• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
no ja uz si skrtamm dni...nam v nedelu zacina 39. uz sa neviem docakt...jupiiii :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj moj sa na tom zabava a stale mi hovori,ze aby sme si este nehovorili,ako nam bolo dobre,kym boli v bruskach... :grinning: :grinning: :grinning:
ale tiez studuje so mnou konika... :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazu...ljoj sa mas nam zajtra 38tt tiez sa tesim..a vyskrtavam uz asi 2 tyzdne :grinning: no pomaly mi to uz ide...do kelu tam...idem do poradne v pondelok tak som zvedava...idem konecne na ultrazvuk tak sa dozvieme kolko vazi a tak no ale teraz keds om bola v pondelok tak nic moc som si myslela ze sa to uz bude pomaly pripravovat a nic...som ja ale nedockava.... :slight_smile:
26. jún 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazu no toto mi hovori kazdy ze bud rada ze je este v brusku no ved ale sa im to povie take brucho nosit a mne hlavne tie kila vadia som zo seba nestastna a sklamana..ze mam tolko :frowning2:
26. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rýchlo poupratujem ráno pokiaľ nie je taký výpek a potom už len oddychujem. aj dnes som ráno do 9:00 oprala, povysávala a teraz už nič nerobím.....
macicka no ja vstavam o takej 8smej tak kym sa rozhybem naranajkujem a ty uz davno upratane :grinning:
uz som sa zacala trocha vrtiet chodit casto von a tak lebo doki mi stale hovori ze lezat lenze ja uz lezim od januara a uz sa mi nechce a hlavne nic sa nespusta tak uz idem byt aktivna nech sa to pomaly pripravuje
26. jún 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to ja vstávam s manželom o 6:00 a on neraňajkuje doma a mne je to skoro raňajkovať, tak si aspoň rýchlo niečo porobím...
26. jún 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni to myslia v tom zmysle,ze teraz si aspon ides kam chces a cas si organizujes podla seba ako sa citis.no to a to uz potom bude robit stale iba drobcek... :grinning: no aj ked vieme svoje,,,ale cosi na tom je... :grinning:
ale aj tak uz budem stastna,ked mi ho uz podaju... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macicka no tak to si na nohach uz pekne od rana...ja sa este prevalujem :grinning: a tie kila no ty mas 15 a ja 17 ale som v 37tt :angry:
26. jún 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazu no to mas pravdu cosi na tom je ale uz ked sme take zvedave a nedockave no... :dizzy_face: ja budem plakat ako mala uz to teraz viem..som taka citlivka ale to isto kazda maminka :wink:
26. jún 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babulky,ved budeme mat kedy chudnut,ja som tiez ako gulka,ale hlavne ze su mimi zdravucke a velke,,, :dizzy_face:
ved sa cosi nachodime s kociarikmi a nanosime sa tych malych opiciek nasich... :grinning: :grinning: :grinning: to budee najlepsia posilka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazu ani nevies ako sa na to tesim lebo sa mi zda ze som az moc pribrala...
26. jún 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karamelinka, ja som ešte nikdy nemala viac ako 56 kg - to si držím už asi 10 rokov a teraz takto veľa je premňa hrozné!!!
a mam pocit ze stale rastiem :grinning: :confounded:
no to hej,ved co moze byt v zivote krajsie,ako ked ti podaju toho malilinkeho cloviecika,ktoreho nosis 9 mesiacov pod srdieckom a citis jeho kopanceky,ako sa mu stikuta,ako sa ti kruti za rukou,ked si hladkas brusko.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....
no mi daco hovor moja povodna vaha bola 55kg a tiez som si to drzala pekne dlho a teraz ved sa nepoznavam :confused:
26. jún 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no bola som v nemocke u doktorky a zas ma odložila na nedelu, od pondelku sa u mna vôbec nič nezmenilo, malemu sa vôbec nechce von :slight_smile: , ale v nedelu mame prisť rano o deviatej aj s kufrom tak som zvedava.... to bude mat mimi aj meninky :grinning:
26. jún 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazu ozaj nic krajsie nemopze byt juchuuuu joj...no a da sa ti byt trpezliva neda teda...
26. jún 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojte nic,ja som si tiez uz sama sebe nenormalna...ale myslite na to,ze za chvilu su tu babatka amy mozme zacat chudnut a cvicit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda ak budeme mat este silu... :grinning:
26. jún 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám zbalené 2 tašky - jedna pre mňa a jedna pre mimčo, aby som nemusela všetko vyhadzovať z jednej a hľadať kde to tam mám uložené...
26. jún 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som nikdy v živote nemala viac ako 52kg, a teraz mam 60, to som už 15+
no to hej...
marianela joj tak nech si vas uz nechaju aby drobcek isiel uz von.... :grinning: drzim palceky... och ako ti zavidim..a vsetkym co uz idu...na jednej strane sa strasne bojim a na druhej by som sla aj dnes
ja som mala tiez 55 a teraz mam 69,no a mozno uz aj viac...som sa dva tyzdne nevvazila... :grinning: uz som proste ako slonicek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam to dame dole...a velmi rychlo....
26. jún 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam z nemocky hrozný zážitok, skoro som sa rozplakala, ked sme sedeli v čakarni tak akurat bol niekto na porodnej sale, a tá žena šialene kričala, bože ja som sa tak strašne začala v tu sekundu báť :astonished: , a moj manžel ešte vyplašene pozrel na mna, že "to čo je????" som myslela že mu vynadam, že či je uplne sprosty...
26. jún 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ma tesi ze nie som uplne sama aj ked asi vediem s vahou :confused: :sweat_smile:
nebojte nic,potom si zas budeme pisat,kolko sme schudli.lebo mame sidielka babatka... :grinning: :grinning: :grinning:
marianela och no tak to by som nechcela pocut ani radsej...
26. jún 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok