Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

lenockaaa
29. jún 2008

takto sa tesim ze s tymi naladami nejsom sama, na jednej strane ani nechcem byt taka nervozna ale na druhej mi to nejde nebyt 😀 😀 ale vsetci to zatial super chapu 🙂

sveva noooo som zvedava, mozno uz sa ti to pomaly rozbieha 😉 dobre je ze ty si aspon vies porovnat trosku ci to mozu byt uz kontrakcie alebo nie

fazuliatko
29. jún 2008

no som zvedava,kedy pojdeme my... 😀

lenockaaa
29. jún 2008

fazuliatko tak to som zvedava aj ja...ale ja tu asi este chvilu pobudnem vyzera to tak 🙂 a v ktorom si meste v Anglicku??

zmrzka333
29. jún 2008

babule ja som nervozna skoro zo vsetkeho, chcem mat vsetko v poriadku do porodu a nejak to nejde. Chcem vela veci naraz. Napr. chcem si dat zafarbit vlasy ale zabudam zavolat kadernika a pod. a potom som uplne nabrusena, na seba na muza a kazdeho za blbosti. Uz nech porodim

lenockaaa
29. jún 2008

zmrzka este ze ti nasi chlapi maju taku trpezlivost 🙂

matinka
29. jún 2008

babulky, nestiham vas citat a momentalne nam asi nema kto aktualizovat tabulku... tak sa chcem spytat, okrem Misky a jej malej Mie (to uz asi viete, ci nie? ) mame nejake nove babo? 😵

lenockaaa
29. jún 2008

matinka neviem ci baby vedia ale ja som to tu este teda nezaregistrovala, tak uz aj miska? no super...gratulujeeem a veeela zdravicka obom prajem...booooze ved uz nas tu je tak maaalo 🙂

nove babo zatial neviem, len co viem ja ze marianella isla dnes do nemocky uz aj s vecami tak mozno uz ma tiez svoje babenko pri sebe alebo mozno az zajtra 😉

mywiel
30. jún 2008

Miska gratulujeeeem. 😵 🙂 Tak dnes rano mi manzel pomohol natiahnut tie stahovacie pancuchy na nohy, hrozne ako ich mam opuchnute, uz mi ani clenky nevidno... ☹ 😒 uz aby babo prislo tento vikend uz ho cakame... 😀 😵

sveva
30. jún 2008

Dobré ránko baby.
Miške blahoželáme a prajem veľa síl a zdravia pre obe. 😀

zmrzka333
30. jún 2008

babule takze teraz komu budeme posielat dobre spravy? To miska nam dala telefon na seba

zmrzka333
30. jún 2008

Miska vela zdravicka a mliecka prajem

monatko
30. jún 2008

dobre ranko babulky, no tak to o Miske som nevedelaaj ja, veru uz davno sa tu neukazala......... tek teda nech su obidve zdravucke a malinka nech je dobrucka 😵 jeeee, som zvedava, kolko babatiek nam tento tyzden pribudne 😉

ajciatko
30. jún 2008

monatko ja pevne verim ze vo stvrtok uz konecne nebudeme 2v1 ale maleho budem mat pri sebe. Ved uz mame aj termin 😀

fazuliatko
30. jún 2008

dobre ranko,babulky.... 😀 jej,tak dalsie babatko... 😵 😵 😵 no mywiel,ja uz by som bola tiez za,keby sme isli tento vikend... 😉

fazuliatko
30. jún 2008

mne sice nepuchnu nohy,ale uz ledva fucim,tocieva sa mi hlava a bolieva ma brucho a tvrdne mi... 😝

mywiel
30. jún 2008

Fazuliatko je v poslednom case vkuse myslim aky bude porod, kedze nechcem epi ani nastrihnut, no mozno si to v nemocke nakoniec rozmyslim... 😀 😅 len dufam, ze to nebude trvat vecnost a ze nebudem vycerpana a ze mi dovolia pit... 😝 🙂

sloniiicek
30. jún 2008

ahojte babulky. prajem krasne ranko. co mame nove po vikende?

fazuliatko
30. jún 2008

no to nechcem ani ja,no ale ked bude malinky veliky ako ma strasia ,tak radsej nech ma nastrihnu,ako ma ma potrhat... 😅
ja tiez dufam,ze mi dovolia pit,lebo ja keby som mohla tak denne vypijem aj 10 litrov... 😀
som ako taka tavicka... 😀

mywiel
30. jún 2008

V tychto teplach sa ani neda nepit... 😒 😅

mywiel
30. jún 2008

Aha co som vydrazila na ebay... 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sloniiicek
30. jún 2008

mywiel - tak to je teda riadna sranda. tusim nieco ako hojdacka. len ides hore dole. 😀

lenockaaa
30. jún 2008

dobre raaanko 🙂 🙂 euveritelne ja somsa pred chvilou zobudila, 😅 , asi to bude tym pocasim, konecne trosku prsi aj cez den a njie je uplne teplo. ani nehovorte o tych porodoch, my sme si tiez povedali ze do nedele by to mohlo prist a malinka by sa mohla vypytat na svet 😀 😀 ja som z toho mala celkom strach najprv ale teraz uz tak nad tym nerozmyslam, asi preto ze som bola dva dni v nemocke a trosku som si zvykla na to prostredie

mywiel tak ta hojdacka vyzera supep 😉 dobraaaa kupa

mywiel
30. jún 2008

Je to skakadlo na strune a zavesi sa to na zarubnu dveri... 😀

maculik
autor
30. jún 2008

ahojte julovky, ako sa mate? co nove cez vikend - ziadne nove babatko?
ja si uzivam prvy den materskej, je tu hrozne teplo, len som vybehla do mesta na net, ale budem vnutri, treba doupratovat, co sme nestihli cez vikend, zehlit a aj oddychovat 😀
a vy ako?

lenockaaa
30. jún 2008

maculik nove babo akurat co vieme nove tak pribudla miska a jej mia 🙂

lenockaaa
30. jún 2008

tu sa konecne trosku ochladilo...mne sa dnes nic nechce, i ked by som mala trosku poupratovat, skocit do obchodu, no uvidim 🙂 o zehleni ani nehovorim , za chvilu ma ta kopa zavali 🙂

lenockaaa
30. jún 2008

stale si hovorim ze uz by to babo mohlo prist ale dnes by sa mi to asi nechcelo 😀

maculik a ty sa ako citis?tak si uzi prvy den na materskej, a vela oddychuj hlavne

maculik
autor
30. jún 2008

jej, tak miske gratulujem
ja sa citim dobre, az na tie slonie nohy, uz sa az hanbim chodit von, ako vyzeraju 😀 Vcera sme boli vecer pozerat futbal medzi ludmi, kedze Nemci hrali finale, vsetci to velmi prezivali, no a ja som sa vyobliekala, krasne som vyzerala, len tie nohy mi trcali spod nohavic ako take dva stlpy 😀
Ale inak dobre.
dnes sa mi snivalo, ze som porodila za chvilocku a uplne bez bolesti a bez problemov a ze to bolo dievcatko, tak som zvedava, lebo uz tretikrat sa mi snivalo o dievcatku. no uvidime 🙂

lenockaaa
30. jún 2008

no tak som zvedava, ze vraj to na co myslis posledne pred tym nez zaspis o tom sa ti sniva, ale to na co posledne myslis uz nevnimas 😀 to som niekde davno citala tak mozno nejako podvedome by si viac chcela dievcatko 🙂 🙂

ozaj co si davate na tie nozky?? ja ich mam tiez ako take dva stlpiky 😀 ani clenok mi uz nie je rozoznat..uz som vyskusala rozne chladive spreje, lad, krem a nic 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre