Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
10. feb 2009

Ahoj Maji
tak i vas zubky trapia

vkuse tu len citam, ze zubky, teploty, nervne deticky...joooj, az sa bojim az nasemu pojdu.... 😖
to 😖 bude dom salenych u nas.....hore nohami.. 😠

malibuu7
10. feb 2009

ahojte...
tak som prisla zo skusky a som 😀 mam ju spravenu, tak uz len jedna mi zostava... a tu som i tak planovala robit az v lete, alebo za rok... takze moj plan splneny 🙂

jani, no mozno petka tak nebudu zubaky trapit, prajem vam to....

nasa dnesna noc bola nie katastrofalna, lebo nikdy nie je tak zle aby nebolo este horsie... no snad kazdu polhodku sa budil a pretacal a plackal, neviem co mu bolo. no nepomahalo ani nosenie na rukach 😅

maji, tak nech cim skor vylezu tie zubky, lebo pribudajucim vekom su dasienka vraj tvrdsie a zubky idu horsie, no nie ako horsie, ale bolestivejsie....

jankando
autor
10. feb 2009

Ivi...
tak to gratulace

a len si prajem, aby ho zubky netrapili..uvidime..ono sa to blizi pomaly ale isto.. 😀

jankando
autor
10. feb 2009

Och, ja taka chora.. 😲
ani kvapky do nosa doma uz nemame..vse doslo...jedine ze detske Petkove pouzijem...... 😀 ale to mi mozno ani nezabere..
tak to musim 'mangela' mojho zajtra prehovorit na nakup.. 😠

malibuu7
10. feb 2009

juj jani, tak to co to? chripka?

malibuu7
10. feb 2009

a dakujem 😎

adrianamickova
10. feb 2009

malibu sikovna, 🙂

adrianamickova
10. feb 2009

jankando tak nech ta choroba rychlo od vas uteka.....neprijemne verim..... 😒

adrianamickova
10. feb 2009

aj ked aj na nas daco lezie,dievcata smrkaju....sopel az po pupok.... 🙂 a vcera sa soni stazovala ze ju boli usko
a aj hlasok ma taky chraplavy....

adrianamickova
10. feb 2009

a zase sneziiii,uz tomu poviem fffuuujjj 😠

adrianamickova
10. feb 2009

majka na zubky som mala taky gel z lekarne,fialovy obal,to tak umrtvilo dasienka..a menej placu 😢
skus sa popytat v lekarni 🙂

adrianamickova
10. feb 2009

dnes zacina novy diel ordinacie v ruzovej zahrade,tesim sa 🙄

majka225
10. feb 2009

adi:my tie geliky pouzivame su celkom dobre len leuska by ich najradsej papala keby mohla 😀

jankando
autor
10. feb 2009

baby,
to skor asi len nadcha...
ale mali sme cela rodina..prv john, pak petko a ja nakoniec.....takze sa tomu povie rodinna nadcha...
fakt neprijemne..nos mam servitakmi upchaty..nechceli bys te to vidiet...

Adi...
tak to pozor na usko...to je najhorsia bolest jaku som v zivote mala....a to i porod mam za sebou.. 😀

jankando
autor
10. feb 2009

Ideme cupat....bo Petko dnes tak nedospava cosi....zaspi a furt ho nieco budi a pritom som tu po tme a potichucky sedela...a on furt sa s plackom zobudil....takze nedospal uz 2x...take ma opuchnute ocicka. ☹
tak ideme okupat a tusim,ze potom bude lepsie a tvrdsie spinkat...

adrianamickova
11. feb 2009

kto je hore????dobre ranko 😕

adrianamickova
11. feb 2009

nikto?????????fuuuha,nevadi 😉

malibuu7
11. feb 2009

ahojte ja len tak na skok, chystame sa na plavanie.... ale je tu taaaaka kosa snezi tam, fuka, bleeeeeee

adrianamickova
11. feb 2009

tak to sa tesim s vami,ja sama som sa tak v tom plavani vyzivala,drzim palce,urcite budete s vodou kamarati 😅

jankando
autor
11. feb 2009

Dobry den

tak to potom piste ako bolo........ 😉
ja pokracujem v chorobe..len dufam, ze Petka sa to nechyti..

tak som chcela len pozdravit..... 🙂

adrianamickova
11. feb 2009

mooooja,vela trpezlivosti prajem 😒

malibuu7
11. feb 2009

ahojte,

jani zelam skore uzdravenie... to je na figu takto ze? to asi z tolkeho upratovania si to chytila 😉

tak my mame prvu lekciu plavania za sebou, bolo to dnes take viacmenej zoznamovanie... nove prostredie, novi ludia.... v sprche sa to jozkovi velmi nepacilo, plackal o 106... no kym sme dosli k detskemu bazenu, tak sa rozkukal a uz to islo, rajtoval po styroch kade tade... vsetky deturky poslusne lezkali alebo sedeli na maminach, len ten moj skumal teren 😀 ale bolo to uplne uzasne, zacvicili sme si, zaspievali, vysantili poriadne... jozkovi sa vo vode veeelmi pacilo, spliechal na vsetky strany 😎 😀 len ja som taka znicena prisla odtial ze konec... ty jo, jak niesom zvyknuta na nejaku aktivitu a pohyb, tak ma bolia vsetky svaly 🙂 a to cely cas drzat maleho v rukach, aby sa nesmykol a vyhadzovali sme ich do vysky a tak.... no super... uz sa tesim na dalsiu hodinu...
a vsetkym to velmi odporucam, i ked len prvu lekciu mame za sebou 😀

jankando
autor
11. feb 2009

Ivi..
no ...z upratovania...to skor z toho hnusneho pocasia vonku..
ale vsetci komplet sme chori...teda boli.......bracho s jeho zenou zu 2x su..to asi pred 2 tt prisli z prahy s chripkou
potom John, Petko a teraz ja a svagrina bojujeme..

Takze super hej plavanie bolo...A sama si bola, ci i s muzikom?
a tak do vysky ste vyhadzovali? a to kus nie tazke uz je? 😀

malibuu7
11. feb 2009

sama som s nim bola... tatko nas len odviezol aj prisiel po nas... on nie je na take... ale mozeme mat aj doprovod tam, takze super....
no nie ako uplne vyhadzovali, cely cas som ho drzala, len tak do vysky, aj postavit sme sa mohli.... no ja mala dost teda ved z vody ked som ho dvihla tak mal snad aj 30kg 😀 a uz ma taaaak boleli ruky... toto moje sidlo i ked trebalo oddychovat tak vystrajal a skakal 🙂

juj jani takze si to tak medzi sebou prehadzujete tu chorobu co? hm posielam vela sil 😉

jankando
autor
11. feb 2009

Ivi
diky
teh taka hadzana v chorobe

No baby, taka som nastavana.
nahodou som isla kuknut vonku, teda nie nahodou, bo susedka dostala vcera balik, ta reku, ze jej pojdem dat dnes a kukam a niekto nam potiahol kocik z spodchodista..... 😠
ta som este kludna, bo dufam, ze si len niekto bud pozicial alebo pomylil...uvidm , co John povie na to..

jankando
autor
11. feb 2009

Och, ta keby to bolo v lete,ta este dobre, bo chcem kupit nejaku buginu len na leto, nejaku lahku, co i na cestovanie

a to este zima, no jak budeme chodit teraz dakde...och, dufam, ze zaran tam bude.. 😠 😠

malibuu7
11. feb 2009

no jani tak to nastve poriadne teda... to su ludia 😠

jankando
autor
11. feb 2009

no ale hrozne vies
ze nam uz menili 2x zamok na dverach..tak to mohol urobit len niketo kto tu zije...bo tu ludia nechodia , bo tu este nik ani nevie ze tu sa byva...to totiz take nove a tak vzadu zadrbany sme.. 😠 😠

jankando
autor
11. feb 2009

zadrbaniiiiiiiiiiiiii

malibuu7
11. feb 2009

jemine tak to je fakt sila.... no snad sa najde este... ta ja by bez kocika bola jak bez ruky, bo my kazdy den sme vonku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre