• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
jeeej matinka, supeeer.
no uz sa tesim velmi velmi ked budem prispievat tam :grinning:
24. jún 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O jeje babule akurát som dožehlila, začalo pršať, tak aspoň trošku čerstvého vzduchu, všetky okná mám dokorán a chytám čerstvý vzduch. :grinning: Taká som unavená, že učenie nechám na zajtra. A k tomu obedu, ja som ešte nejedla okrem párkov nič :angry: Len ma smädí ani niesom hladná a ani sa mi nechce stáť pri šporáku. Manžel je na poobednej a obedy aj večere má tam, takže si nemusím robiť ťažkú hlavu super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.
Ja som dávala Eliške prepichnúť ušká keď sme odchádzali z pôrodnice. Vzali ju, prepichli a keď ju doniesli ani nebolo na nej vidno, že plakala. Bola úplne kľudná, tak mám pocit, že keď bude väčšie tak bude veľmi dlho plakať a bude to viac bolieť. Keď je také malinké, tak skôr zabudne. Aspoň ja si to myslím.
24. jún 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo vsetky ste pri TV?
24. jún 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee ahojte. Páni, ja sem nestíham ani nakuknúť a tak rada by som s vami pokecala. Ale mám jednu otázočku. Viete mi napísať čo sa nesmie papať pri kojení, lebo ja som už zabudla. Inak ako sa mi tu mávate? Ja som dnes bola v poradni a mám stále zápal a nedarí sa ho vyliečiť, tak sa bojím či ma nechajú rodiť normálne.
24. jún 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zase vyspávate? :astonished:

Ja tu asi otvorím tému-FUNGUJEM NONSTOP- :rolling_eyes:

Ráno,keď budem mať vychystať malú do školy,tak vtedy budem zachrápaná :unamused:

O 13tej idem k dr.do poradne a ak mi povie ako vždy-VšETKO JE OK STRETNEME SA TU O TýžDEŇ,TAK MA NAOZAJ IBA ODNESÚ-ja sa totiž spolieham na to ,že zajtra si ma tam už nechá a povie mi že som aspoń na 3prsty otvorená :wink:

Dnes ma začalo rezať v podbrušku,ako pred menštruáciou,tak uvidíme :wink:
Lea chcem aby si bola už von! :zipper_mouth:
25. jún 2008 o 03:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko, este nikto nikde?
tu je dnes od rana dusno, dufam, ze sem nepridu tiez take horucavy, ako tam mate vy.
ja som v noci znovu zle spala, min.4x na vecku a popritom len polospanok a prehadzovanie sa. ale zase je dobre, ze doteraz som az na posl.par dni so spankom problem nemala, takze celkom dlho to vydrzalo :slight_smile:
matinka, budeme si potom k vam chodit pre rady :grinning:
25. jún 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
25. jún 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj jamik, ako sa mas? este sa nechystas rodit? :slight_smile:
25. jún 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam sa zatial celkom fain. Este sa nechystam, dufam, ze tak za tyzden. Potom by to uz mohlo prist. Akurat vcera sa sestre narodil treti chlapcek, tak sa vytesujem z noveho clena rodiny. :slight_smile: :slight_smile:
25. jún 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ahoj jamik
vidim, ze si z Trencina - nakoniec po uvahach a nasich vybavovackach sa tam chystam rodit aj ja :sweat_smile:
25. jún 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, lenusha ahoooj. uz som na teba myslela co s tebou je, ze si sa davno neozvala. :grinning:

inak caute aj ostatne babulky. mame nieco nove? nejake nove mimco? :grinning:
25. jún 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenusha prečo práve TN ? Ja tam budem totiž tiež keďže tu bývam. :wink:
25. jún 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa tam hadam vsetky stretneme aj s Monatkom. Mate dohodnuteho nejakeho Dr?
25. jún 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jamik, tak u vas ti chlapci su ako na pase :slight_smile:
25. jún 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamik ja chodim k dr.Jankovskemu do ordinacie a v pondelok som bola na poradni, povedal mi ze situacia je velmi priazniva, som otvorena na 2,5 prsta a nastrasil ma ze do dnes by som mohla porodit, ale malej sa akosi nechce. Od zajtra ma on dovolenku, takze nemam dohodnuteho nikoho.Myslim ze V TN porodnici je dost dobrych doktorov, tak verim, ze to vsetko dobre dopadne. A ja aj tak zrejme pojdem na cisara lebo mala je KP. :pensive:
25. jún 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: , alebo už dnik, ja som dnes aká šikovná :grinning: už mam z polovice navarené :grinning:
25. jún 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak svagrina dala malej prepichnut uska, tusim mala 2 mesiace. jeden den bola mrzuta a poplakala si, ale rychlo sa jej to zahojilo. a vsetko je ok. :grinning:
25. jún 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, pochadzam odtial, chcem byt na leto u nasich a mame tam rodinneho znameho - Wallenfells, v piatok idem k nemu 1x

ahoj sloniii, ja sa mam ok, len furt dakde beham :grinning:
25. jún 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooo :astonished: , ja som už 40tt, no minulý týžden som sa aspom citila na porod, ale tento ma to volako prešlo :angry:
25. jún 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajn, ze sa mate dobre. uz som ti chcela napisat smsku. :grinning: a navstevy dopadli dobre? :grinning: kedy teda odchadzas domov? ved by si uz mala byt aj na materskej.
25. jún 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja si myslim, že uška by sa mali dať prepichnuť hned ako je to možne - ešte v porodnici, čím je babo mensie tým si to menenj uvedomuje :wink:
25. jún 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, v piatok ideme do TN na poradnu a potom uz ostavam doma. Ale cez vikend ideme este na hody k sestre a tak :grinning:

ale potom uz budem len vegetit :grinning: a snad sa uvidim aj s Marcelkou a Terezkou :wink:

a ty ako? uz sa ti to krati? :dizzy_face:
25. jún 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - aspon uvidis malu terazku nazivo. my sme ju nazivo zial nevideli. :grinning: iba podla fotiek. tak pekne potom zreferujes. :grinning: a doma mas internet - resp. rodicia? ja sa zatial citim fajn. akoby som ani nesla rodit. az na tie tepla. dnes idem na prietoky a biometriu. a zajtra k porodnicke. tak uvidime. ale uz by mohla povedat, ze sa otvaram. :angry: :grinning:
25. jún 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, mame doma net, takze pohodicka, nestratim kontakt so svetom :wink:

na baby sa uz tesim :wink:

mne to teplo zatial nevadi, ale uz sa tesim, u nasich je predsa len trosicku chladnejsie

ja som zasa zvedava, co povedia v piatok, ako na tom sme, ci sa maly uz nechysta von :grinning: lebo podla toho, ako ma okopava niekedy mam pocit, ze si hlada cestu sam - len cez rebra :grinning:
25. jún 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to straaasne dobre poznam. :grinning: to mne robieva tiez. :grinning:
25. jún 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kinderká. :wink:
25. jún 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre. zatial sa majte pekne. ja sa pomaly idem chystat k dokimu. :grinning:
25. jún 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajoj kocky.. Tiez ste nespali? :frowning2:
25. jún 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex, ja skoro vobec :frowning2: To, co by sa pri pozit.mysleni dalo nazvat spanim, bol len taky polospanok-polobdenie, ale vacsinu noci som sa prehadzovala a nespala a chodila na vecko. no otras.... takze miesto poobednajsej franiny, na ktoru akoze pojdem, pojdem domov spat alebo aspon driemat.
25. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok