Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
21. aug 2008

januuu tu som 😉
dnes po takom aktivnom dni bol i timmyk unaveny tak som ho rychlo uspala 😎

angienka
21. aug 2008

dufam ze niekto rychlo dorazi 🙄

angienka
21. aug 2008

neuverite,bolo taak krasne ze som sa podujala ze cem kosit travnik 😀 tak po 14x som kosila bo som sa cela opalit 😎

jankando
autor
21. aug 2008

CAuko eni..
no i ja tu som , som dlho nenakukla, bo i tak som si myslela, ze ziadna nenapise. 😠
neviem, ci som uz pisala..ale mame uz bytik...kluciky nam tu svietia...takze cez vikend stahovacka.. 😠
oooo..uz som pisala.. 😀 😀 😝 😎

jankando
autor
21. aug 2008

No a uz chcem porodit... 😉
som pripravena.. 😉
chcem sa zbavit palenia zahy a zjest a napit sa hocicoho.. 😉 chcem sa konecne vyhajat na supermana... 😎 bo je to hruza ted..a chcem moje male stvorenie uz pri sebe..ale no este zopar dni nech mi da, kym mu zariadim izbietku... 😉

malibuu7
21. aug 2008

čaute babiky... tak ja sa tak vytesujem z drobca ze ani na konika nemam cas...
Jani, tak mne zatka odtiekla cca 24 hod pred samotnym narodenim drobca... bol to taky ruzovkasty potom uz cerveny vytok... a az do porodu... vodu mi pichali na sale... ale je to pohodicka... fajne teplucko 😀
jani jani, sice sa zbavis palenia zahy... ale zjest a pit len tak hocico kvoli drobcovi nebudes moct... no na supermana sa tes... ja hned na brusko lahla ked ma previezli na izbu... ono sa aj rychlejsie maternica stahuje...
tak blahozelam ku klucikom... tak sup sup prestahovat nech si mozes pre drobca do nemocnice... juj, tak slabucko ti zavidim co ta caka... tie prve chvile s mimi... 😎
Eni, aj jozinko sa prevracia na bok uz pekne... a koniky tiez krasne pasie... hlavicku nadherne drzi, je to par dni co uz ako fakt dobre ju drzi. doterz drzal, ale po chvili mu este upadala... no uz ma dobre natrenovane svaly... a stale trenujeme... takze teba si tak doma rozmaznavaju, heJ? teda, ty sa mas... len aby si si velmi nezvykla, lebo kto ta bude doma v cz takto rozmaznavat, ha?

jankando
autor
21. aug 2008

cau Ivus..
no ja uz len cakam, kedy ta zatka odide... 😉 snad to spozorujem.. 🙂
hej, som pocula, teda jedna holka pisala, ze jak jej pichli tu vodu, ze taky fasa tlak z nej odisiel.. 😉
ja viem, ze papat teda kvoli drobcovi nebudem moct hocico..aaale, ze mozem zjest aspon nieco a nebude ma palit zaha....
a co sa tyka supermana, tak to si ja najviac uzijem.. 😉 a mamca mi tiez hovorila o tej matrenici..ze najlepsie si tlacit trochu na brucho...alebo ako ty pises, ze na brucho lahnut.. 😉
Joj, uz nech tu pride medzi nas.. 😉
sniva sa mi s ruzovymi vecickami...

malibuu7
21. aug 2008

jani neboj spozorujes, lebo to ta neminie... nejak sa ten porod urcite rozbehne... a mne ked odtiekla zatka, tak som mala aj bolesti... nie silne, ale uz sa mi spat nechcelo... no kvoli zahe si budes moct dat... to hej... inak aj tlacenie na brucho to tiez velmi dobre, rychlejsie sa ocistis...
takze ruzovucke?? zeby dievcatko vas cakalo v brusku? hm. ta fasa

jankando
autor
21. aug 2008

No ja neviem ako si to vysvetlit,ale snivalo sa mi dnes s ruzovymi vecickami a asi predvcerom s dievcatkom..babatkom..tak ci nejake znamenia dostavam? uvidime.. 😉
uz by som normalne chcela..ver mi...taka som akoze pripravena na bolest..zvladnut to..aspon si tak myslim...
s podporou okolia.. 🙂 neviem preco sa tak citim, asi ze mame uz kde doviezt babatko.. 😉

malibuu7
22. aug 2008

jani ja presne viem ake to je UZ CHCEM... ved vies jak dlho ja som chcela 😉

angienka
22. aug 2008

cao zeny janus ja viem ako sa citis,ja este horsie som na tom bola,cudzie mesto,nikoho som nepoznala a nudila sa cele dni a len na nete bola a cakala kedy bude mimi pri mne 😉 a ked som uz bola jak gula ta som sa tesila na porod 😎

jankando
autor
22. aug 2008

Caute baby...
no tak tak..nudim sa doma a uz by som chcela babko pri sebe..a pridam sa konecne do vasho klubu maminiek... 😉
chjo..dnes mam spaci den...asi hodku dozadu som a prebralla. 😀

angienka
22. aug 2008

hau babenky tak som tu zas na chvilinku,jani ja som tiez pred porodom uvazovala o dievcatku jak som si bola uplne ista ze to bude chlapcek tak ma tesne pred tym napadali myslienky ze co ak to bude dievcatko a ja s tym vobec neeratam...
Inac k tej plodovke ani neviem ci ulava,to by som nepovedala-lebo hned po tom ti zacnu bolesti este vacsie 😒

jankando
autor
22. aug 2008

No hej, zacnu bolesti, ale ta holka pisala, ze to taka ulava, jak keby balon praskol...asi ona to tak citila. 😉
joj, tak sa uz teskam, uz sa pripravujem i na bolest..vazne, uz len cakam, kedy zacnu bolesti a budem volat tatkovi do prace , ze je uz cas..straaasne sa tesim..tatko ma tento vikend volny a tak isto aj buduci.. 😉 cize budeme spolu....a mamca mi pride...joooj

angienka
22. aug 2008

joj jani zivo si to viem predstavit...tak len sa tes ved mas naco 😉

jankando
autor
22. aug 2008

Eni, kukam, ze o takomto case pises.. 😨 😨
no ja sa tesim a teraz mi tu segra vypisuje jak sa ona brutalne tesi..ze take tesenie este nepoznala v zivote
i ja tak..vazne, ako som pisala, uz docela i ocakavam tu bolest..ale este vikend snad pocka v bruskum nech mu urobim postilku...dala by som foto ,ale jak mi spadol pocitac, tak sa mi nieco dnu pokazilo.. 😠 taka som z toho nestastna.. 😠 😢 ..no i tak nebudeme mat opat net..len ak pridem k bratovi...takze skusim dat opravit pc za ten cas, co nebude net.. 😢
takze az sa narodi babco..ani foto nebude tak skoro a ani konik asi.. 😢
ale jak sa vratim , tak vsetko vynahradim.. 😉

angienka
23. aug 2008

ahojky,no jani ja furt som okolo 23tej este hore,ale znas musim dolu na pc ta to sa mi vecer nece ale vcera som sa nebala bo vsetci boli doma a timmyk spal ta som zisla dolu do dielne na kompa s muzikom pokecat ta tak som napsala 😉
jani poznam ten pocit jak sme sa vsetky bali a pak ku koncu sa tesili na porod 😀 divne to je ale bude sa ti lepsie zit bez toho brusiska a s mimiskom tak preco sa netesit 😎

angienka
23. aug 2008

hmmm,to bude smola a ja zrovna dorazim do cr a tam sa budem nudit ta budem vkuse monologovat na konovi a ty nebudes mat net ☹
no co uz snad to vydrzim,nasi ma pojdu odviezt teda nas s timmym,no ale uz vybrali tolko dovolenky ze asi ostanu len 1den nech sa vyspia a vyrazia zas 😒 neviem jak si odvyknem ted je to super a tak ked budem s timmcom sama cele dni ta sa zblaznim 😝

angienka
23. aug 2008

janus a fotecky musis poslat sak my take zvedave nevydrzime cakat kym vam zapoja netik,ale som rada ze mate bytika uz...snad vam tento bude vyhovovat...
Som ted triedila a skladala timmykovi veci-pani ten ich ma tolko 😨 😕 ze som cumela 🤐

angienka
23. aug 2008

jani inac sa ospravedlnujem ze som na teba zabudla v stvrtok si mala meninky som na to myslela od minuleho tyzdna a ked ten den prisiel ta mi to vypadlo ☹ hlava derava 😕 🤐 tak dodatocne vseeeetko naj 😉

angienka
23. aug 2008

tak sa tu nebudem vykecavat sama,skoda ze tu nieste,teraz mam dost casu aj muzik mi odchadza na grilovacku ku kolegovi co oslavuje narodky tak nebudem mat s kym keckat 😒

jankando
autor
23. aug 2008

Eni, dakujem pekne..sak to len meniny..a i dodatocne potesi.. 😵

jankando
autor
23. aug 2008

tu som eni uz
ale ja neviem , ci tiez o chvilu neodkvecnem..bo nejak na mna unava ide..a este jak tu jhn chrapka pri mne.. 😝
kedy ides presne eni domov?

angienka
23. aug 2008

janus asi 6septembra alebo 5teho-este uvidime lebo segra s petom odlietaju 5teho tak mozno i my vtedy vyrazime,alebo este oddychneme a pojdeme v sobotku 😎 uz mi chyba muzicek i ked tu mi je uuuzasne ☹

angienka
23. aug 2008

no asi vsetky spite tak idem ja do perlickovej vane 😎 😀 😵

malibuu7
23. aug 2008

ahojte babiky... tak ja som toto balenie na cestu domov zvladla za pol dna... 😀 to uz viem co brat a co nie... takze fajne...
jani aj ja ti prajem vsetko naj k meninkam... 😉 dodatocne...
no asi tak za hodku vyrazame... chlapi mi spinkaju...
Eni napisem ti do IP t.c. lebo zajtra by sme ciste teoreticky mali ist na Sitniky. tak by sme dali zrazik maly... tak keby si sa mi ozvala... alebo ked ta tu este dnes stihnem, tak mi posli tvoje...
inak aj my pojdeme spat do cz 5.9. teda zo soboty na nedelu. neviem akeho bude...

malibuu7
23. aug 2008

Eni to co za perlicky v tej vani??? 😀

angienka
24. aug 2008

jaaaj ivi ta supeeer,inac normal perlickova kupel-nie zeby som zjedla nejake strukoviny a robila si bublinky sama 😀

angienka
24. aug 2008

inac vas zdravim-som az zabudla 😕
tak co dorazi tu niekto???Teraz som sa prezrala,ze sa mi nic nece 😝 a tak ma boli cely clovek som bola v kostole po dlhej dobe a vytiahla stekle a omsa bola dlha ta ma bolia krize i nohy,jaaaj no sa zas stazujem 😒

jankando
autor
24. aug 2008

Caute baby
eni, noi v kostole si bola..tedaa..ty sa mas.. 😉
my dnes maximalne unaveni..idem asi zalahnut..to nie je mozne, ze ja vstanem a o hodku som zase unavena..a Johna mam choreho..zase ma bolavy chrbat..tak som ho nadopovala tabletkami, dala mu papat, natrela mu voltrenom chrbat..a uz spinka jak babo..idem sa pridat.. 😉
bo i tak tu stavim sa nik nie.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre