hra s notasom ta vybral jednu klavesu a nejde uz tam nazad zalozit,este ze taka co sa nepouziva 😠

angienka
3. jan 2009

taak vy tu uz asi nieste,teda nie vy ale janka 😒 no hruuuza za tie sviatky furt len sa napchavam dacim same chlebiky kolace chipsy uz mam brucho jak v 4mesiaci tehu 😝
no tak asi este budem nakukovat snad este predsa len dorazis jani 😉

jankando
autor
3. jan 2009

Eni, tu som , len som zanevrela, kedze nikto tu a nebol..
ale som uz spat..tatik sa blazni s petkom a ja som dala sprchu, zajtra ideme do mesta..bola vyplata.. 😀 😀
..na mliecko a pampersky.. 😀 😀 😀 😀 😀

no Eni, ja nie som vzorna mamina, alebo ja to sama o sebe nemozem tvrdit, kolkokrat supnem mame Petka a my ideme na nakup , alebo tak..ale na Silvaca ..kedze sme boli s rodinou som nikam nesla..keby tu bolo kde a bolo by s kym, tak by som asi sla...zase na druhu stranu by som nechcela nechat mamu samu , ale to moja mam tu nezije, tvoja svokra je predsa len doma.. 😉
ale uz som povedala, ze buduci rok ja uz musim inak zakrocit ...uz ziadna nuda..
eni, nic sa nestalo, len akurat, ze keby som sa nenudila, ta by bolo lepsie... 🙂

malibuu7
4. jan 2009

ahojte zienky,
tak my sme asi pred hodkou dorazili domu... cesta bola dobra. drobco spinkal krasne... uz sa vam budem viac venovat, i ked ma cakaju skusky tento mesiac, ale budem sa snazit no... neviem ci vas vobec docitam, lebo ste toho riadne popisali

katka755
4. jan 2009

ahojte baby.tak uz sa vam budem venovat aj ja marek uz cestuje od 11.00hod. ☹ ☹ ☹ ☹

katka755
4. jan 2009

ta co baby kde ste?ja mam teraz casu a casu a vas niet.............. 😠 😠

katka755
4. jan 2009

slavka tu isto len nakukuje........... a nic nepise sa jej nchce..........leniva treba do nej posprtat a hned nieco napise...........

katka755
4. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka755
4. jan 2009

baby ta co s vami ja ze sa tu zakecam dnes a ze mi skor cas zbehne a vy ani jedna nepisete...........

katka755
4. jan 2009

tak ja stale kukam a kukam a nic............

angienka
4. jan 2009

taak uz som tu len zas nesiel notas a prisiel tu michalov brat od poobedia az do ted tu otravoval ta som nemohla na pc ani segre ani rodicom zavolat 😠 😠 😠 😠 😠
no taaak to som zvedava obe slubujete ze sa polepsite no uvidime 😉

angienka
4. jan 2009

uz cestuje???Jak to?Nepisala si ze az 6.1 pojde?Ta uz ted vam odisiel ☹ aj moj ide do prace no co uz 🙄 a este je aj chory a aj timmy to uz chyta ta som zvedava este ze o tyzden si vzal dovolenku 😒

jankando
autor
4. jan 2009

Caute baby,..
tak som tu i ja..ale budem vas zatial len citat...no ak niekto nieco napise samozrejme.. 😠
SLaaavka, mala by si sa cinit.. 😉

prednedavnom sme prisli z mesta a musela som cely obrovsky nakup vybalit , popratala som v kuchyni..policky vyskladala a tiez v no ako s to vola ...kubalok po slovensky sa tomu nadava? tu to volame storage room...takze som vam vypratala..riadny zaberak tam bol... 😠

angienka
4. jan 2009

cas kupania je tu ta vy tu nieste aj ja budem muset ist kupat bo muz sa furt vyhovara ze chory je ale nelezi ale cely den napaluje a instaluje svojej rodinke piiii...... 😠 😠 😠 a rted sa hra ta na to chory neni 😠 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre