• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
Ja kludne zaciatkom jula, lebo este MM ma vela roboty v praci, no a potom si moze zobrat 3 tyzdne dovolenky v july. :slight_smile: :dizzy_face:
24. jún 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja som skoro cele tehu doma.od tretieho mesiaca nepracujem.tak uz sa neviem dockat.mame rizikove.ale teraz je to ok,tak aj rodit ideme normalne... :grinning:
24. jún 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som doma od osmeho na PN aj ked sme ok, uz sa mi nechcelo robit... :grinning: :wink: A uz mas tasku do nemocky zbalenu? Ja uz ano. :wink: :slight_smile:
24. jún 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz asi mesiac a pol... :grinning: ja som cele tehu tak trochu dost v strehu a vsetko poctivo studujeme... :grinning:
24. jún 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde je ta tabulka kde su uz prve babatka? :sweat_smile: :confused: :dizzy_face:
24. jún 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera bola vlozena medzi albumy,tak si otvor vcerajsok a je to ako julovky 2008 a sa mi zda,ze nazov je nase babatka,alebo nieco take. :grinning:
24. jún 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm hladala som ale nevidim to... :frowning2:
24. jún 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako ides rodis s epi? Ja sa tak bojim cisarskeho, ze asi ani epi nechcem, radsej do vody. :slight_smile:
24. jún 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem bez nicoho...no a ak bude zle,tak epi...chcela som tiez do vody,ale to by som musela ist do inej nemocky a to je 40min.autom :sweat_smile:
24. jún 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to mam 10 min. len dufam, ze ta sala bude volna lebo len v jednej je vana a neda sa to rezervovat dopredu tak uvidim ked to pride. :sweat_smile:
24. jún 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to uz si pisala niekedy davnejsie...no ved uvidime...
24. jún 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tehulky (a maminky) :slight_smile: Co mate nove? este som nestihla precitat. len som zazrela, ze marse pridala foto Laurinky, kraaaasna :dizzy_face:
ja som bola cez vikend u manzela, vcera sa tu nerobilo, no a dnes som planovala ist o siestej vlakom od neho, ale nechcelo sa mi vstavat, tak som isla neskor a az teraz som dosla do prace. Akoze som bola u doktora :wink:
a vy ako? cez vikend ziadne nove mimi?
24. jún 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. tak u nas je vsetko po starom zatial. :grinning: nic nemame nove. zajtra ideme na prietoky. :wink:
24. jún 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel šikulka :wink: , velmi pekná perinka :slight_smile:
24. jún 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som späť. všetko je v poriadku, prietoky ok krčok drží a vôbec sa neotváram - takže si určite počkám na termín. už sa teším :frowning2: dovtedy vypustím dušu z toho tepla a opuchov.

mywiel - perinka je super - mohla si pošiť viac a predávať - to by bol biznis :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slonicek, ved este mas cas :grinning:
a nemala aj avanka uz mat po cisarskom?
ozik, marse, ked sem zabludis a precitas si, nemohla by si mi, pls, nafotit, ako sa bali nasiroko a poslat mi to mailom? Tu to totiz nepraktizuju a takze ani v nemocke neukazuju, a ja vobec neviem, ako sa to robi :frowning2: A chcela by som aspon mesiac tak balit.
24. jún 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
behla som aj na obed - keď už som bola v meste.... fajnový špenátik so zemiačikmi som si dala a nato super porciu zmrzliny. mňam.... :grinning:
24. jún 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
macicka, to uz hadam nejako dobojujes. Uz len 2t :slight_smile: Pozri na nas ostatne, este stale 5t :sweat_smile:
Aj tu je teplo, ale nastastie sa to drzi "len" okolo 25, ale hlasia stale tak. Tiez som cela opuchnuta. A ak vy mate na tych opuchnutych nohach a rukach take blede fliaciky? Ja uplne a vyzera to hrozne. Predtym som to nemala, tak predpokladam, ze je to asi z tych opuchov... :confused:
24. jún 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnam, zmrzku by som si dala :dizzy_face: Ja som neodolala vcera a v Mc Donalde som si dala ten super zmrzlinovy shake - dala som si maly, ako vzdy pred tehu, no zistila som, ze teraz by som zvladla kludne aj velky :grinning:
24. jún 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože babule, ja som oprala už tretiu práčku a medzitým som sa musela už 4 krát osprchovať ako zo mňa tečie. Pomóc ja už chcem rodiť :astonished:
24. jún 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabka, este nie, este to tu vydrz :wink:
24. jún 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik - ked uz by som to mala rada za sebou. v tychto horkach. ale mala musi este do zajtra pockat minimalne. lebo si este chcem vybavit epid. :grinning:
24. jún 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculík - príjemných 25 je tak v noci cez deň je to aspoň u nás 32-36!!!! :frowning2: tak teraz sedím pred pc len v nohavičkách a aj tak mi je teplo - som tesne po osprchovaní ale nejako to už necítim - takže počkám ešte chvíľku a potom šup - šup pekne znova!!!!

fúúúúúúúú taká zmrzka od mc donald - to by som si dala - musím manžela nahovoriť aby sme behli do mc.

idem si dať nejakú vodičku s ľadom nech sa trošku schladím....
24. jún 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slonicek, tak to zase chapem, ze v tych teplotach, co tam mate, to musi byt hrozne. Tu je tak okolo 25 a mam dost... Nikdy sa velmi nepotim, dokonca ani v saune, a teraz len vyjdem von a uz mam tricko mokre.
Tak mozno tento tyzden sa Ti to uz rozbehne, ved uvidis :wink:
24. jún 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mame to blbe, ale zas predstavte si, ze by sme boli septembrove a cele leto by sme to museli s bruskami pretrpiet...... no neviem ako vy, ale ja som rada, ze si to odbijeme v juli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculík, ja nemusím ísť ani von - stačí mi sedieť pred TV a normálne mi stekajú prúdiky potu. potím sa ako 150 kg chlap..
24. jún 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monatko to je pravda, lebo to by som si asi hodila mašlu....
24. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...boze to tam mate ozaj hotovu saunu...tu mame tiez chladnejsie,tak v pohodicke,rifle tricko a sem tam mikina... :grinning:
24. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik - jeej ta teplota je super. ja sa tiez potim ako somar v kufri. a monatko - mas pravdu, este ze nie sme augustovky a vyssie. :grinning: to by som sa asi zblaznila. :grinning:
24. jún 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok