Júl 2008 II. Pridajte sa

Druha cast je otvorena 🙂
montinka
20. jún 2008
ahojte tak uz mam vsetko kupene. akurat som dala postielku do albumu.🙂
pipinka82
20. jún 2008
aj ja by som si dala ešte xixi 🙂 no tie lanové semienka noo to neviem ani ja 🙂 tak idem už mi začal seriál panelák tak pekný week paaaa
alexandra
20. jún 2008
Ahoj kocky, ja len ze zijeme a dokonca sme este v kope 😃
miminka
20. jún 2008
ahojte ja som dnes bola u doktorky bo som mala vcera kontrakcie aj dnes ale omnoho slabsie ako boli vcera.vraj je vsetko ok,stale som na 1cm otvorena a mam prist v utorok na poradnu a ak by sa kontrakcie vratili mam behnut na pohotovost. baby chyta ma panika pomoc
ria.riuska
20. jún 2008
Ahojte tehulky🙂)
My sme dnes s Miuskou boli na prijimackach na VS, uuuf... Mozem Vam teda povedat, ze to bolo o zivot... Uz som si myslela, ze pri tom strese porodim :-N
miminka
20. jún 2008
ahoj to ty si robila prijimacky?
ria.riuska
20. jún 2008
miminka, na paniku sa vykasli, ta ti nepomoze, skor naopak... Takze klud, my na MK Ti drzime palce 🙂
alexandra
20. jún 2008
miminka vitaj v klube 🙂
ria.riuska
20. jún 2008
ano, jasne, ze ja 🙂 Moja dcerka je na VS este mlada 😃
miminka
20. jún 2008
ahojte a dakujem za povzbudenie.
najhorsie na tom je ze viem do coho idem a ani sama neviem coho sa bojim viac ci toho porodu ci o maleho.ale asi toho aby bolo vsetko v poriadku s malym bo pri prvom porode nam Sebko skoro zomrel a teraz ked je to takto skoro tak neviem.
ria.riuska
20. jún 2008
alexandra, ahoj 🙂 Si sa dlho neukazala... ZAbudla som tu na MK povedat, ze rodit budem na Antolskej, takze zmena... Alexandra, ty sa ako mas, je vsetko v poriadku? Tiez uz to mas za par... :-N
ria.riuska
20. jún 2008
miminka, nad takymi vecami ani nerozmyslaj... 😕
miminka
20. jún 2008
ja som s malym maturovala.
ja som mala zdravotne problemy koli ktorym som nemohla dokoncit chemicku skolu ktoru som studovala a tak som prestupila na potravinarsku a tak to vyslo ze som mala o tri roky mladsich spoluziakaov.
v nedelu ma prepustili z porodnice a v pondelok som isla pisat maturitny sloh.a aj na matury som sa ucila asi tak ze som sedela v tureckom sede na sebe vankus a na vankusi lezal maly a ja som ho kojila a zaroven som sa ucila.a na ukor tohoto som stratila mliecko kojila som maleho 4mesiace a zrazu z nicoho nic som prestala mat mliecko.
tak som zvedava ako to bude teraz
miminka
20. jún 2008
a ako si vlastne dopadla uz vies?
ja viem ze by som na to nemala mysliet ale v tomto mam taku blbu povahu.
opustam vas idem si lahnut bo sa necitim velmi dobre a idem presviecat drobca aby tam este nejaky cas ostal 😃
miminka
20. jún 2008
a ozaj drzte sa a davajte na seba pozor.
ria.riuska
20. jún 2008
ahojte baby, dobru noc zelam... Krasny vikend. Papa 🙂
alexandra
20. jún 2008
ria v pohode, brusko dole, + 8kg, mala mala minuly tyzden podla usg 3kg, krcok 2cm a otvorena na prst, takze mozeme ist kazdy den, ale aj za 2 tyzdne.. uvidime 🙂
fazuliatko
20. jún 2008
ahojte babulky,je tu niekto? 😃
fazuliatko
20. jún 2008
uz vsetky hajkate?
fazuliatko
20. jún 2008
my este len pojdeme do sprchy.dnes nam bolo nahodou fajn,co je az neuveritelne... 🙂
fazuliatko
20. jún 2008
tak asi uz buvkate...tak dobru nocku a sladke snicky...papa 🙂
sarica
21. jún 2008
Ahojte,hádam len nevyspávate? 🙂

Dnes to bude v tejto horúčave pre mnňa zaujímavé :-S
zabkatt
21. jún 2008
AHojky babulenky. Tak bolesti chrbta trošku ustúpili, aspoň už môžem sedieť a všetci sa zase chystajú kúpať a mňa chcú nechať doma. To je úplne že paráda 😞 Hnusoby jedny. Tak oni sa budú valať v Galandii a ja sa budem pariť doma. Ale zase zaplatiť vstupné a nekúpať sa a pozerať sa na nich ako sa čvachtajú tiež nieje bohviečo. ]-(
fazuliatko
21. jún 2008
caute...je tu niekto?
fazuliatko
21. jún 2008
:-o
fazuliatko
21. jún 2008
asi si vsetky uzivate volne chvilky a pekne pocasie...no tak nic...ideme aj my na nakupy a potom cosi ugrilovat...tak zatial papa 😎
zmrzka333
21. jún 2008
ahojte stale tu nikto nie je?
montinka
21. jún 2008
ahoj zmrzka iba ja som tu
karamelinka
21. jún 2008
ahopjky aj ja som tu ale len na skok....ako sa mate?
karamelinka
21. jún 2008
baby ja mam pocit ze ten nas maly sa akosi malo hybe...je akysi kludny ci co...