Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
30. jún 2008

heej ivi niesi ty nejaka drza 😀 hned by som sla balit a sup domov ☹

jankando
autor
30. jún 2008

no aspon to porodne by sa mi Ivi pridalo 😀
tak skus zistit a ci sa to neda vybavit neosobne..bo litati asi teraz nebudem..a ani aasi po porode.. 😖

jankando
autor
30. jún 2008

Baby, pridala som foto bruska....teda z boku ma mamca pochvalila , ze dobre sa drzim a jak videla z predu, tak ze ci nebudeme mat dvojicky.. 😀 no nebudeme...to len asi skresluje, lebo som tak z blizka asi fotila.. 😝

angienka
30. jún 2008

janu to teda ze sa to nepatri takto tu verejne o nej hovorit 😝
a k tomu porodnemu je to jednorazova davka a mozes ju dostat z 2statov sak som ti posielala raz uz o tom cely link aj komentar... 😠

malibuu7
30. jún 2008

hm ved na taketo klebety mame IP nie?? 😀
ok jani pozistujem... ohladne toho porodneho... na tej ziadosti na sk, prehlasujes ze si nevzala takuto alebo tomuto podobnu davku v inom clenskom state, takze si myslim ze nemeozes z 2 statov...

malibuu7
30. jún 2008

no nie som drza... 😝
snad este dnes vycestujeme 😅
moji chlapi spia a ja balim balim a balim

a balim (no najviac toho ma drobcek)

jankando
autor
30. jún 2008

o kom? ja som nic nehovorila...
ja som len ze mi ide ta prezyvka stale na jazyk..ale prezradila som to ivke len v ip.. 😀
sak ja nic zle.. 😕
joj, ja znam, ale mne tak prd pomoze..znas..ja chcem presne vediet od niekoho kto to urobil, robi alebo ide robit a najlepsie od vas..vy moje baby rady.. 😉
eni, ja len verejne vyhlasila za teba(sorry) ze ty ju velmi nemusela..sak to pravda ne

angienka
30. jún 2008

ja by som uz tiez sla ale este mesiac a 2dni musime vydrzat a tak rada by som balila a balila 😀

jankando
autor
30. jún 2008

Ivi..no jasne, ze najviac toho ma dorbcek.sak on je najdolezitejsi teraz..
si spominala minule, ze dokupujes nieco k bazeniku..takze sa budete clupkat hej..ci plvat nebodaj v obrovskom bazene ? 😨
oki..tak pozistuj co sa bude dat..budem vdacna..to tiez tu jak som vyplnovala, tak tiez sa pytali, ci poberam nieco z ineho statu..takze neviem..a eni tvrdi , ze da sa..tak ja som v prdeli z toho.. 😝

angienka
30. jún 2008

janus sak to bolo v jednej diskusii tu na konovi a ta zenska to dostala z oboch statov ta som ti pisala naj jej napises do ip ako presne postupovala i ked na tej stranke ona rozpisala ako na to...ale znas lepsie sa s nou poradit bo o tom vela vie 😉

malibuu7
30. jún 2008

hm neviem, ale keby som mohla z 2 statov, ta vezmem, vsak este mam 5 mesiacov cas na tuto davku...
no mame bazen okruhly 3 m takze clupkat ano a opalovat sa, i ked ena vravela ze sa nesmie ked sa koji, ale v porodke nam doktorka povedala ze mozme na slniecko

angienka
30. jún 2008

no na slniecko hej ale nie sa grilovat na silnom slnku...a ja uz dnes mam po 6ti nedelkach tak v stredu tam skocim a uz sa tesim ci mi povie ze sa uz mozem kupat uz by sme dade na kupko zasli a ten tyzden tu maju byt horucavy zas 😝

angienka
30. jún 2008

ja myslim ze aj na tuto diskusiu som hodila ten link ci kde som ti to poslala,asi to tu niekde bude zo zaciatku...ak bude cas ta skusiim pohladat no ted sa kocham drobcom zas sa mu nece spat tak cumacikuje 😉

angienka
30. jún 2008

bola tam nejaka podmienka ted neviem ze ked pracovala ona na sr ci jak a rodila v cr,no nevem ted presne ako to je...proste ona to tam pisala ale uz nevem ani nazov tej diskusioe 😠

malibuu7
30. jún 2008

juuuj Eni ty si teda uzivas... stale ti tak malo spinka??? to moj anjelik buvinka pekne a teraz ma ten najlepsi spanok zvecera 🙂

jankando
autor
30. jún 2008

baby....
tak ja by som tiez brala z oboch statov..dufam, ze budem moct.. 😝
tu sa ovela menej dostava nez doma..u nas.. 😠 kto by to povedal, ze 😨
jeej, tak to vam Ivi zavidim..
ja nas bazen vypustila uz mi ho treba umyt a poskladat spat do krabice..tak sme ho vyuzili jeden den....potom uz bolo chladno a pak ta infekcia...si myslim,ci no nie z toho..i ked voda bola pustana z kupelne..tak neviem..ale ten bazen uz nebudeme plnit..neviem co s nim..bo do neho ide par dost tisic litrov vody..sak sme ho plnili viac ako 3 hodiny.. 😕 este ze neplatime za vodu..teda platime, ale nie je to na to, kolko vycerpas...prosto pausalne.. 😝

angienka
30. jún 2008

no zaspi ale jedine mne na rukach alebo v sedaku sam spat nebude...vycuranka mala 😝
tak mi lezi v sedaku pri mne a ted ma zlozene rucinky a spinka tak krasne ale semtam sa prebudi a skontroluje situaciu 😀

angienka
30. jún 2008

tak to mate dobre jani,ja som zvedava kolko pride nedoplatok za vodu najviac sa bojim a zatrhnem si vanu kazdy den 😖 nehovorim o elektrike to uz ted ma muzik kritizuje ze vonku 30st a ja topim bo musim susit pradlo...

angienka
30. jún 2008

hej ja uvazovala ze kupim nasim ten bazen ten tu bol v akcii teraz za vyse tisicku a ten s priemerom 3metre ta lacny...no nasi chcu normalny teda mamina je jak ja ale ted stavame plot 😎 tak asi az niekedy neskor bude ten bazen to budem chodit na sr castejsie 😀

malibuu7
30. jún 2008

hm vy topite v lete a my ani v zime nemuseli, jak sme mali horuco 😀
jani ja ani nevedela ze si mala infekciu... no ja cele tehu mala problemy s kvasinkami ☹

jankando
autor
30. jún 2008

eni, to my mame tiez tak s tym..vonku teplo a my musime i doma zatopit, bo treba susit veci.. 😖
my mame uz ani neviem rozmery..viem , ze je vysoky 75 cm a siroky 360 cm tusim..tak to su rovnake..a sme ho kupili za 49 libier..tak riadne draho jak pocitam...ked eni vravis, ze ho mate do tisicky..ale nas nie je nafukovaci..vy myslite nafukovaci?

malibuu7
30. jún 2008

my mame taky co iba horny okraj sa nafukuje, take jak teraz vsade vidno

angienka
30. jún 2008

no tam normalny filter je vyse 1000kc stoji nevem je v akcii ten najlacnejsi ale pak su take iste ale drahsie o dost...

angienka
30. jún 2008

no tu v pri zemi to je tak jak v jaskyni ze rano i kus zima je...taze topim a aj pred kupanim som nahrievala kupelku koly malemu ale ted uz ne bo michal furt hucal ze sa nedoplatime ked ja vkuse topim a on vetra 😀

angienka
30. jún 2008

ivi a kedy idete???A co jak cesta nebojis sa jak to s malym zvladnete???Bo budete musiet zastavovat na kojenie ci budes odsavat a davat mu za jazdy z flase???Ja sa bojim ze cesta bude dlha s malym ked on papa polhodku a este odgrcnut a prebalit...

jankando
autor
30. jún 2008

hej, ivi i my mame taky..len ta horna obruc a pak sa sam musi vodou pstavit..napnut.. 😉
i ja mam filter, ale sme ho nenapojili..sa nam nechelo..
sak ja toot eni kvoli babcu budem robit...budem vyhrievat stale aby baco malo teplo a halvne pri a po kupani.. 🙂

angienka
30. jún 2008

no to hej no a to ja na plno davala aby som dlho necakala kym sa vyhreje a tam nam to odvetrava este taze vetrackami siel chladnejsi vzduch znas...
teraz nevyhrievam uz druhy tyzden len ked je chladno ta vtedy...
ale pride september a uz zas budeme topit stale... 😠

angienka
30. jún 2008

tak ivka asi zas bali alebop uz nakladaju...a mne zas keca timmysek joooj boban malinkaty len nech spinka este...hruuuza bo zas sa bude chcet hrat a papat...dnes cely dnik 😒

jankando
autor
30. jún 2008

no tymmik ma asi taky apetiti jak ja teraz..ja uz neviem co jest..mlieko so spagetami som jedla...vcera tiez spagety, nlieko a banan..tak to co je so mnou.. ☹
joj, ale vam zavdim , ze idete domcu..aj ja chcem..a tak na fasa pocasie by som len chcela..

malibuu7
30. jún 2008

no ja stale baliiiiiiiiiiim boooze... keby ste videli kolko veci mame... boooozinku
chlapi este spia, ale za chvilu budim manzela ze ideme nakladat...
no neviem ako budem kojit, asi pocas jazdy a ked ne ta zastavime... ale maly sa mi v noci budi na papanie 1 maximalne 2krat... tak by to nemuselo byt take zle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre