Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

fazuliatko
26. jún 2008

no ja uz si skrtamm dni...nam v nedelu zacina 39. uz sa neviem docakt...jupiiii 😀 😀 😀

fazuliatko
26. jún 2008

no aj moj sa na tom zabava a stale mi hovori,ze aby sme si este nehovorili,ako nam bolo dobre,kym boli v bruskach... 😀 😀 😀
ale tiez studuje so mnou konika... 😀 😀 😀

karamelinka
26. jún 2008

fazu...ljoj sa mas nam zajtra 38tt tiez sa tesim..a vyskrtavam uz asi 2 tyzdne 😀 no pomaly mi to uz ide...do kelu tam...idem do poradne v pondelok tak som zvedava...idem konecne na ultrazvuk tak sa dozvieme kolko vazi a tak no ale teraz keds om bola v pondelok tak nic moc som si myslela ze sa to uz bude pomaly pripravovat a nic...som ja ale nedockava.... 🙂

karamelinka
26. jún 2008

fazu no toto mi hovori kazdy ze bud rada ze je este v brusku no ved ale sa im to povie take brucho nosit a mne hlavne tie kila vadia som zo seba nestastna a sklamana..ze mam tolko ☹

macicka
26. jún 2008

ja rýchlo poupratujem ráno pokiaľ nie je taký výpek a potom už len oddychujem. aj dnes som ráno do 9:00 oprala, povysávala a teraz už nič nerobím.....

karamelinka
26. jún 2008

macicka no ja vstavam o takej 8smej tak kym sa rozhybem naranajkujem a ty uz davno upratane 😀

karamelinka
26. jún 2008

uz som sa zacala trocha vrtiet chodit casto von a tak lebo doki mi stale hovori ze lezat lenze ja uz lezim od januara a uz sa mi nechce a hlavne nic sa nespusta tak uz idem byt aktivna nech sa to pomaly pripravuje

macicka
26. jún 2008

jaj tak to ja vstávam s manželom o 6:00 a on neraňajkuje doma a mne je to skoro raňajkovať, tak si aspoň rýchlo niečo porobím...

fazuliatko
26. jún 2008

no oni to myslia v tom zmysle,ze teraz si aspon ides kam chces a cas si organizujes podla seba ako sa citis.no to a to uz potom bude robit stale iba drobcek... 😀 no aj ked vieme svoje,,,ale cosi na tom je... 😀
ale aj tak uz budem stastna,ked mi ho uz podaju... 😵 😵 😵

karamelinka
26. jún 2008

macicka no tak to si na nohach uz pekne od rana...ja sa este prevalujem 😀 a tie kila no ty mas 15 a ja 17 ale som v 37tt 😠

karamelinka
26. jún 2008

fazu no to mas pravdu cosi na tom je ale uz ked sme take zvedave a nedockave no... 😵 ja budem plakat ako mala uz to teraz viem..som taka citlivka ale to isto kazda maminka 😉

fazuliatko
26. jún 2008

joj babulky,ved budeme mat kedy chudnut,ja som tiez ako gulka,ale hlavne ze su mimi zdravucke a velke,,, 😵
ved sa cosi nachodime s kociarikmi a nanosime sa tych malych opiciek nasich... 😀 😀 😀 to budee najlepsia posilka 😀 😀 😀 😀

karamelinka
26. jún 2008

fazu ani nevies ako sa na to tesim lebo sa mi zda ze som az moc pribrala...

macicka
26. jún 2008

karamelinka, ja som ešte nikdy nemala viac ako 56 kg - to si držím už asi 10 rokov a teraz takto veľa je premňa hrozné!!!

karamelinka
26. jún 2008

a mam pocit ze stale rastiem 😀 😖

fazuliatko
26. jún 2008

no to hej,ved co moze byt v zivote krajsie,ako ked ti podaju toho malilinkeho cloviecika,ktoreho nosis 9 mesiacov pod srdieckom a citis jeho kopanceky,ako sa mu stikuta,ako sa ti kruti za rukou,ked si hladkas brusko.... 😵 😵 😵 😵 😵 ....

karamelinka
26. jún 2008

no mi daco hovor moja povodna vaha bola 55kg a tiez som si to drzala pekne dlho a teraz ved sa nepoznavam 😕

marianella
26. jún 2008

ahojte, no bola som v nemocke u doktorky a zas ma odložila na nedelu, od pondelku sa u mna vôbec nič nezmenilo, malemu sa vôbec nechce von 🙂 , ale v nedelu mame prisť rano o deviatej aj s kufrom tak som zvedava.... to bude mat mimi aj meninky 😀

karamelinka
26. jún 2008

fazu ozaj nic krajsie nemopze byt juchuuuu joj...no a da sa ti byt trpezliva neda teda...

fazuliatko
26. jún 2008

nebojte nic,ja som si tiez uz sama sebe nenormalna...ale myslite na to,ze za chvilu su tu babatka amy mozme zacat chudnut a cvicit... 😀 😀 😀 😀 teda ak budeme mat este silu... 😀

macicka
26. jún 2008

ja mám zbalené 2 tašky - jedna pre mňa a jedna pre mimčo, aby som nemusela všetko vyhadzovať z jednej a hľadať kde to tam mám uložené...

marianella
26. jún 2008

baby ja som nikdy v živote nemala viac ako 52kg, a teraz mam 60, to som už 15+

fazuliatko
26. jún 2008

no to hej...

karamelinka
26. jún 2008

marianela joj tak nech si vas uz nechaju aby drobcek isiel uz von.... 😀 drzim palceky... och ako ti zavidim..a vsetkym co uz idu...na jednej strane sa strasne bojim a na druhej by som sla aj dnes

fazuliatko
26. jún 2008

ja som mala tiez 55 a teraz mam 69,no a mozno uz aj viac...som sa dva tyzdne nevvazila... 😀 uz som proste ako slonicek 😝

karamelinka
26. jún 2008

no hadam to dame dole...a velmi rychlo....

marianella
26. jún 2008

mam z nemocky hrozný zážitok, skoro som sa rozplakala, ked sme sedeli v čakarni tak akurat bol niekto na porodnej sale, a tá žena šialene kričala, bože ja som sa tak strašne začala v tu sekundu báť 😲 , a moj manžel ešte vyplašene pozrel na mna, že "to čo je????" som myslela že mu vynadam, že či je uplne sprosty...

karamelinka
26. jún 2008

no tak to ma tesi ze nie som uplne sama aj ked asi vediem s vahou 😕 😅

fazuliatko
26. jún 2008

nebojte nic,potom si zas budeme pisat,kolko sme schudli.lebo mame sidielka babatka... 😀 😀 😀

karamelinka
26. jún 2008

marianela och no tak to by som nechcela pocut ani radsej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre