Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
10. júl 2008

a stihas popritom vsetkom aj dobre papat????Dufam ze sa moc nenamahas!!! 😠

jankando
autor
10. júl 2008

no my sme zatial podpisali zmluvu len na plo roka, le ako sme kecali s majitelom, tak on hlada stalych podnajomnikov,.coz my sme.. 😉
joj, ta ja kupila tu najlacnejsi postel a v matraci citis spruziny..nie zase brutalne hej..ale predsa len..citim ich sem tam...a je mensia nez ta , co oni maju v tamtom dome..tak je suprovo velka..auz sme si povliekli matrac a vyskusali ju..len tak lahnut samozrejme..nie nic sexualne.. 😀 😝
vies co ja som spokojna..uvidim ako tam budem zvladat byt sama..kym john bude v praci...to ma sa vsetko hybe...ale snad to vydrzim..musim.. 🙂
treba nam skrinu kupit, b oto nam tam chyba a poskladat vsetky veci, poprat, pozehlit...teda ja uz tam i prala zo dve varky. 😀 len nechapem preco ked skonci tak su brutalne horuce veci..teda horuca voda, ale spravne by malo posledne oplachnutie byt studenou vodou..tak nad tym rozmyslam, i mamca nevie co je v tom..tak dufam, ze nic vazne..a jak budem detkse veci prat, tak ze nic nedodrbemm.. 😠 😝

jankando
autor
10. júl 2008

ta ja eni nic nerobila, ja len okna z vnutra umyla, z vonku nie, bo prslao, a john vseetko so savom , tak dufam, ze nevybuchnemem, bo i plynak so savom umyl, i chladnickku... 😀 john vsetko zmakol sam..celu kupelku vyumyval...ja i papam..to hej...len teraz nejak uz nie..teda nemame doma chlieb...tak cakam, bo bracho siel do mesta a na nakup, tak mi snad poskytnu chlieb.. 🙂

angienka
10. júl 2008

no to je divne a mozno tam neni i susicka v tom???
Jani zvladnes ja sa tu tiez sama dost bojim dvere mame take divne ze nedaj boze by sa dakto dostal do ggarze ta ich vykopne ked sa 3x opre 😠 a okno ze ked sa dakto postavi pred neho ta sa musi este zohnut tak nizko je taze tu mi chodia ozrani semtam podokna a ja celu noc sama nie 2hodky jak ty 😖

jankando
autor
10. júl 2008

bo vies, ja som sa uz na nic s nimi neskladala, teda som chcela, ale ze nie...ze i tak uz ideme prec..tak som nedala teda..a najom uz vobec, som mu povedala, ze nas to draho ted vyslo vies, lebo to i deposit sme platili , i prvy najom a poplatok agenture.. 😠 tak tak...a oni , ze v poho..a pritom sme este tu vies.. 😠 a nezaplatili sme uz najom tu.. ☹ tak sa kus vinne citim, ale to muselo raz prist....a fasa, ze tak akurat pred porodom.. 😉 sa strasne tesim az mamca pride na stalo...si uzivje kuchynu, sme jej uz i popolnik kupili...hned v kuchyne si dvere otvori a moze hulit, alebo dovtedy chceme tu teraskku tam upravit a nieco na sedenie tam kuit, tak sibude chodit hulit tam...a fasa, bude ona gazdova v kuchyni.bude nam varit..sa tesime obaja..i john na nau...ze jak nam bude dobre varit.. 😀 😝

jankando
autor
10. júl 2008

no to chapem...ja to nejak zvladnem.. 😉 budem musiet..to ja len tych par dni sa budem obavat, az uz budem mat net, tak som i tak vkuse s mamcou online i telka az bude bude fajn...ale len tych par dni..sediet po tichu v byte..vies....no vraj ta area nie je velmi dobre pocuvam.teada bracho ma informuje, ale vies, nemozem vsetko tak vazne brat..bo9 by som naspt do sk musela ist byvat.. 😀 i tak chce casom john kupit kamery...jednu z predu a jednu zo zadu.. 😉 no a chce i psa...l 😀 ak tu nednesu morgan , tak chce pre svoje babco psa..malinkeho a nech spolu vyrastaju....uz sme kecali ze labrador je super, ale co s nim ked bude taky obrovsky... 😀

angienka
10. júl 2008

jeeej ta to mas super ja som zvedava ako to bude s nami u nas...
to je super ja s timmykom sa hrozne tesime,nenormalne uz pocitam dni ☹ a aj na varenie a som si aj s ocinom pisala ze som total vygumovana ze uz zabudam a taka som mimo a on ze ma tu daju do kopy 😀 ze on vezme timmyska na prechadzku a mamka mi navari poprata a ja budem oddychovat pri bazene 😎
a netes sa domov 😉

jankando
autor
10. júl 2008

to som tiez eni rozmyslala, ze ci v tom nie je uz i susicka, ale ja neviem ako pracuje susicka, ze ci to uz suche veci maju vyjst ? ja neznam,,ale uricte suche nie su ..akurat ze dost horuce...a mamca ze mozno to je i so susickou..mozno nejakou nekavlaitnou.. 😀 ale prala som veci i biele i tmave a nic sa nezrazilo..tak zatim super

jankando
autor
10. júl 2008

jooj, tak mas super rodicakov.. 😉
sa ti postaraju a ty budes oddychovat..aj ja bych brala....
inac som citla predtymz, esi chcela popytat ze co o tom bazene..eni, to ten prvy detsky mi praskol..ten velky uz nie..ten je silny.. 😀 teda dole je to klasicke bazenove ale boky ma jak z celty..vies...ja ten plast na bazen..takze je dost pevny a nafukuje sa len ta obruc....okolo...to ostatne nic..to ti stupa vodou ako to plnis vodou.. 😉

angienka
10. júl 2008

no tak to by mali byt uuplne suche takze nie no neviem len aby vam nevybuchla...
jj no uz neskoro kupili sme ten taky velky celkom presne ako vravis a ze to bude prekvapko pre mamku ta s ociinom sme riesili bol 3,66m a vysoky 0.76m a ocino ze super ne ze oni pozerali uz tiez bazeny a ja ze kupime mamke a pak mu volam bo tam bol este vacsi no nedvihal ta sme vzali ten mali ho doma den a ja pak ho presvedcila ze kupime ten veeeelky so schodikmi ze bude lepsi a mamka to odhalila taze ziadne prekvaaapco 😠
tak nakonec sme vzali 4,57 cm priemer a vyska 107cm a este aj s filtrom a plachtov-no to mal i tamten ale aj so schodmi...taze sa uz tesim 😎
a vy jaky mate velky???Este sa cvachtas v nom???

jankando
autor
10. júl 2008

a o zabudani mi ani nepis...keby si vedela...ja keby nemala johna, tak som v riti..a ake dolezite veci zabudam..ja volam, ze vies mam nejake stretko - appoitment niekde na niejakych uradoch a oni mi hovoria, ze co vsetko mam doniest a ja si o hodinu na to nemozem spomenut a cely den premyslam, ako tam pojdem a domov sa nechem vratiti, zase platit taxiky.. 🙂 ta john furt nejak vie co asi potrebujem..a pritom nepocul moj rozhovor s nim..
jak minule , ideme do mesta nie podpisat zmluvu na ted dom a mali sme zaplatit ten depozit...a ja mam peniaze na ucte ale na sporivom nie na normalnom..tak som musela ist do banky si prehodit na normalny a vytiahnut.a kedze to bolo viac ako denny limit z bankomatu, potrebovala som sekovu knizku....a ja truba som uplna vypla...idem do banky jak truba, tak sme museli naspat domov taxika a spat do mesta...jak trubka..tolko sme preplatili...
minule ideme do mesta nieco nakupit a to som uz sekovku mala v kabele, (chvalabohu) idem platiti v obchode a zistim ze penazenku nemam, a este som ani nemohla prist na to v ktorom dome som ju zabudla.. 😠 no nakoniec este ze sekovku som mala, tak som isla vybrat z uctu...bo jak trubka som..vazne 😠

angienka
10. júl 2008

jani ja po tom porode ta vravim ze vsetka moja mudrost presla na timmyska 😀
no ale bude to i tym ze spim kedy tedy i ked ted uz viac ale cosi niesom v poriadku ale necem k mudrovi...ani v porodke nevedeli preco mam horucky a mavam to kazdy den skoro a boli ma hlava vzdy a toci sa mi este stale a to pijem kafe kazdy den a aj 2 😝 a aj ked si sadnem ta sa mi toci ze uz citim ze jakeby som omdliet mala...no nevem cim to je 😠
no to hej i my tak minule sme sli ze nam treba sunku a to len z dakade sme isli ne a kupili sme len sunku za pultom a ona povedala cenu a michal ci mam love a ja ze ne a on tiez ze ne ta nakonec som mala kovovu 50tku co som do zubarky mala pripravene jak za poplatok 😀

jankando
autor
10. júl 2008

Eni, to iste mi aj John vravi....ze to bejby ti odobera z tvojho.. 😀 😉
no a nemas mozno malo cervenych krviniek? alebo to moze byt tou velkou unavou...takze asi nizky tlak....mas...
ja mam ted dva tri dni taky problem so panim ..nemozem spat v noci..zaspim az nad ranom a pak rano uz john ma budi....a ja kricim na neho...a chudak tuto noc sa nevyspal ani on...hovori mi rano, ze nespal so mnou, ze som sa jak macka vrtela a obtierala o neho..nemohla som najst polohu ..pani..hruza...nakoniec na chrbate nejak..ale to tak neprirodzene...janeviem spat na chrbate a som som si sadla a oprela sa o stenu...bo inak som nemohla na postel.. 😠

jankando
autor
10. júl 2008

a ivca sa ti neozvala ako doma je?

angienka
10. júl 2008

nie neozvala a vies ze bys nemala na chrbatiku lezat???? 😠 moze ti byt z toho zle a aj babatku to skodi fakt...
a je normal ze sa ti zle uz spinka...
no tlak mam nizky...

jankando
autor
10. júl 2008

tak to nedobre..a nebries nejake lieky alebo nieco take..len kavu?
no tazsie sa spi...ale snad to uz len vydrzime..
este , eni a tao po tehu ta presla zaha? uz nepali vobec? bo ja sa na toto straasne tesim...ak je to pravda..dufam,z e mi to neostane..bo ja kazdy den prezivam muky a zvlast v noci..to sa pak len smejem ze s jakym obrovskym harom -afrom vylezie moj potomok...jak dr alban...pamatas toho spaevaka? 😀
bola som v kuchyni trosku papat.. jednu bagetku mi bracho dal a idem si o chvilu spravit chliebika...bo hladny jak psik zacinam byt. 😉

malibuu7
10. júl 2008

čautebBabySomDoma.na.sk.nefunguje.mi.tu.medzernik.v.nedelu.sa.konecne.ozvem.pa.pa 😀

jankando
autor
10. júl 2008

Heeeej...ahoj Ivi..
ako doma? super nie...aj pocasie vam vychadza? uzivajte ako mozte.. 😉

angienka
10. júl 2008

ahooooj,my sme boli papat a ted sa mu nece spat ani lezkat len by sa hrajkal tak sme sa pomazlili a ted si dudla a ja som uvarila sackove kura na paprike na viac nemam cas,uz aj popritom mi tu vykrikoval ze je sam 😀
ahooooj IVI 😉

angienka
10. júl 2008

neberem lieky ale som citala ze su nejake na nizky tlak no uvidime zatim beriem to zelezo na chudokrvnost ale ja a lieky to nejde do kopy semtam zabudnem ale i ked vezmem ta furt to je take...

angienka
10. júl 2008

haloooo,kde ste zmizli????

jankando
autor
10. júl 2008

a mas este stavy? palenie zahy?ci uplne presla?

angienka
10. júl 2008

jani uuplne presla-ale ja som to ani pred tehu nemala nikdy az posledne 2-3mesiace to bolo hrozne a mame vlasaca 😀 ma dlhsie vlasky nez ocik teraz 😉

angienka
10. júl 2008

jee pozeram ze zistujes tu obriezku 😉

angienka
10. júl 2008

a jak sa ma brusko?uz nijake problemy???
Halooo Ivi,co sa deje?Aspon vieme ze si ok,to vyzera ako by si sa uz tesila do cr 😀

angienka
10. júl 2008

no som uplne zvedava ako vam ubiehala cesta tak sa uz tesiiim na nedelu...a co uzili ste si bazen a slniecko???Ja vyzeram hrozne som biela az zelena na vsetkych fotkach takze tiez vyjdem na slniecko k bazeniku nabrat trosku farby nech nekazim timmykovi vsetky fotky 😝

jankando
autor
10. júl 2008

Eni, ja tiez nikdy pred tehu nemala..az v tehu to mala..tak sa tesim az prejde, lebo to muky mam s tym.. 😠
hej, zistujem tu obriezku co a ako...bo ak sa da ta bezbolestne tak nech takto a vraj len do 3 mesiacov sa to moze.tak nech viem ted..
brusko sa ma suprovo...teda si myslim..pripravuje sa uz i malinke na porod...a tych poslov mam skoro kazdy druhy den ..teda tu bolest jak pred ms......ak to su ti poslovia..ale len chvilami..nie vzdy..
eni, to teplo vam budem zaaaavidiet..ktoreho presne idete?

angienka
10. júl 2008

ideme 1augusta na noc asi...alebo 2 rano...uvidime podla pocasicka 😉 a michal ostane tyzden a my s timmykom 35dni presne 😀 paraaada aj segra si vybavuje volno ze pride koncom augusta ta i jej narodky oslavime a pak ma ocino odvezie naspat 😉

angienka
10. júl 2008

hmmm sak prid potom i ty skoda kebys rodila na svk tak by som chodila kazdy den za tebou do nemocky 😀
no to je dobre ze je brusko ok ale ti poslovia to neni ok,su moc casto ja som to mala asi 3x pred porodom a to tak raz za 2tyzdne 😝

jankando
autor
10. júl 2008

no eni...tak tych 35 dni ti zaaaaavidim...teeeeeda..ja bych brala..ja budem vtedy niekedy rodit asi..
a co michal na to, ze idete na tak dlho?
no ja uz co pamatam , tak minim. 3 x som to uz mala..vazne..ale to rpide len raz , chvilku pobudne a pak prejde a uz nic cely den.i vcera som to mala..a john mi hned cviky ukazuje, jak sa na kurze naucila, ze do akych poziicii mam ist pri kontrakciach..ta tak som sa rehlila... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre