Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zmrzka333
7. júl 2008

no ved cisarak je lepsie naplanovat ako robit ho narychlo, tak mu to normalne povedz. Ja nemam planovanu sekciu a moj dr. hovori ze vyvolavat porod nie je az takedobre, ze lepsie je to nechat na spontanne spustenie, samozrejme pokial je vsetko v poriadku. Takze som zvedava do kedy ma tak nechaju. Sice mam prist v piatok aj s taskou

sveva
7. júl 2008

Zmrzka on už v takom štádiu tehotentva už nevyšetruje. Takže neviem či sa otváram. Inak tých 6 týždňov myslel po šetsonedelí.

vejinka
7. júl 2008

sveva waw tebe sa to ale kraati..ako sa citite s drobcom? 😉

zabkatt
7. júl 2008

sveva tak to je zvláštne, lebo mal by vedieť či sme otvorené alebo nie či? 😝 Moja suseda ostala tiež prekvapená že akože mám prísť za 2tt, ona chodila každý týždeň a k nemu a zakaždým ju prezrel a povedal čo a a ko. No asi na mňa dnes nemal náladu 😔

sveva
7. júl 2008

Vejinka no kráti sa nám to. Cítim sa na rozpadnutie.

Ozaj ešte som sa nepochválila, cestou domou som nakukla do sekáča a kúpila som si vankúš na kojenie a hniezdo do postieľky a stálo ma to iba 130,-- Sk

montinka
7. júl 2008

ahojte ako sa mate? sveva tak to si super nakup urobila.

sveva
7. júl 2008

Monti veď sa aj vytešujem. 😀 😀 😀
A ty sa ako máš? Čo máš nové?

mywiel
7. júl 2008

Zabkatt moj uz ma tiez nevysetroval, ze uz teraz nie. Ved aj naco bud to pride samo, alebo v 41tt mi bude robit sono ci je placenta a plodova voda ok.

montinka
7. júl 2008

no sveva dnes som bola na kardiologii a anesteziologii a cisarsky mi budu robit tou spinalkou. joj a z krvi mi zistili ze mam zvyseny bilirubin ta na kardiologii robila z toho vedu a moja obvodna doktorka mi povedala ze to je preto ze mi drobec tlaci asi na pecen.

gogos
7. júl 2008

baby tak som spet z poradne, hned ako do mna doktor vlozil prsty odtieklo mi cast vody, takze mi povedal, ze dnes v noci to asi uz pride a ak nie, mam sa hned rano hlsit v nemocnici na prijem a idem na cisarsky. Takze zajtra ma to caka. Uz uvidim tu svoju malu hviezdu, ktora je otocena ritkou dole a je vraj dost velka. No uvidime. 😀

alexandra
7. júl 2008

Ahoj kocky, tak kto porodil kym sme boli v nemocke? 🙂

karamelinka
7. júl 2008

ahote babulky ja asi idem v stredu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gogos
7. júl 2008

karameli tak to sa pomalicky rozrastáme. Ja idem zajtra, už možno dnes, monatko sa tiež pridá, v stredu ty. čo tak skoro???

karamelinka
7. júl 2008

gogos ja som taka rada...inak ak pojdes zajtra mas velmi sympaticky datum strasne sa mi paci ja som chcela taky..keby sa to dalo vybrat... 😉

no som otvorena na 2 cm alebo prsty ani neviem asi je to to iste a asi uz nebudeme vyckavat...dr povedal ze kludne mozem ist tak idem v stredu rano na zaznam a uz si ma asi nechaju 😀 ja to nechapem nemozem to akosi predychat...

mywiel
7. júl 2008

No vidim ze asi ja budem tu aj v 41tt ak sa to nerozbehne tento tyzden... ☹

karamelinka
7. júl 2008

ja som vcera vecer pocvicla na fit lopte a mavam bolesti kazde rano

mywiel
7. júl 2008

Ja som zacala tu masaz hradze ale nie je to bohvie ako prijemne... 😖

karamelinka
7. júl 2008

mywiel to si dobra ja som s tym tiez chcela zacat ale som lenoch tak nic z toho..a co to boli alebo ?

alexandra
7. júl 2008

Tak ja nic ja muzikant 😅

mywiel
7. júl 2008

No boli...a tiez som zacala len vcera takze uz mi to asi velmi nepomoze. 😀

karamelinka
7. júl 2008

alex no ani neviem uz to tak leti...ale uz ste matinka lenit miska marse avanka sarica uz ani neviem doplnte ak som zabudla

mywiel
7. júl 2008

stresmenka

mywiel
7. júl 2008

marianella

alexandra
7. júl 2008

fiiiha, slusne 🙂

sveva
7. júl 2008

Alex Jeana to už má tiež za sebou. 😉

monatko
7. júl 2008

.... a moznoze aj ajciatko 😉

monatko
7. júl 2008

gogos, tak ak si ma tam nechaju, tak sa uvidime 😅 ozaj, neviete, co je s jamik? davno tu nebola.....

gogos
7. júl 2008

monatko mne pred chvilkou odtiekol dalsi kusok plodovej vody, tak ak to takto pojde dalej, mozno pojdeme do porodnice este v noci.Ale ak nie tak sa tam zajtra urcite uvidime. 😉

sarica
7. júl 2008

Dievčatá držím vám palce 😉
Dúfam,že to pre vás všetky dopadne ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre