Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sloniiicek
8. júl 2008

ahojte babulky. ani mi zmrzka nehovor. 😉

dufam, ze monatko bude ok. skoda, ze nam dotycna osobka nepovedala viac. lebo to znelo dost zahadne, ze na aku operaciu ide. dufam, ze je vporiadku a nie je to nic zle!!!!

montinka
8. júl 2008

slonicek hadam nie

gogos
8. júl 2008

monatko sla na cisarsky, dnes mala prist rano do porodnice a uz si ju tam aj nechali. Ona ma velmi uzku panvu a velke babo, takze bude zajtra rodit cisarskym.Ja idem do tej istej porodnice na planovany cisarsky vo stvrtok rano,tak sa tam s nou urcite stretnem. 😅

montinka
8. júl 2008

gogos a co ak ta to chyti akor ako vo stvrtok? aj tak ti budu robit cisarsky? ja som len zvedava lebo aj ja by som mala mat cisarsky len este neviem datum tak som zvedava co bude ak ma to chyti nahodou skor

zmrzka333
8. júl 2008

monti urobia ti ho aj tak

gogos
8. júl 2008

monti - urcite budem mat cisarsky, lebo moja mala slecna je otocena koncom panovovym a z vazi 4150 gr takze normalny porod nie je mozny. Jedine ze by sa stal zazrak a ona sa tesne predtym otocila ale s tym uz ziadny lekar nepocita. Ak mi odtecie voda, idem do porodnice a tak ci tak ma caka rezanie 😒

zmrzka333
8. júl 2008

sloni ty kedy ides k dr?

zabkatt
8. júl 2008

Babulky tak ja sa pomaly lúčim, ešte možno neskôr nakuknem, ale už som grogy, idem hodiť ten kúpeľ a ak by som ráno nenapísala, tak napíšem lenitke že už ma vezú! 😀

sloniiicek
8. júl 2008

dobre gogos, tak som rada. ja som sa zlakla, ze aka operacia. 😀

zmrzka - ja idem k doktorke zajtra. mam si priniest preistotu uz aj veci. tak som zvedava, ze ci si ma tam nechaju. lebo doktorka sa zatvarila minuly tyzden, ze by sme mohli hned rodit. 😀

montinka
8. júl 2008

aha no gogos tak super. ty nie si rada ze ides cisarskym? ahoj zabka a drz sa

sloniiicek
8. júl 2008

zabka - drz sa.

ja sa tiez zajtra niekomu ozvem, co sa so mnou deje, ked si ma tam nechaju. 😀 ci uz budem zajtra rodit? 😀

zmrzka333
8. júl 2008

jak ti fajne ja az v piatok a mam brat tiez tasku ale nepovedal ze mi vyvola povedal pridte s taskou keby daco

gogos
8. júl 2008

monti neviem či mám byť rada, alebo nie. Sú na to rôzne odozvy pre a proti. Ale nič iné mi neostáva len sa tešiť tže už konečne uvidím svoju malú. Príroda to zariadila takto, tak asi to tak má byť. 😉

sloniiicek
8. júl 2008

zmzka - ved prave to. aj mna to trapi, ze preistotu. ja to uch ceeeeeem. 😀 aj ked sa bojim.

montinka
8. júl 2008

aha no ja som trosku rada ze idem cisarskym hmmm po operacii asi zmenim nazor.😀

sloniiicek
8. júl 2008

drahemu som povedala, ze ak ma posle domov, ze mu tam skolabujem. 😀 😀 😀

zmrzka333
8. júl 2008

sloni aj ja sa bojim ale uz nevladzem

zmrzka333
8. júl 2008

ja som povedala ze dokimu neodidem z kozy kym ma neodrodi

gogos
8. júl 2008

my s mojím drahým sme včera zaspávali s tým,že už posledný krát v anšom byte zaspávame sami dvaja,lebo od dnes už budeme traja a dnes keď mi povedali že mám prísť až vo štvrtok, boli sme trošku sklamaný. Ale jeden deň hore dole už nerodzhoduje 😖

lenusha
8. júl 2008

sloniii, tak zajtra drzime palce 😉

som dnes bola kocikovat Terezku + Macka sa pytala na teba 😉

zmrzka333
8. júl 2008

gogos, porazilo by ma

sloniiicek
8. júl 2008

jej leni, tak super. a aka je terezka. 😀 aspon jej das hned cerstve spravicky. 😀

ja tiez budem protestovat, ked ma posle domov. 😀 ale nie, ved nejako to uz vydrzime. 😀

gogos
8. júl 2008

OK babulky drzim palceky a nakuknem zasa zajtra ako sa tu mate, teraz uz sa idem zvalit na gauc, lebo mala zacina vymyslat, ako kazdy vecer 😉

zmrzka333
8. júl 2008

ja idem poskakat na lopte
Sloni drzim zajtra palce nech ti to dobre dopadne a nech sa uz vratis s babom

lenusha
8. júl 2008

mala je strasne krasna, uz je z nej velka princezna, ved mala 3 mesiaciky 😵
len sa jej nejako nechcelo spat, po hodinke zacala plakat, najlepsie jej bolo u maminky na rukach 😉

ale ved hadam ta uz zajtra domov neposlu, ci aj to sa moze stat? 😕

sloniiicek
8. júl 2008

babule, drzte sa. aj ja dufam, ze ma neposlu domov. 😀 takze bolo dobre s marcelkou. 😀 no, ajciatko pisalo, ze ju doktor poslal 2x domov. 😒 ale dufam, ze mna nieeeeeeee. 😀

sloniiicek
8. júl 2008

ja si idem tiez skontrolovat a dobalit veci do nemocnice. 😀 tak sa majte kraaasne.

zabkatt
8. júl 2008

čaf čaf ja tu ešte oxidujem, ale už idem tak sa držte zajtra pa pa 😀

majula009
8. júl 2008

sloniiicek aj Ty si po termine ako pozeram....tak drzim palceky....!!!!

majula009
8. júl 2008

zmrzka333, ja skacem ako blazon na lopte a este cupim v hlbokom drepe....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre