Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

jeana
24. jún 2008

jeeej matinka, supeeer.
no uz sa tesim velmi velmi ked budem prispievat tam 😀

zabkatt
24. jún 2008

O jeje babule akurát som dožehlila, začalo pršať, tak aspoň trošku čerstvého vzduchu, všetky okná mám dokorán a chytám čerstvý vzduch. 😀 Taká som unavená, že učenie nechám na zajtra. A k tomu obedu, ja som ešte nejedla okrem párkov nič 😠 Len ma smädí ani niesom hladná a ani sa mi nechce stáť pri šporáku. Manžel je na poobednej a obedy aj večere má tam, takže si nemusím robiť ťažkú hlavu super 😝

sveva
24. jún 2008

Ahojte baby.
Ja som dávala Eliške prepichnúť ušká keď sme odchádzali z pôrodnice. Vzali ju, prepichli a keď ju doniesli ani nebolo na nej vidno, že plakala. Bola úplne kľudná, tak mám pocit, že keď bude väčšie tak bude veľmi dlho plakať a bude to viac bolieť. Keď je také malinké, tak skôr zabudne. Aspoň ja si to myslím.

zmrzka333
24. jún 2008

halooo vsetky ste pri TV?

danciacik
24. jún 2008

jeee ahojte. Páni, ja sem nestíham ani nakuknúť a tak rada by som s vami pokecala. Ale mám jednu otázočku. Viete mi napísať čo sa nesmie papať pri kojení, lebo ja som už zabudla. Inak ako sa mi tu mávate? Ja som dnes bola v poradni a mám stále zápal a nedarí sa ho vyliečiť, tak sa bojím či ma nechajú rodiť normálne.

sarica
25. jún 2008

Zase vyspávate? 😲

Ja tu asi otvorím tému-FUNGUJEM NONSTOP- 🙄

Ráno,keď budem mať vychystať malú do školy,tak vtedy budem zachrápaná 😒

O 13tej idem k dr.do poradne a ak mi povie ako vždy-VšETKO JE OK STRETNEME SA TU O TýžDEŇ,TAK MA NAOZAJ IBA ODNESÚ-ja sa totiž spolieham na to ,že zajtra si ma tam už nechá a povie mi že som aspoń na 3prsty otvorená 😉

Dnes ma začalo rezať v podbrušku,ako pred menštruáciou,tak uvidíme 😉
Lea chcem aby si bola už von! 🤐

maculik
autor
25. jún 2008

dobre ranko, este nikto nikde?
tu je dnes od rana dusno, dufam, ze sem nepridu tiez take horucavy, ako tam mate vy.
ja som v noci znovu zle spala, min.4x na vecku a popritom len polospanok a prehadzovanie sa. ale zase je dobre, ze doteraz som az na posl.par dni so spankom problem nemala, takze celkom dlho to vydrzalo 🙂
matinka, budeme si potom k vam chodit pre rady 😀

jamik
25. jún 2008

dobre rano

maculik
autor
25. jún 2008

ahoj jamik, ako sa mas? este sa nechystas rodit? 🙂

jamik
25. jún 2008

Mam sa zatial celkom fain. Este sa nechystam, dufam, ze tak za tyzden. Potom by to uz mohlo prist. Akurat vcera sa sestre narodil treti chlapcek, tak sa vytesujem z noveho clena rodiny. 🙂 🙂

lenusha
25. jún 2008

ahojte babulky, ahoj jamik
vidim, ze si z Trencina - nakoniec po uvahach a nasich vybavovackach sa tam chystam rodit aj ja 😅

sloniiicek
25. jún 2008

jeej, lenusha ahoooj. uz som na teba myslela co s tebou je, ze si sa davno neozvala. 😀

inak caute aj ostatne babulky. mame nieco nove? nejake nove mimco? 😀

gogos
25. jún 2008

lenusha prečo práve TN ? Ja tam budem totiž tiež keďže tu bývam. 😉

jamik
25. jún 2008

tak to sa tam hadam vsetky stretneme aj s Monatkom. Mate dohodnuteho nejakeho Dr?

maculik
autor
25. jún 2008

jamik, tak u vas ti chlapci su ako na pase 🙂

gogos
25. jún 2008

jamik ja chodim k dr.Jankovskemu do ordinacie a v pondelok som bola na poradni, povedal mi ze situacia je velmi priazniva, som otvorena na 2,5 prsta a nastrasil ma ze do dnes by som mohla porodit, ale malej sa akosi nechce. Od zajtra ma on dovolenku, takze nemam dohodnuteho nikoho.Myslim ze V TN porodnici je dost dobrych doktorov, tak verim, ze to vsetko dobre dopadne. A ja aj tak zrejme pojdem na cisara lebo mala je KP. 😔

marianella
25. jún 2008

dobre ranko 😉 , alebo už dnik, ja som dnes aká šikovná 😀 už mam z polovice navarené 😀

sloniiicek
25. jún 2008

inak svagrina dala malej prepichnut uska, tusim mala 2 mesiace. jeden den bola mrzuta a poplakala si, ale rychlo sa jej to zahojilo. a vsetko je ok. 😀

lenusha
25. jún 2008

no, pochadzam odtial, chcem byt na leto u nasich a mame tam rodinneho znameho - Wallenfells, v piatok idem k nemu 1x

ahoj sloniii, ja sa mam ok, len furt dakde beham 😀

marianella
25. jún 2008

ooooo 😲 , ja som už 40tt, no minulý týžden som sa aspom citila na porod, ale tento ma to volako prešlo 😠

sloniiicek
25. jún 2008

tak fajn, ze sa mate dobre. uz som ti chcela napisat smsku. 😀 a navstevy dopadli dobre? 😀 kedy teda odchadzas domov? ved by si uz mala byt aj na materskej.

marianella
25. jún 2008

baby ja si myslim, že uška by sa mali dať prepichnuť hned ako je to možne - ešte v porodnici, čím je babo mensie tým si to menenj uvedomuje 😉

lenusha
25. jún 2008

no, v piatok ideme do TN na poradnu a potom uz ostavam doma. Ale cez vikend ideme este na hody k sestre a tak 😀

ale potom uz budem len vegetit 😀 a snad sa uvidim aj s Marcelkou a Terezkou 😉

a ty ako? uz sa ti to krati? 😵

sloniiicek
25. jún 2008

leni - aspon uvidis malu terazku nazivo. my sme ju nazivo zial nevideli. 😀 iba podla fotiek. tak pekne potom zreferujes. 😀 a doma mas internet - resp. rodicia? ja sa zatial citim fajn. akoby som ani nesla rodit. az na tie tepla. dnes idem na prietoky a biometriu. a zajtra k porodnicke. tak uvidime. ale uz by mohla povedat, ze sa otvaram. 😠 😀

lenusha
25. jún 2008

hej, mame doma net, takze pohodicka, nestratim kontakt so svetom 😉

na baby sa uz tesim 😉

mne to teplo zatial nevadi, ale uz sa tesim, u nasich je predsa len trosicku chladnejsie

ja som zasa zvedava, co povedia v piatok, ako na tom sme, ci sa maly uz nechysta von 😀 lebo podla toho, ako ma okopava niekedy mam pocit, ze si hlada cestu sam - len cez rebra 😀

sloniiicek
25. jún 2008

tak to straaasne dobre poznam. 😀 to mne robieva tiez. 😀

sveva
25. jún 2008

Ahojte kinderká. 😉

sloniiicek
25. jún 2008

dobre. zatial sa majte pekne. ja sa pomaly idem chystat k dokimu. 😀

alexandra
25. jún 2008

Ajoj kocky.. Tiez ste nespali? ☹

maculik
autor
25. jún 2008

alex, ja skoro vobec ☹ To, co by sa pri pozit.mysleni dalo nazvat spanim, bol len taky polospanok-polobdenie, ale vacsinu noci som sa prehadzovala a nespala a chodila na vecko. no otras.... takze miesto poobednajsej franiny, na ktoru akoze pojdem, pojdem domov spat alebo aspon driemat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre