• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
no ved cisarak je lepsie naplanovat ako robit ho narychlo, tak mu to normalne povedz. Ja nemam planovanu sekciu a moj dr. hovori ze vyvolavat porod nie je az takedobre, ze lepsie je to nechat na spontanne spustenie, samozrejme pokial je vsetko v poriadku. Takze som zvedava do kedy ma tak nechaju. Sice mam prist v piatok aj s taskou
7. júl 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmrzka on už v takom štádiu tehotentva už nevyšetruje. Takže neviem či sa otváram. Inak tých 6 týždňov myslel po šetsonedelí.
7. júl 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva waw tebe sa to ale kraati..ako sa citite s drobcom? :wink:
7. júl 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sveva tak to je zvláštne, lebo mal by vedieť či sme otvorené alebo nie či? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moja suseda ostala tiež prekvapená že akože mám prísť za 2tt, ona chodila každý týždeň a k nemu a zakaždým ju prezrel a povedal čo a a ko. No asi na mňa dnes nemal náladu :pensive:
7. júl 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vejinka no kráti sa nám to. Cítim sa na rozpadnutie.

Ozaj ešte som sa nepochválila, cestou domou som nakukla do sekáča a kúpila som si vankúš na kojenie a hniezdo do postieľky a stálo ma to iba 130,-- Sk
7. júl 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate? sveva tak to si super nakup urobila.
7. júl 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monti veď sa aj vytešujem. :grinning: :grinning: :grinning:
A ty sa ako máš? Čo máš nové?
7. júl 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabkatt moj uz ma tiez nevysetroval, ze uz teraz nie. Ved aj naco bud to pride samo, alebo v 41tt mi bude robit sono ci je placenta a plodova voda ok.
7. júl 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sveva dnes som bola na kardiologii a anesteziologii a cisarsky mi budu robit tou spinalkou. joj a z krvi mi zistili ze mam zvyseny bilirubin ta na kardiologii robila z toho vedu a moja obvodna doktorka mi povedala ze to je preto ze mi drobec tlaci asi na pecen.
7. júl 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som spet z poradne, hned ako do mna doktor vlozil prsty odtieklo mi cast vody, takze mi povedal, ze dnes v noci to asi uz pride a ak nie, mam sa hned rano hlsit v nemocnici na prijem a idem na cisarsky. Takze zajtra ma to caka. Uz uvidim tu svoju malu hviezdu, ktora je otocena ritkou dole a je vraj dost velka. No uvidime. :grinning:
7. júl 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky, tak kto porodil kym sme boli v nemocke? :slight_smile:
7. júl 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahote babulky ja asi idem v stredu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karameli tak to sa pomalicky rozrastáme. Ja idem zajtra, už možno dnes, monatko sa tiež pridá, v stredu ty. čo tak skoro???
7. júl 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos ja som taka rada...inak ak pojdes zajtra mas velmi sympaticky datum strasne sa mi paci ja som chcela taky..keby sa to dalo vybrat... :wink:

no som otvorena na 2 cm alebo prsty ani neviem asi je to to iste a asi uz nebudeme vyckavat...dr povedal ze kludne mozem ist tak idem v stredu rano na zaznam a uz si ma asi nechaju :grinning: ja to nechapem nemozem to akosi predychat...
7. júl 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidim ze asi ja budem tu aj v 41tt ak sa to nerozbehne tento tyzden... :frowning2:
7. júl 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera vecer pocvicla na fit lopte a mavam bolesti kazde rano
7. júl 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zacala tu masaz hradze ale nie je to bohvie ako prijemne... :confounded:
7. júl 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel to si dobra ja som s tym tiez chcela zacat ale som lenoch tak nic z toho..a co to boli alebo ?
7. júl 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja nic ja muzikant :sweat_smile:
7. júl 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No boli...a tiez som zacala len vcera takze uz mi to asi velmi nepomoze. :grinning:
7. júl 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex no ani neviem uz to tak leti...ale uz ste matinka lenit miska marse avanka sarica uz ani neviem doplnte ak som zabudla
7. júl 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stresmenka
7. júl 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianella
7. júl 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha, slusne :slight_smile:
7. júl 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex Jeana to už má tiež za sebou. :wink:
7. júl 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... a moznoze aj ajciatko :wink:
7. júl 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogos, tak ak si ma tam nechaju, tak sa uvidime :sweat_smile: ozaj, neviete, co je s jamik? davno tu nebola.....
7. júl 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monatko mne pred chvilkou odtiekol dalsi kusok plodovej vody, tak ak to takto pojde dalej, mozno pojdeme do porodnice este v noci.Ale ak nie tak sa tam zajtra urcite uvidime. :wink:
7. júl 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá držím vám palce :wink:
Dúfam,že to pre vás všetky dopadne ok
7. júl 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok